بازدید ۵۵۰۴۰
سه هزار و سی و هشتمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک»، تیتر‌هایی مانند «بن سلمان برای اولین بار پس از قتل جمال خاشقجی به ترکیه می‌رود» / «بیانیه سازمان بهشت زهرا درباره ویدیوی نمایش "دختران بابا آنتوان"» / «رشد تولید ناخالص داخلی ایران چند درصد شد؟» / «وفائو: امسال تولید گندم در ایران افزایش می‌یابد» و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۲۵۰۱۷
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ - ۲۱:۰۰ 17 June 2022

زهرا روحبخش: «تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیتر‌هایی از حوزه‌های مهم خبری به خصوص سیاسی و اقتصادی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی و اوضاع اقتصادی کشور انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت

انتقاد یک امام جمعه از اجرایی نشدن مصوبات سفر رئیس جمهور
امام جمعه شهریار در خطبه‌های نماز جمعه این هفته گفت: نتیجه سفر رئیسی به شهریار و مصوبات آن چه شد؟ این سفر چه ارمغانی برای مردم داشت؟ مهمترین بیانات حجت الاسلام سید حسین حسینی‌نوری به شرح زیر است: نتیجه سفر رئیسی به شهریار و مصوبات آن چه شد؟ این سفر چه ارمغانی برای مردم داشت؟ در تخصیص اعتبارات فهمیدیم تهران سه شهرستان دارد آن هم در شرق و گویا اصلا شهرستان‌های غرب استان وجود ندارد؛ جالب است. جمعیت سه شهرستان که شرق استان که اعتبار ۲۱۰۰ میلیارد اعتبار در نظر گرفتند به اندازه شهریار نیست، اما فقط ۱۱۰ میلیارد تومان در نظر گرفته اند.  ۱۰۰ میلیارد آن هم برای تکمیل بیمارستان است که دانشگاه علوم پزشکی استان تهران اعلام کرده کافی نیست. تخصیص اعتبارات برای سه شهرستان  غیر از بودجه‌هایی است که اختصاص داده اند، حتما در بودجه دستکاری خواهند کرد.

نخستین فرمانده سپاه: به نظر می‌رسد در مذاکرات به جایی نمی‌رسیم
جواد منصوری، نخستین فرمانده سپاه: همین چند وقت پیش رئیس کمیته روابط خارجی آمریکا گفت ایران اسرائیل را به رسمیت بشناسد و بمب اتم هم داشته باشد. مساله ما این مسائل نیست. اسرائیل را به رسمیت بشناسد کاری با ایران نداریم. به نظرم می‌رسد در این مذاکرات به جایی نمی‌رسیم و اشتباه بسیار بزرگی کردیم که کشور را معطل این قضیه کردیم. من فکر می‌کنم آقای رئیسی در این قضیه کاملاً ایمان دارد که حالا شد، شد و اگر نشد نشد، مملکت را با این امکانات بالقوه‌ای که داریم، امکانات بالفعلی که داریم می‌توانیم اداره کنیم. مشکلی نداریم.

سخنگوی شورای شهر تهران: رفتن زاکانی به دولت شایعه است
سخنگوی شورای شهر تهران شایعه رفتن زاکانی به دولت را تکذیب کرد.  علیرضا نادعلی سخنگوی شورای شهر تهران در مورد شایعه رفتن شهردار تهران به دولت واکنش نشان داد و در حساب شخصی خود در توییتر نوشت: «شهردار تهران و همکاران زحمت‌کش وی بی‌وقفه مشغول خدمت به مردم عزیز تهران هستند. وی افزود: حرف و سخن اخیر درباره رفتن ایشان به دولت شایعه‌ای بیش نیست، شورای اسلامی شهر تهران، همواره مطالبه خدمت بهتر به شهروندان را داشته است و از خادمان شهر حمایت می‌کند.»

نماینده مجلس: دولت ناچار به اصلاح قیمت حامل‌های انرژی خواهد بود
علیرضا بیگی، نماینده مجلس: اساسا بدون اصلاح قیمت‌های حامل‌های انرژی، اصلاح اقتصادی نمی‌تواند متوازن باشد، زیرا از یک سو قیمت نهاده‌های دامی را افزایش دادند که واقعی در بازار عرضه می‌شود و از سوی دیگر بخشی از اقتصاد کشور همچنان با یارانه اداره می‌شود و من معتقدم دولت آقای رئیسی ناچار خواهد بود که تن به این موضوع بدهد. زیرا شدت خروج سوخت از کشور به حدی است که آقای رئیسی ناچار به این تغییر است و عدم تطبیق هزینه‌های تولید کیلو وات برق و متر مکعب گاز، به نحوی است که دولت را ناچار می‌کند دست به این افزایش قیمت بزند. اما مقامات دولتی در تلاش هستند این موضوع را نفی کنند، ولی در فاصله نه چندان دور ناچار به انجام این موضوع خواهند بود.

امام جمعه تهران: جامعه مومن باید بر فضای مجازی مسلط شود
حاج علی‌اکبری خطیب نماز جمعه تهران با تاکید بر اینکه جامعه مومن باید به تسلط بر فضای مجازی مسلط شود گفت: در عمل به فرمان پروردگار راهی جز تبیین ندارد. زمینه ساز جهاد تبیین فرهنگ عمومی تبیین است. زود باوری، ساده انگاری، ظاهر بینی و شتاب زدگی و تعجیل در قضاوت با خود آگاه و عالم پنداری زمینه‌های خطرناکی است که جامعه را در برابر مخاطرات اخلاقی و امنیتی قرار می‌دهد و فرد مومن را گرفتار مصیبت می‌کند.

پنج میلیون برای این شغل عجیب
این روز‌ها با توجه به شرایط اقتصادی و کمبود کار، عده‌ای از راه‌های متفاوت مشغول کسب روزی هستند. یکی از این شغل‌ها داد زنی در مقابل مغازه و پاساژ‌ها است. این کار تعطیلی نداره و از ساعت ۱۰ صبح تا ۸ شب باید دنبال مشتری برای مغازه باشی، روز اول آزمایشی بیا تا ببینم چقدر مشتری وارد مغازه میشه. اگه راضی بودیم ماه به ماه حقوق دریافت می کنید. درآمد هم به تعداد مشتری‌هایی که داخل مغازه می‌شوند بستگی داره. شرایط کاری هم به این صورته که جلوی ورودی مغازه باید تبلیغات کنی. هم تراکت پخش کنی و هم داد بزنی و تبلیغ کنی. معمولا ۳.۵ الی ۵ میلیون تومان حقوق برای این شغل اعلام می‌شود. داد زنی آن دسته از شغل‌ها است که حتی اگر فکر می‌کنید در آن استعداد دارید، هیچ کس به شما توصیه نمی‌کند که دنبال آن بروید، به این دلیل که بعد از مدتی داد زدن حنجره‌ای برایتان نمی‌ماند و علاوه بر آن مشکلاتی مثل درد کمر و پا، همچنین عوارض ناشی از اشعه آفتاب به سراغتان می‌آید.

اشعار عجیب معاون اجرایی رییس جمهور
در حالی که مطالبه اصلی مردم اصفهان احیای زاینده‌رود و مشکلات آبی استان بود، معاون اجرایی رییس جمهور در جلسه شورای اداری شب گذشته به جای ارائه مصوبات و گزارش سفر شعر زیر را خواند:
چو دخلت نیست خرج آهسته‌تر کن
که می گویند ملاحان سرودی
اگر باران به کوهستان نبارد
به سالی دجله گردد خشک رودی
این اتفاق مورد اعتراض شدید اعضای جلسه قرار گرفت و برخی اعضای شورای شهر اصفهان به تندی با این موضوع برخورد کردند.

علم‌الهدی: استمرار برجام غلط‌تر است
علم‌الهدی امام جمعه مشهد:از ابتدا هم اینکه می‌گفتند ما باید به برجام بسازیم، فکر غلطی بود که البته استمرار آن غلط‌تر است، زیرا در هفته‌ای که گذشت، فرصت‌های پررونقی به خاطر دیپلماسی اقتصادی دولت برای جامعه ما پیش آمد.

بن سلمان برای اولین بار پس از قتل جمال خاشقجی، به ترکیه می‌رود
یک مسئول ترکیه‌ای اعلام کرد: محمد بن سلمان، ولیعهد عربستان ۲۲ ژوئن به ترکیه سفر می‌کند. این اولین سفر محمد بن سلمان به ترکیه از زمان حادثه ترور جمال خاشقجی، روزنامه نگار منتقد سعودی در کنسولگری عربستان در استانبول است. /ایسنا

بیانیه سازمان بهشت زهرا در باره ویدیوی نمایش "دختران بابا آنتوان"
روابط عمومی سازمان بهشت زهرا:کلیپی کوتاه و هنجارشکن با عنوان "دختران بابا آنتوان" طی روز‌های اخیر در شبکه‌های مجازی بازتاب گسترده‌ای داشته که در آن چند دختر با حجاب نامتعارف در قبر به ایفای نمایشی پرداخته‌اند. توهین آشکار به مقدسات و باور‌های جامعه اسلامی را که در ویدئوی تبلیغ نمایش دختران بابا آنتون به کار رفت، به شدت محکوم می‌کنیم. به دلیل فیلمبرداری بدون مجوز این گروه در فضای سازمان بهشت حضرت زهرا و هتک حرمت‌های به کار رفته در این ویدئو این موضوع را از مراجع قضایی پیگیری خواهیم کرد. /ایرنا

توئیت سفیر ایران در مسکو درخصوص روابط با روسیه
سفیر ایران در مسکو تاکید کرد که روسیه برای ایران در زمینه توسعه روابط در اولویت قرار دارد. به گزارش خبرگزاری تاس، کاظم جلالی، سفیر ایران در مسکو در فروم اقتصادی بین‌المللی سنتپترزبورگ گفت: روسیه در اولویت توسعه روابط برای ایران است. جلالی افزود که روابط ایران-روسیه به مرحله جدیدی وارد شده است. او گفت، «اولویت اول ما توسعه روابط با کشور‌های همسایه است.»

انتقاد رودرروی سعید قاسمی از رئیسی
سعید قاسمی در اجتماع مردمی هسته‌های جهاد و پیشرفت در حسینیه جماران با حضور سیدحسن خمینی و رئیس جمهور گفت: جناب رئیسی شما می‌دانید ما به شما ارادت دارید. جنس جنابعالی و بر و بچه‌های جوراب سوراخ با آن‌هایی که دولت را تحویل گرفتید بسیار فرق دارد. جنسا با آن‌ها فرق دارید. برای همین اسمشان را جهادی می‌گذارند. الان دما در اندیکا ۵۲ درجه است و آدم پوست می‌اندازد برای ملتی غارنشین کار کند. مردم در اندیکا در غار هستند. قاسمی افزود: رهبر هم فرمودند اگر همین یک عبرت باشد که تکیه به غرب شود، همین یک عبرت ما را بس است. آقا محترمانه گفتند تکیه به غرب می‌شود آن و روی پای خود ایستادن می‌شود این. او با مخاطب قرار دادن رئیسی گفت: چه کنیم؟ اندوه دل نگوییم الا یک از هزاران. چطور باید صحبت کنیم ما در این نهضت یک میلیون مسکن که گفتید ما میتوانیم در بخشی از نهضتی که شما علمش را بلند کردید بخشی از دغدغه شما را حل کنیم. چرا وزیر محترم می‌گوید ما باید از ترکیه و چین آدم بیاوریم که بتوانیم؟ چطور ما جهادگران ثابت کنیم می‌توانیم؟ شما گفتید باید خانه‌های لاستیکی در چابهار جمع شود. چرا نشد؟ شما شش ماه پیش در اندیکا گفتید باید بشود. چرا نشد؟ چرا دروغ می‌گویند؟ چرا جهادی‌ها را حساب نمی‌کنند؟ استاندار محترم می‌گوید ما برای شما ردیف بودجه نداریم؛ لذا برو. قاسمی ادامه داد: جناب رییسی هشت ماه از زلزله گذشته و یک ریال نه از دولت و نه از عزیزان طلب نکردیم. مردم خوب و شریف ۱۵ میلیارد کمک کردند. پولی که مردم جمع کرده بودند برای زلزله را آقاجان گفتند برو سعید قاسمی دیوانه را پیدا کن و این پول را به او بده.

امیرعبداللهیان: از مسیر مذاکره منتج به نتیجه فاصله نمی‌گیریم
وزیر امور خارجه با بیان اینکه جمهوری اسلامی ایران از مسیر مذاکره منتج به نتیجه فاصله نمی‌گیرد، گفت: تردیدی به خود راه نمی‌دهیم که تحریم‌ها را بی‌اثر کنیم. حسین امیرعبداللهیان در توئیتی درباره مذاکرات برای رفع تحریم‌ها و اقدم دیروز وزارت خزانه داری آمریکا در اعمال تحریم‌های جدید علیه ایران نوشت: جمهوری اسلامی ایران از مسیر مذاکره منتج به نتیجه فاصله نمی‌گیرد. وزیر خارجه با بیان اینکه به قانون مجلس (قانون اقدام راهبردی برای رفع تحریم‌ها) پایبندیم، یادآور شد: مذاکره را ادامه می‌دهیم، آمریکا را به واقع بینی و فاصله گرفتن از جنون تحریم جدید و آژانس را به رفتار فنی و اجتناب از اقدام سیاسی فرا می‌خوانیم. وی تصریح کرد: تردیدی به خود راه نمی‌دهیم که تحریم‌ها را بی‌اثر کنیم.

