بازدید 6383

رهبر عصائب اهل الحق عراق، امارات را تهدید کرد

رهبر عصائب اهل الحق عراق با تبریک عملیات یمن در عمق خاک امارات، به ابوظبی درباره ادامه مداخله در امور داخلی عراق هشدار داد.
کد خبر: ۱۰۹۹۷۹۶
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۴۰۰ - ۱۲:۴۹ 18 January 2022

به گزارش تابناک، ایسنا به نقل از پایگاه خبری العهد نوشت: قیس الخزعلی، رهبر عصائب اهل الحق عراق با انتشار پیامی در توییتر نوشت: به برادران مظلوم‌مان در یمن که از کشور و ملت‌شان در مقابل تجاوز ظالمانه ائتلاف ظالم دفاع می‌کنند تبریک می‌گوییم.

وی گفت: حاکمان امارات نقش قابل توجهی در این تجاوزات دارند و این عملیات پیشرفت چشمگیری در زمینه بازدارندگی است.

الخزعلی خطاب به نیروهای انصارالله و مبارزان یمنی نوشت: شما مصداق بارز این کلام خداوند هستید که می‌فرمایند: «إن تنصروا الله ینصرکم ویثبت أقدامکم» «اگر (آیین) خدا را یاری کنید، خداوند شما را یاری می‌کند و قدم‌هایتان را استوار می‌سازد»، درود بر شما ای یاران خدا و به خواست خدا پیروزی‌های پیاپی و مداومی را رقم خواهید زد.

وی همچنین تاکید کرد: به حکام امارات که روابط‌شان را با رژیم صهیونیستی عادی کرده‌اند نسبت به عواقب مداخله مستمر آنها در امور داخلی عراق و کاشت بذر نزاع و تفرقه میان ملت شریف ما هشدار می‌دهیم.

وی در پایان نوشت: ما به آنها می‌گوییم که عراقی‌ها اجازه نداده و نخواهند داد که شما یا دیگران در تجاوز به حاکمیت عراق و تهدید امنیت و صلح مدنی در عراق عزیزمان پافشاری کنید.

الخزعلی اسفند گذشته نیز اعلام کرده بود که یک تیم امنیتی اماراتی برای مدیریت سازمان اطلاعات عراق به این کشور آمده است.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم