دو هزار و نهصد و چهل و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند: جانسون: خوشحالم که زاغری و آشوری به انگلیس بازخواهند گشت / قالیباف: حذف ارز ترجیحی تصور اشتباهی است / مخالفان برجام در یک فولکس واگن جا می‌شوند / نماینده همدان: مجلس با تصمیم شورای عالی فضای مجازی به‌زودی طرح صیانت را در دستور کار قرار می‌دهد ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۱۰۹۹۹۲
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۴۰۰ - ۲۲:۴۸ 16 March 2022

بسته ویژه خبری «تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیترهایی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

علم الهدی: پیگیر تخصیص زمین موتورسواری برای بانوان هستم

علم الهدی در دیدار با وزیر ورزش با بیان اینکه باید ورزش بانوان بیش از پیش موردتوجه و حمایت قرار بگیرد، بر اهمیت توجه به حقوق بانوان در حوزه ورزش تأکید کرده و گفته: باید در حوزه ورزش، رویکرد همه اقدامات در جهتی باشد که حقوق بانوان را نیز تأمین کند. به فضل خدا در مشهدالرضا(ع) این هدف تا حد زیادی موردتوجه قرار دارد؛ تا جایی که من شخصاً در موضوع تخصیص زمین موتورسواری برای بانوان پیگیر قضیه بودم و علاوه بر این، خوشبختانه هم‌اکنون نیز تعدادی از پارک‌های بالاتر از 5 هکتار در مشهد به بخش ویژه بانوان مجهز هستند و بانوان می‌توانند در آن‌ها با آرامش خاطر به ورزش بپردازند.

نماینده همدان: مجلس با تصمیم شورای عالی فضای مجازی به‌زودی طرح صیانت را در دستور کار قرار می‌دهد

احمد حسین فلاحی عضو کمیسیون مشترک فضای مجازی با اشاره به تصمیم دیروز شورای عالی فضای مجازی درباره طرح صیانت از فضای مجازی اظهار داشت: اعضای کمیسیون قبلاً نیز در صحبت های خودشان بیان کرده بودند که کار شورای عالی فضای مجازی سیاست گذاری است و کار قانون گذاری بر عهده مجلس شورای اسلامی است. وی ادامه داد: بارها بر مخالفین تکرار کرده بودیم که اگر قرار است در شورای عالی فضای مجازی درباره فضای مجازی اتفاقاتی می‌افتاد تا کنون باید صورت می‌گرفت اما تاکنون هیچ اتفاقی رقم نخورده است. عضو کمیسیون مشترک فضای مجازی مجلس با بیان اینکه اعضای شورای عالی فضای مجازی اختیار تصویب قانون در رابطه با این فضا را به مجلس داده است، گفت: این اتفاق دیروز شورای عالی فضای مجازی یکی از بهانه های مخالفان طرح صیانت از فضای مجازی را گرفت. فلاحی تصریح کرد: با تصمیم شورای عالی فضای مجازی، مجلس به زودی طرح صیانت را در دستور کار قرار می دهد تا یک قانون و چارچوبی برای این فضای ترسیم کند؛ زیرا این حق ایران است که همانند کشورهای دنیا یک قانون درباره با فضای مجازی داشته باشد. این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: هیچگاه این طرح قصد فیلترینگ یا بستن شبکه‌های اجتماعی را ندارد مردم مطمئن باشند که فقط قصد قانونمند کردن فضای مجازی را دارد.

پلیس: از ۱۰۰ تصادف، ایربگ ۹۳ خودرو باز نمی‌شود

سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا گفت: خودروسازان می گویند رانندگان با زاویه مناسب تصادف کنند تا ایربگ خودرو باز شود. سردار هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا گفت: رئیس جمهور به من تاکید کرد که بایستید تا خودروها کیفی و ایمن شود، وگرنه شماره نکنید. به گفته سردار هادیانفر از ۱۰۰ تصادف، ایربگ ۹۳ خودرو باز نمی شود. رئیس پلیس راهور ناجا گفت: خودروهای ما نه زیباست نه ایمنی دارد نه کیفیت دارد، خیلی هم گران است. به گفته هادیانفر اینکه بجای ۱ میلیون خودرو، ۳ میلیون خودرو تولید کنیم، افتخار ندارد. باید به جای افزایش کمیت، کیفیت و ایمنی خودروها را افزایش دهیم.

واکنش تند نماینده مجلس به تصمیم شورای عالی فضای مجازی

نماینده تهران از تصمیم شورای عالی فضای مجازی برای واگذاری تعیین تکلیف صیانت به بهارستان انتقاد تندی کرد. مجتبی توانگر. نماینده تهران در مجلس نوشت: امروز بدون حضور رئیس مجلس، برخی اعضای شورای عالی فضای مجازی و دولتی ها بدون رای گیری صرفا گفته اند که #طرح_صیانت بهتر است در مجلس تصویب شود. انگار فقط خواسته اند از خودشان سلب مسئولیت کنند. کسی نمی خواهد افتضاح طرح صیانت را گردن بگیرد. پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری هم برای خبر امروز شورایعالی فضای مجازی تیتر زده: «طرح صیانت از فضای مجازی در مجلس به سرانجام برسد.» آیا دولت و شورایعالی با مفاد این طرح موافق هستند؟ بهتر است دولت صریح نظر دهد و اگر این طرح را قبول دارد رسما به مردم بگوید. دانستن حق مردم است.

واکنش فرهاد مجیدی به خبر جادوگری در تیمش

فرهاد مجیدی در کنفرانس خبری پیش از دربی گفت: همیشه می‌گویم خدایا! اگر لیاقت دارم به من بیشتر بده و اگر ندارم همینقدر کافی است که شما را به این روز می‌اندازد که این سوال را می‌پرسید. جادوی من دعای مادر پیرم است که هر روز برای من دعا می‌کند. جادوی من پدرم است و درست است که در قید حیات نیست اما برایم دعا می‌کند. جادوی من تلاش بازیکنانم است که با همه مشکلات و با تمام توان کار کردند. جادوی من حمایت هواداران است که با همه شیطنت‌هایی که شده نتوانستند تیم را به هم بریزند و مجبور شدم حرف بزنم تا نقاب‌شان برداشته شود.جادوی من حمایت کادرفنی است که شبانه‌روز تلاش می‌کند. در شأن یک خبرنگار نیست که چنین سؤالی را مطرح کند. برای من قبلاً هم از این حرف‌ها درآورده‌اند، این حرف‌ها تنها انگیزه من را بیشتر می‌کند. واقعاً از خدا ممنونم که اینقدر به من عزت داده که شما را به این روز می‌اندازد.

مقایسه مخارج اجاره‌نشینی در تهران و بقیه شهر‌های بزرگ ایران

آپارتمان‌های ۸۰ تا ۱۰۰ متری با دو اتاق خواب برای خانواده‌های کم‌جمعیت با بچه‌های کوچک مناسب هستند.در گلشهر کرج، مستاجران برای چنین واحدی باید توانایی پرداخت ۸۰ میلیون پول پیش و تقریبا ماهی چهار میلیون تومان اجاره ماهیانه را داشته باشند.آپارتمانی با همین وسعت در بلوار اقبال مشهد به ۴۰ میلیون تومان رهن و ماهی چهار و نیم میلیون اجاره نیاز دارد.در چهار باغ اصفهان، واحدی با متراژ مشابه ۱۰۰ میلیون پول پیش و اجاره ماهیانه پنج و نیم میلیونی نیاز دارد. /فرارو

سردار کوثری: ایران و روسیه، منافع خود را جداگانه پیگیری می کنند

سردار اسماعیل کوثری، نماینده مجلس:ایران ذره‌ای از منافع خود کوتاه نخواهد آمد، تمامی منافع خود را دنبال می‌کنیم.روسیه منافع خود را می‌بیند و ما تابع کسی نیستیم. به صورت مستقل مسائل خود را پیش می‌بریم و روسیه هم به عنوان عضو اصلی شورای امنیت سازمان ملل ، خودش می‌داند و اختیاراتش.احتمال مذاکره مستقیم زمانی است که دقیقا به آنچه که ما می‌خواهیم برسیم. تحریم‌ها باید برداشته شود و این مسئله راستی‌آزمایی شود.اگر خطاها و خلاف‌هایی که در دور گذشته مذاکرات انجام دادند را جبران کنند می‌توان امیدوار بود.ما هم نیز تجربه سابق را داریم و همه با هم یکی هستیم و مصمم هستیم که منافع کشور و ملت در نظر گرفته شود، با این شرایط توافق نزدیک است. ما کار خودمان را انجام می‌دهیم و غنی‌سازی اورانیوم ۶۰ درصد را پیگیری می‌کنیم./خبرآنلاین

رویانیان: احمدی نژاد استقلالی بود

در آن دربی معروف، احمدی نژاد خوشحال بود که پرسپولیس ۲ بر صفر باخته، به خانه که رسید دید ۳ بر ۲ پرسپولیس برد، شوکه شد!

مخالفان برجام در یک فولکس واگن جا می‌شوند

منصور حقیقت پور، فعال سیاسی: یک جریان بی ریشه داخلی در چندسال اخیر به بهانه‌های مختلف به تیم‌های مذاکره‌ کننده هسته‌ای حمله می کند. اخذ تضمین روسیه از آمریکا برای عدم تداخل تحریم‌های جنگ «اوکراین» با برجام، به نوعی خیال تمامی طرف‌های برجامی را راحت کرد. باید بپذیریم که اصلی‌ترین مانع بر سر احیای برجام، «آمریکا» است. آمریکایی‌ها باید تضمین دهند که دیگر از «برجام» خارج نمی‌شوند. شواهد امر نشان می‌دهد که توافق نهایی در دسترس است. برخی از به اصطلاح سیاسیون داخلی، «ادا» و «شکلک» کار سیاسی را در می‌آورند. تعداد تندروهای مخالف برجام به اندازه یک فولکس واگن و مینی بوس است /قرن‌نو

حشمت مهاجرانی بستری در امارات

حشمت مهاجرانی پرافتخارترین سرمربی تاریخ فوتبال ایران به دلیل بیماری در امارات بستری است و پزشکان معالج از او نمونه‌برداری کرده اند تا نوع بیماری‌ وی آگاهی پیدا کنند.

توئیت سفیر ایران در مسقط درباره نقش عمان در آزادی نازنین زاغری

سفیر ایران در مسقط در مورد نقش عمان در آزادی نازنین زاغری توییتی را منتشر کرد.

علی نجفی در صفحه توییتر خود در این زمینه نوشت: «عمان: یکبار دیگر بر مدار خیرخواهی، حکمت و تدبیر
ایران: همچنان بر مدار عزت، حکمت و مصلحت
پاینده باد روابط دوستانه دو کشور»

امروز چهارشنبه نازنین زاغری آزاد شد.

سفیر روسیه در تهران: گریبادوف برای شما دشمن است برای ما شاعر و دیپلماتی بزرگ

سفیر روسیه در تهران گفت: موضوع [الکساندر] گریبایدف، برای شما یک دشمن است و برای ما یک شاعر بزرگ و دیپلمات برجسته، ما به او احترام قائلیم، شما نسبت به او نفرت دارید، به این معنا نیست که شما به ما فشار بیاورید که نباید این کار را بکنید یا باید این کار را بکنید.

قالیباف: حذف ارز ترجیحی تصور اشتباهی است

قالیباف گفت: چیزی از سبد معیشتی مردم در سال ۱۴۰۱ کسر نمی‌شود. معیشت مردم اولویت دولت و مجلس است. حذف ارز ترجیحی تصور اشتباهی است، جابجایی صحیح است.

کنایه بودجه ای محمد فاضلی؛ پول تو فرهنگه!

محمد فاضلی از نحوه توزیع و تخصیص ردیف های بودجه انتقاد کرد.محمد فاضلی نوشت: بزرگواری چند سال قبل موقع تحلیل ردیف های بودجه گفت خوب دقت کنی میبینی پول -تو -فرهنگه. الان دیدم مجلس برای «ساترا» زیر مجموعه صدا و سیما ۱۱۵۰۰ میلیارد تومان بودجه نظارت بر تولیدات فضای مجازی گذاشته. برای همین، کلی عاشق کار فرهنگی هست. راستی گزارش کار پارسال ساترا را نمی دهید؟

جانسون: خوشحالم که زاغری و آشوری به انگلیس بازخواهند گشت

نخست‌وزیر انگلیس در توییتی از آزادی دو زندانی دوتابیعتی از ایران خبر داد.بوریس جانسون، نخست‌وزیر انگلیس روز چهارشنبه در توییتی نوشت که بسیار خرسندم که تایید کنم که امروز آن چه حبس ناعادلانه نازنین زاغری رتکلیف و انوشه آشوری در ایران می خواند به پایان رسیده است و حالا به انگلیس بازخواهند گشت.وی در تویتت دیگری نوشت: انگلیس سخت برای آزادی آن‌ها تلاش کرده بود و از اینکه می‌توانند به خانواده و عزیزانشان بپیوندند، خوشحالم.

اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۷
در انتظار بررسی: ۴۲
انتشار یافته: ۱۰۳
امیر
|
Poland
|
۲۲:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۵
جناب سفیر اگر اینقدر می فهمی که برای ما گریبایدف دشمن است.پس چرا درایران برایش مراسم بزرگداشت می گیری؟!!!!
پاسخ ها
روسیه منفور ایرانیان
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
سفیر روسیه اگر میداند که گریبایدوف

از نظر ما ادمکش و زورگو بوده

چرا با انتشار تصویرش در کنار قبر او به ما توهین میکند ؟

و سال گدشته هم در کنار سفیر انگلیس و در تراس معروف مربوط به اشغال نظامی تهران توسط روسیه و انگلیس در سال ۱۳۲۰جنگ دوم جهانی

مجددا آن خاطره تلخ و استکباری را زنده و به ایرانیان توهین و رفتار تحقیر آمیز میکند؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۵
این سفیر روسیه به واسطه دوستان بی واسطه اش در ایران خیلی دور برداشته و کسی هم به خاطر دوستان بی واسطه اش جرات نمیکنند که بگوید بالای چشمت ابروست.ظاهرا مردم خودشون باید دست به کار شوند تا داستان گریبایدوف را جلوی چشمش بیاورند.
پاسخ ها
رضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
تسلط این سفیر روسی به زبان فارسی حرف نداره.... معلوم نیست
با چه هدفی این حرفها را میزنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۵
من این مصاحبه را دیدم متاسفانه این آقا با قیافه حق به جانب برای ملت و دولت ایران خط و مش تعیین می کرد او وقایع تاریخ ایران واکراین را منکر می شد او در مورد اکراین گفت کشور جعلی است در حالیکه همین اکراین و بلاروس حتی در زمان شوروی جداگانه عضو سازمان ملل بودند و هستند در مورد گریبایدوف که مجلس را به توپ بست می گوید قهرمان ماست .باید از او سوال می شد اگر روسیه اکراین را می خواهد ایران هم حق دارد سرزمینهای جدا شده از ایران را بخواهد باید جنایات اجدادش در ایران را به وی گوشزد می کردند و....دهها موضوع دیگر باید به او تفهیم می شد
شاهین
|
Germany
|
۲۳:۱۴ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۵
آقای نسبتا سفیر که ظاهراً فقط برای تحریک مردم ایران علیه روسیه به کشورمان آمده ای. مثل اینکه خیلی دل خوشی از رابطه نسبتاً متعادل ایران و کشورت نداری. یک روز خودت را استالین تصور میکنی و عکس یاد گاری میگیری و یک روز هم ارواح مردگان کشورت را نبش قبر میکنی. نکنه جاسوس غربیها هستی.
شما در کشورت به هر نوع آدم جنایتکاری خواستی احترام بگذار. اما وقتی بعنوان سفیر به کشور دیگری می روی باید رعایت عرف دیپلماتیک و اخترام به عواطف مردم آن کشور را انجام دهی . یعنی این را هم به جنابعالی آموزش نداده اند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۵
به سفیر روسیه: یه روز مثل گریبایدوف از این مملکت می ندازیمت بیرون.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۵
#اخراج_سفیر_روسیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۹ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۵
سفير روسيه ادم بيشعوري است ، او بايد ياد بگيرد كه با احساسات ملي و مذهبي مردم محل ماموريتش بازي نكند ،
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
اتفاقا ادم بیشعوری نیست اما وقتی پشتیبانی مقامات ما را پشت خودش میبیند دور برمیدارد که شاید از طرف مردم اتفاقی روی دهد تا بتوانند بهره برداری کنند.
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۳:۴۰ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۵
ما نفهمیدیم اصلا شغل علم هدی چی هست؟ تو‌همه چیز دیت داره و‌ پیگیری میکنه! اونم با این سن وسال! ماشالله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۵
بودجه نظارتی کهکشانی برای ساترا.وای وای وای.ده ها از این مراکز وجود دارند که بودجه های وحشتناکی میگیرند که بود و نبودشان هیچ خاصیتی برای کشور نداره و با این بودجه ها چه جاده ها و بیمارستان ها و مدارس میتونست ساخته بشه.اما حیف که هزینه کردن برای مردم ایران قطره چکانیه و بجای تخصیص این پولها برای زیرساخت ها و رفع بیکاری و فقر،خرج از ما بهتران میشه.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
بیمارستان جدید تو اسلامشهر بغل همین تهران ساختن ولی پزشک نیست که توش مشغول بشه و راه اندازیش کنن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۶ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۵
به یمن شورای نگهبان ۳۰۰ میلیاردی معوقات ۱۴۰۰ بیش از یک میلیون معلم خورده شد و یه آب هم روش؟؟؟؟ تقبل الله جناب رییسی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۵
در ازای آزادی زاغری، یک ایرانی هم در انگلیس آزاد می شود. عجیبه که در ایران اسم این ایرانی رو نمگن!!! خارجی ها که میدونن ولی ایرانیها نامحرمند!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
موتور وسیله نقلیه هست من پول ماشین خریدن ندارم . چهل سالمه .میخوام با موتور مسیر کوتاه تا مدرسه پسرم رو برم یا خرید کنم یا دکتر برم
چقدر این مورد ساده که تو تمام دنیا به راحتی انجام میشه تو ایران انقد تابو و زشته
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۹ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
خیلی جالبه اگر شوهری همسرش را سوار موتور بکند بقولی ترک موتور بشینه اشکالی نداره ولی اگر همون خانم 30 سانت جلوتر بشینه و فرمان دستش بگیره مشکل داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
در فیلم کوتاهی که از جنگ اوکراین در شبکه های اجتماعی بطور گسترده منتشر شده یک تانک روسی از فاصله 15 متری به یک فرد غیر نظامی که در حال قدم زدن در پیاده رو خیابان مقابل بود گلوله تانک شلیک می کند به طوریکه شخص مذکور پودر شده و به غیر از دود چیز دیگری از وی نمی ماند.
باید نام چنین وحشیگری را چه گذاشت.


چرا از بازتاب جنایات و خونریزی ها ی روسیه اجتناب می کنید؟
تورج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
با این همه توده‌ای طرفدار روسیه سفیر روسیه باید هم رجز خوانی کند .
اما بدان این کشور همیشه دشمنانش را شکست داده
کمی صبر لازم است . روسیه با این روش و منش محکوم به شکست در مقابل مردم آزاده است .
حسين
|
Sweden
|
۰۰:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
خطاب به سفير روسيه: به شاعرتان در كشور خودتان احترام بگذاريد. در كشور ما احترام به دشمن ما، دشمني با ماست. با كلمات بازي نكنيد.
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
پوتين هم براى ما دشمن است
پاسخ ها
ali
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۵۶ - ۱۴۰۱/۰۱/۰۲
نگاه پوتین و سفیرش به ایران نگاه ارباب رعیتیست
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
ایشان چه دیپلماتی هستند که بهش گفته نشده در کشور دیگه باید احترام به مردم اون کشور گذاشت اینکه تو کشورشما گریبایدوف چی خطاب میشود به ما ربطی ندارد!!!!!!!!!!!
ناشناس
|
United States
|
۰۰:۳۸ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
بالاخره ولادیمیر چکمه درسته یا دمپایی یا کفش کهنه یا پوتین ؟ کدومشه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
این چند نفری که تو مجلس دارن حرف از طرح صیانت میزنن
اگر فردا روززی بحران بوجود آوردن باید پاسخگو باشن
نه اینکه برن یه گوشه ای بگن کی بود کی بود ما نبودیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۳ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
به سفیر روسیه: شما به حمله روسیه به اوکراین میگویید عملیات ویژه نظامی، ولی ما میگوییم تجاور به خاک یک کشور همسایه. به این معنا نیست که شما به رسانه های ما فشار بیاورید که نباید این کار را بکنید یا باید این کار را بکنید. پایان پیام
ناشناس
|
Canada
|
۰۱:۱۵ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
پلیس: از ۱۰۰ تصادف، ایربگ ۹۳ خودرو باز نمی‌شود !!!!
چرا الکی سیاه نمایی میکنید؟!
مگر ندیدید وزارت صمت در ماجرای تصادف زنجیره ای اخیر خودروسازان را بی تقصیر اعلام کرد؟!
اقا تقصیر خودروسازهای عزیز چیه؟ راننده ها از زاویه مناسب تصادف نمیکنند وگرنه کیفیت ایربگ ها وکلا خودروهای ایرانی حرف نداره !!!!
ناشناس
|
Canada
|
۰۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
پلیس: از ۱۰۰ تصادف، ایربگ ۹۳ خودرو باز نمی‌شود
تابناک شمارا بخدا اگربه اطلاعات پاداش های پرداختی به مدیران خودروسازها دسترسی دارید انرا منتشر کنید
ناشناس
|
Canada
|
۰۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
پلیس: از ۱۰۰ تصادف، ایربگ ۹۳ خودرو باز نمی‌شود
تابناک شمارا بخدا اگربه اطلاعات پاداش های پرداختی به مدیران خودروسازها دسترسی دارید انرا منتشر کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
52 نهاد موازی فرهنگی نابود کرده اقتصاد کشور رو ؟؟ فرهنگ کار و تلاش تبدیل شده به دکان بلز کردن و نهاد فرهنگی درست کردن و خالی کردن بیت المال ؟؟ از بنیاد سعدی گرفته تا موسسه مرحوم مصباح، دانشگاههای خاص و...بودجه دولت الکترونیک وزارتخانه ای که بیش از یک میلیون پرسنل و ۱۳ میلیون دانش آموز رو داره با بودجه برنامه ووبودجه و سازمان استخدامی برابری میکنه ؟؟ حالا باید هم آبدارچی جناب میرکاظمی سه برابرفوق لیسانس شیمی و فیزیک و ریاضی تو آموزش و پرورش دریافتی داشته باشه ؟؟ در خالی در سال ۹۴ تقریبا با آبدارچی برابر بود ؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۵ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
روسهای تن لش باید بدانند که

