بازدید 4609

سرقت ۱.۵ میلیاردی اسباب و اثاثیه توسط خواستگار قلابی!

کد خبر: ۱۰۸۱۵۱۱
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۴۰۰ - ۲۳:۱۹ 11 October 2021

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سارق منزلی خبر داد که به بهانه خواستگاری از شاکی همه اموال وی را سرقت کرده بود.

به گزارش فارس، سرهنگ کارآگاه سعید مجیدی افزود: در پی دریافت پرونده ای با موضوع سرقت از منزل توسط خواستگار خانم جوانی، بررسی موضوع در اختیار تیمی از کارآگاهان پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران قرار گرفت.

وی ادامه داد: شاکی در بررسی ‌های پلیسی اظهار کرد که بیست و یکم خرداد ماه به خارج از کشور سفر کرده و سیزدهم تیر ماه در پی تماس مدیر ساختمان محل سکونتش متوجه شده است فردی که چندی پیش به بهانه ازدواج با او آشنا شده به همراه چند کارگر و کامیون حمل اثاثیه به منزل وی مراجعه کرده و کلیه اسباب و اثاثیه را به همراه طلا و جواهرات و غیره به ارزش تقریبی 15 میلیارد ریال برده و با وجود مداخله اهالی و حضور چند نفر از بستگان مال باخته، متهم مدعی شده است که مال باخته همسر موقت اوست و اموال متعلق به خودش بوده و در نهایت همه اموال مال باخته را جابه جا کرده است.

رئیس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران با اشاره به این که در تحقیقات محلی، تصویری از متهم به همراه مشخصات خودروی کامیون به دست آمد، اظهار کرد: با شناسایی راننده کامیون و هویت واقعی متهم، مشخص شد متهم کلیه اموال مال‌باخته را به ساختمانی نوساز و بدون سکنه در فاز 8 شهرستان پردیس انتقال داده است.

وی تصریح کرد: پس از هماهنگی قضایی متهم در مخفیگاهش دستگیر شد و در بررسی های بیشتر اموال سرقتی کشف و در اختیار مال باخته قرار گرفت.

مجیدی خاطرنشان کرد: متهم پس از سیر مراحل قانونی و تکمیل تحقیقات پلیسی در اختیار مرجع قضایی قرار گرفت.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری