بازدید 63109
دو هزار و پانصد و سی و دومین بسته ویژه خبری «تابناک»
در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند رئوفیان: کابینه شرکت سهامی نیست/ توجیه عجیب قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی درباره بی تدبیری مراسم مسلمیه /قوامی: هیچ جریان سومی شکل نمی‌گیرد و... را می‌خوانید.
کد خبر: ۱۰۶۵۳۵۱
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۴۰۰ - ۲۱:۱۱ 21 July 2021

در بسته خبری امروز «تابناک» تیتر‌هایی مانند رئوفیان: کابینه شرکت سهامی نیست/ توجیه عجیب قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی درباره بی تدبیری مراسم مسلمیه /قوامی: هیچ جریان سومی شکل نمی‌گیرد و... را می‌خوانید.

فرمانداری ایذه: یک جوان در تجمعات روز گذشته در این شهرستان کشته شد
سرپرست فرمانداری شهرستان ایذه از جان باختن یک جوان و زخمی شدن ۱۴ پرسنل نیروی انتظامی در حوادث و تجمعات روز گذشته در این شهرستان خبر داد. حسن نبوتی با اشاره به تجمع روز گذشته مردم شهرستان در مرکز این شهر به دلیل مشکلات بی‌آبی خوزستان اظهار کرد، در پی این تجمع، یک جوان مورد اصابت گلوله اغتشاشگران قرار گرفت و پس از انتقال به بیمارستان به دلیل شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد. وی افزود کار شناسایی ضارب یا ضاربین این حادثه در دستور کار قرار دارد و پس از شناسایی عوامل برخورد قانونی با آنها صورت خواهد گرفت. در پی این حادثه ۱۴ پرسنل نیروی انتظامی شهرستان نیز مجروح و برای انجام مداوا در بیمارستان بستری هستند.نبوتی در پایان گفت کشته شدن ۳ نفر دیگر در این حوادث تکذیب می‌شود و شایعه‌ای بیش نبود.

رئوفیان: کابینه شرکت سهامی نیست
ابوالقاسم رئوفیان، دبیرکل حزب اسلامی ایران زمین، در رابطه با ایراد برخی نطق‌ها از تریبون مجلس از سوی نمایندگان و بیان هشدارها نسبت به تشکیل کابینه خطاب به رئیس‌جمهور منتخب و در پاسخ به این که «ایجاد چنین فشارهایی روی رئیسی برای تشکیل کابینه چه انگیزه‌ای با خود دارد و اینکه چنین اقدامی مصداق دخالت در کار دولت و تعیین تکلیف برای رئیس‌جمهور منتخب نیست؟» گفت: مجلس یک نهاد قانونگذار است که نمایندگان منتخب مردم علاوه بر وظیفه قانونگذاری، مسئولیت نظارت بر حسن اجرای قوانین، بررسی کارنامه و برنامه وزرای پیشنهادی و رأی اعتماد به آن‌ها را دارند، صرفا وظیفه دارند در همین چارچوب عمل کنند. اینکه برای رئیس‌جمهور تعیین تکلیف کنند که کابینه باید چنین و چنان باشد و برای او خط و نشان بکشند، وظیفه نمایندگان نیست. وی ادامه داد: مردم رئیس‌جمهور انتخاب می‌کنند تا جز به تامین منافع ملی فکر نکند و من معتقدم در این دوره، بیش از دوره‌های قبلی مردم چنین حقی را مطالبه می‌کنند و آقای رئیسی، رئیس‌جمهوری است که بیش از هفت رئیس‌جمهور پیش از خود در معرض سوال و مطالبه گری مردم قرار خواهد گرفت؛ لذا شخصیت‌های حقیقی یا حقوقی یا جریان‌های سیاسی به بهانه اینکه به پیروزی رئیس‌جمهور منتخب کمک کردند، حق ندارند امروز از وی انتظار داشته باشند که در کابینه سهیم باشند. این نوع سهم‌خواهی‌ها کار عقلا نیست و به دور از نگاه به تامین منافع ملی و مصالح کشور است. کابینه که شرکت سهامی نیست.

حسین سبحانی‌نیا: برخی جریانات اصولگرا منتقد دولت رئیسی می‌شوند
حسین سبحانی‌نیا، فعال سیاسی اصولگرا: امروز مردم باعث و بانی همه مشکلات کشور را اصلاح طلبان می دانند چرا که آنها حامی دولت مستقر هستند، پس تا زمانی که اصلاح طلبان بتوانند این ذهنیت عمومی را تغییر دهند، زمان زیادی خواهد برد. هر چند اصلاح طلبان به عنوان یک جریان سیاسی منتقد به نقادی عملکرد دولت آقای رئیسی خواهند پرداخت، به نظر نمی آید در کوتاه مدت بتوانند نقش مهم و اثرگذاری را از خود در عرصه سیاسی کشور به نمایش بگذارند. این فعال سیاسی درباره شکل گیری طیف منتقد دولت سیدابراهیم رئیسی از درون مجموعه اصولگرایی گفت: چنین امری بستگی به ترکیب کلی دولت و انتخاب مدیریت های میان دارد. به عبارت دیگر، باید دید ترکیب مدیران دولت آینده چقدر می تواند جریان های اصولگرایی را شامل شود. اگر برخی جریان های مدعی احساس کنند آن طور که توقع و انتظار داشتند امکان حضورشان در حوزه مدیریت اجرایی دولت محقق نشده، به تدریج ممکن است به عنوان نقد عملکرد دولت اظهارنظر کنند. دولت آینده ترکیبی از مجموعه نیروهای توانمند و مقبولی باشد که در بدنه جریان انقلاب وجود دارد.

اشرفی اصفهانی:حجب و حیای خاتمی اجازه نمی‌دهد مانند احمدی‌نژاد باشد
حجت السلام والمسلمین محمد اشرفی اصفهانی درباره نتایج سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری و نقدهایی که به جریان اصلاحات پس از این انتخابات شد، گفت: همیشه اوضاع سیاسی کشور یکنواخت نبوده است؛ بعد از پیروزی انقلاب و هنگامی که دولت موقت تشکیل شد و بعد هم دولت دائم شکل گرفت و سپس مجلس قانونی روی کار آمد، هرکدام از روسای جمهور که روی کار آمدند از داستان بنی‌صدر و شهید رجایی گرفته تا بعد از آن که مقام معظم رهبری ریاست جمهوری را بر عهده گرفتند یا دوره‌های آیت الله هاشمی، آقای خاتمی، آقای احمدی نژاد و روحانی نگاه کنیم، شرایط نشان‌دهنده این است که در هر دوره یک جبهه‌ای اقتدار دارد. این فعال سیاسی یادآور شد: مرحوم آقای هاشمی رفسنجانی یک سرمایه عظیمی برای کشور بود که متاسفانه از دست رفت، چون آقای هاشمی این‌گونه نبود که یک جانبه عمل کند بلکه به صورتی اقدام می‌کرد که هر دو جناح اصولگرا و اصلاح‌طلب ایشان را قبول داشتند و احترام قابلی داشتند؛ حال دیگرانی همچون آقای خاتمی  اقتضائاتی دارند و آن‌طور که از آقای احمدی‌نژاد و دولتش حمایت کردند، مورد حمایت نبود که اتفاقا هم مشاهده کردیم که درست عکس قضایا عمل می‌کند و تفرقه‌انگیزی انجام می‌دهد او حتی اصول را زیر سوال برد و افراط و تفریط انجام داد در صورتی که اگر کسی آدم متدین و باتقوایی باشد اینطور عمل نمی‌کند، آقای خاتمی هم می‌توانست این گونه عمل کند اما آن حجب و حیایی که داشت و شخصیت اجتماعی‌اش ایجاب نمی‌کند که موضعی بگیرد.

