بازدید 60830
دو هزار و هشتصد و چهارمین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند: ایران همچنان در لیست سیاه FATF؛ ترکیه در فهرست خاکستری قرار گرفت / عضو کمیسیون طرح صیانت: به دنبال فیلترینگ و کاهش سرعت اینترنت نیستیم /ابطحی در واکنش به نظرسنجی گالوپ: اوایل هر دولت آمار رضایت بالاست / واکنش ضرغامی به خبر سکته‌اش: سِرُم تقویتی زدم و ... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۰۸۳۵۴۱
تاریخ انتشار: ۳۰ مهر ۱۴۰۰ - ۱۹:۲۴ 22 October 2021

بسته ویژه خبری «تابناک» هر روز سعی دارد با انتخاب تیترهایی، شما را در جریان اخباری مهم و اثرگذار قرار دهد که قطعا باید شنیده و خوانده شوند. در این بسته خبری، نگاهی به آخرین مواضع جناح‌های سیاسی و تحولات مهم داخلی انداخته می‌شود که مخاطبان با مطالعه آن به رهیافت‌های مهمی از سیر وقایع اثرگذار کشور دست خواهند یافت.

انتقاد یک چهره اصولگرا از مجلس یازدهم: مجلس واقع بین نیست!

ناصر ایمانی، چهره سیاسی اصولگرا:مورد طرح صیانت و طرح‌هایی مانند این، یکی از ایراداتی که این مجلس دارد این است که فکر می کنم فضای ذهنی حاکم بر عموم مردم جامعه از نمایندگان، تا حدودی فاصله دارد. دلیل دیگر این است، به نظر می رسد نمایندگان، آن طور که می خواهند جامعه را می بینند نه آن طور که هست.به عنوان مثال تمایل دارند جامعه این گونه باشد بنابراین همه چیز را آن گونه می بینند و طرح‌هایی که می دهند در همین راستاست و این هم یکی از نقاط ضعف مجلس است که واقع بینی نسبت به جامعه ندارند.ممکن است واقعیت‌ها در یک مواقعی به گونه‌ای باشد که نمایندگان، چندان که باید، آن را نپسندند و این بحث دیگری است، ولی بالاخره یک واقعیت است، به نظر من این نقطه ضعف اصلی طرح‌هایی مانند طرح صیانت است./خبرآنلاین

‏واکنش رستم قاسمی به توییت ضرغامی در مورد شایعه سکته اش

آسید عزت عزیز، امان از چشم زخم! آنقدر شیرین زبانی و طنازی فرمودی که چشم خوردی سِرُم تقویتی را کامل تزریق بفرمایید که باید زیر میزهای بیشتری بزنید.

امام‌ جمعه رشت: آقازاده‌ها، کشور را به این‌ روز انداختند / ‏واکنش رستم قاسمی به توییت ضرغامی در مورد شایعه سکته اش / انتقاد یک چهره اصولگرا از مجلس یازدهم: مجلس واقع بین نیست!

 

اسنودن دوباره به زبان فارسی توییت زد

ادوارد اسنودن (پیمانکار سابق سازمان‌های جاسوسی و امنیتی آمریکا) دومین توییت خود را به زبان فارسی منتشر کرد. اینکه اسنودن چه هدفی از انتشار این توییت ها داره هنوز مشخص نیست!

امام‌ جمعه رشت: آقازاده‌ها، کشور را به این‌ روز انداختند / ‏واکنش رستم قاسمی به توییت ضرغامی در مورد شایعه سکته اش / انتقاد یک چهره اصولگرا از مجلس یازدهم: مجلس واقع بین نیست!

 

نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان: طالبان واقعیت این کشور است

نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان گفت: با توجه به شرایط افغانستان، طالبان، واقعیتی در این کشور محسوب می‌شود واقعیتی که پایتخت را در اختیار دارد و مسئول تامین امنیت این کشور است. حسن کاظمی قمی نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان گفت: این انتصاب بیانگر اهمیت جایگاه و موقعیت افغانستان در سیاست خارجی و امنیت ملی ماست؛ دوم، افغانستان در شرایط پیچیده و بحرانی به سر می‌برد و بیست سال اشغالگری امریکایی‌ها به جز کشتار، تجاوز و ویرانی برای ملت مظلوم این کشور در پی نداشته است.وی افزود: در چنین شرایطی شاهد ازسرگیری بعد دیگری از اقدامات تروریستی و کشتار مردم مظلوم افغانستان هستیم که در ادامه راهبرد امریکایی‌ها در منطقه، قابل تفسیر است.نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان گفت: فرار نظامیان امریکا از افغانستان با ورود داعش به پهنه امنیتی این کشور مصادف شد و اینکه می‌بینیم دوباره بعد جدیدی از اقدامات تروریستی رخ داد به مفهوم این است که پس از شکست اشغالگری، امریکایی‌ها جنگ نیابتی را علیه مردم مظلوم این کشور تدارک دیدند.کاظمی قمی افزود: افغانستان برای امریکایی‌ها همچنان اهمیت دارد، زیرا تصورشان این است که بتوانند برای کشورهایی مانند چین، روسیه و کشورمان از جانب گروه‌های تروریستی مزاحمت‌های امنیتی ایجاد و مشکل آفرینی کنند.وی تاکید کرد: از این منظر برای کشورمان مهم است که ثبات و امنیت در افغانستان برقرار شود و امریکایی‌ها می‌خواهند بی ثباتی و آنارشیسم امنیتی را به همسایگان این کشور تسری دهند و ایران نیز از این قاعده مستثنی نخواهد بود.نماینده ویژه رئیس جمهور در امور افغانستان؛ ثبات و امنیت منطقه را در گرو ثبات افغانستان و دیگر کشورهای در اشغال امریکا مانند عراق دانست.

واکنش ضرغامی به خبر سکته‌اش: سِرُم تقویتی زدم

وزیر میراث‌فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی گفت: در میان برنامه‌های فشرده اردبیل، یک سرم تقویتی زدم و مجددا ساعت‌ها در سرعین با مردم بودم.سید عزت‌الله ضرغامی در حساب کاربری خود در توییتر نوشت: در میان برنامه‌های فشرده اردبیل، یک سرم تقویتی زدم و مجددا ساعت‌ها در سرعین با مردم بودم.شایعه امروز خیلی خوب بود. اجمالا فهمیدم خیلی‌ها نگران من هستند. امشب برای مهمانان خارجی در برج میلاد سخنرانی دارم.پیش از این نیز در پی انتشار خبر حمله قلبی سید عزت الله ضرغامی، وزارت میراث فرهنگی این خبر را تکذیب کرد.طبق برنامه پیش بینی شده قرار بود ضرغامی شب گذشته از سفر اردبیل به تهران برگردد که به‌دلیل شرایط نامساعد جوی پرواز وی به امروز صبح موکول شد و هم‌اکنون در صحت کامل است.

امام‌ جمعه رشت: آقازاده‌ها، کشور را به این‌ روز انداختند

امام جمعه رشت با بیان اینکه محاکمه برخی از مدیران امید را در جامعه و مردم ایجاد کرده است، گفت: نبود خط قرمز در محاکمه خائنان، یکی از مطالبات مهم مردم از قوه قضاییه است، زیرا برخی از آقازاده‌ و یقه سفیدها برای خود حاشیه امن ایجاد کرده‌اند زیرا برخی از آقازاده‌ها ۴۰ سال خون مردم را در شیشه کرده و کشور را به این روز انداختند.

واکنش عضو خبرگان رهبری به حادثه خودسوزی فرزند شهید یاسوجی

نماینده مردم کهگیلویه و بویراحمد در مجلس خبرگان رهبری گفت: حادثه فوت فرزند شهید در یاسوج و حوادث مشابه که علل متعدد و گوناگونی دارد، هرچه باشد باید مایه بیداری مسئولان و متولیان امر شود.آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی روز جمعه در جمع خبرنگاران کهگیلویه و بویراحمد در یاسوج اظهار داشت: حادثه تلخ و دردآور پیش آمده برای فقید روح الله پرازیده احساسات مردم استان را جریحه دار کرد.وی افزود: هر کس در جامعه مسئولیتی را می‌پذیرد، باید به قدر جایگاه خود در رخدادها خود را سهیم بداند و از فرافکنی پرهیز کند.عضو خبرگان رهبری در کهگیلویه و بویراحمد، ضمن ابراز همدردی با خانواده آن فقید از دست رفته برایشان صبر و اجر مسالت کرد و گفت: از خداوند متعال جبران این ضایعه را طلب می‌نمایم.وی با تاکید بر اینکه مسئولان به لطف الهی در جبران حادثه جانکاه پیش آمده خانواده این فرزند شهید را یاری کنند ، تصریح کرد :درایت و فهم خانواده شهید والامقام را در توصیه به پرهیز از رفتارهای هیجانی، غیر منطقی و دوری از دستاویز قرار دادن این حادثه برای معاندان می‌ستایم.