گرانی کمرشکن گاز در آسیا
افزایش سرسام آور قیمت معاملات نقدی گاز طبیعی در آسیا، بعضی از واردکنندگان را ناچار کرد برنامه خرید بیشتر این سوخت را متوقف کنند. معامله‌گران می‌گویند قیمت معاملات نقدی گاز طبیعی مایع (LNG) در شمال آسیا به دلیل ترس از کمبود عرضه جهانی، به مرز ۴۰ دلار به ازای هر میلیون واحد حرارتی انگلیس (mmBtu) نزدیک شد که بالاترین قیمت در سه ماه گذشته است. این قیمت پایه از ابتدای هفته جاری تاکنون حدود ۷۰ درصد رشد کرده و به اوج رکورد فصلی خود رسیده است.

قیمت دلار روز جمعه به ۳۰ هزار تومان رسید
کامران سلطانی زاده رییس شورای عالی کانون صرافان درباره آخرین وضعیت بازار در روز جمعه، اظهار کرد: صرافی‌های عضو بازار متشکل ارزی همزمان با فعالیت این بازار، در روز جمعه نیز به کار خود ادامه داده‌اند و خرید و فروش ارز در روز تعطیل نیز ادامه دارد. به گفته وی، در حال حاضر خرید و فروش‌ها در دو حوزه ارز توافقی و ارز مسافرتی ادامه دارد و مانند روز‌های گذشته، صرافی‌ها در هر دو این بخش‌ها آماده فعالیت و خدمت رسانی به متقاضیان هستند. رییس شورای عالی کانون صرافان درباره آخرین وضعیت قیمت دلار در بازار نیز گفت: بر اساس برHورد‌های انجام شده در حال حاضر دلار در بازار ارز توافقی بین ۳۰ هزار تا ۳۰ هزار و ۳۰۰ تومان قیمت خورده و معامله می‌شود. به گفته سلطانی زاده، نرخ ارز مسافرتی نیز در بازار بین ۲۷ هزار تا ۲۷ هزار و ۴۰۰ تومان قیمت گذاری شده و معامله می‌شود.

دلار جهانی قد کشید، طلا سقوط کرد
قیمت طلا امروز جمعه با افزایش ارزش دلار و افزایش بازدهی خزانه داری آمریکا کاهش یافت و تقاضا برای شمش با قیمت دلار را تحت تاثیر قرار داد و قیمت‌ها را در مسیر بزرگ‌ترین کاهش هفتگی خود از اواسط ماه مd قرار داد.  بهای هر اونس طلا تا ساعت ۱۱ و ۳۶ دقیقه صبح به وقت شرقی با ۱۳.۵ درصد کاهش به ۱۸۴۴ دلار و ۳۰ سنت رسید و طلای آمریکا نیز با ۰.۷۳ دلار کاهش به ۱۸۴۵ دلار و ۳۰ سنت رسید.

رشد تولید ناخالص داخلی ایران چند درصد شد؟
بانک مرکزی اعلام کرد: در مجموع عملکرد تولید ناخالص داخلی کشور در سال ۱۴۰۰ "با احتساب نفت" و "بدون احتساب نفت" به قیمت‌های ثابت سال ۱۳۹۵ به ترتیب به ۱۴۵۷۱.۴ و ۱۳۴۱۵.۱ هزار میلیارد ریال رسید که نسبت به سال قبل از آن به ترتیب با افزایش ۴.۴ و ۳.۹ درصدی همراه بوده است. تحقق رشد اقتصادی ۴.۴ درصدی در سال ۱۴۰۰ در امتداد رشد اقتصادی ۴.۱ درصدی سال‌۱۳۹۹، حکایت از روند رو به بهبود فعالیت‌های اقتصادی در کشور به رغم تداوم تحریم‌های اقتصادی دارد.

خبرگزاری فارس از گرانی مواد غذایی در انگلیس خبر داد
خبرگزاری فارس نوشت: موسسه توزیع خواربار انگلیس (IGD) در جدیدترین گزارش خود اعلام کرد، انتظار می‌رود، تورم مواد غذایی در این کشور در فصل تابستان ۱۵ درصد افزایش یابد. این موسسه هشدار داد، قیمت‌های بالا تا یک سال دیگر ادامه خواهند یافت. بر اساس این گزارش، بیشترین تاثیر احتمالا بر قیمت گوشت، غلات، لبنیات، میوه و سبزیجات به علت طیف گسترده‌ای از عوامل خواهد بود.  از جمله این عوامل، تنش‌های مختلف در شرق اروپا، کاهش تولید در چین به علت محدودیت‌های کرونایی و ممنوعیت صادرات برخی کالا‌های حیاتی مثل روغن پالم و گندم توسط اندونزی و هند. جیمز والتن، رئیس این موسسه به رویترز گفت: «بر اساس تحقیقات ما، بعید است فشار هزینه‌های زندگی به این زودی کاهش یابد.» «ما هم اکنون شاهد این هستیم که خانوار‌ها وعده‌های غذایی را حذف می‌کنند که نشانه واضحی از اضطراب غذایی است.»

فائو: امسال تولید گندم در ایران افزایش می‌یابد
سازمان جهانی خواروبار و کشاورزی ملل متحد (فائو) در نخستین گزارش خود در مورد چشم‌انداز تولید مواد غذایی در سال ۲۰۲۲، با ابراز نگرانی از کاهش تولید غلات در جهان به دلایلی همچون افزایش قیمت مواد اولیه، بدی آب و هوا و بحران اوکراین، پیش‌بینی کرد در سال جاری زراعی، تولید غلات در ایران ۳۴ درصد افزایش می‌یابد. بر اساس گزارش فائو، تولید غلات ایران از ۱۴ میلیون و ۳۰۰ هزار تُن در سال گذشته زراعی به ۱۹ میلیون و ۲۰۰ هزار تُن در سال جاری زراعی افزایش می‌یابد و در این میان، گندم با ۴ میلیون تُن افزایش، بیشترین میزان رشد تولید را به خود اختصاص داده است.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۳
در انتظار بررسی: ۲۱
انتشار یافته: ۱۱۶
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
ریسی گرفتار گروهای فشار خودی
درو کنید آنچه کاشتید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
"سخنگوی شورای شهر تهران: رفتن زاکانی به دولت شایعه است "
شایعه ایی که سریعتر از آنچه فکر می کنید به حقیقت می پیوندد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آقای منصوری کشور رو با فلاکت اداره کنیم؟
آخه چین هم داره پاش رو میزاره رو خرخره آمریکا ولی ما چی.
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
الان جوراب سوراخ شده نماد جهادی بودن؟ کسی که نتونه جوراب سوراخ خودشو درست کنه یا ریا کار هست و یا بی عرضه و هیچ اعتباری هم نزد مردم نداره
پاسخ ها
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
درود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
جناب آقای پیشنماز شهریار
سفرهای استانی برای نمایش در تلوزیون است نه برای اجرا شدن مصوباتش
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
هر بلایی میخواهند بابت گران کردن سر مردم بیاورند از قاچاق و خروج آن کالا از کشور صحبت می کنند. یک بار گوشت قرمز، بعد مرغ، بعد گوجه فرنگی، بنزین، گازوییل، آرد و الان هم میگه شدت خروج سوخت از کشور به حدی است که اقای رئیسی ناچار به این تغییر است... به جای گران کردن کالا ، مرزها و بازارچه مرزی ها را کنترل کنید. البته همه می دانیم اینها بهانه ای بیش نیستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
جناب شهردار با اون لیست ریز نمرات دوران دبیرستانی اش که در فضای مجازی افشا شده و آن دکترای سهمیه ای اش ؛ فقط آفریده شده برای الحاق به کابینه شیش تایی ها .
انتقالش دهید سریع فوری انقلابی
پاسخ ها
a
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
چقدر عالی و بجا فرمودید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
برادر !!!
جامعه مومن شب و روز توی فضای مجازیه و اخبار حقیقی رو اونجا دنبال میکنه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
پیشنهاد میشود مردم تهران برای ماندن زاکانی در شهرداری صلوات نذر نمایند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
یک جمعه دیگر
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
ارزان بودن حامل های انرژی مشکلات بسیاری ایجاد کرده از آلودگی هوا و ایجاد بیماری گرفته تا ترافیک و افزایش مصرف بنزین
باید بنزین ارزان همچنان در اختیار کسانی که از طریق انتقال مسافر امرار معاش می‌کنند قرار گیرد و میلیونها شغل ایجاد شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
همش حرف بدون پشتوانه!
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
درسته خودت کارنامه ندیده ای اما حداقل از دیگران بخواه تا برای امثال زاکانی یک کارنامه تعریف کنند و اگر قابل قبول بود ببرش هیأت دولت... ما هنوز در چرا و چطور شهردار شدنش موندیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
بدون ماشین ها بیشتر از همه به یارانه سوخت نیاز دارند ولی از آن محروم هستند افرادی بسیار زیاد از سوخت ارزان استفاده میکنند و دولت محروم از درآمد پول چاپ میکند و از تورم بوجود آمده همانهایی که از سوخت ارزان بیشترین استفاده را میکنند از تورم هم بیشترین سود را میبرند ادامه این وضعیت یعنی ثروتمند ثروتمندتر و فقیر فقیرتر
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
بدون ماشینها الان در هزینه حمل و نقل عملا دارن دریافت میکنند بعدا بیشتر متضرر میشن
مضاف بر اینکه اون یارانه ای که تصور میکنی دریافت میکنی بعد از گرون شدن سوخت به دردت نخواهد خورد چون همه چیز چند برابر گرون میشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
چند بار تاحالا وقتی سوخت گرون شده رفاه فقیرا بیشتر شده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
بعد از واقعی شدن قیمت ها و جراحی اقتصادی و مدیریت مصرف و ....... حالا نام جدید افزایش قیمت ها از جانب دولت اصلاح قیمت ها است
پاسخ ها
ناشناس
| Slovakia |
۱۴:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
برای جبران کسر بودجه، بودجه اویزونهایی که هیچ بازدهی ندارند کسی نمیدونه چه جوری خرج میکنن رو حذف کنید .هر روز سال یک مناسبتی هست و تمام معابر پر بنر و پارچه نوشته که هیچ خاصیتی ندارد و صدا وسیما هم بیش از حد پوشش میده . چه ضرورتی داره این همه هزینه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