آیا احمدی‌نژاد دلسوز خوزستان است؟
مشاور اسبق احمدی‌نژاد در توئیتی نوشت: محمود احمدی نژاد در تمام دوران هشت سال دفاع مقدس، حتی برای یک ساعت در جبهه خوزستان حاضر نبوده است. عبدالرضا داوری، مشاور اسبق احمدی‌نژاد در توئیتی نوشت: محمود احمدی نژاد در تمام دوران هشت سال دفاع مقدس، حتی برای یک ساعت در جبهه خوزستان حاضر نبوده تا از مردم و خاک خوزستان در برابر دشمن بعثی دفاع کند. او در دولتش هم با استانی کردن مدیریت آب، خوزستان را به بی آبی و خشکسالی کشاند.احمدی‌نژاد، دلسوز خوزستان نیست.

آستان حضرت عبدالعظیم مدیرکل تبلیغات اسلامی تهران را عامل برگزاری مراسم مسلمیه دانست
روابط عمومی آستان مقدس حضرت عبدالعظیم(ع) در خصوص اظهارات مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران پیرامون برگزاری آیین مسلمیه در سال جاری بیانیه ای صادر کرد. در بخشی از این بیانیه آمده است: اخیرا" جناب آقای مدیر کلّ محترم تبلیغات اسلامی استان تهران با صدور بیانیه ای، مدیران و مسئولان شهرری و از جمله خدمتگزاران این آستان مقدس را مورد لطف قرار داده و آن‌ها را متهم به بی‌تدبیری و فرار از مسئولیت! کرده است.ایشان در اظهارات خویش خاطرنشان کرده اند: چون هیچ نهادی حاضر نشد وظیفه ساماندهی و برقراری نظم را برعهده گیرد، طبیعی است که پروتکل های بهداشتی رعایت نشود! و بدین ترتیب عذری بدتر از گناه برای نادیده گرفتن ضوابط و مقرّرات تراشیده اند، در حالی که اگر بند اوّل وظایف سازمان تبلیغات اسلامی را مبنی بر "سیاستگذاری، برنامه ریزی، هدایت، سازماندهی، پشتیبانی و نظارت بر تبلیغات دینی، مردمی!" یک بار مرور می کردند، بویژه در مورد هیئأت مذهبی که مجوّز راه اندازی و فعالیت‌های خود را از همان سازمان دریافت می کنند، آنگاه درمی یافتند که اظهارات ایشان، دقیقا «سند محکومیّت همان اداره‌ای هست که مدیریت آن را بر عهده دارد، لذا مناسب است که ایشان بدون احاله این مسئولیت به سایر سازمان ها و نهادها، مستندات و مدارک تدابیر و برنامه ریزی‌ها و اقدامات خود را در مورد شش مقوله سیاسگذاری، برنامه ریزی، هدایت، سازماندهی، پشتیبانی و نظارت بر مراسم مسلمیه ارائه و منتشر ساخته تا در معرض قضاوت مردم قرار گیرد و ضمنا اعلام فرمایند که در بیش از ۴۰ سال گذشته چند بار شخصا در مراسم لیالی مسلمیه در حرم حضور یافته و شاهد ازدحام داخل بازار و صحن ها و حرم بوده‌اند تا بیش از پیش آشکار شود به تبع‌ عدم سیاست‌گذاری و برنامه ریزی از سوی آن سازمان، مسئولیت‌ عدم رعایت پروتکل ها و دستورالعمل ها و به مخاطره افتادن سلامتی و بهداشت مردم نیز بر عهده خود ایشان است و لاغیر! در پایان با توضیح مجدد این مطلب که آستان مقدّس به موازات پایبندی به شعائر دینی و مذهبی و ضرورت برگزاری اصولی و با شکوه مراسم دینی در عین پایبندی به قوانین و مقرّرات کشور، پیشاپیش‌عدم امکان برگزاری مراسم مسلمیه را در داخل محدوده حرم با حضور قریب ۲۵۰۰۰۰ نفر ـ که یقینا «امکان کنترل آن و رعایت پروتکل‌ها را غیر ممکن ساخته و منجر به فاجعه می شد، (و نه خارج از آستان که در حوزه نظارت سایر سازمانها و نهادها می باشد) ـ همراه با عذر خواهی به اطّلاع عموم رسانیده بود و در صورت نادیده گرفتن ضوابط ابلاغی، اکنون مورد اعتراض مراجع قانونی و حتی برخی از منتقدین امروز قرار می گرفت! یک بار دیگر کلیه برادران عزیز و خواهران گرامی و اعضاء محترم هیئت‌های مذهبی و متولیان امور فرهنگی را خاضعانه به رعایت قوانین و مقرّرات و ضوابط کشور اسلامی، که مورد تأکید مقام معظّم رهبری می باشد، فراخوانده و رجاء واثق دارد بحول و قوّه الهی با گذر از شرائط فعلی، مجددا شاهد برگزاری مراسم و تجمعات با شکوه مذهبی خواهیم بود. انشاءالله

توجیه عجیب قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی درباره بی تدبیری مراسم مسلمیه
قائم مقام سازمان تبلیغات اسلامی درباره بی تدبیری مراسم مسلمیه در شهرری گفت: چون درب حرم ها بسته است مردم مجبور می‌شوند در خارج از حرم‌ها عزاداری کنند!


غلامعلی رجایی: جواب مردم خوزستان نباید گلوله و دستگیری باشد
غلامعلی رجایی در واکنش به حوادث خوزستان: با اظهار تأسف باید بگویم ده ها نفر مجروح و ده ها نفر دستگیر شده اند که باید سریع تر تکلیف اینها روشن شود. مردم حق دارند اعتراض کنند؛ کما اینکه در قضیه بنزین حق داشتند اعتراض کردند. ولی جواب آنها نباید با گلوله و دستگیری باشد. حساب چهار نفر که آشوب می کنند از مردم جداست. به هر حال ما که ریگی را در آسمان دستگیر می کنیم و می آوریم و روح الله زم را می آوریم و محاکمه می کنیم، چه طور نمی توانیم چهار نفر آدم آشوبگر را بین اینها شناسایی کنیم؟! و اینکه بخواهند مردم را به گلوله ببندند که قاعدتا هیچ کس موافق این قضیه نیست و به نظر من باید با تدبیر و حوصله بیشتری برخورد شود. به نظر من اینها کارنامه نظام را منکوب می کند.