ابطحی در واکنش به نظرسنجی گالوپ: اوایل هر دولت آمار رضایت بالاست

یک فعال سیاسی اصلاح طلب به نظرسنجی موسسه گالوپ که میزان رضایت ۷۲ در صدی مردم ایران از دولت رئیسی را اعلام کرده، واکنش نشان داد.محمدعلی ابطحی در مطلبی نوشت: نظرسنجی موسسه گالوپ که میزان رضایت ۷۲ در صدی مردم ایران از دولت رئیسی را اعلام کرده، مهم و قابل توجه است.به آقای رئیسی و دولت تبریک می گویم. همزمان معتقدم نگهداری از این رضایت که احتمالا به دلیل پرکاری، واکسیناسیون و همدلی همه دستگاه ها و کارشکنی نکردن عملی و رسانه ای رقبا و رفقا،‌ می تواند از دلایل آن باشد.اما مهم نگهداری این رضایت است. اوایل هر دولت آمار رضایت قاعدتا بالاست و مردم در حال انتظار. این فرصت را از دست ندهید.انسجام اقتصادی در داخل دولت و دوری از توهمات، سازمان دهی سریعتر روابط خارجی و گشایش بی هیاهوی اقتصادی در ارتباط صحیح با دنیا. توجه به آزادی های فردی و اجتماعی و سربه سر نگذاشتن با مردم با مسائل حاشیه ای می تواند بخشی از تضمین هایی برای حفظ این موقعیت باشد.خدمت کردن به مردم ایران و گشودن مشکلات آنان و مراقبت از آزادی ها، اصلاح طلبانه ترین اصولی است که اگر به آن عمل شود، همه جناح های دلسوز کشور با حفظ مواضع خود می توانند از آن حمایت کنند.

عضو کمیسیون طرح صیانت: به دنبال فیلترینگ و کاهش سرعت اینترنت نیستیم

عضو کمیسیون مشترک طرح صیانت از فضای مجازی گفت: کاهش سرعت اینترنت در دستورکار کمیسیون مشترک نیست؛ ما به دنبال قانونمند کردن فضای مجازی هستیم.احمد امیرآبادی فراهانی تصریح کرد: پس از تدوین آیین نامه داخلی کمیسیون مشترک طرح صیانت از فضای مجازی، کلیات این طرح در کمیسیون به بررسی و رای گذاشته خواهد شد.وی افزود: ما در این کمیسیون به دقت مفاد طرح را بررسی خواهیم کرد، برخی از مواد طرح قبلی نیاز به تغییرات دارد. امیرآبادی ادامه داد: مثلاً با وجود تحریم‌های ظالمانه علیه ایران، امکان الزام به بازگشایی دفاتر شرکت‌های خارجی، چون اینستاگرام و فیسبوک و... در ایران وجود ندارد، از طرفی هم نمی‌توان اجازه داد که این پلتفرم‌ها بدون توجه به قوانین کشور ما هر فعالیتی انجام دهند.امیرآبادی گفت: فیلتر و مسدودسازی راه حل نیست، بلکه ما باید در کمیسیون مشترک به دقت این را بررسی کنیم و به یک راهکار عملیاتی برسیم.وی افزود: من به هیچ عنوان موافق انسداد شبکه‌های اجتماعی خارجی نیستم، بنده و بسیاری از مسئولان عالی رتبه هم عضو همین شبکه‌های اجتماعی هستیم که برخی از آنها، چون توییتر در ایران فیلتر هستند؛ وقتی مسئولان کشور هم در چنین شبکه‌ای فعالیت دارند، واقعا دلیل انسداد و فیلترینگ چیست؟! معنی ندارد. عضو کمیسیون مشترک طرح صیانت از فضای مجازی خاطرنشان کرد: به هیچ عنوان اجازه فیلترینگ و یا کاهش سرعت اینترنت را نخواهیم داد، اگر چنین مصوبه‌ای داشته باشیم از حضور در این کمیسیون انصراف خواهم داد.

ایران همچنان در لیست سیاه FATF؛ ترکیه در فهرست خاکستری قرار گرفت

گروه ویژه اقدام مالی علیه پولشویی، اف‌ای‌تی‌اف اعلام کرد که ترکیه، مالی و اردن را در فهرست «خاکستری» خود قرار داده است. ایران و کره شمالی همچنان در فهرست سیاه گروه ویژه اقدام مالی باقی ماندند. به گزارش آسوشیتدپرس، جمهوری اسلامی ایران و کره شمالی همچنان در فهرست سیاه گروه ویژه اقدام مالی ماندند. گروه ویژه اقدام مالی، «اف‌ای‌تی‌اف»، گروهی بین‌المللی که با هدف مبارزه با پول‌شویی در سطح جهانی فعالیت می‌کند، تصویب چند لایحه مرتبط با پولشویی را برای خروج ایران از فهرست سیاه لازم می‌داند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳۶
در انتظار بررسی: ۱۱
انتشار یافته: ۹۵
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
جیب مردم خالیست خسته شدیم از این همه شعار پوچ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
این رستم قاسمی چقدر بامزه و با نمکه.خودت هم سرم تقویتی بزن که بعدا بتونی زیر میز بزنی!!
ناشناس
|
Poland
|
۲۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
حرفهای برخی مسئولین تاریخ گذشته و بی مصرف هستند
آقا زاده ها همه چیز را عیان کردند

