بازدید 42401
دو هزار و چهارصد و سی و دومین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند خبرگزاری اصولگرا: کلاب هاوس باتلاق اصلاح طلبان است / عضو هیات رئیسه مجلس: فقط رئیسی می‌تواند کشور را نجات دهد / واکنش کنعانی مقدم به اظهارات اخیر نماینده، ولی فقیه در سپاه و… رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۴۶۱۰۵
تاریخ انتشار: ۲۵ فروردين ۱۴۰۰ - ۱۹:۰۸ 14 April 2021

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

واعظی: نشانه‌هایی از اتفاق نطنز داریم که نشان می‌دهد اسرائیل پشت آن بوده

محمود واعظی رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور در حاشیه جلسه امروز (چهارشنبه ۲۵ فروردین) هیات دولت و در جمع خبرنگاران درباره غنی‌سازی ۶۰ درصد و پیام آن به جهان، اظهار داشت: درباره غنی‌سازی ۶۰ درصد طبیعی است که پیام فعالیت‌های ما، پیام صلح‌آمیز است و همه این اقدامات طی یادداشت به آژانس اعلام و هدف آن مشخص می‌شود، بنابراین اهداف ما صلح‌آمیز است. از سوی دیگر، هرچه مذاکرات طولانی می‌شود فشار تحریم بیشتر می‌شود و علی‌رغم اینکه دولت جدید آمریکا اعلام کرده فشار حداکثری ترامپ شکست خورده، اما با حفظ تحریم‌ها نشان می‌دهد همان راه را ادامه می‌دهد. رئیس‌دفتر رئیس‌جمهور خاطرنشان کرد: همچنین ما نشانه‌هایی از اتفاق اخیر نطنز داریم که نشان می‌دهد رژیم صهیونیستی پشت آن بوده است؛ تصمیم گرفتیم راجع به زنجیره «آی‌آر ۶» و غنی‌سازی ۶۰ درصد کار‌هایی را انجام دهیم.

تکذیب ادعای برخی نمایندگان درباره خسارات نطنز

سارا فلاحی رئیس کارگروه هسته‌ای مجلس شورای اسلامی، در تشریح بازدید برخی از اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی از تاسیسات هسته‌ای نطنز، اظهار داشت: به دنبال اختلال در سیستم برق رسانی سایت هسته‌ای نطنز چند تن از اعضای کمیته امنیت کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی متشکل از ابراهیم عزیزی، وحید جلال‌زاده، جواد کریمی قدوسی و بنده از این سایت بازدید کردیم. فلاحی با تاکید بر اینکه شیطنت رسانه‌ای صهیونیست‌ها و ادعای حجم بالای خسارت در نطنز، ناشی از شکست آن‌ها در رسیدن به اهداف تروریسم هسته‌ای‌شان است، گفت: دانشمندان و متخصصان ایرانی در نطنز با صلابت و امیدواری بیشتری در حال ارتقای توانمندی هسته‌ای جمهوری اسلامی هستند. نماینده مردم ایلام در مجلس بیان کرد: اعلام خرابی‌ها و خسارات‌ فراوان در نطنز توسط برخی نمایندگان نیز ناشی از گمانه‌زنی و احتمالات بوده و این اظهارنظر‌ها مبتنی بر بازدید‌های میدانی و کارشناسی نبوده است.

