بازدید 44953
سه هزار و چهلمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک»، تیتر‌هایی مانند «لوازم خانگی هم مجوز گرانی گرفت» / «مصوبه حداکثر اجاره‌بها به تأیید سران قوا رسید» / «مصباحی مقدم: حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی ضروری بود» / «صادرات بیش از یک میلیارد دلاری ایران به ترکیه» و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۲۵۳۸۰
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۱۸ 19 June 2022

«تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

توصیه به ازدواج دختران ایرانی با اتباع خارجی جو مجلس را متشنج کرد
در پی صحبت‌های اخیر رئیس کمیسیون مشترک طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت درباره ارائه راهکار‌هایی برای ازدواج دختران مجرد و مشخصا راهکار «ازدواج بین‌المللی»، تعدادی از نمایندگان در مقابل صندلی این نماینده مجلس حاضر شده و به صحبت‌های او انتقاد کردند. در حالی که نمایندگان مجلس در جلسه علنی امروز یکشنبه، مشغول بررسی موادی از طرح اصلاح قانون تشکیلات و آیین دادرسی دیوان عدالت اداری بودند، یکباره نمایندگان زن مجلس مقابل صندلی امیرحسین بانکی‌پور نماینده اصفهان و رئیس کمیسیون مشترک طرح حمایت از خانواده و جوانی جمعیت مجلس حاضر شده و انتقاداتی را به صحبت‌های اخیر او درباره توصیه‌اش پیرامون ازدواج بین‌المللی دختران مجرد مطرح کردند؛ انتقاداتی که به گفته یکی از نمایندگان زن مجلس با دفاع بانکی‌پور از صحبت‌هایش روبرو شد.

به دنبال حضور نمایندگان زن در مقابل صندلی بانکی‌پور، تعدادی از نمایندگان مرد مجلس هم به این جمعیت پیوسته و در ابتدا درباره علت انتقاد نمایندگان پرس و جو کردند. تعدادی از این نمایندگان آقا وقتی فهمیدند بانکی پور چنین صحبتی را مطرح کرده با صدای بلند اعتراض کردند تا جایی که محمودوند عضو کمیسیون امنیت ملی با عصبانیت خطاب به بانکی پور گفت که آیا تو واقعا چنین حرفی را زده‌ای؟ در این هنگام تعدادی از نمایندگان محمودوند را آرام کرده و او را به قسمت دیگری از مجلس بردند.

این پایان انتقادات به بانکی پور نبود؛ عده‌ای دیگر از نمایندگان باز مقابل صندلی بانکی‌پور جمع شدند و این بار کمال علیپور نماینده قائمشهر با صدای بلند به بانکی پور گفت: آیا این صحبت‌های تو به معنای راه حل است؟ در نهایت هم ابراز تاسف کرد. در همین راستا نماینده چابهار اظهار کرد: چرا این مسائل را مطرح می‌کنید؟ کسی که یک جو غیرت دینی دارد مگر می‌شود بگویید که بانوان این سرزمین بروند با اتباع دیگر ازدواج کنند؟ کاش این را اصلاح می‌کردید و کاش در مقابل ملت بزرگ ایران عذرخواهی می‌کردید؟ ما چرا باید برای بانوان ایرانی تصمیم بگیریم؟ خواهش می‌کنم برادر عزیزم از پیشگاه ملت ایران عذرخواهی کند. /ایسنا
امیرحسین بانکی پور فرد نماینده اصفهان در مجلس روز گذشته در اظهاراتی جنجال برانگیز گفته بود: «خانم‌های بالای ۳۰ سال مجردی که در این سن یا مطلقه هستند و یا به هر دلیل، همسر خود را از دست داده‌اند هم بالغ بر ۷۰۰ هزار نفر هستند. این قشر از دختران مجرد با توجه به کمبود پسر مجرد در کشور با مسلمانان و شیعیان علاقه‌مند به ایران ازدواج کنند.»

صحبت بانکی پور هیجانی و بدون منطق و عقلانیت بود
شیوا قاسمی‌پور، عضو فراکسیون زنان مجلس درباره جزئیات صحبت‌های فراکسیون با بانکی‌پور، عنوان کرد: «در ابتدا باید از اینکه رسانه‌ها پیگیر مسائل حوزه زنان هستند، تشکر کنم. موضوعی که امروز در صحن مجلس پیش آمد، این بود که در دقایق اولیه صبح، مصاحبه آقای بانکی‌پور نماینده مردم اصفهان مطرح شد. ایشان مطلبی را فرمودند که از همان ابتدا خانم‌های نماینده به آن حساسیت نشان دادند.» وی ادامه داد: «صحبت ایشان هیجانی و بدون منطق و عقلانیت بوده است. البته باید تاکید کنم این که صحبت‌ها مربوط به شخص خودشان است و برآیند مجلس نیست. ما با ایشان صحبت کردیم، ولی توضیحات‌شان قانع کننده نبود. آقایان و خانم‌های نماینده همه با هم اعتراض کردند، ولی فراکسیون زنان یکدست در این باره موضع گرفتند و یکی از خانم‌ها به نمایندگی از فراکسیون صحبت و آقایان هم همراهی کردند. بعد هم نشست خبری در جایگاه خبرنگاران برگزار شد و هر کدام اظهار نظری در این خصوص کردند.» این نماینده مجلس درباره علت قانع‌کننده نبودن توضیحات بانکی‌پور، بیان کرد: «نمی‌توان بعضی حرف‌ها را در مورد نیمی از جامعه و درباره کرامت و جایگاه زن به این شکل بیان کرد. ایشان نظر و راهکار شخصی ارائه دادند، در صورتی که راهکار دادن در این باره کار یک شخص نیست.»

بانکی پور: صحبت هایم درمورد ازدواج زنان در محیط علمی بود
امیرحسین بانکی پور فرد در نشست علنی امروز (یکشنبه، ۲۹ خرداد ماه) مجلس شورای اسلامی با استناد به ماده ۷۵ آیین نامه داخلی مجلس گفت: جز انسان‌های بزرگوار، کسی حرمت زن را رعایت نمی‌کند و جز انسان‌های پست و لعین کسی به زنان اهانت نمی‌کند. برادر بزرگوارم در حین صحبت‌های خود، تذکری به من دادند که باید به این نکته توجه کرد که رسانه‌های معاند با تقطیع سخنان به ویژه سخنان نمایندگان مجلس به تخریب مجلس می‌پردازند. نماینده مردم اصفهان در مجلس یازدهم با بیان اینکه از نمایندگان که خود قربانی تقطیع سخنان هستند، انتظار دارم هر زمان که در زمان مجازی یا پیامکی، اظهارنظری مطرح می‌شود، ابتدا صحبت را کامل بشنوند، سپس درباره آن قضاوت کنند، افزود: صحبت من در محیطی علمی و آکادمیک بود؛ من در آن جلسه در حال تحلیل آمار بودم و تاکید کردم که این بحث رسانه‌ای نیست و مربوط به حوزه نظری و صاحب نظران است. وی با بیان اینکه در جلسه مذکور که یک محمل علمی بود، تاکید کردم که بحث مذکور بیشتر تحلیل آمار است، متاسفانه رسانه ها، سخنان من را تقطیع و این جو روانی منفی را ایجاد کردند، گفت: به نوبه خود از بانوانی که ممکن است این تقطیع، ذهن آن‌ها را آزرده کرده باشد، از طرف رسانه‌های غلط، عذرخواهی می‌کنم، اما معتقدم صورت مساله‌ها را نباید پاک کرد. /ایلنا

تقوی، نماینده تهران: آزادترین کشور جهان هستیم
حجت‌الاسلام سید رضا تقوی، عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی افزود: دشمن با ما جنگ رسانه‌ای دارد، می‌خواهد ذهن مردم را درگیر کند، آنان را نسبت به نظام بدبین کند و روبه روی نظام قرار دهد. متأسفانه عده‌ای هم در داخل کشور بلندگوی آنان هستند، افکار و خواسته‌های دشمنان انقلاب را نشر می‌دهند و به دنبال ناامیدی مردم هستند. تقوی با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران آزادترین کشور جهان است و بیشترین انتخابات در کشور ما انجام شده است، اظهار داشت: همه مسائل مهم در جمهوری اسلامی ایران به آرای عمومی گذاشته شده است و مردم همه مسئولان را مستقیم و غیرمستقیم انتخاب می‌کنند. جمهوری اسلامی ایران به رأی مردم اهمیت زیادی می‌دهد.

ادعایی در مورد تلاش مجلس برای تحمیل گزینه خود به رئیسی برای وزارت کار
روزنامه ایران از قول یک نماینده عضو جبهه پایداری نوشت که مجلس به دنبال تحمیل گزینه برای وزارت کار است. علی خضریان، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در صفحات مجازی خود نوشت: در حالی که رهبر انقلاب نسبت به عدم دخالت نمایندگان مجلس در انتصابات دولت تأکید کردند، برخی با بی‌توجهی به این دستور لازم‌الاتباع، با بی‌پروایی از رایزنی‌های پشت صحنه نیز جلوتر رفته و رو به بازاریابی رسانه‌ای خود و دوستانشان برای وزارت کار آورده‌اند! این آزمون ولایت‌مداری است.

شهردار کرج عزل شد
مصطفی سعیدی سیرایی شهردار کرج روز یکشنبه در نشست علنی شورای اسلامی شهر کرج با ۱۱ رای از مجموع ۱۳ رای اعضای این شورا از مسوولیت خود عزل شد.  اعضای شورای اسلامی شهر کرج، سرانجام پس از چند ماه نشست علنی و غیر علنی به گمانه زنی‌ها در خصوص استیضاح شهردار پایان دادند و با ۱۱ رای موافق از مجموع ۱۳ رای، ادامه مسئولیت مدیریت شهری را از سعیدی سیرایی سلب کردند. در این نشست ۲ عضو شورای شهر کرج در مخالفت با استیضاح شهردار به ماندن وی در مسئولیش رای دادند. موافقان استیضاح شهردار کرج در این نشست، ناتوانی وی در اجرای پروژه‌های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی و انتصاب مدیران ناکارآمد را علت مخالفت خود با ادامه کار شهردار دانستند. شهردار کرج در این نشست به دفاع از عملکرد خود در مدت مسئولیتش پرداخت. مصطفی سعیدی سیرایی هفتم شهریورماه سال گذشته با کسب هشت رای از مجموع ۱۳ رای اعضای شورای اسلامی شهر کرج، به عنوان شهردار کرج انتخاب شد.

رئیس سازمان انرژی اتمی: بردن پرونده هسته‌ای ایران به شورای حکام، تست آخر دشمنان بود
رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه بردن پرونده هسته‌ای ایران به شورای حکام تست آخر دشمنان بود، گفت: به صورت کاملا "حقوقی و قانونی" پاسخ آن‌ها را دادیم. محمد اسلامی با بیان اینکه سازمان‌های بین‌المللی نباید از قدرت خود سوءاستفاده کنند، اظهار داشت: آنچه مهم بوده آن است که دنیا بداند ایران سه درصد از ظرفیت هسته‌ای دنیا را دارد، اما بیش از ۲۵ درصد از بازرسی‌ها از ایران انجام شده است. وی با بیان اینکه باید بررسی کرد، کشور‌هایی که هیاهو و جنجال علیه ایران راه‌اندازی می‌کنند چه میزان بازدید از مراکز هسته‌ای آنان صورت می‌پذیرد، به تسنیم گفت: همین معاهده اخیر که بین فرانسه و استرالیا امضا شده در آن فرآوری پلوتونیوم صورت می‌گیرد و در زمینه بازفرآوری سوخت بوده و همان مسیر نظامی است؛ آیا نسبت به این کشور‌ها حساس نیستند؟ رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه این اقدامات در راستای سیاست فشار روانی، سیاسی و فشار حداکثری علیه ملت ایران است، ابراز داشت: دشمنان در واپسین نفس‌های خود، تست آخر خود را انجام دادند و پرونده ایران را به شورای حکام بردند که کاملا "حقوقی و قانونی" پاسخ آن‌ها را دادیم و اگر می‌خواهند به معاهده پایبند باشند، هر آنچه در آنجا توا‌فق شده عین همان "نه کلمه بیشتر و نه یک کلمه کمتر" می‌تواند اجرا شود.

واکنش فرزند آیت‌الله خوشوقت به توییت گنجی
فرزند آیت الله خوشوقت به توییت عبدالله گنجی واکنش نشان داد. محمدحسین خوشوقت نوشت: مقام معظم رهبری از ابتدای رهبری تا حدود سال ۱۳۷۳ در یک خانه پیش ساخته که دیوار‌ها و سقف اش از ساندویج پنل ساخته شده و بسیار ناامن بود، زندگی می‌کردند. چنین سازه‌ای را عرف «کانکس» نمی‌داند! کانکس تعریف خاص خود را دارد و البته کانکس نشین خواندن ایشان عرفاً موجب وهن است.


عبدالله گنجی در توئیتی نوشته بود: سیره رهبری نشان می دهد بازگو کردن این امور خوشایندشان نیست، اما چون یک نفر عنوان کرد و عده‌ای هجمه یا تردید کردند عرض می کنم. اینکه رهبر انقلاب حدفاصل سال‌های ۱۳۶۹-۱۳۷۲ در کانکس زندگی میکردند صحت دارد حتی بله برون با خانواده آیت الله خوشوقت برای فرزندشان هم در همین کانکس انجام شده است.

همسر دیپلمات اسیر ایرانی به رئیسی پیام داد
همسر دیپلمات اسیر ایرانی در بلژیک گفت: جناب آقای رئیسی ممنون از جدیت شما در پیگیری آزادی همسرم از زندان‌های بلژیک! همسر اسدالله اسدی دیپلمات اسیر ایرانی ضمن اشاره به دستور ویژه رئیس جمهور برای پیگیری موضوع در صفحه شخصی خود نوشت: بعد از حدوداً چهار سال (دقیقاً ۱۴۵۰ روز) هنوز ناامید نشدم و منتظر شنیدن خبر آزادی همسرم هستم. وی تاکید کرد: جناب آقای رئیسی ممنون از جدیت شما در پیگیری آزادی همسرم از زندان‌های بلژیک! همسر اسدالله اسدی دیپلمات اسیر ایرانی در پایان مطلب خود آورده است: اعلام دستور پیگیری شما از زبان سخنگوی وزارت خارجه ایران انعکاس طلیعه‌ای است از شفق، که امید را زنده می‌کند.

مشاور روحانی: اهانت به رئیسی نه انسانی، نه اخلاقی و نه میهن‌دوستانه است
دیاکو حسینی، مشاور سیاست خارجه دولت روحانی توییتی را خطاب به توهین‌کنندگان به رئیسی منتشر کرد و نوشت: اهانت به رئیس جمهور و سایر مقام‌های رسمی کشور که می‌دانیم با تکیه به ظرفیت‌های شخصی و سازمانی به رغم همه نواقص، در حال جدال با پیامد‌های یکی از سازمان‌یافته‌ترین جنایت‌های بشری آمریکا علیه کشورمان هستند، نه انسانی، نه اخلاقی و نه میهن‌دوستانه.

استیضاح وزیر صمت اعلام وصول شد
عضو هیأت رئیسه مجلس از تصمیم هیأت رئیسه برای اعلام وصول استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت خبر داد. سید محسن دهنوی از تصمیم هیأت رئیسه مجلس برای اعلام وصول استیضاح سید رضا فاطمی امین وزیر صمت خبر داد. وی خاطرنشان کرد: در جلسه امروز هیات رئیسه، با اعلام وصول یک استیضاح موافقت شد. عضو هیأت رئیسه مجلس اظهار داشت: اعضای جلسه امروز با اعلام وصول استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت موافقت کردند. دهنوی مهم‌ترین دلیل استیضاح فاطمی امین را عدم مدیریت صحیح صنعت خودروسازی و محقق‌نشدن وعده‌های وزیر صمت اعلام کرد.

سخنگوی وزارت صمت: استعفای فاطمی امین صحت ندارد
سخنگوی وزارت صمت اعلام کرد: استعفای آقای فاطمی امین کذب بوده و حتی ایشان امروز در یک برنامه تلویزیونی حضور خواهند داشت. امید قالیباف در مورد خبر منتشر شده مبنی بر استعفای فاطمی امین در فضای مجازی اظهار داشت: استعفای آقای فاطمی امین کذب بوده و حتی ایشان امروز در یک برنامه تلویزیونی حضور خواهند داشت. وی افزود: اما بحث استیضاح وزیر مطرح شده و البته احتمال اینکه از حد نصاب بیفتد هم وجود دارد. /ایلنا

واکنش آذری جهرمی به اظهارات سخنگوی دولت: اگر بیندیشیم و سخن بگوییم ضرر نخواهیم کرد
وزیر سابق ارتباطات به اظهارات شب گذشته سخنگوی دولت واکنش نشان داد. محمدجواد آذری جهرمی در کانال تلگرامی‌اش نوشت:ظاهرا سخنگوی محترم دولت، شب گذشته در اظهاراتی دهه ۹۰ را برای مردم ایران دهه‌ی از دست رفته خطاب کرده‌اند که رشد اقتصادی در آن رخ نداده است. در دولت قبل هم برخی همکاران ما، با استناد به آمار، همچنین وضعیتی را برای بیان اوضاع اقتصادی کشور در بخشی از دهه ۸۰ بیان می‌کردند. این‌ها سخنان رسمی مسئولین کشور است، نه براندازان که دو دهه از ۴دهه‌ی انقلاب اسلامی را برای مردم از دست رفته می‌خوانند. حتما در هر دولتی هم قوت است و هم ضعف، دقیقا مثل دولت مستقر، اما اگر بیندیشیم و سخن بگوییم ضرر نخواهیم کرد.

سکه‌های گلدکوئست کجا رفت؟
رئیس سازمان اموال تملیکی گفت: قوه قضائیه و دادستان کل کشور پیگیر موضوع سکه‌های گلدکوئست هستند، اما هنوز رای قطعی برای آن صادر نشده است. علت موضوع به این برمی‌گردد که مالک این سکه‌ها در داخل ایران نیست و باید شناسایی شده و در کشور حضور پیدا کند. وی یادآور شد کل سکه‌هایی که داخل خزانه سازمان اموال تملیکی بوده؛ به خزانه یکی از بانک‌ها منتقل شده است. البته او تاکید کرد که این موضوع ربطی به قضیه اخیر بانک ملی ندارد و حدود دو ماه پیش این سکه‌ها به خزانه یک بانک منتقل شده است. /ایسنا

لوازم خانگی هم مجوز گرانی گرفت
سخنگوی وزارت صنعت، معدن و تجارت (صمت) از صدور مجوز افزایش ۱۵ درصدی قیمت برای تلویزیون و ۱۰ درصدی برای یخچال، یخچال فریزر و ماشین لباسشویی و ظرفشویی خبر داد و گفت که قیمت‌های جدید از اول تیر ماه اجرایی می‌شود.

مصوبه حداکثر اجاره‌بها به تأیید سران قوا رسید
مصوبه دولت در زمینه تعیین حداکثر افزایش اجاره‌بها در هر سال تا سقف ۲۵ درصد در تهران و ۲۰ درصد در شهر‌های سراسر کشور مورد تایید شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا قرار گرفت.

نرخ توافقی امروز برای دلار چقدر شد؟
رئیس کانون صرافان در پاسخ به این گفته که در حال حاضر نرخ توافقی ارز ۳۱ هزار تومانی خرید و ۳۱ هزار و ۱۰۰ فروش است، گفت: در حال حاضر ارز ۳۱ هزار و ۳۰۰ تومانی مشتری ندارد، اما پایینِ ۳۱ هزار تومان مشتری زیادی دارد. حسن اجرای این نرخ توافقی بر بستر بازار متشکل این است که متقاضی متوجه می‌شود نرخ واقعی ارز چقدر است و هر چقدر جلوتر برویم حاشیه نرخ‌ها به یکدیگر نزدیک‌تر و مشتری متوجه می‌شود چه نرخی واقعی‌تر است.  در حال حاضر نرخ توافقی و تابلوی صرافی ملاک ما است، نرخ را بازار تعیین می‌کند و قرار نیست نرخ واحدی انجام شود و این تقاضاست که قیمت ارز را تعیین می‌کند.

۵۷۰ هزار خانه خالی روی میز مالیات
مدیرکل دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: ما اطلاعات ۱.۳ میلیون واحد مسکونی مشکوک به خالی را برای سازمان امور مالیاتی ارسال کردیم که البته این اطلاعات کامل نبود، چون کدپستی یا آدرس یا کدملی افراد تطابق نداشت. طبق تبصره ۷ برای اینکه این اطلاعات قابل استفاده برای سازمان امور مالیاتی باشد و مالیات بر خانه‌های خالی را حساب کنند، باید مالکان خانه‌های خالی را پیدا کنند، در نتیجه ما اطلاعات را پالایش کردیم و ۵۷۰ هزار رکورد اطلاعاتی کاهش یافت. وی گفت: سازمان امور مالیاتی این فهرست ۵۷۰ هزار خانه خالی را منتشر کرد و آن‌ها را مشمول مالیات بر خانه‌های خالی دانست. بعد از آن تعدادی از مردم اطلاعات خود را تصحیح کردند و برای بار دوم ۵۷۰ هزار اطلاعات از خانه‌های خالی را فرستادیم که از این تعداد ۴۷۰ هزار اطلاعات خانه‌های خالی تکمیل شده بود. ۱۰۴ هزار رکورد هنوز دچار مشکل بود.  