ظریف به مجمع تشخیص می رود؟
محمد عطریانفر، عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی در رابطه با احتمال حضور محمدجواد ظریف در مجمع تشخیص مصلحت نظام می گوید: اینکه نسبت به دیگر اعضا چه رویکردی در پیش گرفته خواهد شد، بیشتر به صلاحیت های ذاتی آن فرد برمی گردد که به صفت شخصیت حقیقی آن فرد منشا اثر و ضمنا مورد تایید رهبری هم قرار داشته باشد؛ اگر چنین اتفاقی افتاد و یک شخصیتی که به صفت فردی و حقیقی بتواند به این موقعیت کمک کند و رهبری هم او را مورد تایید قرار دهند علی القاعده آنها هم می توانند در مظان عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گیرند.

سفر خانوادگی ۳ نماینده مجلس انقلابی به عراق با پرواز اختصاصی
انتشار تصویری از نامه مدیرکل تشریفات مجلس درباره سفر ۳ نماینده به کربلا با پرواز اختصاصی خبرساز شد. به گزارش دیده بان ایران، در حالی که در پی شیوع گسترده کرونا در شهر‌های تهران و کرج تعطیلات و محدودیت شش روز اعمال شده این سه نماینده به همراه خانواده به عراق سفر کرده‌اند! محمدرضا پورابراهیمی، محمدرضا رضایی کوچی و امیرحسین قاضی زاده هاشمی سه نماینده‌ای هستند که قرار است به همراه خانواده و با پرواز اختصاصی به عراق سفر کنند.

فرمانداری ایذه کشته شدن یک نفر در اعتراضات را تایید کرد/توصیه مدیر حوزه‌های علیمه به مردم خوزستان: هوشیار باشید که دشمنان در صف‌های شما رسوخ نکند/اشرفی اصفهانی:حجب و حیای خاتمی اجازه نمی‌دهد مانند احمدی‌نژاد باشد/سفر خانوادگی ۳ نماینده مجلس انقلابی به عراق با پرواز اختصاصی

جلالی زاده: چهار سال آتی دوران تردید و تردد است
جلال جلالی‌زاده فعال سیاسی اصلاح‌طلب اما معتقد است که چهار سال پیش رو دوره تردید و تردد است. او در توضیح این نظر خود به «نامه نیوز» می‌گوید: «به نظر من بعد از این انتخابات هم در جبهه اصولگرایی و هم در جریان اصلاح‌طلبی شکاف‌هایی ایجاد و گروه‌هایی جدا می‌شوند». وی تاکید کرد: «چهار سال آینده یک دوره نوسان، تردید و تردد خواهد بود. بالاخره افرادی احساس کردند کاری از اصلاح‌طلبان ساخته نیست و حامی رئیسی شدند. برخی از نام‌و‌نشان اصلاح‌طلبی استفاده کرده و رویکرد دیگری در پیش گرفتند. این گروه‌ها احتمالا به اهداف مالی خود نمی‌رسند و یا بی‌تفاوت شده و یا به جریان اصلاحات برمی‌گردند. همه این‌ها نیز بستگی به فضای سیاسی کشور دارد.» این عضو حزب اتحاد ملت خاطرنشان کرد: «اگر حاکمیت به این نتیجه برسد که حذف جریان اصلاحات به زیان حاکمیت است، فضای سیاسی کشور باز شده و زمینه احیای اصلاح‌طلبی ایجاد می‌شود.»

برای اینکه مشکلات مردم انعکاس پیدا نکند، به دنبال محدودسازی اینترنت هستند
محمود حریرچی فعال و آسیب‌شناس اجتماعی به رویداد‌۲۴ می‌گوید: مجلس در وضعیت بسیار بدی قرار دارد، نمایندگان به جای تلاش برای رفع مشکلات مردم به موضوعاتی مانند فضای مجازی می‌پردازند. این افراد برای اینکه مشکلات و درد مردم انعکاس عمومی پیدا نکند به دنبال محدود سازی اینترنت هستند. این نمایندگان چرا قانون حمایت از خانواده و قانون حقوق کودکان را که ده سال است خاک می‌خورد، پیگیری نمی‌کنند؟ این‌ها نمی‌خواهند مردم از طریق فضای مجازی مشکلات را متوجه شوند و با همدیگر همدردی داشته باشند؛ از همین رو می‌گویند فسادزاست.


قوامی: هیچ جریان سومی شکل نمی‌گیرد
ناصر قوامی، فعال سیاسی اصلاح‌طلب و از نمایندگان مجلس ششم درباره این موضوع به «نامه‌نیوز» گفت: «اصولگرایان بعد از این بهانه‌ای ندارند که گرفتاری‌ها را بر گردن این و آن بیندازند. اکنون هم قوه مقننه، هم قوه مجریه و هم شوراها در دستان آنهاست و ما منتظریم تمام انتقادهایی که داشتند را رفع کنند. البته باید پذیرفت که مردم در این دوره خواهان مدیریت اصولگرایان بودند و گرچه مشارکتی حداقلی رخ داد اما آنها به هر حال اصولگرایان رأی آوردند. حالا در این شرایط جبهه اصولگرایی باید همه تلاشش را به کار گیرد که وعده‌هایی که داده است را محقق کند». قوامی در پایان در پاسخ به این پرسش که آیا ممکن است جریان سومی از درون جریان‌های سیاسی موجود شکل بگیرد، گفت: «مطمئن باشید که هیچ جریان سومی شکل نمی‌گیرد. ممکن است افرادی مانند آقای احمدی‌نژاد با اصولگرایان زاویه پیدا کنند و حتی طرد شوند اما تبدیل به جریان نمی‌شوند و در حد یک نیروی منتقد می‌مانند؛ از سوی دیگر اصلا چنین ظرفیتی در عالم سیاست کنونی وجود ندارد.»

حکم دادگاه برای دختران قمه کش در اصفهان
دادستان عمومی و انقلاب اصفهان گفت: از دختران نوجوانی که کلیپ درگیری آن‌ها در فضای مجازی منتشر شده بود و خانواده‌های آنان، در حوزه دادسرای عمومی و انقلاب برای شرکت در مصاحبه روانشناختی دعوت شد. علی اصفهانی افزود: برای این نوجوانان و خانواده های آنان علاوه بر تبیین مباحث ساختاری، قانونی و تربیتی دستورات لازم صادر شد تا ضمن اخذ تعهد، دوره‌های آموزشی و تربیتی را به منظور جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی و مخاطرات بعدی بگذرانند. وی از جمله علت های این آسیب های اجتماعی را نبود نظارت خانواده‌ها، نداشتن مهارت والدین در برقراری ارتباطات متناسب با نیازهای عاطفی فرزندان و دسترسی‌های آزاد به برخی محتواهای نامناسب در فضای مجازی دانست و خواستار جبران کوتاهی‌های صورت گرفته توسط متولیان حوزه فرهنگ و آموزش هم شد.