ضرغامی: اگر رئیس جمهور شوم، خلاف هر کاری که روحانی کرد را انجام می‌دهم

عزت‌الله ضرغامی: من روحانی نیستم، اگر رئیس جمهور شوم هر کاری روحانی کرد من خلافش را انجام می‌دهم. مدیریت ریموتی یکی از مشکلات آقای روحانی بود. ضرغامی تصریح کرد: مسکن مهر ضمن اینکه مثبت بوده، ولی باید اصلاح شود. طرح من برای مسکن مهر پلاس است. دولت درحق مسکن مهر نامردی کرد و برای رد این طرح در جهت اجرای آن قدمی برنداشت. من به سرعت خدمات رفاهی مسکن مهر را راه‌اندازی می‌کنم. وی در پاسخ به سوالی گفت: خیلی از کسانی که احمدی نژاد را می‌کوبند به خاطر کار‌های خوبش می‌کوبند، من طرفدار احمدی نژاد نیستم و بیش از یک سال است که او را ندیده‌ام. هیچ صحبت انتخاباتی بین من و احمدی نژاد نشده است. عضو شورای عالی انقلاب فرهنگی در پاسخ به سوال دیگری تاکید کرد: سال ۸۴ و ۹۲ به قالیباف رای دادم، ۹۶به رئیسی، من هر وقت قالیباف بوده به ایشان رای دادم، ۱۴۰۰ولی به خودم رای می‌دهم. ضرغامی افزود: اولین برنامه من امنیت غذایی است.

احمدی‌نژاد پیشنهاد معاون اولی به فائزه را رد کرد

دفتر محمود احمدی نژاد با صدور اطلاعیه‌ای ادعای مطرح از طرف فائزه هاشمی رفسنجانی را قویا تکذیب کرد. فائزه هاشمی شب گذشته در کلاب هاوس گفته بود: «احمدی نژاد به من پیشنهاد معاون اولی برای انتخابات ۱۴۰۰ داد. من قبول نکردم، چون سال ۸۸ را نمی‌توانم فراموش کنم. درخواست ائتلاف داد، اما قبول نکردم.» او افزود: «احمدی نژاد به من پیشنهاد مناظره دادند، اما من قبول نکردم.» دفتر احمدی نژاد در واکنش به این اظهارات اطلاعیه‌ای به شرح زیر صادر کرده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

به اطلاع مردم شریف می رساند:

مطالب منتشرشده در رسانه ها منسوب به سرکار خانم فائزه هاشمی با ادعای پیشنهاد ائتلاف یا معاون اولی از سوی دکتر احمدی نژاد به ایشان، قویا و به طور کامل تکذیب می گردد."

فائزه هاشمی: پنج تا شش سال پشت کنکور بودم

فائزه هاشمی با حضور در اتاق «مصطفی فقیهی» در کلاب هاوس گفت: احمدی نژاد به من پیشنهاد معاون اولی برای انتخابات ۱۴۰۰ داد. من قبول نکردم، چون سال ۸۸ را نمی‌توانم فراموش کنم.

از دانشگاه آزاد اخراج شدم؛ شکایت کردم، به نفع من حکم داده شد.
* الان هم البته دانشگاه به من اجازه ورود نمی دهد.
* پنج تا شش سال پشت کنکور بودم؛ اگر قرار بود از رانت استفاده کنم، همان سال اول باید وارد دانشگاه می شدم.
* به نظرم آقای خاتمی رهبر نامناسبی برای جریان اصلاح طلب نیستند اما در صورت نیاز می توانند تغییر کنند.
* در حزب کارگزاران، من مجددا ثبت نام نکردم اما خودشان من را ثبت نام کردند و رای دادند.
* مشکلم رد صلاحیت شورای نگهبان نیست، مشکلم عملکرد اصلاح طلبان است که رای نمیدهم چون انتهای عمل ما میشود آقای روحانی!

چهره اصلاح طلب: باید منتظر یک معجزه باشیم

عضو حزب اعتماد ملی عنوان کرد: ورود چهره جوانی مثل سید حسن خمینی می توانست امید بخش باشد بعد از این باید در انتظار یک معجزه باشیم.«اسماعیل گرامی مقدم»، عضو حزب اعتماد ملی و فعال سیاسی اصلاح طلب، در گفت و گو با برنا، در رابطه با عدم حضور سید حسن خمینی در انتخابات و وضعیت اصلاح طلبان پس از غیاب او عنوان کرد: آیت الله سید حسن خمینی سرمایه بزرگی برای کشور، نظام، مردم و اصلاح طلبان است و تاکید مقام معظم رهبری بر عدم حضور او هم نشان از تاثیر او است.او افزود: اگر سید حسن خمینی تمایلی به شرکت ندارد و یا اگر به گفته خودش رهبری صلاح ندانسته تا ایشان به انتخابات بیاید بر عرصه انتخابات تاثیر می گذارد. این مسئله به معنی نامزد نداشتن اصلاح طلبان نیست و یا اینکه اصلاح طلبان حالتی انفعالی خواهند داشت و انتخابات را رها می کنند.گرامی مقدم خاطرنشان کرد: ما عقیده داریم هر اتفاقی که می افتد باید در صندوق رای بیفتد. به همین دلیل نامزدهای دیگر اصلاح طلب می توانند وارد انتخابات شوند و رقابت داشته باشند. در این راستا منتظر می مانیم تا چهره ای شناخته شده تر از اصلاحات وارد انتخابات شود و مردم برای رفع مشکلات به او اعتماد کنند. اما یقینا با ورود چهره ای مثل حسن خمینی به انتخابات، آوردن مردم به صحنه آسانتر بود.

دیدگاه عطریانفر در مورد کاندیدای اصلاح طلبان برای ۱۴۰۰

عطریانفر از اصلاح طلبان معروف در مصاحبه‌ای با روزنامه شرق بر این عقیده است که ظریف، جهانگیری، پزشکیان می‌توانند کاندیدای اصلاح طلبان در ۱۴۰۰ باشند. عطریانفر در این مصاحبه درباره کاندیدایی که می‌تواند اجماع نخبگان را در پی داشته باشد گفت: ظریف، جهانگیری، پزشکیان که اجماع نخبگانی روی این افراد بعید نیست. اگرچه بنا به دلایل منحصربه‌فرد، چهره‌ای مانند آقای سیدحسن خمینی می‌تواند در موقعیتی متفاوت و ممتازی در جایگاه رفیع‌تری مطرح باشد.

واکنش کلانتری به خبر صدور حکم انفصالش از خدمت

رئیس سازمان محیط زیست به انتشار اخباری مبنی بر حکم انفصال از خدمت وی واکنش نشان داد.عیسی کلانتری رئیس سازمان محیط زیست صبح امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیات دولت در جمع خبرنگاران در واکنش به انتشار برخی اخبار مبنی بر صدور حکم انفصال از خدمت وی، اظهار داشت: این چیزها را شما می‌سازید.کلانتری در پاسخ به این که آیا این خبر صحت دارد؟ عنوان کرد: اگر صحت داشت اینجا چه کار می‌کردم.

واکنش واعظی به گلایه‌های وزیر بهداشت: مردم ریاکاری‌ها را تشخیص می‌دهند

رئیس دفتر رئیس‌جمهور افزود: عصبیت‌ها و هیجانات و بیان نکاتی که بسیاری از آن نیز با واقعیت‌ها مطابقت ندارد، جز اینکه روان جامعه را دچار آسیب می کند و اختلال به وجود می آورد، هیچ کارکرد دیگری ندارد. همه ما باید در این نوع بحران‌ها آرامش خود را حفظ کنیم و از تناقض‌گویی، اتهام‌افکنی و سیاسی کاری و فرافکنی دوری کنیم. مردم شاهد و ناظر رفتارهای ما هستند و دوگانگی ها و ریاکاری ها را تشخیص می دهند.وی با بیان اینکه نباید تصور کنیم به صرف بیان موضوعات از طرف ما، اقناع عمومی صورت می گیرد و انگشت‌های اتهام به سوی دیگران کج می شود، گفت: اینطور نیست. به همین دلیل بهتر است همه با جان و دل از قایقی که همگی در آن نشسته‌ایم حفاظت کنیم و در هیچ کجای آن به بهانه‌های واهی و انگیزه‌های شخصی و سیاسی منفذ ایجاد نکنیم.واعظی خاطرنشان کرد: نباید اینطور شود که توفیقات در کرونا متعلق به یک دستگاه و در زمان خیزش بیماری دستگاه های همکار را مقصر قلمداد کنیم. همه با هم در توفیقات و مشکلات شریک هستیم.