اعتماد مردم کاملا از ......... رفته .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
چرا کشور به این روز افتاد و چرا عده ای خودسوزی کردند همگی به تصمیمات غلط کسانی بر می گردد که در حاکمیت مسئول تصمیمات مهم کشوری و علمی و اصولی تصمیم نمی گیرند از نمایندگان مجلس بگیرید تا کسانی که در سیستم اجرایی کشور تصمیم گیر هستند و این تصمیم گیری در موضوع اقتصاد و مصرف بودجه اهمیت دوچندان دارد
یعنی اگر تصمیماتی گرفته می شد که محکم و هوشمندانه و علمی بود امکان سوء استفاده آقازاده ها و دلالان وجود نداشت و کشور مجبور نبود که برای کنترل قیمت ها چوب نظارت را در دست بگیرد و بطور غیر اصولی قیمت ها را کنترل کند و لذا آقازاده ها و دلالان متهم دوم هستند
ناشناس
|
Poland
|
۲۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
مجلس طرح صیانت فضای مجازی را تصویب میکنه
در حالیکه مسئولان با استفاده از شبکه های اجتماعی آمریکایی از جمله توییتر برای یکدیگر و برای دوستان خارجی شان پیامهای چاق سلامتی توییت میکنند

چقدر فاصله بین مردم و مسئولان ؟!؟!؟!
حالت تهوع گرفتیم از اینهمه دوری
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
موسسه گالوپ اطلاعات خود را چگونه بدست آورد؟
اصلا نیازی نیست که گالوپ بیاید. کافیست یک نظر سنجی در رسانه های مجازی راه بيندازند.
اسماعیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
البته قبل از آقازاده ها آقاشون مملکت رو به این روز انداختند
ناشناس
|
Luxembourg
|
۲۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
سلامتی وزیر شب کشاورزی را ٱ زومندیم
ب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
همه اقا زاد ها که فرار نکردن خوب بگیرین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
مسببان ایجاد فقر مسئولان کشور هستند که خانه های شیشه ای در تهران نشسته اند و مردم را سر کار گذاشته اند با شعار حرف که کاری درست نمیشود سفره ها خالی شده با دنیا که نباید سر جنگ داشته باشیم با چند کشور رابطه داریم چقدر سرمایه گذاری خارجی انجام شده سرمایه گذاری داخلی فراری شده سرمایه گذار خارجی هم نمی اید
محسن
|
Belgium
|
۲۰:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
اصولگرا هم فهمیدن مجلس بی خاصیت است؟؟!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
به دنبال فیلترینگ و کاهش سرعت اینترنت هستید
دقیقا دو هفته است سرعت اینترنت نصف شده است
ر م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
مامردم‌عادی‌به‌بچه‌های‌شما‌می‌گوییم‌اقازاده‌شما‌به‌که‌میگویید
امام‌جمه‌محترم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
کاش امام جمعه محترم به انتصاب های فامیلی این روز های دولت نیز اشاره میکردند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
آسید ضرغام احتمالا رفته بازار سرعین زیرپوش های گشاد برا خودش تهیه کنه!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
آقازاده ها کشور ب این حال انداختن حالم جرعت اینو ندارید اعدامشون کنید و یا محاکمه تمام ...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
جرأت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
تابناک جان مطالبت عالی بود خدا را شکر بالاخره یک امام جمعه توانست سخنی به نفع مردم بگوید وگرامی هم بداند با کشاورزی در باز مانده از ایران باستان نمی تواند ایرانی را از ایرانی بودن دور کند ومجلس هم که پر واضح است که دریغ از یک فعالیت برای یاری رساندن وکم کردن
بازنشسته بدبخت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
این چه حاکمیتی است که نمی تواند با آن ها تقابل نماید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
این پسره اسنودن داره راحت میگه ک ی مشت اطلاعات واسه ایرانیا دارم پول تپل بدید تا بهتون بگم
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۱:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
والا اگر شما راست می‌گویید کله بعضی از این آقاها را جدا کنید تا زاده ها ضرر نرسانند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
به نظر مشکل از آقایان است نه آقا زاده ها
ال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
امام‌ جمعه رشت، رک بفرمایید آقایان به کمک آقا زاده ها این بلا را بر سر مردم درآورده اند!
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
چقدر هم شیرین زبان و طناز هستید همه شماها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
حضرت اقا برادر گرامی امام جمعه عزیز اگر یک کارگر حق خود را مطالبه کند سریع ** ولی جنابعالی که الان مدعی فلاکت مملکت توسط اقازادهها هستید مگر تواین مملکت زندگی نمکردید الان متوجه شدید چرا تا الان سکوت کرده اید نه اقا جان درحال حاضر هر سه قوه محترم وعده ابادانی دادن باید سر ادعای خود باشن پس فرافکنی نکنید از تریبون بیتالمال
م
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
اقای‌ فلاحتی‌ امام‌ جمعه‌ رشت‌ خودتون‌ میفرمائید‌ آقا زاده !
چه‌ کسی‌ و در چه‌ عرضه ای اینها‌ به اقل مبدل شده اند که تا فرزندانشات‌ اقازاده‌ بشود‌ و مملکت‌ را بهم‌ بزنند‌ ؟! طی ایت چهار دهه‌ مگر‌ این مملکت‌ ارگانهای‌ بازرسی‌ و بررسی‌ و بازنگری‌ و باز خواهی‌ نداشته که این تعداد آقا در کشور‌ ظهور یافته‌ ؟!
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
اقا زاده ها بچه های خودتونن دیگه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
آقا لطفا این عکس تبلیغ کاشت مو را بردارید حال ادم بد میشه میبینه این عکس رو مثل حمله مورچه ها میمونه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
واقعا از نگرانی مرده بودم نکنه عزت سکته زده!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۷/۳۰
آین مجلس چی هست که واقع بین باشه؟ شعار شعار شعار . لااقل کاش یک بررسی می فرمودند تا متوجه شوند که اجناس ضروری مردم تو همین چند ماه ریاست جمهوری قیمتش سر به فلک کشیده وباز شعار شعار شعار مبارزه با گرانی. دو صد گفته چون نیم کردار نیست. انشاالله خدا به داد مردم برسه!
ممد بیکار
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
یاشیخ الشیوخ این سخنان قندی ازتوبعیده زبونتو گازبگیر یه موقع مردمو نثبت به اعمالتون بیدارمیکنید این چه حرفی بهرحال مردم ایران خداروشکرچندین سال بااعمال شما خسته نشدن نکنه شما ازمردم خسته شدید ماهم محصولامونو دوست داریم هم اقا زاده هاشونو
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
آقای منادی لطفا با آبروی معلمان بازی نکن ، تا کی میخواهی با مصاحبه های سرتا پا نادرست جلوی اعتراض معلمان رو بگیری
۱_، طرحی که قرار بود از اول سال اجرا شود هنوز داره تو مجلس چکش کاری میشه
۲_ طرحی که قرار بود معادل ۸۰ درصدی هیت علمی باشه اکتفا شده به ۸۰ درصد حداقل بگیر تو دانشگاه
به طور مثل یه معلم با رتبه ۵ با حقوقی ۷و نیم اگه به گفته خودت ۷۰ درصد اضافه بشه میشه ۱۱ و نیم با طرح جدید مالیاتی ۵ درصد به مالیات او اضافه میشه و ماه اول هم که به دیون میره و دست پر ۳ میلیون افزایش خواهد داشت اگر به فرض محال ۷۰۰ هزار نفر یعنی همه مشمول اخرین رتبه شوند حداکثر تا پایان سال با ۱۵ همت جمع میشه ، معلوم میشه فقط دنبال مسخره کردن معلمان هستند همه ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
چرا حقوق دانشگاهیان را نجومی کردین که برای تمام کشور بحران درست کردین ،؟؟ اخه استادی کارش شده بساز بفروشی و مایان نامه فروشی و کار چاق کنی ، با ۱۰ ساعت موظفی چنین حقوقی سزاوار هست ، به خدا یه ساعت این جماعت تو بیمارستان تو بخش کرونا دوام نمیارن ؟؟ به غیر پرسنل بیمارستانی که واقعا درگیر کرونا هستند اکثر حقوق بگیرن پول بخور و بخواب می‌گیرن . آقای رییسی طی یک دستور انقلابی بحث تعدیل حقوقها رو عملیاتی کنید، . بازنشسته صندوق روستایی داره با ۵۰۰ هزار تومان روزگار سپری میکنه ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
پرت و‌پلا نگو! حقوق اساتید سالها پایین نگاه داشته شده بود. شما حقوقت کمه! اونو درست کن نه اینکه مال یکی هم که درست شده بزنن داغونش کنن که تو دلت خنگ‌ بشه؟!؟
ناشناس
| United States |
۲۳:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
تعداد کل اساتید دانشگاه به صد هزار نفر هم‌نمیرسه که بحران ایجاد کنه. ضمن اینکه هنوز معادل حقشون حقوق نمیگیرن ! شما حقوقت کافی نیست چرا به حقوق بقیه گیر میدی؟ سوراخ دعا را کم‌ کردی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
آقای حاجی بابایی لطفا حداقل شما به فریاد ما برس ؟
اگه همون ۳۰ هزار میلیارد رو برای ۱۴۰۰ در نظر بگیرید چون میخواهید برای ۴ ماه پایان سال عملیاتی کنید ، می‌توانید یک طرح خوب از خود به یادگاری بگذارید و دعای خیر جامعه فرهنگیان بدرقه شما و فرزندانتان خواهد بود و تقریبا قانون ۸۰ درصدی هیئت علمی عملیاتی خواهد شد لطفا آقای منادی با چوب بستنی دنبال گول زدن نباشید ، من در سال ۹۷ با دونیم بالای خط فقر بودم حالا با ۸ میلیون خطر فقر مطلق هستم پس این درصدها چاره کار نیست فقط طرح اصلی مورد قبول هست
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
کسی که واقعا آقازاده باشه به نظرمن باید خوب باشه الا غیر از اون باشه
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
علی الحساب یک تاسفی درمکاتبه آقایان قاسمی وضرغامی هست که بیانگرشکل گیری ادبیات زیرمیزی درمیان مسئولانست،ومسئله بعدآزادگی مردم خطه گیلان است که حتی امام جمعه رشت رایک عدالت خواه واقعی جلوه میدهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
آقای ابطحی واقعاً خجالت نمی کشی احترامی که مردم به آقای رئیسی
دارند را زیر سوال میبری وهرکاری که دولت انقلابی میکند که مردم
را خوشحال میکند زود تیتر میزنی که این کار اصلاح طلبانه است پس
این اصلاح طلبان در این سالهای گذشتت که قدرت دستشان بود چرا
از این کارها نکردند نظر سنجی دیگر کشورها را هم قبول ندارید میخواهید این نظر سنجی را زیر سوال ببرید با این کارتان به کجا
میرسید حنای شما برای مردم دیگر رنگ ندارد
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
هفته آینده امام جمعه رشت استعفا خواهد داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
اقازاده ها بی تقصیرند. مقصر پدرانشان هستند که حرفشان با عملشان یکی نبوده و فرزندانشان را گمراه کرده اند. حرف از ساده زیستی بزنی ولی ماشین لوکس سوار شوی و خانه ویلایی در شمال شهر داشته باشی، مرگ بر امریکا بگ‌ویی و گرین کارت داشته باشی، … فرزندت بهتر از این نمی شود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
بالاخره مرگ حق است ای قدرتمندان.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
اونوقت تعریف شماازآزاده بامردم عادی فرق می کند...؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
ع
منوچهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
امام جمعه رشت تازه از خواب بیدار شده و واقعیت را می بیند ولی گفتن کافی نیست بلکه باید عمل کرد