ما اوکراین نیستیم

منتظر کوچکترین حماقت روسیه هستیم

دندانهایشان را در دهانشان خرد میکنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
آفرین/ میلیون ها لایک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
فقط یادداشت کنید سال ۱۴۰۰ قیمتها رو یادداشت کنید
مرغ کیلویی ۸۰ تا ۹۰ هزار
دارو به قیمت جان آدمی
تورم سال آینده حداقل ۸۰ درصد
کرایه ها سر به فلک
افزایش وحشتناک آمار بیکاری
تمها راهکار نجات ملت
دادن گوپن ماهیانه مرغ و روغن و ...
رایگان کردن هزینه درمان مردم چه از نظر دارو چه از نظر بستری از منابع آزاد کردن ارز ترجیحی ،
دادن یارانه نقدی چیزی جز بدبختی به ارمغان نداره؟؟ حقوق زیر ۲۰ میلیون مساوی است با تکدی گری و شر در زباله کردن ، کشور با بحران کم آبی، کم خاکی ، طوفان ، خشک شدن تالاب و...
باید به فکر تصفیه آب دریا بود . گدا پروری احمدی نژادی ابن یود نتیجه اش ، ۱۱ سال کامل تقریبا در این کشور نه کارخانه درست و حسابی احداث شد ،‌ نه جاده درست حسابی اسفالت شد ، نه مسکن ساخته شد ، نتیجه اش شد آپارتمان متر ۵۰ میلیون در تهران که چند سال پیش ۵ میلیون بود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
جتلب بود تا دیروز امثال نادران و مالک شریعتی و شریعت مداری و موسوی وو... برای رتبه بندی و معادل کردن حقوق معلمان با ۸۰ درصد هیئت علمی گوش فلک رو کر کردن ولی برای فوق العاده حاص و افزایش تاد۴۰۰ درصدی سکوت کردن ، باز دوباره بااین وًضعیت دوباره حقوق پرستاران به رده آخر حقوقها تنزل پیدا کرد ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
این زندانیان دو تابعیتی بهترین منبع درآمد هستند ، اون از گروگان‌های آمریکایی که اوباما با هواپیمای پر پول آزاد کرد این هم از نازنین که باعث شده پول کشور از ۴۵ سال آزاد بشه ، از برجام که خیری دیده نمی‌شود، مگه عزیزان سپاه به درد ملت بخورن و حق ملت رو بگیرن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
یک مرد پیدا نمیشه این سفیر ب روسیه رو خفه کنه؟!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
نه نمیشه چون رفقاش سر کار هستند و مخالفینشون رو هم انگ اجنبی پرستی زدن و از گود بیرون انداختن.
ناشناس
|
France
|
۰۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
تعریف غربگدا و شرقگدا

غرب گداها اصلاح طلب ها سلطنت طلب ها و میگویند که آقازاده هایشان با پولهای نفتی در آمریکا به عیش و نوش مشغولند

شرق گداها اصولگراهای طرفداران مسکو چین هستند که آقازاده های آنها هم با پول های نفتی در امریکا به عیش ش و نوش مشغولند
ناشناس
|
Canada
|
۰۴:۰۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
علم دچار تضاد شخصیت شده
هر ور که بهش یه میکروفن بدن همون وری سخنرانی میکنه
نکن برادر این کارا رو دنیا دو روزه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
گریبایدوف آرمان و الهام بخش روسیه است .خطر این نوع آرمان روسی و سیاستمداران متکبر روسیه را که هر زمان خواستند به بهانه های واهی به همسایگان خود حمله می کنند را باید جدی گرفت
mohammad
|
United States
|
۰۵:۴۳ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
امثال گريبايدوف و تمام جاسو سان روسى بايد از کشور اخراج شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۰۳ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
آقایان مسئول تحویل بگیرید، اینم از سخنان گهربار سفیر روسیه. میگن کسی که خوابیده میشه بیدارش کرد ولی اونی که خوشو به خواب زده نه .
ناشناس
|
Canada
|
۰۶:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
سرفصلها و مبالغ بودجه سالیانه کشور، به تنهایی بهترین و گویاترین سند برای ناامیدی مطلق از اصلاح وضعیت حال و آینده کشور است.
کاربر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۵۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
این سفیر روسیه باید عنصر نامطلوب اعلام شود و ظرف 24 ساعت باید اخراج شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
ایشون خودشم برای اونا یه دیپلماته؛ این حرفو وقتی می‌زنه باید جایگاه خودشم بدونه :)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۴ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
ایشون به مطبوعات ایران گفته چی بگید چی نگید، حق اعتراض نداره. باید دولت یه تذکری بهش بده.
ناشناس
|
Turkey
|
۰۷:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
گریبایدوف برای ما تداعی کننده یک روسیه پست و پلید و کثیف و متجاوزه ،
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
روسیه و تمام اوف هاش دشمن ایران هستند
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
نماینده همدان: مجلس با تصمیم شورای عالی فضای مجازی به‌زودی طرح صیانت را در دستور کار قرار می‌دهد

شما اگر نماینده مردم بودید صدای نه و اعتراضات مردم رو میشنیدید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
حتما پوتین که از نظر مردم دنیا جنایتکاره، از نظر مردم روسیه فیلسوف و یا یک انسان پرهیزگاره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
پلیس: از ۱۰۰ تصادف، ایربگ ۹۳ خودرو باز نمی‌شود
به میمنت و سلامتی
تبریک می گم به خودرو سازان و تبریک می گم به وزیر صنعت و تبریک می گم به نمایندگان مجلس که در راهرو های سایپا و ایران خودرو در رفت آمد هستند
تبریک می گم به رانت خواران خودرو که منافع زودگذر برای آنها مهمتر از منافع بلند مدت است
و تبریک می گم به مردم از اینکه فهمیدند که نباید ریسک کرد و باید خودروهای ایرانی با نهایت احتیاط رانندگی کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
در راستای سخنان سفیر روسیه در خصوص گریبایدوف.
آقای پوتین برای شما رئیس جمهور است و برای مردم ایران یک متجاورز به منافع ایران و برای مردم اوکراین یک قاتل و باز نظر جامع بین الملل یک جنایتکار جنگی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
در کل مسئولین مملکتی به هیچ چیز اعتقاد ندارند و حتی به خاطر منافع شخصی و کسب قدرت و پست و مقام به خانواده و فرزند های و بستگان خودشان هم اعتقاد نداشته و رحم نمی کنند چه برسد به مردم.
چون اگر غیر از این بود می فهمیدند که خانواده و فرزندان آنها هم در این کشور زندگی می کنند و مشکلاتی از قبیل آلودگی هوا و تورم و نابسامانی اقتصادی هم برای آنها آزار دهنده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
پلیس: از ۱۰۰ تصادف، ایربگ ۹۳ خودرو باز نمی‌شود.
دو گاری ساز بزرگ کشور به این خبر اعتراض دارند و گفته اند ما بجای دو ایربگ که برای هر خودرو تعهد داریم، 7 صلوات به عنوان 7 ایربگ فرستادیم. حالا اگر عمل نمی کند مقصر مردم اند که روز به دنیا ندارند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
به مقدار قابل توجهی اکثر کسب و کارها و عدم سودآوری آنها متاثر از قیمت زمین و ملک و حبابی بودن آن است و همچنین قیمت ملک و زمین در تهرانباعث تاثیر در قیمت ملک در دیگر شهرها می شود
متاسفانه مدیریت زمین و ملک در ایران در بدترین وجه خود قرار دارد تا جایی که در برخی نقاط قیمت املاک در بالای شهر از قیمت املاک در اروپا و آمریکا با وجود بالا بودن سطح درآمدی آنها هم بیشتر است
قیمت بالای زمین و ملک که کاملا حبابی و غیر واقعی است و ناشی از عدم مدیریت آن و ایجاد فاصله طبقاتی و تراکم جمعیتی و ضعف فرهنگی است باعث شده است که ایجاد کسب و کارها با مشکل مواجه و موجب کاهش اشتغال شود و همچنین باعث کاهش سود حاصل از تولید و خدمات است
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۸:۳۸ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
اقای سفیر دقیقا درست میفرمایید نام گریبایدف یاد اور خاطرات تلخ دروان تزاروزورگویی سلف شما به مردم ایران است.اما چیزی را که نمیخواهید بفهمید این است که شما مهمان ایران هستید ومهمان باید حرمت میزبان را نگه دارد ...انتشار عکس هایی نظیر عکس جلسه سران متفقین در سغارت روس در ایران وعکس فاتحه خوانی شما بر قبر گریبایدف گام نهادن در همان مسیری ست که سلف شما در تحقیر ملت بزرگ ایران انرا طی کرده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
علم الهدی: پیگیر تخصیص زمین موتورسواری برای بانوان هستم) اصل موضوع موتور سواری بانوان اینه که در شرایط ترافیک شهرهای بزرگ بتوانند از این وسیله برای سریعتر رسیدن استفاده کنند موضوع اصلی ورزش موتور سواری نیست که شما ادرس غلط میدهی
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
کدام ایرانی واقعی هست که بتواند اعمال دولت روسیه تزاری و شوری سابق را در طول 200 سال پیش تاکنون توجیه کند !
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۸:۴۴ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
درست است که مخالفان برجام در یک فولکس واگون جامیشوند اما سر وصدا یشان از بوق قطار بیشتر است.وبدتر از ان قدرتشان است که در مقایسه با فولکس اندازه موتور لکوموتیو است .
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۵۰ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
شرقگدایان = اصولگرایان = منفور اهل زمین و اهل آسمان
ناشناس
|
Netherlands
|
۰۸:۵۰ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
درست است که ازادی جاسوسان ربطی به وصول طلب چهل وچند سالیه ایران از انگلیس ندارد وصرفا به خاطر رافت اسلامی بوده واین دو قضییه کاملا اتفاقی با هم همزمان شده اما یک چیز نباید فراموش شود .وان سود پول بی زبان ایرانیان در این چهار دهه است که باید از انگلستان مطالبه شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
قالیباف گفت: چیزی از سبد معیشتی مردم در سال ۱۴۰۱ کسر نمی‌شود.) وقتی با ابلاغ بانک مرکزی نرخ ارز تسعیری 80 درصد اضافه شده و متوسط اضافه شدن دستمزد 20 درصده فکر می کنید سبدمعیشت مردم چقدر تغییر می کنه ؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
خوبه علم الهدی یک حرکت مثبت کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
آقای سفیر روسیه!!! بچه زرنگ مسکو هستی؟؟؟؟؟؟؟
میخواهی از گریبایدوف یا هر کی دیگه تقدیر کنی برو تو خاک کشور خودت و اونجا واسش هر کاری میخواهی بکن ولی تو ایران که خاطره خوبی ازش ندارن حق نداری مراسم بگیری و رسانه ای کنی
نکنه تو هم تو توهم دوره قاجار هستی و فکر میکنی هر غلطی که دلتون بخواد میتونید تو ایران انجام بدید؟؟
دلت رو به چند نفر که قربون صدقه شما میرن و ذوب در شما هستن خوش نکنید که اگه پا رو از حد و حدودتون فراتر بگذارید طوفان خشم مردم ایران شما و همه روسیه پرستان رو رو میشوره از کشور ایران بیرون میریزه
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
درود بر زلنسکی قهرمان و مردم شجاع اکراین - درود بر مردم فهیم و ضد جنگ روسیه مرگ بر پوتین و
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