سید حسن خمینی عزادار شد

مهندس مرتضی طباطبایی فرزند مرحوم آیت الله العظمی سلطانی طباطبایی و برادر همسر مرحوم حجت الاسلام و المسلمین حاج سید احمد خمینی بود، پس از طی دوره‌ای بیماری صبح امروز دار فانی را وداع گفت. مرحوم طباطبایی که در دهه‌های گذشته مدتی شهردار تهران بود، در سال ۱۳۵۹ نیز با حکم مرحوم آیت الله مهدوی کنی ابتدا به عنوان فرماندار مشهد و سپس قائم‌مقام وزیر کشور در انجمن شهر تهران ایفای مسئولیت کرد. آن مرحوم همسر خانم فرشته اعرابی نوه امام راحل بود.

هشدار محسن رضایی: کشور دچار آلودگی امنیتی شده است

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام حادثه نطنز را رخدادی حیثیتی برای کشور دانست و گفت: کشور دچار آلودگی امنیتی شده و این آلودگی طی سال اخیر شدت پیدا کرده است.محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه «در مورد حادثه نطنز توئیتی از سوی شما منتشر شد که در آن بر ضرورت سالم سازی امنیتی تاکید شده بود، هشدارهایی هم در مورد جاسوس های اقتصادی دادید، توضیحی در این زمینه می‌فرمایید که هشدارهایی که دادید به معنای خطر است یا تحلیل شماست؟» اظهار داشت: کشور به طور گسترده یک آلودگی امنیتی پیدا کرده و نمونه آن این است که کمتر از یک سال، سه رویداد امنیتی اتفاق افتاده است؛ دو انفجار و یک ترور. وی افزود: قبل از این، از اسناد به کلی سری هسته‌ای ما سرقت شده است و قبل از آن چند ریز پرنده مشکوک آمدند و کارهایی انجام دادند. پس معلوم است آلودگی امنیتی پیدا کرده‌ایم و سالم‌سازی امنیتی باید یکی از برنامه‌های مهم دولت آینده باشد که آن را در تمام رده‌ها، وزارتخانه‌ها و جاهای حساس انجام دهد و این موارد مشکوکی که وجود دارد و منابع نفوذی احتمالی را پاکسازی کند.دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام تصریح کرد: معمولا در دنیا هم چنین قاعده‌ای وجود دارد که هر ۱۰ سال، ۲۰ سال کل سیستم را پاکسازی امنیتی می‌کنند و نوعی سالم‌سازی امنیتی را به وجود می‌آورند. ما مدت‌هاست که این کار را نکرده‌ایم و شاید سی سال گذشته و این سالم‌سازی امنیتی به وجود نیامده است.رضایی در پاسخ به این که «این موارد در این هشت سال تشدید شده یا از قبل بوده است؟» گفت: از ۱۰ سال پیش تاکنون این موارد تشدید شده است.

توصیه امیری‌فر به رئیسی و قالیباف

فعال سیاسی اصولگرا گفت: باید به چهره های جدید راه داد، مردم به چهره جدید بیشتر اقبال می کنند چون معتقدند چهره های تجربه شده امتحان خودشان را پس داده اند. توصیه می کنم آقایان قالیباف و رئیسی در مسئولیت های خودشان ادامه دهند و چهره ای دیگر بیاید و مسئولیت ریاست جمهوری را به عهده بگیرد.