مصباحی مقدم: حذف دلار ۴۲۰۰ تومانی ضروری بود
مصباحی مقدم عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اینکه ارز ۴۲۰۰ تومانی شاید زمانی معنا و فایده داشت و اثربخش بود، اما مدت‌هاست فایده و اثربخشی خود را از دست داده است، افزود: در آن دوره باید ارز ۴۲۰۰ تومانی به کالا‌های اساسی اختصاص پیدا می‌کرد و فرض بر این است که این کالا‌ها باید با همین قیمت به دست مردم برسد، اما متأسفانه این‌گونه نبود و نیست و مابه‌التفاوت ارز ۴۲۰۰ تومان و قیمت آزاد ارز به جیب واسطه‌ها می‌رود و ازاین‌جهت حذف آن ضروری است.  یکسان‌سازی نرخ ارز می‌تواند کمک خوبی به مبارزه با فساد ناشی از دو نرخی بودن ارز باشد، اما باید توجه داشت که حذف ارز ۴۲۰۰ تومانی باید مشابه اتفاقی که پیش از این در مورد ۲۰ قلم کالا رخ‌ داده، نسبت به این هفت قلم باقی‌مانده رخ بدهد.

صادرات بیش از یک میلیارد دلاری ایران به ترکیه
صادرات ایران به ترکیه در چهار ماهه نخست سال جاری میلادی با رشد ۶۰ درصدی به یک میلیارد و ۲۳۱ میلیون دلار رسید. آمار‌های منتشره توسط اداره آمار ترکیه نشان می‌دهد مبادلات تجاری ایران با این کشور در چهار ماهه نخست سال جاری میلادی رشد ۳۸ درصدی داشته است. مبادلات تجاری ایران و ترکیه در چهار ماهه نخست سال جاری میلادی ۲ میلیارد و ۱۷۵ میلیون دلار اعلام شده است. این رقم در مدت مشابه سال قبل یک میلیارد و ۵۷۴ میلیون دلار بوده است.

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۶
در انتظار بررسی: ۲۸
انتشار یافته: ۶۷
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
عزیز دل برادر مردم با این گرانی مسکن و اجاره
کانکس نشین خواهند شد
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
زندان های بلژیک؟!!! حداقل همسر دیپلمات!!! را توجیه کنید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
دلم برای خودم و هموطنانم و کشور بدجوری میسوزه که چی بودیم و چی شدیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
نماینده تهران : آزادترین کشور جهان هستیم
خخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخخ
پاسخ ها
قادر
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
آقا از یک جهت راست میگه بنده خدا چون هرکس هر کاری دلش خواست می کنه
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
این ادعای تقطیع شدن صحبت های منتشر شده هم شورش را دراورده
وقتی همچنین تهدید بزرگی بیخ گوش بی سوادی ماست بهتر نیست سکوت کنید بخدا بابت سکوت عاقلانه توبیخ نمی شوید
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
بله قطعا آزادترین هستیم در کجای دنیا خاوری میلیاردها دلار آزادانه می دزدد و پس از بازداشت آزادش می کنند تا برود کانادا !!!!!!
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
کانکس هم مثل تغییر معنی مستضعف مفهومش تغییر کرده !!!!!!
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
تقوی، نماینده تهران: آزادترین کشور جهان هستیم.
جک قرن ، خدایی فازتون چیه ؟ مسخره میکنید مارو ؟؟؟
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
عجب بی فکرهایی داریم توی مجلس! مگه ازدواج شرعی دخترا با اتباع کشورهایدیگه یا بر عکس مشکلی داره ؟ بعد مگه دخترایی که ما تربیت کردیم می تونن با این فیس و مهریه زن پسرهای کشورهای دیگه بشن !
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
تیتری نزنید که نتونسد نه تاییدش کنید نه رد ! بیچاره اید در ازادی بیان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
این نماینده کمی عقلش را بکار بگیرد که چند صد هزار شهید برای دفاع از ناموس مملکت در جنگ با کشور دیگری بود که ظاهرا شیعه هم بودنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
تقوی راست می گوید آزادترین کشو دنیا هستیم کجای،دنیا میلیاردها پول را نه یک نفر و دو نفر بلکه دهها و شاید صدها نفر به انحا مختلف از این کشور زده و برده اند آزادی کجا اینقدر هست که دولت یک شبه بهای کالا و خدمات خودش را چند صد در صد گران کند باز هم بگم یا توجیه شدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
در قضیه کانکس چیزی که مشهود هست میل عده ای برای جعل و تاریخ سازی هست البته به قصد خود شیرینی قشر جوان سوال دارند که وقتی در این برهه تاریخی محدود که اکثرا طرفها حی و حاضر هستند این انحراف و تحریف پیش می آید چطور در مسائل تاریخی که کسی زنده نیست و اکثرا وسایل ضبط و ثبتی هم نبود چقدر به گفته ها و اقوال اینها می شود اعتماد و اطمینان کرد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
دقیقا
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
برای گران کردن اقلام هی برای هم نوشابه باز کنید..فقط به بازنشسته که می رسید ۱۰ درصد افزایش را از سرشان هم زیاد میبینید و دنبال سر به نیست کردنشان هستید.موفق باشید امثال آقای مصباحی مقدم خدا رو شکر که شماها را داررریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
آقای روحانی آیا حمله بی وقفه طیف اصولگرا به شما و فرد وطن پرستی مثل دکتر ظریف طی 8 سال انسانی ، اخلاقی و وطن پرستانه بود؟!!!!!! حملاتی که هنوز هم با این همه گند زدنهای یکسال گذشته خودشان ادامه دارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
بله آقای نماینده بیسواد آزادترین کشور در سقوط پول ملی هستیم
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
جناب آقای نقوی بنده اصلا انقلابی نیستم و کاملا هم از وضعیت کشور ناامیدم! حالا به نظرتان بلندگوی دشمن هستم؟! اگر بگویم همه چی خوبه اونوقت میشم دوستدار انقلاب؟!! ضمنا برگزاری انتخابات لزوما به معنی آزادی نیست!! فکر نمیکنم انتخاب بین دو سه نفر اونم اونایی که ما تعیین میکنیم و فقط ظاهرا با هم کمی اختلاف دارن اسمش آزادی انتخاب باشه!! البته شماها واقعا آزاد هستید همینکه به هر کسی انتقاد میکنه انگ بلندگوی دشمن میزنید و هیچکس هم بازخواستتان نمیکند واقعا مصداق آزادی به سبک و سیاق شماها می باشد!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
نماینده مجلس چندباره غیرت خودشونو نشون دادن،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
از کی بله برون توو خونه پسر انجام میشه؟
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
بانکی پور: و توصیه دیگر هم می‌تواند ازدواج بین‌المللی باشد، به این معنی که این قشر از دختران مجرد با توجه به کمبود پسر مجرد در کشور با مسلمانان و شیعیان علاقه‌مند به ایران ازدواج کنند؛ از این طریق نه تنها توسعه فرهنگی اتفاق افتاده است و ارتباطات بین‌المللی تقویت می‌شود، بلکه این نسبیت به هم ریخته در کشور نیز بر طرف می‌شود.
جناب بانکی پور یادت رفت به این مزیت هم اشاره کنی که با این کار، کلی هم ارزآوری میشه ها!! خداوکیلی اگر یه نفر غیر خودتون این حرفو میزد کفن پوشها کف خیابون بودن و ناموس ناموس میکردن ولی چون یه انقلابی ارزشی این حرفو زده خیلی هم حرف خوبی زده!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
آقای مصباحی مقدم خودشون را همیشه جزو اقتصاددانان می دانند و اظهار فضل می کنند، شما دلار 4200 تومانی را برداشتی دمت گرم (البته فشار به شما نمی اید) حداقل از بالا رفتن دلار جلوگیری کنید، از شروع حذف دلار 4200 تومانی دلار هم از 25 هزار تومان به 33 هزار تومان رسوندید و اگر با همین فرمان جلو برید چند صباحی دیگر مجبور می شوید دلار 23 هزار تومانی را هم حذف کنید، شما کی می خواهید متوجه شوید همه چیزتون به دلار بستگی داره، همیشه اختلاف بین دلار دولتی و بازار وجود داشته و دارد و همیشه سودجویان مورد نظر ایشون هم خواهند بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
آقای تقوی نماینده تهران گفته اند که آزادترین کشور جهان هستیم، ازاد ترین کشور جهان لطفا برگزاری یک رفراندوم داشته باش تا حساب کار دستتون بیاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
برای حجت‌الاسلام سید رضا تقوی آزادترین کشور جهان است زیرا هر کاری دلش بخواهد می کند ولی کشورهای دیگر(پیشرفته ) شاه و گدا تابع یک قانون هستند
ناشناس
|
Syrian Arab Republic
|
۲۳:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
اقای جهرمی اگر حرف نزنی ضرر نمی کنی
صادق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۹