جناب سفیر روسیه ! ، انگار شما علاقه خاصی دارید که صرفا به مطالبی بپردازید که مورد نفرت مردم ایران است !!!! و انگار شما دوست دارید که از مطالب مورد تنفر ایرانیان عکس بگیرید و روی شبکه های اجتماعی پخش کنید ؟! شما اگر اندکی دیپلمات بودید ، می تونسید از علایق مشترکی که بین شما و ما ایرانیان پیدا می شود ، عکس بگیرید! که بعدا نخواید و مجبور نشوید مطالبی را که منتشر کردید ، ماست مالی کنید!
لطفا سعی کنید به سرنوشت هنرمند و دیپلمات محبوبتان دچار نشوید !!! کمی تاریخ بخوانید !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
ایران ذره‌ای از منافع خود کوتاه نخواهد آمد، تمامی منافع خود را دنبال می‌کنیم.روسیه منافع خود را می‌بیند و ما تابع کسی نیستیم. ) خدا وکیلی بیا قسم بخور !!! که در هیچ موردی در هیچ کشوری از منافع خودمان کوتاه نخواهید امد !!!
ناشناس
|
Tajikistan
|
۰۹:۰۸ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
مجری ازش نپرسید قرارداد ترکمن چای هم عمیلیات ویژه بود یک سوم خاک ایران و ازش جدا کردن روسها
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
وقتی اینقدر به یه کشوری رو بدی که سفیر با کمال وقاحت و بی شرمی یه افسر بی شرف روسی رو که هزاران ایرانی رو به خاک و خون کشید و خودش و سربازاش هزاران نفر از زنان و دختران این مملکت رو مورد تجاوز قرار داده رو شاعر و دیپلماتی بزرگ معرفی بکنه باید انتظار همچین یاوه گویی ها و بیشتر از اینها رو هم داشته باشیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۶ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
دمت گرم آقا فرهاد . تیمی که اینقدر کوته فکره که هنوزم توی قرن 21 صحبت از جادو جمبل می کنه حقش همون باختنه که انشاالله همیجوری هم میشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۸ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
این سفیر روسیه رو باید اخراج کنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
جانسون مهربانوجاسوس پرور
محمدددد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
گریبادوف این طبیعیه چون تو هم دشمن هستی.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
یک ایرانشانس که عمرش را در خدمت به کشورمان گذرانده بود اجازه ندادند در اصفهان خاک شود باید جنازه این کریبایدف را به روسیه مسترد میکردیم تا سفیر بوی حنایتکار در سرذمین خودش به مشامش برسد واقعا چه معنا داره خالا که رفته عکسشو هم بزاره
ناشناس
|
Turkey
|
۰۹:۳۵ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
آقای غلم الهدی کاش به جای پیگیری مطالب حاشیه ای و بی اهمیت برای مردم، وقت و انرژی خودتون را برای پیگیری معیشت مردم و دغدغه های مردم میکردید. چرا بنده به عنوان مهندس و تحصیل کرده با بیست سال سابقه کار الان پنج سال هست که بیکار هستم؟
احمد احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۰ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
جناب سفیر روسیه، با سلام و تقدیم احترام، آیا همه ی سفیران کشور شما عادت دارن در کشور ماموریتشون، نفرت ملت میزبانشون رو برانگیزن؟ یا فقط هنر جنابعالیه!؟
احمد احمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۰ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
جناب سفیر روسیه، با سلام و تقدیم احترام، آیا همه ی سفیران کشور شما عادت دارن در کشور ماموریتشون، نفرت ملت میزبانشون رو برانگیزن؟ یا فقط هنر جنابعالیه!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
من واقعاْ از کسانی که از روش های مختلف و بعضاْ مضحک و خنده دار تشویق به فرزند آوری می کنند سئوال دارم
اولا ظرفیت فعلی کشور از لحاظ جمعیتی ۴۰ میلیون است
ثانیاْ آمار زاد و ولد بالاتر از مرگ و میر است
ثالثاْ چه کسی گفته است که با افزایش سن نباید کار کرد و اساساْ سیستم فیزیولوژی بدن می تواند طوری باشد که حتی در سن ۹۰ و ۱۰۰ سالگی هم کار کرد و حالا اینکه ما تحرک نداریم و یا بد تغذیه هستیم و بدن را در ۶۰ سالگی تعطیل می کنیم یک موضوع دیگری است
تاریخ نشان می دهد که پدران ما حتی در سن های بالا و ۹۰ و بالاتر همچنان کار و در زمین های کشاورزی کار می کرده اند و حتی سالمتر هم بوده اند و نسل های گذشته بدلیل تحرک و تغذیه و آرامش ذهنی و فکری زندگی های ۳۰۰ و ۴۰۰ ساله داشته اند
رابعاْ انسان ذاتاْ دنبال تشکیل خانواده و فرزند آوری است و در فطرت او نهاده شده است و اینکه افرادی دنبال تشکیل خانواده و فرزندآوری نیستند بخاطر مشکلات اقتصادی است و بهتر است کسانی که بدلایل منفعت دنبال چنین موضوعاتی هستند از ریخت پاش بیت المال کم و اقتصاد کشور را سامان دهند تا هر روز شاهد تورم و ذلیل شدن پول ملی و نوسانات اقتصادی نباشیم و مطمئن باشند که این موضوع خود بخود حل می شود
برهان
|
Germany
|
۰۹:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
گریبادوف یک جنایتکار بود
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
مرگ بر روسیه وسفیرش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۴ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
نه تنها گریبیدوف بلکه پوتین و لاوروف و اولیانوف را از دشمنان خود می دانیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
واقعا عزت و احترام از سر و روی این مملکت میباره! مخصوصا در این دولت جدید. که دیگه سفیر روسیه بیاد برامون دیکته کنه که چی باید بگیم و چی نباید بگیم! جنگ نگوییم و بگوییم عملیات ویژه! گریبایدوف رو هم حق نداریم ازشون ناراحت باشیم چون شخصیت مهمی برای اونها بوده! در مورد برجام هم که سخنگو فقط آقای اولیانوف بودند و هستند! و اینها همه در قبال خاموشی و بی تدبیری وزارت امور خارجه جدید کشور هست!! حداقل در دوران وزارت آقای ظریف با اینکه باز هم سیاست کلی تمایل به شرق بود، ولی دیگه روسیه جرات نمیکرد اینگونه با ما برخورد کنه.
کاربر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
اینجا راه معروف شدن اخراج شدنه !
#محمد فاضلی