سخنگوی جبهه پایداری: سعید جلیلی می‌تواند از گزینه‌های جریان انقلاب باشد

سخنگوی جبهه پایداری درباره گزینه این جبهه برای انتخابات ۱۴۰۰ گفت: آقای سعید جلیلی از نیروهای ارزشی، پاک و وفادار به انقلاب اسلامی است و می‌تواند یکی از گزینه‌های جریان انقلاب برای انتخابات ۱۴۰۰ باشد.مجید متقی‌فر، سخنگوی جبهه پایداری در پاسخ به برخی اظهارنظرها درباره مطالب منتشر شده از این جبهه درباره آقای سعید جلیلی گفت: نگاه ما به آقای جلیلی نگاه ارزشی و اعتقادی است و ایشان از نیروهای پاک و وفادار به انقلاب اسلامی است و می‌تواند یکی از گزینه‌های جریان انقلاب برای انتخابات ۱۴۰۰ باشد.وی افزود: ما فعلا گزینه‌ها را قطعی بررسی نکرده‌ایم و نتایح بررسی‌ها را اعلام خواهیم کرد اما فعلا هیچ‌ کسی گزینه قطعی ما نیست.متقی‌فر هم‌چنین گفت: مواضع سخنگو تنها موضع رسمی جبهه پایداری تلقی می‌شود.

واکنش کنعانی مقدم به اظهارات اخیر نماینده ولی فقیه در سپاه

فعال سیاسی اصولگرا گفت: در صورتی که اختلاف‌نظری میان برخی فرماندهان سپاه در این رابطه وجود دارد، باید ابتدا به جمع‌بندی برسند و موضع مشترک خود را اعلام کنند تا احیانا سوءاستفاده‌ای صورت نگیرد. روزنامه اعتماد نوشت: حسین کنعانی‌مقدم، چهره سیاسی اصولگرا که سال ۶۲ پس از طی مراحل قانونی استعفا و منفک شدن از سپاه پاسداران جهت ورود به عرصه انتخابات، برای انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس اعلام کاندیداتوری کرده، درباره سازوکار درون‌سازمانی سپاه برای ورود اعضای این نهاد نظامی به عرصه سیاست و انتخابات گفت: «آنچه مسلم است کسانی که جزو امرای ارتش و سپاه هستند، باید مراحل را طی کنند و آن‌گاه وارد بحث کاندیداتوری شوند.» او ضمن تایید اینکه این دست مسائل در سپاه معمولا زیرنظر نمایندگی، ولی فقیه دنبال می‌شود، می‌گوید: «کسی که می‌خواهد وارد عرصه انتخابات شود، قطعا مورد حمایت احزاب و جریان‌های سیاسی قرار می‌گیرد و نمی‌تواند بگوید که گرایش جناحی ندارم یا کار سیاسی انجام نمی‌دهم.» این چهره سیاسی دارای پیشینه نظامی بر لزوم شفاف‌سازی در این رابطه تاکید کرده و با بیان اینکه باید به نحوی عمل شود که «خدایی ناکرده حقی از سردار محمد ضایع نشود»، معتقد است که باید موضع اخیر نماینده، ولی فقیه در سپاه که معاونت سیاسی را دارای وجاهت قانونی در این رابطه معرفی کرد، مورد توجه قرار گیرد و بر این پایه عمل شود. کنعانی‌مقدم می‌گوید: «درصورتی که اختلاف‌نظری میان برخی فرماندهان سپاه در این رابطه وجود دارد، باید ابتدا به جمع‌بندی برسند و موضع مشترک خود را اعلام کنند تا احیانا سوءاستفاده‌ای صورت نگیرد.»

عضو هیات رئیسه مجلس: فقط رئیسی می‌تواند کشور را نجات دهد

عضو هیات رئیسه مجلس یازدهم گفت: آقای رئیسی در انتخابات قبل حدود ۱۶ میلیون رای آورد و در حال حاضر هم براساس تخمین‌ها، این رأی دو برابر شده است و نظرسنجی‌ها چنین چیزی را نشان می‌دهد. با اطمینان می‌گوید تشکیل دولت به ریاست آیت الله رییسی می‌تواند کشور را از وضعیت فعلی خارج کرده و اداره قوه مجریه به ریل اصلی برگرداند. می‌گوید اعتماد مردم به رییسی در بالاترین حد ممکن است و وی طبق نظرسنجی‌ها در صدر قرار دارد. این‌ها اظهارات احمد امیرآبادی فراهانی نماینده مردم قم و دبیر هیات رئیسه مجلس است. او معتقد است دولت روحانی با نوع نگاهش به مسائل، کشور را زمین‌گیر کرده و برای این ادعایش هم شواهد مثال متعددی را با عدد و رقم ارائه می‌دهد. در طرف مقابل، با اقدامات رئیس جدید قوه قضائیه، برای همه معلوم شده است که پشت پرده تخریب‌های چهل سال قبل علیه او چه بوده است.

خبرگزاری اصولگرا: کلاب هاوس باتلاق اصلاح طلبان است

خبرگزاری راه دانا نزدیک به اصولگرایان با اشاره به نشست شب گذشته فائزه هاشمی در کلاب هاوس نوشت:چند روز از آغاز فراگیری پلتفرم کلاب هاوس در ایران می‌گذرد و بخشی از فعالان فضای مجازی و چهره‌های سیاسی مشتاقانه سعی دارند که اتاق‌های گفت و گوی کلاب هاوس رونق خود را حفظ کند. در این میان، اما شاید بتوان کلاب هاوس را باتلاق اصلاح طلبان نامید، چرا که طی هفته گذشته دو گفت و گوی جنجالی در آن میان اصلاح طلبان رخ داد؛ مورد اول تنش میان کرباسچی، تاجزاده و جلایی پور بر سر مشارکت در انتخابات و ... بود که عمق اختلاف میان اصلاح طلبان را به نمایش گذاشت. مورد دوم، اما گفت و گوی شب گذشته فائزه هاشمی در اتاق گفت وگوی یکی از خبرنگاران اصلاح طلب بود؛ وی در این گفتگو در اظهاراتی که بعضا از سوی حاضرین در بحث، متناقض قلمداد می‌شد، چندین بار اختلافات عمیق میان اصلاح طلبان را نمایان کرد. وی در بخشی از این گفتگو به عقیده برخی تیر خلاص را به عملکرد اصلاح طلبان نیز زد و تاکید کرد که «مشکلم برای رای ندادن شورای نگهبان نیست، بلکه به دلیل عملکرد اصلاح طلبان رای نمی‌دهم.»

دلیل سقوط پهپاد هسا مشخص شد

روابط عمومی شرکت هسا متعلق به وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح درباره پهپادی که امروز چهارشنبه ۲۵ فروردین‌ماه در اصفهان سقوط کرده بود، اطلاعیه ای صادر کرد. متن این اطلاعیه به شرح زیر است؛
«صبح امروز یک فروند پهپاد کوچک علمی - آموزشی متعلق به یک شرکت دانش بنیان که با همکاری این صنایع در حال تست پروازی بوده است در هنگام انجام تست به دلیل نقص فنی و علیرغم فعال شدن سامانه بازیابی چتر، با کابل برق برخورد کرده و دچار آتش سوزی شده است. این حادثه خوشبختانه هیچ گونه خسارت جانی و مالی در پی نداشته است.»

امام: مناظره‌ای بین فقهای شورای نگهبان و سید حسن خمینی برگزار شود

حواد امام، دبیرکل مجمع ایثارگران در توییترش نوشت: اگر واقعا دانستن را حق مردم می‌دانیم برای آگاهی جامعه درخصوص صلاحیت علمی (فقهی) سیدحسن خمینی پیشنهاد می‌گردد، مناظره‌ای با حضور فقهای شورای نگهبان و ایشان برگزار تا مردم نسبت به اقدامات شورای نگهبان بهتر داوری نمایند.