حریرچی: در مورد واکسن عذرخواه مردم هستیم
معاون کل وزارت بهداشت ضمن تشریح وضعیت کرونا در کشور در عین حال به علت مشکلاتی که در تهیه واکسن کرونا وجود دارد و روند واکسیناسیون را با تاخیر مواجه کرده است از مردم عذرخواهی کرد.دکتر ایرج حریرچی گفت: درست است که روز سه شنبه ( ۲۹ تیرماه) ۴۲۴ هزار واکسن کرونا تزریق شده است و درست است که تعداد دُز تزریقی ما به ۹ میلیون و ۲۴۲ هزار رسیده است و درست است که تمام تلاش‌ها برای واردات واکسن انجام شده و برای تامین واکسن‌های داخلی اقدامات خوبی صورت گرفته است، انتظارات مردم این است که در چند ماه اخیر واکسیناسیون عمومی وسیع‌تری صورت گیرد که متاسفانه موفق نشدیم و از مردم عزیز فارغ از اینکه چه میزان قصور و تقصیر وجود دارد، صمیمانه از طرف همه کسانی که در این سیستم در نظام کار می‌کنند، عذر خواهی می‌کنم، گرچه شاید برخی این عذرخواهی را قبول نداشته باشند، واقعیت است که عذرخواه و هم درد مردم هستیم.

مصاحبه صداوسیما با یکی از رهبران طالبان
مصاحبه شبکه انگلیسی زبان صداوسیما (پرس تی وی) با یکی از اعضای ارشد گروه طالبان، امشب روی آنتن این شبکه می‌رود. گفت‌وگوی اختصاصی پرس تی وی در قالب مصاحبه محسن اسلام‌زاده، مستندساز ایرانی با مولوی خیرالله خیرخواه، یکی از اعضای ارشد گروه طالبان که اخیرا انجام شده است، امشب، سی‌ام تیر ساعت ۲۱ و ۳۰ از شبکه پرس تی‌وی پخش می‌شود. اسلام‌زاده که مستند «زندگی میان پرچم‌های جنگی» درباره گروه طالبان را نیز ساخته، درباره چگونگی مصاحبه با مولوی خیرالله خیرخواه گفت: این گفت‌وگوی ۵۰ دقیقه‌ای با عضو ارشد طالبان در جریان سفر هیات نمایندگی این گروه به ایران در چند روز گذشته انجام شده است.

درگیری لفظی حامد لک در بازی مقابل ماشین سازی با توپ جمع کن ها
هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی نسبت به رفتار دروازه‌بان پرسپولیس در بازی با ماشین سازی تبریز واکنش نشان داد هیات فوتبال استان آذربایجان شرقی پس از رفتار دروازه‌بان پرسپولیس با توپ جمع کن در جریان بازی مقابل ماشین سازی، نامه‌ای را خطاب به رئیس فدراسیون فوتبال منتشر کرد. در این نامه آمده است: "جناب شهاب الدین عزیزی خادم، ریاست فدراسیون فوتبال جمهوری اسلامی ایران
باسلام و صلوات بر محمد وآل محمد(ص)، به استحضار می‌رساند در جریان بازی تیم‌های ماشین سازی تبریز و پرسپولیس تهران روز سه شنبه (00/4/29) در استادیوم سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، حامد لک دروازه بان تیم پرسپولیس تهران با رفتارهای غیر اخلاقی و به کاربردن الفاظ رکیک که فایل ویدئویی آن در فضای مجازی نیز انتشار یافته به توپ جمع کن نوجوان استادیوم بی حرمتی و توهین کرد.

مدیرحوزه‌های علمیه: مردم خوزستان هشیار باشند که دشمنان در صف‌های آنها رسوخ نکنند
مدیر حوزه‌های علمیه کشور با بیان اینکه امروز باید همه در کنار مردم خوزستان قرار بگیریم و مشکل‌های آنان را کاهش بدهیم گفت: تقاضایی نیز که وجود دارد این است که جوانان و مردم شریف خوزستان هوشیار باشند که دشمنان در صف‌های آنان رسوخ و نفوذ پیدا نکنند. آیت الله علیرضا اعرافی روز چهارشنبه در خطبه‌های نماز عید قربان در مسجد جمکران اظهار داشت: واقعا ما امروز در قم و جمکران و در این جمع بزرگ همه به‌ خاطر مشکل‌هایی که مناطق محروم ما به‌خصوص خوزستان عزیز ما دارند، احساس درد داریم و با آنها اظهار همدری و همدلی می‌کنیم و امیدواریم با یک حرکت جهادی چند مشکل اساسی آن استان که استان عزیز و بزرگی است، رفع شود. وی یادآور شد: خوزستان استانی است که قبل از اینکه ما در دوران دفاع مقدس برای دفاع از ایران و انقلاب برویم، خودِ آن مردم آمدند و سینه سپر کردند، امروز نیز باید همه در کنار آنها قرار بگیریم و مشکل‌های آنها را کاهش بدهیم. وی اضافه کرد: البته تقاضایی نیز که وجود دارد این است که جوانان و مردم شریف خوزستان هوشیار باشند، دشمنان در صف‌های آنها رسوخ و نفوذ نکنند.

شکایت مادر علی انصاریان از پزشک معالج او
مدتی پس از فوت مرحوم انصاریان بود که ماجرای قصور پزشکی در روند معالجه او مطرح و اینطور عنوان شد که دکتر هاشمیان، پزشک معالج وی در تعیین زمان جداسازی دستگاه ونتیلاتور دچار اشتباه شده است. این ماجرا ابتدا توسط داماد خانواده انصاریان مطرح شد و سپس محمدحسین میثاقی در برنامه فوتبال برتر به آن پرداخت که با واکنش تند دکتر هاشمیان هم همراه بود. حالا با گذشت بیش از پنج ماه از درگذشت مرحوم انصاریان، مادر آن مرحوم پیگیر پرونده درگذشت فرزندش شده و از پزشک معالج وی و بیمارستان فرهیختگان شکایت کرده است تا این موضوع مورد بررسی و تفحص جدی قرار بگیرد.