چرا از جانب رییسی حرف می زنید و می گویید ایشان به برجام اعتقاد ندارد. ایشان یکبار در مناظرات سال 96 گفتند برجام قانون و قرارداد کشور است و ان را ادامه خواهد داد و یکبار در مناظرات 1400 گفتند با اقتدار برجام را احیا خواهیم کرد افرادی مثل قالیباف و رییسی به مفید بودن برجام اعتقاد دارند اما گاهی بنا به مصلحتهای جناحی مجبور اند جور دیگری سخن بگویند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
به جای هندوانه خریز ... گندم جو دانه روغنی و سویا ... بکارید
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
یک خط یا سک کلمه از کسانی که در این صفحه از سخنانشان یا نظرشان نقل قول شده است مشلات مردم ایران را مطرح کرده است؟؟؟؟؟ کلا این چند هزار نفری که ۴۳ ساله پست و مقام دارند در کشور دیگری زندگی می کنند
کاربر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
علم‌الهدی: استمرار برجام غلط‌تر است!!!
مگه هرکی به هر کیه تو الین کشور این آقا چیکاره این مملکت و این مردم استی که در امور وزارت خارجه این کشور دخالت میکند!!؟؟؟؟
هر کی بهر کیه!!!
شیر تو شیر شده مملکت آقا!!!
مگه وزیر خارجه نداره این کشور؟؟؟؟
مگه وزارت امور خارجه نداره این مملکت؟؟؟؟ و چه ربطی به این شخص داره این امور؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
یک مملکت با یک رئیس بد بهتر از یک مملکت با هزار تا رئیس خوب اداره میشه
الان مملکت ما هزار رئیس داره
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
هر امام جمعه ای و هر پیشنمازی و هرمسئولی شده مرکز قدرت و نظر دهی- آیا بهتر نیست هرکس وظیفه خودش را انجام دهد و در امورا ت دیگر دخالت نکند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
طعم شیرین عدالت!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آقای مثلا نماینده، شما سواد ندارین و مملکت داری بلد نیستین و باعث تورم روزانه و افت ارزش پول ملی شدین، مردم باید تاوانش رو بدن؟ خودتون که همه چی مفت دارین چه خبر از حال مردم دارین.
محمدایوب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
دشمنان چند مدتی است شایعه می کنند که بنزین میخواهد گران شود و سخنگوی دولت دائم میگوید دولت قصد گران کردن ندارد آنوقت یک نماینده می آید می گوید دولت باید گران کند جامعه هنوز ملتهب گرانی مرغ و تخم مرغ لبنیات وروغن است دیگر کشش این یکی را ندارد
ناشناس
|
Romania
|
۲۲:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
از شما
درخاست
اثتعفا دارم.
پدر محرومان
درآمد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
علم‌الهدی: استمرار برجام غلط‌تر است، زیرا در هفته‌ای که گذشت، فرصت‌های پررونقی به خاطر دیپلماسی اقتصادی دولت برای جامعه ما پیش آمد.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
جناب علم الهدی لطفاً دو مورد از این فرصت های پر رونق را بفرمایید !
شهروند
|
United States
|
۲۲:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
سفرشان دستاوردهایی داره تعداد زیادی بیلبورد و بنر هر بارچاپ میشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
حقوق بازنشسته را نميتوانيد پايمال كنيد
اين كار براي شما گران است گران است
ناشناس
|
Germany
|
۲۲:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
سفرهای پرهزینه رئیسی دورتا دور ایران غیر از هزینه ای که مانند قوز بالا قوزبرای محرومان است واز جیب آنها این هزینه ها پرداخت می شود هیچ نتیجه وفایده ای ندارد.اینها همه انحراف افکار عمومی از تورمی 3 رقمی است که به جان و مال وزندگی مردم افتاده و دارد سرمایه های مادی ومعنوی این کشور را می سوزاند.
علی
|
United States
|
۲۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
وقتی ریاست هیئت مذاکره کننده آقای باقری کنی مخالف برجام است چطور انتظار دارید که مذاکره پیشرفت حاصل کند. فردی که برجام را مخالف منافع ایران می داند ریاست هیئت مذاکره کننده را به دوش دارد. پیدا کنید پرتقال فروش را.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۲:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
باز جمعه شد، باران افاضات و راه رفتن رو‌اعصاب مردم‌ هم تکرار شد!!!
محمود‌
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
یکنفر‌ نیست‌ به این قاسمی‌ بگوید‌ که‌ تو اخه‌ اندازه‌ این حرفهایی‌ ؟!
هی‌ جهادی‌ جهادی‌ !!!
جهادی‌ که سعید‌ قاسمی‌ باشه‌ تکلیف‌ جهادش معلومه‌ !
این‌ آقایون از جان این مملکت چه میخوان‌ ؟!
اقا‌ برو‌ لبنان‌ فلسطین‌ یمن‌ بجنگ‌ دست از سر این مردم‌ بردار‌ برو پی کارت‌
برای دیده شدن‌ مردم‌ چه کارها که نمی کنند‌ !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
از روزی که اداره امور مملکت افتاده دست یه عده به اصطلاح انقلابی چنین وضعیت مملکت بحرانی شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
انوقت
ادم مومن نباید به وعدهایی که در انتخابات داده عمل کنه
مگه قرار نبود معیشت مردم به برجام گره نخوره
پس چی شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آقای رییسی اصلا ماندن تو در جایگاه ریاست جمهوری جایز نیست شما بالاترین پستی که لیاقتش را داشتی همون قوه قضاییه
پاسخ ها
محمد
| France |
۱۵:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
آخه در اون قوه هم نکته مثبتی از ایشون دیده نشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
هر چی که باعث خوشحالی و ترقی مردم بشه ممنوع!
حجاب و فقر و کم خوری و بیکاری برای ملت اجباری