رویترز: بازرسان آژانس امروز از نطنز بازدید کردند

منابع خبری اعلام کردند که بازرسان آژانس انرژی اتمی امروز از سایت هسته‌ای نطنز بازدید کردند. رویترز گزارش داد که آژانس بین‌المللی انرژی اتمی (چهارشنبه) اعلام کرده بازرسان آژانس امروز از سایت هسته‌ای نظنز بازدید نمودند. خبرنگار روزنامه آمریکایی وال‌استریت ژورنال نیز بامداد امروز در پیامی توییتری خبر داد که بر اساس گفته منابعی، بازرسان آژانس بین‌المللی انرژی اتمی روز چهارشنبه به سایت هسته‌ای نطنز خواهند رفت. سایت هسته‌ای نطنز طی روز‌های اخیر شاهد رویداد‌های بوده است که اولین آن، روز یکشنبه با حادثه خرابکاری در تاسیسات غنی سازی روبرو شد. پس از آن نیز، مقامات جمهوری اسلامی ایران، روز سه‌شنبه خبر دادند که به آژانس بین‌المللی انرژی اتمی قصد خود برای آغاز غنی سازی ۶۰ درصد در سایت هسته‌ای نطنز را اعلام کرده‌اند. «کاظم غریب‌آبادی» نماینده ایران در سازمان‌های بین‌المللی در وین نیز بامداد چهارشنبه گفت که غنی سازی ۶۰ درصد توسط دو آبشار IR-۴‌و IR-۶ در سایت هسته‌ای نطنز صورت خواهد گرفت. وی در پیام توییتری نوشت: «اصلاحات فرآیند آغاز شده و انتظار داریم که هفته آینده محصول مورد نظر جمع آوری شود. این محصول به طور قابل توجهی کیفیت و کمیت محصولات رادیودارویی را بهبود خواهد بخشید.»