هانیه توسلی: تمام سکانس‌هایم در «زخم کاری» تکه تکه شد
هانیه توسلی در ویدئویی که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده، درباره داستان سریال زخم کاری گفته است: این سریال درباره طمع است. طمع آدم‌هایی است که همه آنها به لحاظ اخلاقی مشکلاتی دارند و حالا باید ببینیم که تبعات آن چه می‌شود.اما سانسور تا این حد برای من عجیب است. هانیه توسلی درباره سانسور با بخش‌هایی از بازی اش در سریال «زخم کاری» با بیان اینکه سانسور تا این حد برایش عجیب است، گفت: تمام سکانس‌های من تکه تکه شد، برخی عکس‌العمل‌ها در سکانس‌ها عجیب است چون جاهایی من می خندم و سوال است برای مخاطب که چرا خندید چون برخی قسمت‌ها حذف شده‌ است. قسمت‌هایی درآمده که بازی ما هم آسیب دیده. سانسور تا این حد برای من عجیب است، ما در جامعه‌ای زندگی می‌کنیم که مردم همه‌ چیز را می‌دانند و می‌بینند، حتی در فیلم‌هایی که خودشان در اینستاگرام منتشر می‌کنند خشونت یک قمه‌کشی را نشان می‌دهند، ما با مشکلات وحشتناکی درگیریم و فکر نمی‌کنم سانسور راه حل ترویج خشونت و یا هر چیز دیگری باشد.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۶۱
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۹۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
مدعی العموم لطفا حسابهای رییس سازمان سنجش و خانواده و اقوام و خویشاوندان رو چگ کنید تا اوج فساد آموزشی برایتان مشخص شود گردش ماهیانه دلالان کنکور در تلویزیون ماهیانه ۸ ملیارد بدون یک ریال مالیات این تذهبون ،؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۱۶:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
چه سانسوری می کنه تابناک و به آمار غیر قابل انتشار نگاه کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
خدا وکیلی این حرکت ۳ نماینده در زمان جنگ اقتصادی .در زمان احتیاج و نیاز مردم به ابتدائی ترین ملزومات زندگی .خوزستان تشنه ودرگیر مرگ و زندگی.در کشورهای دیگر اتفاق میافتاد چه حکمی داشت؟؟ چین=اعدام .ژاپن= خودکشی.اروپا = استفاء .سوئد=اخراج
ایران=؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟منتظریم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
بی خودی منتظر نباش. هیچ اتفاقی نمی افته.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
منتظر ارتقا مقامشون باش تنزل عمرا
میر رضی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۱
سلام به اهل فهم. ... در دنیا اگر بیش از 50 درصد گروهی صفتی داشته باشند، آن گروه را به صفت می خوانند... خبری با تصویر یک کاغذ چاپ شده، اصلاً معلوم نیست درست باشد یا نه! این نمایندگان منتخب مردم هستند، از کوه قاف که نیامده اند، پس اگر عیبی دارند، متوجه مردمی است که یک سال پیش به آنها رأی داده اند. اگر به شما رأی بدهند، مردم فهیم اند و اگر به دیگری نفهمند! پس حیا کنیم و توهین نکنیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
حتما که چنین سفری مورد قبول اباعبدالله(علیه السلام) قرار می گیرد!!
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
حالا خوب شد ایشون رئیس جمهور نشد!
وقتی قانون گذار به قانون احترام نذاره، چه انتظاری از دیگران دارین.
موسوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
و باز داستان تکراری اینکه بین این مردم برخی خواستار تظاهرات مسالمت آمیز و برخی مهره دشمن هستند!! حاجی این مهره های دشمن چجوری با این سپر اطلاعاتی شما راحت نفوذ میکنند؟؟ شما هم چهارتا مهره دشمن نفوذی بفرست توی اسراییل و آمریکا!!
ناشناس
|
Czech Republic
|
۲۱:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
باید طراحان سد گتوند محاکمه بشن. آب شیرین عظیم کارون رو تبدیل به آب شور کردند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۱
باید پیشنهاد دهنده سازنده رشوه دهنده وگیرنده وتائیدکننده محیط زیست ووزیر نیرو را درهمان سد غرق کرد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۱
آره منتظر باش تا محکوم بشن. گیریم محکوم شدن چه تاثیری بر شوری آب خواهد گذاشت؟
رمضانی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۲
عزیزم سد گتوند را سپاه ساخته . حالا اگه کسی جرات میکنه بره و محاکمه کنه .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
تابناک سر کاری
هممون سر کاریم...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۲
همه مون بی شک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
تابناک جان یه خبر جعلی رو که نباید هر سری پخش کنی
احمد
|
Norway
|
۲۲:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
به ضرب گلوله اغتشاشگران کشته شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
سلام. متاسفانه سفر دیپلماتیک با پوشش زیارت و تجارت و. ...که مرسوم است را با اینگونه خبر رسانی به جریان سازی برای بدبینی مردم بدل میکنند. کار کار دولت است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۱
سه نماینده مجلس یا خانوادا سفر کردن عراق بعد الان دولت چیکارس این وسط .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۲
بیشین بینیم با
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
سلام. متاسفانه سفر دیپلماتیک با پوشش زیارت و تجارت و. ...که مرسوم است را با اینگونه خبر رسانی به جریان سازی برای بدبینی مردم بدل میکنند. کار کار دولت است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
سفر دیپلماتیک با خانواده؟ شوخی می کنی؟
ناشناس
| Canada |
۲۰:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
ننه بابا شوخی نمیکنه
اینا ارتش سایبری هستن.
حقوق نجومی میگیرن که از صبح تا شب تو سایتها گشت بزنن برای کامنت گذاری و رفتن رو نرو 99درصد مردم این کشور
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۱
آره مرسوم است. متاسفانه و صد متاسفانه خیلی چیزها مرسوم است.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۲
یه سفر ساده که اینقدر شلوغ کاری نداره . بنده های خدا هم تازه واسه کار دبپلماتیک رفتن . اون بنده خدا خاوری هم واسه یه سفر کوچیک رفت کانادا . اینها هم که پول خلق الله رو هاپولی میکنن یه برداشت جزیی میکنن . اینهمه سخت نگیرید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
سلام. متاسفانه سفر دیپلماتیک با پوشش زیارت و تجارت و. ...که مرسوم است را با اینگونه خبر رسانی به جریان سازی برای بدبینی مردم بدل میکنند. کار کار دولت است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۰
اگر خبر سفر اختصاصی به عراق راست باشه، یه توصیه به جناب قاضی زاده
البته اول به خودم میگم
اگر همه ماها سفره دلمان رو خوب میتکاندیم ، نیازی به تکاندن سفره انقلاب نبود
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۰:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
دشمن . باز هم دشمن .
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۰:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
یادم میاد راهنمایی بودم، هی دشمن دشمن میکردند... الان 40 سالگی رو هم رد کردم بازم همچنان دشمن دشمن میکنن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
این کلمه دشمن شده لقلقه ی زبان شما
میتونستیم با کل دنیا دوست باشیم و عذاب جهنمی رو توی دنیا تجربه نکنیم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۲۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
بسم ا... شما برو با داعش دوست باش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
دوست عزیز او به کنایه گفته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
سر خم می فقط باید سلامت باشه ! اگر سبوی بیت المال هم بشکند فدای سر ... !
نماینده خدمتگزار به اصل باید هم سفر بره ،چرا نره!!؟؟
Hoda
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
فحاشی حامد لک در تبریز پاسخی در خور میطلبد که کمترین آن اخراج از تیم پرسپلیس میباشد.بیشک چنین شخصیتی نمیتواند الگوی رفتاری مناسبی برای جوانان وهواداران پرسپلیس باشد.کسانی که الفاظ +۱۸ ایشان را ندیده‌اند بروند ببینند بدون سانسور صوتی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
اقتضاعات غلط املایی و‌ صحیح ان اقتضائات است.
ناشناس
|
Australia
|
۰۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
چرا نظرات رو درج نمی کنی؟ از خدا نمی ترسی؟ شما هم به سهم خودتون در جایگاهی که داریر دارید ظلم می کنید
شبعه و ولایت مدار و عاشق ولایت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
و این سفر اختصاصی
نه اصلا توجیه ندارد آنهم در این وضعیت بد اقتصادی
یعنی چه که پرواز اختصاصی؟؟؟؟؟؟؟
از کدام محل هزینه ؟؟؟؟؟
جالب اینجاست که دوستان اقتصادی هم در این سفر هستند که همیشه افکارشان تهیه معیشت و رفع مشکلات اقتصادی مردم است!!!!
ونیز این دوستان مگر واکسینه شدند که اجازه خروج ویا ورود به کشور دیگر را دارند؟؟؟؟؟
البته واکسینه که شده اند
و امید است که واکسن تولید داخل انتخابشان باشد
خیر ببینید همین….
هنگام زیارت و درد دل بگویید که از کشوری می آیید که مردمش خیلی خوب و نجیب هستند
وخیلی همه چی عالی است که شما توانستید با خانواده به راحتی و باسفر اختصاصی به پابوس بروید
بگویید مردم همه در وضعیت مناسب اقتصادی هستند
وشما هم در این امور تصمیم گیرنده هستید
خوب بود هزینه این سفر معنوی را صرف امور خیریه میکردید
ویا لااقل خودتان به تنهایی و با وسیله عادی به این سفر میرفتید
ویا حتی میخواستید خانواده تان هم باشند دیگر نیازی به پرواز اختصاصی نبود
و مگر نه اینکه این چند روز تعطیل شد که مردم در خانه بمانند و جلوگیری شود از انتشار این ویروس منحوس
پس دیگر سفر چه معنی دارد
چشم مردم به رفتار شما است و شما باید الگوی جامعه باشیدالتماس دعا
یاعلی
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۲
مجلس انقلابي است و چيز تازه اي نيست احمدي نژاد با وزرايش و خانواده هايشان به دل آمريكا مي رفتند حالا اين بندگان خدا براي زيارت رفته اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
آقای مدیر حوزه های علمیه ، دشمنان مردم کار خودشون رو کردند تمام ، استان پر آب خوزستان به یه صحرای برهوت بی آب تبدیل شد
اگر آب خانه شخص شما قطع باشد یه تلفن به دوست و آشنایت برای پیگیری نمیزنی ، ولی مردم خوزستلن آشنا ندارند صداشون شنیده نمیشه مجبورن بیان توی خیابون تا دیده بشن تا شنیده بشن
naser
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
آقای قاضی زاده شما که به حقوق کارکنان زحمتکش نفت که در سخت ترین و بدترین شرایط کاری، کار می کنند و حقوق شان طبق مقررات و کاملا قانونی است گیر داده بودید و بر خلاف قانون که باید حقوق کارکنان دولت به قدر تورم افزایش می یافت نه تنها افزایش نیافت بلکه باعث کاهش حقوق آنها شدید آیا خجالت نمی کشید با پرواز اختصاصی به سفر زیارتی سیاحتی با خانواده می روید!؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
مراجع از لحاظ اخلاقی بازی پرسپولیس و ماشین سازی بررسی کنند
پاسخ ها
naser
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
مراجع ذی صلاحی وجود ندارد تهران نشین ها در هر شرایطی به نفع پرسپولیس رای خواهند داد!!!0
ناشناس
|
United States
|
۰۸:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
روحانیت فقط مشغول هشدار دادن به مردم است کی بابت سهل‌انگاری و بی لیاقتی به مسئولین هشدار می‌دهد خدا می داند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
هیس الن میشی دشمن و ایادی اسراییل و استکبار
ناشناس
|
Canada
|
۰۸:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
نمایندگان انقلابی سری به کربلای خوزستان می زدید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
کیش میرن به فصل و و قتش ببم جان
ناشناس
|
Canada
|
۰۸:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
دشمنان همانهایی هستند که کشور را به این وضع در آورده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
چرا برای برخورد با دکتر هاشمی بعلت گفتن واقعیات داغ مادر عزادار را تازه می‌کنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
250 هزار نفر!
بگذریم که این مراسم مسلمیه هم مثل مراسمات دیکر چند سالی است که باب شده.
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۰:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
برای یه عده ای این چیزا نون داره دیگه
مسلمیه
ربابیه
ام سلمه ایه
و قص علهذا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
محمدرضا پورابراهیمی، محمدرضا رضایی کوچی و امیرحسین قاضی زاده هاشمی باید در همان عراق بمانند و برنگردند . مسئولان و نمایندگانی که غم ملت و کشور ندارند نمایندگانی که دلسوز این آب و خاک نیستند نمایندگانی که می دانند مردم در فقر و کرونا و بدبختی دست و پا می زنند و با این حال با خانواده با پول بیت المال سفر می روند واقعا به چه دردی می خورند ؟؟؟ مرهم کدام درد مردم هستند ؟؟؟؟ این سفرشون نمکی است بر زخم مردم بدبخت ایران
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۲
اين آقاي پور ابراهيمي كه من شخصا نطق ها يشان در مجلس گوش مي دادم و براي ريال ريال اقتصاد ملت دولت را زير سوال مي برد و گوش فلك كر كرده بود حالا براي خودشان مال براي مردم بيت المال
ناشناس
|
Romania
|
۰۹:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
هر سه نماینده را از مجلس اخراج کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
ریاست قوای مجریه محسن رضایی در 1400 یک فرصت تاریخی ایران بود که از دست رفت در تاریخ خواهند نوشت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
این 3نماینده که همراه خانواده خود باپول ملت فقیرایران باهواپیمای اختصاصی برای زیارت وسیاحت به عراق رفتنذ بزرگترین خیانت واهانت را به قشرزحمت کش وضعیف کشورمان معمول داشته اند . کمترین مجازات اینها اخراج از مجلس وپس گرفتن هزینه پزواز اختصاصی ازانان ودستگیری ومحاکمه بدلیل سوء استفاده از بیت المال میباشد .هرگونه اغماض توسط مسئولین ذیربط بعنوان همدست وشریک جرم تلقی خواهد شد .
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
واقعا از شما بعیده آقای قاضی زاده هاشمی سفر به کربلا را تکذیب ئ تصویر خود را در پرواز عمومی مشهد در شبکه های اجتماعی در همان تاریخ برای عموم قرار داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
خیلی بیشتر از این حرفاس کمتر دروغ بگید. حناتون دیگه رنگی نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
این آقای داوری همون شخصیه که تا دیروز با دستبوسی احمدی نژاد رو تا آسمون بالا میبرد و ترامپ رو پیامبر زمان خطاب میکرد , کل تیم آقای احمدی نژاد دچار تغییرات مورد توجهی در عقاید و افکار شدن و از حالت نرمال و انسانی خارج شدن. با توجه به اینکه آقای احمدی نژاد دشمن سرسخت یهود و هولوکاست بود جا داره وزارت اطلاعات احتمال ترور مغزی آقای احمدی نژاد و تیمشون رو بررسی کنن. امکان داره سازمان موساد ایشون رو از لحاظ مغزی ترور کرده باشه همچنین احتمال جادو شدن ایشان هم مطرح هست
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۰:۱۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
از روز اول همین بوده بابا
مردم فهمیده بودن ولی یسری خواص با بصیرررررررت نوچ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
امیرحسین قاضی زاده هاشمی؟ همونی که کاندید ریاست جمهوری بود و در مستند تبلیغاتی پای سفره نون خشک مینشست؟ الان با پرواز اختصاصی رفته عراق؟ ای کاش به حرف اونایی که میگفتن رای بی رای گوش میدادم : )
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
مدیر حوزه علمیه از زیر کولر خوب توصیه میکنن.....
ناشناس
|
United States
|
۱۱:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
خواست معترضین متوقف سازی طرح های انتقال اب است
پاسخ ها
Farzad
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۱
چندبار آب معدنی و آب تانکر مثل پستانک برای ساکت کردن بچه هستش اصل انتقال آب از سرشاخه های کارون برای صنایع سنگین اصفهانه که با زر و زور اونجا ایجاد شدند باید برچیده شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
در مورد فوت علی انصاریان، آنچه محرز است ایشان به ونتیلاتور نیاز پیدا کردند متاسفانه زنده ماندن پس از نیاز به ونتیلاتور بعید است در ایران آمار مخفی می ماند اما در نیویورک از هر 5 بیمار کرونا که به ونتیلاتور نیاز پیدا کردند 4 نفرشان زنده نماندند.
بنظرم مادر انصاریان باید از کسانی که باعث ابتلای ایشان به کووید19 شدند شکایت کند.
منتظر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
سلام ((سفر خانوادگی ۳ نماینده مجلس انقلابی به عراق با پرواز اختصاصی)) این خبر کذب است چرا شایعه پراکنی ؟ این روزها نیاز کشور اتحاد است و نه تفزقه انگیزی چرا جو گیر میشوید و خبر دروغ را بدون تحقیق نشر می دهید ؟ دقت و مراقبت خوب است اما عقده کشایی زشت . فاصله انداختن بین مردم و مجلس با خبر دروغ چه سودی و برای چه کسانی دارد ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۰:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
تو ساندیست رو بخور زیر کولر آقای آتش به اختیار ارتش سایبری، سر برج هم هست حقوقت رو میریزن
نگران نباش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
تابناک کم کم اصولگرا شدی و نظرات را منتشر نمیکنی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
جالبه مشابه حرف های محمود حریرچی در مورد فضای مجازی رو در نظرات گفتم و تابناک منتشر نکرد .
چرا؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
حالا علت طرح جدید مجلس در مورد فضای مجازی رو میفهمم .
با هواپیمای اختصاصی برن جایی که کرونا نیست خب خبرش تو مجازی پخش میشه ناراحت میشن . آ ...
داود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
مگر نمایندگان با بقیه افراد فرق دارند که در فرودگاه استقبال خصوصی از آنها کنند مانند بقیه تردد کنند تا از حال مردم باخبر شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
چه حالی می کنن با بیت ا..این نمایندگان انقلابی، کسی نباید جواب بده چرا پول سفر اینها و خانواده را باید من بدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
شرکت در عرفه بر مزار امام حسین ع و آن هم با آن امکانات با چه تو جیهی حتما جناب زاکانی از پول مسافر کشی هزینه این سفر را تامین کرده اند
سیدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۳۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
با سلام واحترام
فردوسی علیه ورحمه، هزارسال پیش مشکل را به زیبایی بیان کرده است.
به یزدان که گر ما خرد داشتیم کجااین سرانجام بد داشتیم.
کشور راباید براساس عقل واندیشه و خردجمعی اداره کرد. نه شعار و تندروی و ایدئوولوژی.
خویی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
اقیان علم الهدی اقای شریعتمداری اقای احمد خاتمی پس چرا برای این مجلس انقلابی اعتراض نمیکنید
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۰:۱۶ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
خخخخ
خودت خندت نگرفت از این نظرت؟
کاربر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
مدیر کلّ محترم تبلیغات اسلامی استان تهران باید پای میز محاکمه کشیده شود تا پاسخگوی جان دادن گروه گروه ممردم بر اثر ابتلای در مراسم (مسلمیه) تهران و ری باشد. تعارف نکنید موضوع جان مردم است
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۰:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
خخخخ
مثل اینکه 43 ساله تو این مملکت نیستی؟؟؟
محاکمه؟؟؟
خخخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
آیین مسلمیه؟؟؟
ناشناس
|
Switzerland
|
۱۴:۱۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
مظاهرات سلیمه