در کشورهای غربی آقازاده ها بی حجاب و در حال صفا و ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آقای رییسی متاسفانه بحث معیشت معلمان داره تبدیل به بحث امنیتی میشه و آنچه دولت داره به خوراک معلمان میده چیزی جز توهین به جامعه بزرگ معلمان و خانواده های مظلوم انهاست ، قرار نیست که از نجابت معلمان سو استفاده کنید ؟؟ آبدارچی همون سازمان برنامه و بودجه که افرادی مثل میرکاظمی ووعرب اسدی پست گرفتن داره ماهی ۱۹ میلیون دریافتی داره ؟؟ بعد معلم با ۳۲ سال سابقه بخاطر دو ریال افزایش حقوق بیاد درگیر کاغذ بازی و آزمون داون بشه بعد از ۳۲ سال جان کندن ؟؟؟ شک نکن تقاص پس خواهند داد ظالمان .
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۳:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
جالبه آقایان هیچ درباره فساد سیستمی داخل ایران صحبتی ندارند و هنوز پس از این همه سال منکر بی کفایتی مسئولین می شوند
احمد
|
Norway
|
۲۳:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
قابل توجه جناب امام جمعه تهران از قدیم گفته اند شکم گرسنه ایمان ندارد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آقای رییسی بیشترین خیانت رو به معلمان تو کردی
تورم ۳۰۰ درصدی رو به ارمغان آوردی
یک ریال به بودجه آموزش و پرورش اضافه نکردی
۷۲۰ هزار میلیارد بودجه رو برای سپاه در نظر گرفتی یعنی معادل ۱۰ برابر بودجه آموزش و بهداشت مملکت؟؟ من که هر روز تو خانواده ات رو دعا میکنم .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
بودجه اختصاص داده شده به معلمان در سال 1400 را خوردند و دم از محرومان و معیشت می زنند.
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
تابناک پیگرد این عنوان که نوشتید پنج میلیون برای شغل های عجیب غریب خواهشمندم عنوان دیگری تحت هجوم دروغ گویانه و تزویر گرانه نت ورکر ها به بازار شغلی رو اضافه کنید. ممنونم.
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
با سلام خدمت عاملین خدوم برنامه دیوار
در یکی دو ماه گذشته تعداد زیادی آگهی تحت عنوان استخدام کادر اداری،خدماتی،مالی و ...به وسیله نت ورکر هایی که کالایی یک شرکت کذایی را می فروشند و تبلیغ می کنند تحت عنوان یا عناوینی چون استخدام در پتروشیمی،ایران ترانسفو و شرکت ها و سازمان های صاحب اعتبار دیگر در برنامه دیوار منتشر شده است که من به شخصه خیلی از آن ها رو امتحان کردم و کلاهبرداری بودن این شرکت ها روشن و واضح است البته گزارش تخلف هم دادم. سپاس گزارم اگر پیگیری فرمائید و مثال ها و نمونه های این شرکت های نتورکی که نام و برند سایر سازمان ها رو جعل می کنند معرفی می شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
رئیسی بهتره ساکش برداره بره. کشور سقوط کرده از نظر اقتصادی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
کی آمریکا گفت اسرائیل را به رسمیت بشناسید ؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
با این روش ها که مسئولان اقتصادی پیگیری می‌کنند کم کم حکومت نظامی جایگزین خواهد شد . دولت و مردم زبان هم را نمی فهمند جیب و سفره مردم بیانگر تناقض و اختلاف فاحش بین زبان مسئولان و عملکردشان میباشد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
لابد چون ما گفتیم سپاه را به رسمیت بشناس وتحریمش را بردار آمریکا هم گفته اسرائیل را به رسمیت بشناسید وگرنه تا آنجا که به یاد داریم اصولا نه بحث رفع تحریم سپاه ونه رسمیت بخشیدن به اسرائیل جزء چارچوب توافق برجام نبوده !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
آقای رئیس خواهشن عاجزن پول پاشی نکن ، پولی که میخای به مردم بدی تولید رو حمایت کن ولله سید این راه رسم نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
کشور نابود شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۷
به به،میبینم که پیش درآمد روضه رو شروع کردید به خوندن، افزایش قیمت حامل‌های انرژی؟؟؟؟آ
حاج آقای رئیسی ، آقا روضه شروع شد ، وقتی گریه مردم درآمد باز نیای بگی من خودمم تازه متوجه شدم!
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
رابطه رابطه رابطه با کل دنیا و دوری از جنگ طلبی راهکار برونرفت از تمام بدبختی هاست. اصلاح قانون اساسی لازم و ضروری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
اول باید مشخص شود ایا قابل اجرا بودن و اجرا نشدن یا قابل اجرا نبودند
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۲۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
چرخه باطل قیمتی و کشوری که داره به قهقرا میره و مسئولینی که هنوز در ایمان و مومن و انقلاب و حجاب گیر کرده اند!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
خبرگزاری فارس خبر داره میزان دستمزدها در انگلیس چقدره یا فقط یه حرفی میپرونه؟
ناشناس
|
Turkey
|
۰۱:۰۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
نماینده مجلس: دولت ناچار به اصلاح قیمت حامل‌های انرژی خواهد بود

بعداز یه مدت دلار میکشه بالا و باز قاچاق جذاب میشه و بازم قیمت رو اصلاح کنید و باز و باز!!!!!
خدای نکرده فکر نکنید ملت شهید پرور اذیت میشن، اونم بخاطر بی کفایتی شماها!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
جناب امام جمعه محترم
مصوبات که برای اجرا نیست، عجیبه شما هنوز متوجه نشدید!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
امروز حقوق بازنشستگی با رقم جدید بدستم رسیدبعد از گرانی ۳۰۰ تا ۴۰۰ درصدی اجناس که هنوز هم ادمه داره،یک میلیون به حقوقم اضافه شد.خدا ازتون نگذره که ما رو شرمنده خانواده میکنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
جامعه مؤمن بايد برفضاي مجا زي مسلط شود !
-------------
به نظرم فضاي مجازي اژدهاي هفت سر است ، بلكه اژدهاي هفتاد سر ! يك سر آن بزني ، به جاي آن چندين سر ديگر خواهد روييد ! كه كشتن اين اژدها رنج بيهوده است و سعي بي فايده و فضاي مجازي چنان است كه اگر از در بيرون كني از دريچه در آيد و از دريچه بيرون كني از بام وارد شود ، واز بام براني از ديوار داخل شود ، از ديوار بيرون نمايي از هوا و از فضا به اندرون وارد آيد ! و يا به عبارت ديگر فضاي مجازي در عصر و زمانه ما مثل آش كشك خاله ميمونه ، كه بخوريم پامونه ، نخوريم هم پامونه !!
---------------
حكايت
" ًتا چند زنم به روي درياها خشت " ... خيام نيشابوري
----------
چنان به ياد دارم از سيل مهيب آذر ٦٥ كه چند روز و چند شب باران دم اسبي از هوا همي باريد و چه خسارتها كه نزد ! باراني لاينقطع ! و در كوچه ما چنان آبي مهيب به راه افتاده بود كه نگو و نپرس ! در آن زمان مرحوم مش رحمت را ديدم كه بيلي به دست و چكمه پوشان !! با دو فرغون خاك كه در دالان منزل گذاشته بود و سعي و تلاش داشت با بيل و خاك جلوي جريان سيل را به خانه اش كه يك پله از سطح كوچه پايين تر بود بگيرد !! اما ،آن مرحوم مغفور عاجز و ناتوان از جلوگيري سيل ! مگر مي شد با يك بيل و دو فرغون خاك جلو سيل مهيب و بي رحم را گرفت ؟ ... حاشا وكلا ... حاشا و كلا ... و مثل روز روشن بود كه مش رحمت رنج بيهوده مي برد و سعي بي فايده مي نمايد و تلاش و كوشش اما همچون زدن خشت بر دريا !! ... رحمت الله عليه !
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۳:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
امامان جمعه در یک دنیای دیگری زندگی می‌کنند. از فقر و فساد هم کمی حرف بزنید بد نمی شود.
س چ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
دیگه کاری نبود که دولت محترم برای اصلاح قیمت‌ها بکنه ! اینم رووش بزار حامل های انرژی هم گرون کنن! آب چه یه وجب چه صد وجب.مردم رو نابود کردن! متاسفم برای این سیستم و قبلی هاشون گند زدن .. ولی تاوانش رو مردم باید بدن! مردم هم خدایی دارن
ناشناس
|
United States
|
۰۴:۳۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
جناب خوش خیال! رشد اقتصادی رو به ريال حساب کردی ؟؟!!!!!!!!
منوچهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
"نماینده مجلس: دولت ناچار به اصلاح قیمت حامل‌های انرژی خواهد بود" یک نماینده مجلس و مسئولین نظام اینقدر باید بصیرت دینی و علمی داشته باشد که راهکار ارائه دهد نه اینکه خود را اسیر آینده کند. دولت به جای افزایش قیمت ها باید ارزش پول ملی را افزایش دهدو به موازات آن هزینه های دولت را کاهش دهد ( برای مثال 10 تا 20 درصد حق مسئولیت تمامی سطوح مدیریتی را در سراسر کشور کاهش دهد و... ) و بسیاری راهکارهای دیگر
سعید
|
United States
|
۰۷:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
خدایا این کشور را با یاری خودت به ایرانیان بسپار.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
ایرانی از فرط گرانی دیگر رمق ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
نماینده مجلس: دولت ناچار به اصلاح قیمت حامل‌های انرژی خواهد بود
دین اسلام خیلی دینه خوبی هستش عالی هستش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
نماینده ای که از وضعیت بد اقتصاد و جامعه را درک نکند ،در ایرانی بودنش باید شک کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
آقای منصوری عزیز مشکل اینه که رییس جمهور با این تیم از پس اداره مملکت بر نمی آیند. اگر فرد قوی داخل کابینه بود وبدون شعار می تونست مسائل رو حل کنه حرف شما درست بود .بدی این امر اینه که برجام تحریف شده رو دوباره با هزینه بسیار بالاتر در آینده قبول می کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
ما که داریم نابودمیشم نمی دونم چطور هی میگن با همین وضع جلو بریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
"دولت ناچار به اصلاح قیمت حامل‌های انرژی خواهد بود"اگر قرار است برای جلوگیری از قاچاق همه قیمت ها بین المللی و حتی بیشتر از قیمت کشورهای همسایه شود حقوق و درامد مردم را هم بر مبنای قیمت روز دلار پرداخت کنید این درحالی است که شما چند برابر پول یارانه انرژی را همان ابتدا در قیمت خودرو از مردم دریافت می کنید زمانی که قیمت هر خودرو در داخل ایران با قیمت ان در دبی و ترکیه و عراق یکسان شد و واردات با عوارض صفر اجرای شد شما به افزایش قیمت انرژی فکر کنید خودروهایی با متوسط مصرف 10 تا 12 لیتر را به جای خودرو با متوسط مصرف 4 تا 5 لیتر به مردم می دهید بعد به بهانه جلوگیری از قاچاق سوخت می خواهید قیمت ها را چند اعلام کنید نکته دیگر این که در حال حاضر دنیا در شرایط تحریم روسیه و ایران قرار دارد که قیمت نفت و بنزین بالاست وگرنه در شرایط عادی بنزین ما را لیتر 500 تومان هم نمی خریدند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
وقتی اب نیست معاون اجرایی از کجا اب بیاره.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
فقط مصوبات شهریارنیست که اجرائی نشده کلا"همه مصوبات سفرهای هفته ای رییس جمهورقابل اجرانیستندچون کارشناسی نشده اندفقط دستورمیده حتما"بایددرست بشه ولی کی میخواددرست کنه معلوم نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
شد، شد، نشد نشد یعنی چه؟
این مگر می شود مملکت داری؟
داریوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
درود
خبر گزاری فارس از گرانی مواد غذایی انگلیس خبر گذاشته....!!!
خبری از افزایش قیمت روزانه مواد غذایی در ایران ننوشتند...!!!.
نکنه خبر گزاری منچستر بوده اشتباهی اسمش را گذاشتند فارس...؟؟؟
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
این علم الهدی آیا در زندگی برای مردم کاری کرده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
ظاهرا همه چیز بسرعت بسمت بدتر شدن پیش میرود، واقعا با این همه فشار به مردم ، در صورت وقوع یک اتفاق برای کشور مسئولین به چه چیزی بعنوان پشتوانه فکر میکنند؟
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
به نظر میرسد مقاصد سیاسی و شخصی به مصالح مملکت و مردم ارجحیت دارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
دیگه نون رو هم چند وقت دیگه باید با طلا یا دلار بخریم ریال شد پهن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
دختر بابا آنتوان کدومه دیگه هر دم از این باغ بری می رسد فضای مجازی شده فساد کده خدا به داد نسل جدید که سیگار کشیدن رو از 10 دوازده سالگی شروع کردن برسه همش در اثر عقده های هست که با دیدن این کلیپ ها در فضای مجازی به وجود میاد
سلام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
باز جمعه شد امامان جمعه اظهار فضل کردند
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
استمرار برجام یعنی قطع رانت تحریمی...
ناشناس
|
-
|
۰۹:۱۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
حالا کی گفته زاکانی قراره بره دولت.خودتون شایعه می کنید خودتون هم تکذیب می کنید.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
زاکانی111بعضی برای دیده شدن چه کاها که نمی کنند!!!!!!!!!!!!!
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
"...اگر نشد نشد، مملکت را با این امکانات بالقوه‌ای که داریم، امکانات بالفعلی که داریم می‌توانیم اداره کنیم..." :کاری که شما دارید با مملکت میکنید اداره کردن نیست بلکه گند زدن است !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
جامعه مومن بر فضای مجازی مسلط است و به آن اعتماد کامل دارد و تمام خبرها را از آن فضا کسب میکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
تو به فکر معیشت جامعه مومن باش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
چرا باید مجبور به افزایش قیمت سوخت هستید در حالیکه خودتان موجب کاهش شدید ارزش پول شده اید و حالا می خواهید تاوان این کارتان را از ملت بستانید؟؟؟!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
علی اکبری
فیش حقوقی ات رو در فضای مجازی منتشر کن . جامعه مومن بر این فضا مسلطه
ناشناس
|
Germany
|
۰۹:۳۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
جامعه مؤمن بايد بر فضاي مجازي مسلط شود ! ... امام جمعه تهران !!
--------------
-- ها ؟ آقا احسان ؟ ميشه بر فضاي مجازي مسلط شد ؟!
-- نه برادر ! نميشه ! ... به هيچ وجه .. اما خب ! ميشه بر فضاي مجازي مسلط شد ! ... البته يك شرط داره و آن اين كه بتوانيم زمانه را به عقب بر گردانيم و آن قدر در زمان عقب عقب برويم تا برسيم به زماني كه از فضاهاي مجازي هيچ خبري نبود ! ... به اونجا كه رسيديم بر فضاي مجازي مسلط شده ايم و آن فضاي ملعون را شكست داده ايم ! بديهي است كه ...
-- آقا احسان ! خيلي ممنون ... متوجه شدم ... با تشكر از توضيحات تان .. بايد بروم كه هزار تا كار دارم ! ... ديرم شد ... خدا نگهدار !!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
سعید قاسمی معروف پر حرف و سر و صدا و ناسزا گوی جوراب سوراخ جهادی !!!!!؟ را ، چرا رستم قاسمی به بازی نمی گیرد؟؟؟؟؟؟

واقعا چرا ؟ مگر هر دو از یک جناح و تفکر سیاسی و حتی تشابه فامیلی نیستند ؟

جناب رستم خان که قرار بود سالی یک میلیون مسکن بسازی ، الان ده ماه گذشته است و حداقل باید 800 هزار مسکن ساخته باشید ؟

لطفا گزارش بدهید ، چه شد ؟ اگر ساختید ، کجاست ؟ و اگر خدای نکرده ، کمتر ساختید ، و یا اصلا نساختید ، دلیلش چیست ؟ و مقصر کیست ؟

آیا شجاعت استعفاء دادن را هم ندارید ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۱ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
جامعه مومن باید بر فضای حقیقی مسط شود تا بفهمد که در این مملکت چه خبر است
ناشناس
|
Canada
|
۱۰:۱۵ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
آقای حاج عای اکبری!
تسلط با چه روشی؟ با گفتگو و استدلال و منطق،
یا با سانسور و فیلتر و تهدید و ارعاب؟!
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
شما را به خدا کسی بیاید و برای خبرگزاری فارس و کیهان عینک بگیرد . انها تورم 300 درصدی ایران را نمیبینند ولی 20 درصدی انگلیس را زیر ذربین دارند
ناشناس
|
Japan
|
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
برای اینکه مردم ایران زودتربه نتیجه دلخواه وآرزوی دیرینه خودبرسنددردولت انقلابی ‌جوان این افرادراهم واردکنیدحسین شریعتنداری حسن عباسی سعیدقاسمی ‌علی اکبررائفی پورآنوقت است که ملت ره چندساله رایکی دوماهه طی خواهندکرد!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
نماینده محترمی که نسخه افزایش بنزین را میپبچد مگر شما در این کشور زندگی نمیکنید نمیدانید این امر باعث فاجعه معیشتی و گرانی واخرش شورش مردم کوچه باز خواهد شد چیزی است که امریکا و تمام دشمنان ما منتظرش هستند
پاسخ ها
nader
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۱۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
جناب نماینده، چرا اسم گران گردن اجناس
را میگذارید اصلاح؟
اصلاً شما معنی اصلاح را میدانید؟
اصلاح یعنی بهبود بخشیدن، آیا افزایش قیمت کالاها وضع را بهتر می کند؟
شاید شما بفرمائید بله ولی نه وضع مردم را چون اصلاً شما وضعیت اقتصادی مردم برایتان اهمیت ندارد، شما میفرمائید تمامی کسورات اقتصادی دولت بایستی از جیب مردم برداشت شود.( البته اگر بزبان هم نیاورید ولی عملتان این را میگوید)
آیا این منطق درستی برای کشورداری است؟
رامین . مشهد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
وقتی سواد کافی برای حل مشکلات و مسائل مملکت وجود نداشته باشه تنها ترین و میان بر زدن راه اینه که صورت مساله رو پاک کنند . اینجا هم دولت و مجلس هنرشان افزایش حامل های سوخت هست . اما به نوبه خودم هشدار می دهم اگر دست به افزایش قیمت بنزین و گازوئیل بزنند مردم تاب تحمل نخواهند داشت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
نه تنها هیچ کشوری افریقایی.تبتی.مغولی.امریکای جنوبی سیاه .سفید.زرد. این هرج ومرج اقتصادی را ندارد که در کل هستی و کرات دیگر هم هیچ جانداری مثل ما زندگی نمی کند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۶ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
رستم دولت ( وزیر راه ) دیروز زده زیر وعده های دولت و گفته : تا پایان ۴ سال دولت ، ۲ میلیون مسکن می سازیم !!!!!
۲ میلیون تاش آب رفت :-)
ولی به نظر من ۲ هزار تا هم نمیسازن
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
آن نماینده بدون دغدغه مجلس نماینده ملت یا نماینده دولت؟ خجالت بکشید! قیمتها سر به فلک کشیده! فقط در ۱۰ ماه گذشته به اندازه ۸ سال دولت بدون‌تدبیر روحانی گند زدید به اقتصاد و معیشت مردم، چرا نمی‌گوید دولت مجبور به اصلاح حقوق مستمری‌بگیران است؟ چرا نمیگوید دولت مجبور به رعایت قانون درمورد افزایش حقوقها به اندازه نرخ تورم است؟ چرا نمی‌گوید دولت مجبور به رعایت معیشت مردم مظلوم ایران است؟ چرا نمی‌گوید دولت مجبور به رعایت خط قرمر خودش (معیشت ملت) است؟ اگر حرف زدن بلد نیستید،‌ حرف نزدن که بلدید!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
خبرگزاری فارس لطفا از در آمدهای انگلیسی ها هم صحبت کند
بانام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
آقای حاج علی اکبری همین که جامعه مومن 45 سال بر کشور مسلط شد کافیه کارنامه این عزیزان را دیدیم دیگه تسلط بر بقیه چیزها را بی خیال شوید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۳ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
افزایش قیمت بنزین موجب مشکلات فراوانی برای مردم میشود از طرفی دولت برای کسر بودجه و مشکلات دیگر باید این افزایش قیمت را انجام دهد باید دولت سهمیه مناسب برای مردم در نظر بگیرد واز اشتباهات گذشته درس بگیرد روش سهمیه برای هر کارت ملی هم شکست خورده و جز پول پاشی ثمر دیگری نداشته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
کاش افرادی سر کار بودند که از فیلتر گزینش مردم رد میشدند آن موقع کسی اعتراض نمیکرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
کی گفته شما منتظر برجام باشید
کسی کاری به شما نداره، شما هم بدون برجام مدیریت کنید
تیزبین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
تورا به جان هرکه می پرستید این بنزین رو هم گران کنید. مردم چابهار واطراف خسته شدند از بس در صف پمپ بنزین ها ایستادند تا چندگالن بنزین به آن طرف مرز بفرستند
رضا
|
Israel
|
۱۱:۲۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
خنده دار است ما سالی ۱۰۰ تا ۲۰۰ میلیارد دلار انرژی را به باد می دهیم و حاضر به اصلاح این وضع فلاکت بار نیستیم که انفجار مصرف کاذب و قاچاق محصولات انرژی محور را در پی داشته است اما حاضریم یارانه مواد غذایی را حذف کنیم مردم غذا نخورند ولی بنزین مفت برای رفتن به شمال بزنند قیمت انرژی باید ۱۵ بر ابر شود تا مصرف کم شود و بتوان این انرژی را صادر کرد
علیجانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۷ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
برخی اعضای شورای شهر اصفهان به تندی با این موضوع برخورد
اتفاقا بهترین اشعار بدون هیچ توضیحی گفته و عالی است ، اصفهانی ها که این را بهتر از هر کس میدانند رودخانه ای که به امانت دست شماست باید سخت محافظت کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۰ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
مد شده که هروقت می خواهند جنسی را گران کنند اصطلاح "واقعی" شدن و "اصلاح قیمت" را به کار می برند. یعنی واقعا مردم را ... فرض کرده اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۴ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
تیم اقتصادی آقای روحانی کجاست ؟ آقای رضایی اون همه وعده می‌دادی خب یه کاری کن
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۱۹ - ۱۴۰۱/۰۳/۲۸
رئیسی بیچاره ،ریاست جمهوری پوست خربزه بود زیر پایش
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
آلودگی هوا شهرستان خوی مصوبه مولدسازی چهل و یکمین جشنواره فیلم فجر نمازهای ماه رجب
وب گردی