شما به دنبال کاهش سرعت اینترنت نیستید زیرا سرعت اینترنت پس از ریاست جمهوری آقای رئیس به اندازه کافی کاهش پیدا کرده است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
چگونه ممکن است کسی در انتخابات نتواند بیش از 20 درصد آرا را با خود همرا بکند آنوقت بعد از گذشت 2 ماه میزان رضایت مردم به بیش از 72 درصد برسد حتما معجزه ای شده که مردم خبر ندارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
جناب امام جمعه رشت ، البته آقا ها !!!؟؟

مقصران اصلی بودند که به آغازاده هاشون راه و سوء استفاده را نشان دادند و باز گذاشتند


مقصر اصلی آقا ها بوده و هستند
فراموش نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
حالا نظر سنجی گالوپ خوب شد !!!؟؟؟
مال استعمار نیست !؟
احمدزاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
آقا ها هم بی تقصیر نیستند!
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
اقا زاده ها مگر کشور دادستان نداشت که جلوی تخلفات را بگیرد باید منتظر سری جدید اقا زاده ها باشیم
ناشناس
|
Germany
|
۰۸:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
منظور اسنودن از گربه کشور ایرانه. نقشه ایران شبیه گربست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
نظر نماینده محترم ولی فقیه درگیلان که فرمودند برخی ازاقازاده ها برای خود حاشیه امن بوجوداورده و40 سال خون مردم را درشیشه کردند ومملکت را به این روز انداخته اند وباید با انها برخورد شود امیدوار کننده است ولی این سوال مطرح است ایا افراد عادی مملکت را اداره میکند وحتی مسولین خودشان خواستند که دارایی شان را اعلام کنندوقانون وضع نمودند که دارای های مسولان محرمانه بوده وافشای ان مجرمانه است بنا براین چه کسی میتواند دارای های انان را افشا کنند بنابراین اقازاده ها اقازاده تر خواهند شد واز طرفی ریس محترم جمهور فرمودند هرکه فساد واختلاس کند اعلام شود تا با اختلاسگر برخورد شود با چنین قانونی مخبر مجازات میشود
حسین
|
Germany
|
۰۸:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
خانواده شهیدی که نتونسته یه بچه با ایمان تربیت کنه که بدونه خودکشی و خودسوزی گناه کبیرست و هزار برابر بدتر از ذجر دنیوی در انتظارشه، فکر نمی‌کنم نیاز به همدرد ی داشته باشه. این همه منابع آموزشی در اینترنت، این همه فرصت در مساجد و پایگاه‌ها و بیمارستانها و حلال احمر و مساجد برای کار و گمک به هم نوع. خود کشی شد راه حل؟ واقعا متاسفم.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
با حساب شما نوح هم ادم ناتوانی بوده نتونسته پسرش رو تربیت کنه
ناشناس
| Iraq |
۰۹:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
وقتی مشکلات زندگی به آدم فشار بیاره، افسردگی به وجود میاد و افسردگی معمولا چیزی جلودارش نیست. ضمن اینکه شما نباید توقع داشته باشید همه مردم مومن واقعی باشند و هر مشکلی را مثلا امتحان الهی بدانند. این آقا سه تا چبه داشته و لابد در تامین نان شب بچه ها مشکل داشته که به هم ریخته. نباید به او و خانواده اش انگ بی ایمانی بزنید. متاسفم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
تو دیگه کی هستی!!!!!!!!!باید به روانپزشک مراجعه کنی زیرا از یک فرد افسرده و بیمار که علتش عملکرد اشتباه مسولین در همه زمینه هاست بیمارتری.
امین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
مگه نمیگین حتی ۱برگ درختت هم بدون اذن خدا پایین نمیاد.یعنی موقع خودکشی بنده خدا ،خداحواسش نبوده و ازراییل خواب بود که حالا میگین کبیره و ازاین حرفا؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
سلام خدمت امام جمعه محترم رشت اگربگی گدازاده ها خیلی بهتربودچون اقا حیف است به اینها بگی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
وقتی نامزد انتخابات میشن برای نوکری مردمه و وقتی انتخاب میشن میشن اقای مردم!!!! واگه اونها خودشون رو اقای مردم ندونن فرزندانشون اقازاده نمیدونن خودشون رو
راشیدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
وقتی در جامعه قانون حاکم نباشه ضوابط جای خود را به روابط بده هرکسی هرغلطی خواست انجام میده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
آقازاده ها همان والدینشان هستند. فرزندانی که از پدر و مادر الگو برداری کردند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
این پسوند زاده برای رد گم کنی است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
باید به اما جمعه رشت گفت اقازاده ها رو ما نزاییدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
(واکنش عضو خبرگان رهبری به حادثه خودسوزی فرزند شهید یاسوجی)

اقای نماینده محترم ولی فقیه استان :

این مسئولینی که فرمودید شریک و دخیال نیز هستند

ایا خودتان را هم شامل میشود؟

این مسئولین اسم خودشان به کنار اسم جایگاه ندارند

چرا نام انان را نمیبرید

شمائی که عاجز از ذکر نام مسئولین هستید و فقط از یک کلمه عام (مسئول) رفع تکلیف از خود میکنید