شهرهای لر نشین خوزستان هم وارد شدند چند روز دیگه خواسته های مردم به بقیه استان ها کشیده خواهد شد
ناشناس
|
Japan
|
۱۵:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
انسان تشنه تشنه است!معلوم نیست کسانی که بااین مردم باخشونت وبی احترامی برخوردمیکنندچطوررویشان میشودیکماهه دیگربرای لب تشنه امام حسین به سروسینه بزنند!؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
برای لب تشنه امام حسین کسی سینه نمیزنه برای سفره پربرکت امام حسینه که سرودست میشکنند
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
تابناك، خبر سفر نمايندگان اشتباه است. ان سفر لغو شد
فقط دلت خوشه خبر بذاري و تفرقه دريت كني؟ صحت خبر را بررسي كن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
نظر ما را درج نکردی تابناک بهت برخورد؟
دلسوز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
تمام این ائینها و اعمال منتسبه مستحب می باشد یعنی واجب نیست حال اگر جان انسان در معرض خطر باشد کلا ساقط می شود حتی در اعمال واجب مثل روزه اگر اسیبی به بدن روزه دار وارد کند باید روزه خود را بشکند بعبارتی امر الهی در این مورد خوردن روزه است نه گرفتن ان و اگر شخص علیرغم علم بر ضرر روزه خود را نشکند معصیت کرده است حال با وجود گسترش ویروس کرونا اجتماعات یک تهدید برای سلامتی خود و دیگران است پس بهانه ای در این مورد از هیچ کس پذیرفته نیست چه تبلیغات اسلامی یا تولیتها همه باید رعایت کنند .چیزی که به نظر می اید این است که برگزاری ایئنها برای برخی کسب مال و قدرت و شهرت و جناح بازی و محسوب شده و قربتا الی الله نیست و گوششان به حرف قانون و مسئولین بهداشتی نیست بردولت و عوامل قضائی و دادستان های محترم و کل است که جلو این اعمال مجرمانه را در این برهه بگیرند چرا که اگر کسی طب قانون شروع به عملی نماید که خود ان عمل شاید جرم تلی نگردد ولی نتیجه ان باعث ضرر و زیان بخصوص جانی به احاد جامعه می گرددباد جلو ان ولو قهریه گرفته شود و هرکه در این امر کوتاهی یا سکوت نماید در مرگ همو طنانی که هر روز نقاب در خاک می کشند مسئولند .رئس سازمان محترم تبلیغات اسلامی از هم اکنون برای برگزاری مراسم توسط هیئتها و ائینهای ماه محرم چراغ سبز نشان داده حال از ایشان باید پرسید اگر در ماه محرم وضع استانها و شهرستانها که اکثرا قرمز هستند بدتر شود ایا برنظر خود اصرار دارند بهتر است در این موارد با ستاد مبارزه با قبلا هماهنک شود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
شورای نگهبان پاسخگوی تایید صلاحیت قاضی زاده هاشمی باشد ، چه خوب شد رئیس جمهور نشد . الان که نوکر مردم هستش اینطوری می کنه وای به حال روزی که رئیس جمهور می شد .
چقدر دروغ چقدر ظاهر سازی
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
احمدی نژاد انرژی و انگیزه برای کار دارد! بجای اینکه او را تبدیل به یاغی کنید، خردمندانه اینست که به او مسولیتی بدهید تا انجام خدمت کند و سرگرم باشد و خود را بخشی از راه حل بداند نه مشکل!
جاوید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
این نمایندگان مجلس باصطلاح انقلابی ! و تر تیب دهندگان چنین مسافرت ، با چه معیار خدا و مردم پسندی بخود اجازهء چنین سفر پر هزینه از محل بیت المال ، آنهم در شرایط خاص کشور و کرونا را میدهند ؟ آیا امام حسین (ع) راضی است ؟ ..... موضوع دیگر مربوط به بددهنی بی پروای حامد لک به توپ جمع کن 13 سالهء مسابقهء فوتبال بین ماشین سازی ته جدولی با پرسپولیس تیم دردانهء دولتی است که در سایهء پشتیبانی های بی منطق مسئولین تهرانی همچنان ادامه دارد و همیشه طلبکارند متاسفانه . بد تر آنکه این رفتار غیر انسانی لک ، مورد تایید بیانیهء صادره ازسوی باشگاه پرسپولیس هم بوده و نوجوان 13 ساله ، معلوم الحال عنوان شده است .!!!!
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۴/۳۱
چرا طراحان سد گتوند که بی توجه به هشدارهای کارشناسان آب شیرین کارون را به آب شور تبدیل کرد و طراحان تونل بهشت آباد که با انتقال بی رویه آب کارون به نقاط دیگر باعث خشکی جلگه خوزستان شدند محاکمه نمی شوند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۱
اقای مدیر حوزه اب برسان حرف نرسان