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۸ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
این سفیر روسیه در ایران هم هر روز داره پررو تر و گستاخ تر میشه!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
عجب رویی داری. ، به این معنا نیست که شما به ما فشار بیاورید که نباید این کار را بکنید یا باید این کار را بکنید. کار تو دقیقا مثل بزرگداشت هیتلر تو اسرائیله. تو خود المان هر کس میتونه روزی هزار بار براش مراسم برگزار کنه ولی نه اسرائیل. تو هم اگر خیلی بهش علاقه داری تو خاک خودت براش یادبود بگیر نه تو خاکی که مردمش رو به خاک و خون کشیده
دنا اورمزد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
خیانت روسیه به ایران هرگز فراموش نمی شود
پایدار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
جناب اقای سفیر روسیه گریبادوف برای شما هر چه میخواهد باشد لطفا نام آن خبیث را دیگر در ایران نیاورید
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
مشکلی نیست ما هم لاید تو سفارتخانه در مسکو مجسمه میرزا کوچک خان بزاریم. برای ما وطن پرست بود برای روس‌ها دشمن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
من فکر میکنم این سفیر روسیه یا خیلی خنگه یا جاسوس و خرابکار واسه غربیاست
چون بیشتر خراب کننده رابطه تهران مسکو هستش
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۰:۴۰ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
این حرف این سفیرک مثل این می مونه که سفیر آلمان بره توی لهستان مراسم یادبود و ادای احترام به هیتلر و فرماندهان اردوگاه های مرگ بذاره. جالبه که سیستم دیپلماسی ما کره و به این ا لااقل نمیگه خفه شه.
سفیرک! زخم هایی که ایران از دولت شما از زمان تزار تا الان دریافت کرده فراموش شدنی نیست. لازم نیست تو نمک بپاشی.
امیدوارم با این عشقی که به گریبایدوف داری با همون کیفیت بهش ملحق شی.
حامد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
"سفیر روسیه در تهران: گریبادوف برای شما دشمن است برای ما شاعر و دیپلماتی بزرگ"
موضوع دشمنی ایشان سر جای خود. موضوع مهمتر روسو فیل های آن زمان است که به روس اعتماد کردند و جواب اعتمادشان را با عهدنامه گلستان گرفتند. من از دسته دوم متنفر ترم.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
آقای فاضلی پول توی پیمانکاری است بعضی پیمانکاران کار از دولت می گیرند وبعد کار سه ساله را 7سال معطل می کنند. میدونی چه پولی توی معططل کردن پروژه به جیب می زنند. مانند بازار میوه وتره بار شهریار که 7 سال است پیمانکار معطل میذکند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
آقای سفیر روس نه تنها گریبادوف که شما هم برای ما دشمن هستی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
باید به دهان سفیر خودفروخته روسیه کوبید تا اینچنین راجع به یک جنایتکار همچون گریبادوف، یاوه سرایی نکند.
و البته با وجود یک دولت و وزارت خارجه بی عرضه ، باید هم انتظار داشت تا این سفیر گستاخ، بجای عذرخواهی از عملکرد گریبادوف در به توپ بستن مجلس، به ستایش از وی بپردازد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۱ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
اختیار دارید آقای سفیر، اینجور نفرمایید!!! مگر ما و شما داریم که قهرمان شما دشمن ما باشد؟ شما صاحبخانه اید و گریبایدوف تاج سر ما!!! فقط بفرمایید چگونه دوباره خونبهای ایشان را با قیمت های روز پرداخت کنیم؟؟؟ شرمسار و شرمنده و شرمناک شماییم. واقعا بنده نوازی کنید و ما گمراهان را ببخشید!!
ارش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
این بودجه کلان برای ساترا که تولیدش اصلا کیفیت نداره و فقط برای تهیه کننده و کارگردان و ساترا نون داره . با این بودجه میشه کارهای خوبی تولید کرد که در همان جهتی باشد که می‌خواهند به شرطی که چشمهتی خود را به روی واقعیت ها نبندند و کار خوب و جذاب تولید کنند که چنانچه کما فی السابق باشه فقط پول دور ریختن است.
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
در جواب سفیر روسیه بفرمایید خاک ایران برای شما وجه المصالحه است اما برای ما وطن و خانه اجدادی! مسئولین ممکن است جلوی شما سر خم کنند اما مردم ایران هرگز! مواظب کلامتان باشید.
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۳۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
متاسفانه سفیر روسیه حرف هایی می زند و کارهایی می کند که واقعا روی مخ مردم است! بهتر است محترمانه عذر ایشان را بخواهند!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۴ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
آقای سفیر روسیه ، نادرشاه هم برای ما قهرمان هست !!! تنها کسی که تزار روس را شکست داد!!
فکر کنم سرنوشتی که مردم تهران برای گریبایدف رقم زدند بزودی در انتظار شما هم خواهد بود !!
یک با غیرت دیپلمات از وزارت امور خارجه مملکت پیدا نمیشه بزنه توی دهن این یاوه گو؟!
شادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۳ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
این سفیر روس خیلی از موضع بالا به کشور ما نگاه میکند. دستم بهش برسد، یک پس گردنی خوب ازم میخورد.
ناشناس
|
Germany
|
۱۴:۲۷ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۶
از نظر سفیر احتمالا . پوتین هم اورنده صلح و دوستی هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۹ - ۱۴۰۰/۱۲/۲۷
انفعال دولت مدعی ارزشها در برابر رفتارهای سفیر روسیه غیر قابل تحمل شده است. از مسئولین انتظار میرود یا با تذکر ایشان را تفهیم کنند که رفتار وی برای مردم ایران غیر قابل قبول است و یا عذر وی را بخواهند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۶ - ۱۴۰۱/۰۱/۰۱
باید مقبه ای نمادین از میرزا کوچک خان جنگلی در کنار سفارت روسیه ساخته شود تا کیری بادوف را به رخ ایرانیان نکشند
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
جام جهانی قطر آلودگی هوا روز جهانی معلولین میترا حجار روز دانشجو جاماندگان سهام عدالت