ایا باور دارید که اینگونه تسلی خانواده شده واز اثرات منفی ان در روحیه بازماندگان می کاهد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
این آقازاده ها آیا آقا ندارند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
این آقازاده ها آیا آقا ندارند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
این آقازاده ها آیا آقا ندارند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
این آقازاده ها آیا آقا ندارند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
این آقازاده ها آیا آقا ندارند؟
ناشناس
|
Iraq
|
۰۹:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
امیدوارم ضرغامی از حالا به بعد مواظب حرفهاش در باره خط قرمزهای مردم که تاریخ و هویت آنهاست باشد.
شلتوک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
باید تبریک گفت به پدرانی که چنین اقازاده هایی تربیت کردن...ماشالا نوددرصدشون جای مهر روی بر پیشانی دارند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
آقای امام جمعه رشت! مگه آقا زاده ها محصول و زاده و دست پرورده جمهوری اسلامی نیستند ؟
ناشناس
|
Australia
|
۱۰:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
سلام
از پرداخت نسدن حقوق کامل بازنشستگان وزارت بهداشت لطفا گزارش تهیه نمایید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
آی مردم. و ای کسانیکه از سر درد. کامنت هایی را در جواب سخنان مسئولین می نویسید. با این حرف ها. درد ما دوا نخواهد. شد. روحانی رفت. و روحانی دیگر بر مسند دولت نشست 4 سال دیگر کاسه همان است. و از فقرشاید آشی در آن نباشد. مشکل ما با تصمیمات کلان حل خواهد شد. دولت کار پردازی بیش نیست
محمدرضا بهشتی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
سخنم با امام جمعه محترم رشت
پس چرا با علم اینکه می دانید اینها فاسد هستند و مجرم اقتصادی چرا محاکمه اشان نمی کنید چرا اموال به یغما برده را ازشان نمی گیرید
چرا جوانی که به این قشر و اصلا به این ناعدالتی اعتراض می کند و احیانا خشن می شود سخت می گیرید اینقدر که بهترین جوانان این کشور را باشدیدترین حکم مجازات می کنید و حتی محکوم به اعدام یا قاضی عادل نیست یا جامعه رو به تباهی رفته اشت . بیدار شویید تا دیر نشده . مردم تانوان بی حکمتی و بی سیاستی مدیران متظاهر را می دهند راستی آن ممنوع بودن افشای ثروت مدیران چه شد ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
آقای ضرغامی ، مطمعن باش کسی نگران شما نیست جز خانواده و اطرافیانتان .از مردم عادی خبری نیست خیالتان راحت باشد .
سلیمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
اينهارو ولش كنيد مرغ شد كيلويي 31 رهزار تومن ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
يعني يه شبه تقريبا 25 درصد كشيدن روش
سلیمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
اينهارو ولش كنيد مرغ شد كيلويي 31 رهزار تومن ؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
يعني يه شبه تقريبا 25 درصد كشيدن روش
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
مردم ما به جاي اعتراض كردن فقط بلدند سر همديگر را كلاه بذارند
پسرک فضول
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
آنوقت آقایان وزیر با کدوم فیلترشکن از توییتر استفاده می کنند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
خوب بلاخره علت رو فهمیدن حالا برا درمان 40 سال دیگه وقت میخاد به امید خبر های خوش باشین تو دوزخ چون دیگه تو این دنیا نیستیم تا اوضاع خوب رو ببینیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
بجای آقازاده ها بفرمایید لیبرالها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
چه ادبیات سخیفی دارند این وزیران
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
آقا زاده ها کشور رو به کدوم روز انداختن؟ ماشاله کشور به این عالی ای
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
اين آقازاده ها كه از زير بته عمل نيامده اند ، آقايان مقصر اصلي فلاكت مردم و كشور هستند نه فقط آقازاده ها .
ناشناس
|
United States
|
۲۳:۲۷ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۱
به اون‌ابله ایی که میگه چرا حقوق اساتید را زیاد کردین بگین یه استادیار صفر کیلومتر در داغون ترین کشور دنیا حداقل ۵۰۰۰ دلار حقوق مبگیره اینجا حداکثر ۶۰۰ دلار!
تعدادشون‌ هم کمتر از ۱۰۰ هزار نفر است و‌ بحران‌ کشور ربطی به اون نداره
پاسخ ها
استاد
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
با همین طرز فکر امثال شماست که اختلاف طبقاتی
شدید در کشور بیداد میکنه
ناشناس
|
Japan
|
۰۷:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
اقای فلاحتی بیش از۴۰سال هست جنابعالی وامثال شما در تریبون نماز جمعه خود وسپس اقشار مختلف مردم را به تقوای الهی دعوت می کنید پس چرا این آقازاده ها که آقاهایشان مسئولین نظام وهم فکران شما که جای مهر برپیشانی دارند معرفی نمی کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
آقا زاده نباید گفت، باید گفت دزد زاده، گدا زاده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
عزت جان سرم تقویتی بزن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
خودش آقازاده داره یا نه؟
حسن کلید ساز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
این آقازاده ها که از کره مریخ و یا اسراییل به ایران نیامده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۲
این کشور درست شدنی نیست. باید بکو بیمش از اول بسازیم
ناشناس
|
Canada
|
۰۵:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
سلام خدمت امام جمعه محترم رشت اگربگی گدازاده ها خیلی بهتربودچون اقا حیف است به اینها بگی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۸/۰۳
اینکه ما هم تحریم هستیم، واقعیت است آقایان عزیز
اینکه به دلیل تحریم ها کشور و مردم در حال له شدن هستند هم واقعیت است
اینکه آمریکا ابرقدرت است واقعیت است
و ...
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
آلودگی هوا اومیکرون مذاکرات وین مازوت فرامرز صدیقی کوهرنگ
آخرین اخبار