درد اب نمیشه

اب بده ببین کسی میذاره بقولت ضد انقلاب نفوذ کنه

تورو خدا بسه حرافی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۳۲ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۱
چقدر ناراحتیت شما! یه سفره انقلاب پهن شده دیگه؟ پس اگر اینها نباشه چرا برای انتخابات اینقدر دعوا میشه؟
ولش کن سفره انقلاب و نگاه کن و مردم هم که همیشه در صحنه اند؟
کرم علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۱
از حدود دو ماه پیش به شخصه شاهد تلاش گروه های جهادی وبا کمکهای اهدایی مردم برای آبرسانی به دشت آزادگان‌بودم.دولتی که میگه ما گوش شنوای مردم خوزستان هستیم اونوقت کجا بود؟به عنوان یک کارشناس آب معتقدم ما در بحث مدیریت منابع آبی کلا مشکل کارشناسی داریم.اولین مشکل انتقال منابع آبی خوزستان بدون توجه به نیاز آبی پایین دست وبا رانت وسیاسی کاری ودوم سوء مدیریت در اداره منابع آبی استان وسدهای خوزستان از سوی سازمان آب وبرق خوزستان وسوم سوء مدیریت در جهاد کشاورزی خوزستان در توجیه کشاورزان مبنی بر عدم وجود آب در سد کرخه ودرنتیجه کشت توسط کشاورزان وچهارم عدم اختصاص بودجه "خسارت نکشت" جهت تشویق کشاورزان به عدم کشت در این سال بحرانی.از نظر بنده متولیان مربوطه باید جهت پاسخ به مشکلات خوزستان ونتیجتا بروز آشوب وسوء استفاده دشمنان به دادگاه احضار شوند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۱
کسیکه سفره رو روی فرش بت‌کانه خب معلومه افکار و برنامه هاش هم بهمین میزان میباشد . تازه اقا میخواست رعیس جمهور هم بشود که اگه میشد چه میشد ....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۱
سلام. روی سخنم با شماست که خبر سفر آقایان را تکذیب کردی است. دم خروس باور کنن یا قسم حضرت عباس. حکم و دستور مسافرت همراه با خانواده پخش سراسری شده ، تو چی رو میخوای پنهان کنی ، مردم فهم دارند، خودتو بازی نده ، از کسی هم بیخودی دفاع نکن.
ایرانی آباد و آزاد
|
Singapore
|
۱۸:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۱
لشگری از نیروهای امنیتی و اطلاعاتی و انتظامی و نظامی و لباس شخصی و آشکار و پنهان در خوزستان مستقر شده ... انوقت معلوم نیست این آدم های مشکوک و ضد انقلاب و اخلالگر از کجا مسلح میان و مردم را به گلوله می بندند !!!!؟؟؟
حسن
|
Japan
|
۰۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۲
سلام. جای تآسف است که این سه نماینده که یکی ازانها میخواست تازه ریس جمهور ایران بشه با هزینه چه کسی با هواپیما اختصاصی به عراق بروند ومدیر کل تشریفات مجلس نامه زده برای فرودگاه و گیرنده زده برای سفیر ایران درعراق که ازانها استقبال وبدرقه هم بشه؟اینها اگر نماینده واقعی مردم بودند مثل مردم میرفتند زیارت وبرمیگشتند.خدا میداند که این فرصت هم از دست رفت وگرنه جای دکتر محسن رضایی در قوه مجریه خالی میباشه.
ربنا
|
Brazil
|
۰۵:۴۰ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۲
حسودم حسودم حسودم به خوانندگان تابناک ، حسودم. به طرز فکرشان ، به امیدشان به اصلاح امور. حسودم .حسودم به صبرتان .و متنفرم از. امیدی که. مسولان در دل شماها. می‌کارند و حسودم به. کامنت های مثبت و منفی شما ها .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۲
یک جوان مورد اصابت گلوله اغتشاشگران قرار گرفت ؟؟؟؟؟؟؟ باور میکنم که نیروهای دولتی اغتشاشگر هستند یعنی کارشون به اغتشاش کشاندن اعتراضات مسالمت امیز مردم است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۵/۰۲
چیز مهمی نیس که. دو سه لقمه با عهد و عیال از سفره ی انقلاب خوردن. شما نخوردی ؟ اونا دوستانی دارن اگه بخوان نضف سفره ی انقلاب رو هم به نامشون کنن می کنن. به همین نمک سر سفره قسم
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
اربعین 1400 اعمال ماه صفر سازمان همکاری شانگهای هفته دفاع مقدس اربعین
آخرین اخبار