آقای تقوی شما و امثال شما که دستتان در بیت المال است وضعتان خوبه - اکثریت مردم مشکلات اقتصادی فراوان دارند- از خود تعریف کردن - مجیز گویی و برچسب زدن به منتقدین کار عادی شماها شده .
ا
مشک آنست که خود ببوید - نه آنکه عطار بگوید
احمد
|
Norway
|
۰۰:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
در مورد سخنان تقوی فقط متتکی به فرمایشات امام حسین تکیه میکنم که فرمودند اگر دین ندارید آزاده باشید.
بینام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
این نماینده اصفهان بار اولش نیست ازین صحبتها میکند بعد این آقا میخواد با این تفکرات و راه حل اینچنینی جمعیت جوان کند ؟
مشکل مملکت که افراد با بهره هوشی بالا و کارا جاشونو به افراد چاپلوس و ریا کار دادند
بینام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
یه آزمایش ژنتیک از مسئولین و بد کل مردم بگیرین و یه بانک ژنتیکی تهیه کنین ببینین چقدر ناخالصی وجود دارد چقدر خالص ایرانی است ، ربطش به رانت به کشور و امثال حرفهای این نماینده چیست
عشق به وطن طبق حدیث پیامبر جزئی از ایمان است
رضا ۰ ن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
آقای حجت الاسلام سیدرضا تقوی هر چند قدری دیر اما از دروغ سیزده شما خندیدیم
آقای دیاکو حسینی مشاور عالی سیاسی رئیس جمهور ؛ وضع مملکت در اثر عمل مسئولین به مشاوره مشاورینی مانند شماست که به این روز افتاده ، ماست شما خیلی براتون شیرینه داداش اما کام ملت را زهر کرده ، شماها با همین دست فرمون جلو برید حتما هم پیش بینی کردید که کل جهان در مقابل شما به زانو در آمده و بزودی جهت دستبوسی خدمت شما و طلب بخشش ، شاهد نوبت دهی به روسای جمهور و وزرای خارجه جهانیان از سوی دستگاه دیپلماسی کشور خواهیم بود ، میگم شماها از الان از دانشجویان دانشکده امام صادق یه دویست سیصد نفری به استخدام وزارت خارجه در بیاورید که اون موقع با کمبود نیرو با این حجم کاری بالا مواجهه نشوید ۰
بینام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
چقدر سطح پیشنهادات برا رفع مشکل سطحی شده ، روز بروز بدتر میشه ، نمیشه از داخل عده خاصی دانشمند در بیاد ،آزادترین کشور جهان هستیم یعنی چی ؟
الان مردم نمیفهمن اینا چاپلوسی است
محسن
|
Belgium
|
۰۱:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
اقای تقوی !؟ نماینده دولت؟ می شود ازادی را توضیح دهید؟از کدام ازادی صحبت می کنید؟.....من نمی دانم این حرفهایی که شما می زنید از کجاتون در می اورید؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
جناب تقوی! کاملاً با شما موافقم.ایران واقعا کشوری آزاد است البته از هفت دنیا آزاد!!!!!!!!!!!!!! ممنون که با بعضی نظرات باعث نشاط و شادی لحظه ای مردم می شوید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
آخه کی گفته در ایران کمبود پسر مجرده؟ والا تا جایی که چندوقت پیش اعلام شد تعداد پسران مجرد از دختران مجرد بیشتره. چرا الکی مجوز میدید و زن ایرانی رو به قبول کردن چند همسری و حالا ازدواج با خارجی ها زور میکنید؟ عرضه ندارید حتی آمار دقیق از جامعه دربیارید اون وقت برای ۸۰ میلیون ایرانی تصمیم میگیرید؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
خدا رحمت کنه اموات کسی رو که کلمه "تقطیع " رو اولین بار ، برای سخنان بیجا بکار برد امروزه هر فردی اظهار نظری میکنه و جامعه واکنش نشون میده فورا میگه صحبت های من تقطیع شد یا شیطنت رسانه ای
ناشناس
|
Canada
|
۰۶:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
تقوی، نماینده تهران: آزادترین کشور جهان هستیم
واقعا کشور آزادی است بدلیل زیر
۱- با هر سرعتی می توانید در خیابان رانندگی کنید
۲- نیاز به ایستادن در خطوط عابر پیاده نیست
۳-ادارات هر جور دلشان خواست با مردم رفتار میکنند
۴- هر فروشگاهی به هر قیمتی خواست می‌تواند کالایش را بفروشد
۵-هر مسئولی میتواند هر که را دوست داشت استخدام و پیت و مقام بدهد.
۶- اختلاس کردن راحت تر از همه دنیا است
۷- بدون ضابطه میشود مدرک تحصیلی و حتی دکترا گرفت
۸- سرمایه دار شدن از همه دنیا ساده تر است.
۹- دکتر هر چه خواست از بیمار طلب میکند
۱۰- جنس جینی را با مارک آلمانی به مردم میفروشند.
۱۱- ماشین چینی را به قیمت ماشین تویوتا و بنز به مردم میفروشند
۱۲- هر روز که از خواب بیدار میشوی قیمت با دیروز فرق دارد
خلاصه هر کاری بخواهی انجامش نشد ندارد.
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
خواستم به آقای تقوی نماینده مجلس بگم یا در ایران زندگی نمیکنی یا از روی شکم سیری این حرف را زدی به نظر من وقتی افرادی مثل شما ها حقوق های آنچنانی میگیرن ، ویلاهای آنچنانی دارند و اصلا مشکلات جامعه را درک نمی کنند تروم و فقر و بدبختی که گریبان گیر این ملت شده را درک نمی کنند ، اگر من هم جای این آقا بودم با کلمات خیلی بهتر از این حرفها میزدم ، واقعا جای شرم و شرمندگی هستش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
بانکی پور رو چی جوری راه دادن توی محیط علمی ؟؟؟!!!!
منوچهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
"لوازم خانگی هم مجوز گرانی گرفت" دولت رئیسی خجالت بکش که مرتباً کالاها گران و گرانتر می شود ولی شما به حقوق کارکنان دولت با افزایش فقط 10 درصد، ظلم کرده اید، این حق الناس است که من از آن نخواهم گذشت.
سلحشور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
آقای تقوی ، اینطور نیست که هرچه بلند تر داد بزنیم "آزاد ترین کشور دنیا هستیم" آزاد هم بشویم!
شاید برای امثال شما اینجا آزاد ترین کشور دنیا باشد ،اما آزادی معیار ها و شاخص هایی مثل آزادی مطبوعات ،آزادی احزاب سیاسی ،آزادی بیان،آزادی تجمعات و.... دارد .شما حتی آزادی فضای محجازی را هم تاب نمی آورید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
چطور اهانت به روحانی عین تقوا بود؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
فرزندان زنان ایرانی که با اباع کشور های بیگانه مسلمان مثل افغان ها ازدواج کرده بودند که حتی شناسنامه نداشتند و تابعیت ایرانی به انها داده نمیشد حالا چطور شد؟
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
أأقای نقوی شما که واقعا آزاد هستید
mohammad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
واقعا زندگی در ازادترین کشور دنیا حس عجیبی داره طبق گفته ایشان برای همه مسایل مهم از مردم به آرا گذاشته میشه .آزادی مواد مخدر .آزادی اختلاس .آزادی عدم عذرخواهی و... درسته گرونی داریم ولی درعوضش هم امنیت هم...
ناشناس
|
United States
|
۰۷:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
اگر آزادترین هستیم آقای تقوی نماینده چند درصد از تهرانی هاست؟
آقای رییسی با چند درصد رای رییس جمهور شدند. انشالله تابناک انقدر ازد باشد که این را چاپ کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
« همه مسائل مهم در جمهوری اسلامی ایران به آرای عمومی گذاشته شده است و مردم همه مسئولان را مستقیم و غیرمستقیم انتخاب می‌کنند. جمهوری اسلامی ایران به رأی مردم اهمیت زیادی می‌دهد»

اگر مدیریت بلد نیستید حداقل صداقت داشته باشید. چه مسأله ای را به رای عمومی گذاشتید بحز انتخابات ریاست جمهوری و مجلس ؟!

مملکت چهل ساله در دست یک نسل هست و اصلا جابجایی قدرت و مقام انجام نمیشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
اولا وای به محیط علمی نمایندگان مجلس که همچین طرح هایی از توش درمی اید.دوم لطفا نماینده مذکور از خانواده خودشان شروع کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
تقوی، نماینده تهران: آزادترین کشور جهان هستیم !!!!!!!!!
قشنگ بود
رضایی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
وقتی بعضی ها از میهن حرف میزنن من خنده ام میگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
هر چی دلشون می‌خواد می‌گن، بعد می‌گن علمی بود. والا مام انقدر بی‌سواد نیستیم که نفهمیم علم چیه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
مصوبه حداکثر اجاره‌بها به تأیید سران قوا رسید
مصوبه دولت در زمینه تعیین حداکثر افزایش اجاره‌بها در هر سال تا سقف ۲۵ درصد در تهران و ۲۰ درصد در شهر‌های سراسر کشور مورد تایید شورای‌عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا قرار گرفت. !!!!!!!؟؟؟؟؟

لطفا سقف حداکثری تورم را نیز مصوب کنید تا اگر از آن فراتر رفت سران قوا و مسئولین به خاطر سوء مدیریت مجازات شوند.

ضمنا این موارد را بازار تعیین می کند و نه شما. این را بعد از چهل و اندی سال هنوز نفهمیده اید؟؟
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
آزادترین کشور جهان هستیم در گرانی و تورم
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
مقام‌معظم رهبری زندکی بسیارساده وبدون تجملات دارداهل زندگی پرتجملاتی نمی‌باشد واولویت اون حفظ ایران وایرانی وامنیت آن وسربلند ایرانی میباشداهانت به آقای رعیسی کاردرستی نیست من باهیچیک ازگروههای ایران چه اصولگرا چه اصلاح صلب مخالف نیستم‌ولی اهانت به شخصیت‌های داخلی مملکت کاری رو درست نخواهدکردهمه باید پشت هم باشیم همه اسلامی وازیک خون وریشه ایم درست است ازلحاظ امنیت وآزادی درجهان اولیم وگنج سخن وادب سخن بسیار زیبا وحیاتی درکشور میباشد ربطی به دولت فلان وفلان ندارد اگه تحریم‌های شدید نبودشاید ایران دراین دهه نود تبدیل به ژاپن آسیای میشدهیچ دولتی درایران بد نبوده آقای رعیسی میتواند وتوان این رادارد حیاط اقتصادی ایران راخیلی بهبود ببخشدمردم بایدصبرکنندوصادرات یک میلیارددلاری به ترکیه بسیار حیاطی واقتصادی برای کشور میباشد ارز ۴۲۰۰دیگر بدرد ایران نمیخوردوباعث رانت وقاچاق میشد وضربه به اقتصادکشوروارد میکرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
دیپلمات اسیر ایرانی!
مگه تو جنگ بوده اسیر شده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
لوازم منزل گران "تر" می شوند. وقتی می گوییم خود دولت عامل گران فروشیه دروغ نگفتیم.
رئیسی جون دستت درد نکنه!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
خداییش برا دلخوشی مردم این حرفارو می زنید یا واقعا توهم زدید؟ چرا آزادترین کشور جهانیم؟ بر اساس کدام استاندارد و معیار؟ طی این سالها حتی یک بار یک مجوز به منتقدین و دگر اندیشان که اتفاقا کم هم نیستند ندادید که یک تجمع داشته باشند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
آیا اهانت به مردم اخلاقی و انسان دوستانه و میهن پرستانه است؟!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
به این خبرها توجه کنید:
دختران را صادر کنیم،
آزادترین کشور دنیا هستیم،
به صورت کاملاً حقوقی و قانونی پاسخ دادیم،
دیپلمات
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
آقای تقوی یا معنای آزادی رو نمی فهمه و یا جهان رو نمیشناسه . یه دوره آموزشی لازم داره .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
سران قوا جلوی افزایش سایر اقلام رامیگرفتند مسکن واجاره بها افزایش قیمت پیدا نمیکرد جناب اقای رضائی معاون محترم اقتصادی لطفا الفبای اقتصاد را به سران قوا بیاموزید شاید با این تصمیمات غیر علمی و ضد اقتصادبازار بیش از این خود را تخریب نکنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
ایران در ازادی بیان ازادترین کشور است مشکل در ازادی پس از بیان است !!!!!!!!!!!!!خخخخخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
از تعدادکامنت های منتشرشده و غیر قابل انتشار نتیجه می شه واقعا آزادترین کشور دنیاییم !!!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
با این نظر که آزادترین کشور جهان هستیم کاملا موافقم چون هیچ کشوری اجازه اختلاس به کسی را نمیده ولی اینجا هرکی هرچی بخواد برمی‌داره بدون اینکه کسی بهش چیزی بگه
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۲:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
راست میگه آزادترین هستیم ولی فقط برای خود شما ۰چون هر کاری خواستید در این چهل سال انجام دادید و جواب هم پس ندادید. مردم و قانون فقط نظاره‌گر بودند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
حجت‌الاسلام سید رضا تقوی اگر انتخابات آزاد بود شما کجا و مجلس کجا؟!!!!!یعنی ملت 80 میلیونی با اینهمه نخبه شماها نمایندگانش هستید؟!!!!!برو جانم برو بخواب.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۳۰
آدم در این مملکت اگر دیوانه نشود خیلی مقاوم است
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
محمد هادی زاهدی وفا محمد کاظمی حسین طائب ناصر کنعانی چافی
آخرین اخبار
وب گردی