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۵
در انتظار بررسی: ۱۸
انتشار یافته: ۶۵
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
حقيقت اينه كه روحاني عمدا يه وزير بيسواد رو كرد وزير بهداشت و خودش شخصا اختيار كرونا رو به دست گرفت و به نمكي مستقيم و غير مستقيم دستور ميداد چيكار كنه هر جا هم كه دلش نميخواست بره به نمكي غير مستقيم دستور ميداد بگه مخالف رفتن اونه تا بندازه گردن ستاد و بگه ستاد نذاشت
كلا تو قضيه كرونا روحاني تصميمات اصلي رو ميگرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
اونوقت با این آی کیو، رابراه نظرات سیاسی و فقهی و فرهنگی میده!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
آمدند تا نتیجه خرابکاری را از نزدیک رصد و محاسبه کنند برای گام بعدی تبریک به مسئولین. ما ملت هم پته.
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
جناب امیرآبادی یعنی آقای رئیسی الان 32 میلیون رای داره؟ بابا دست خوش. یعنی 16 میلیون قبلی به اضافه 16 میلیون از آرای روحانی؟ تبریک میگم. اگه با این حساب کتابا تو هیات رئیسه مجلس بودجه رو تصویب کردین شک ندارم به سال نرسیده چپ کنیم.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۲:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
دمت مرم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
امیرآبادی میخوای وزیر بشی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
جناب سردار چرا خودتون وارد میدون نمیشین؟ ملت دیگه از چپ و راست سیر شده دنبال یک فرمانده عملگراست
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
جناب رضایی ،اگر در نیروهای اطلاعاتی پاک سازی هم شود ،نیروهای سالمتر را بیرون می اندازند .
اوضاع واقعا خراب است!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
کلا موازی سازی اطلاعاتی کار اشتباهی بوده و به ضرر کشور است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
نه اقای رئیسی و نه هیچکس دیگر نمی تواند کشور را نجات دهد.
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
اشکال در شیوه انتخابات است و بدینجهت هر که کاندیدا شود و انتخاب شود نماینده اکثریت مردم نخواهد بود ،اگر آمار شرکت هم ۱۰۰ در صدی باشد ،اعتماد مردم را جلب کنید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
آقای امیرآبادی عالی بود. انشاالله تا نسخه بعدی شما برای رفع مشکلات. راستی کم تحرکی مجلس رو کی میتونه شفا بده؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
آقای واعظی چرا به یک بحث تخصصی اعتراض میکنید مسبب این فاجعه کیست ، مردم جونشون را از سر راه نیاورده اند که شما دولتی های با تصمیم های غیر اصولی آن را به باد دهید ، اگر حرف گوش میگردید و جلوی تردد ها را می‌گرفتند امروز کشور شاهد این سونامی نبود .ما منتظر معرفی مقصر هستیم حتی اگر چند نفر باشند باید پاسخگو باشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
آقای ضرغامی!واقعا میتونین تمام کارهای آقای روحانی رو خلافش رو انجام بدین؟بعضی از کارها رو نمی شه خلافش رو انجام داد.
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۲:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
چه گوارا میتونه!
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۱:۲۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
آقای رضایی، کشور آلودگی های شدیدتری هم دارد: آلودگی سلامتی، آلودگی اختلاس و دزدی و اقتصادی، b
Milad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
رئیسی فقط برای قوه قضائیه مناسب هست و اداره دولت اقتصادی برای ایشان مناسب نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
یعنی هنوز مردم ما با مذاکره دنبال حل مشکل کشور هستن؟:/
احتمالا انتخابات بین جلیلی و ظریف
ملتی که تاریخ نخواند محکوم به ‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎‎تَکرار آن است.
ظریف یعنی آری به دولت روحانی
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۲:۰۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
یهنی اری به دولت احمدی نژاد بهتره!؟
مهدی ج
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
مذاکره رو احمدی نژاد شروع کرد
خاطرات اشتون رو بخون...
حمید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
فائزه هاشمی: (مشکلم رد صلاحیت شورای نگهبان نیست، مشکلم عملکرد اصلاح طلبان است که رای نمیدهم چون انتهای عمل ما میشود آقای روحانی) . تنها کسی که این روزها می شود حرف هایش را شنید و حرف مردم را می زند. گرچه خیلی ها بدلایل مختلف با ایشان مخالفند از جمله اینکه ایشان کاملا برضد جناح حاکم هستند و اینکه برخی مردم ایشان را به واسطه نقش پدرشان مقصر در ناکامی ها می دانند. ولی اگر فقط به گفته هایش توجه کنیم واقعا حرف دل مردم را می زند
انصاف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
جناب آقای داعظی مردم بی کفایتی را هم تشخیص می دهند وزیر بهداشت بیچاره چقدر فریاد زد و قسم داد که حضرا عباسی مردم رعایت کنید ولی کسی صدایش را نشنید، قرمز شدن امرزو کشور نتیجه تصمیمات شماهاست نه وزیر بهداشت، جایی که ایشون نظرشون اعمال نشده با بی کفایتی و بی تدبیری شما شریک نیستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
تمام خبرگزاری ها دارند حرفهای فائزه را میگویند تابناک هم مردم را هر فرض کرده نوشته چند سال پشت کنکور مانده یعنی از حرفش همین قدر فهمیدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
جناب واعظی حرفهای شما قانع کننده نبود... لطفا سکوت کنید..
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۲:۳۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
رای بی رای وسلام
پاسخ ها
مهدی ج
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۱۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
شماها بودید که دو دور به روحانی رأی دادید حالا از اشتباه خودتون سرخورده شدید!
بهتر که رأی ندید
کاربر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
عجب همدیگر را تحویل می گیرند اقایون مسئولین!!! امیر آبادی فراهانی!! اما از آقای امیر آبادی فراهانی زیبنده نیست که یادش نرود از کدوم ارگانی اومد و نماینده شد در قم و حالا کُری برای دکتر روحانی م ی خواند!!! زیبنده نیست مشکل ما رفاه که هست اما درد ما جنگ قدرت آدمهایی است که رسم بالا نشینی را بلد نیستند و به زودی همه چیز را به آتش خواهند کشید کما اینکه تا الان کشیده
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۳:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
روشی از خالی کررن جیب مردم
مورخ ۲۳فروردین ماشین بنده که هنش توی پارکینگ خونه ام هست توی ماهشهر رو توی اهواز ۱۵۳هزارریال جریمه کردن.
مببغ هم کم هست که ارزش پیگیرشدن نداشته باشه.
ازرییس پلیس راه کشور میپرسم چطور میخایین مردم بتون اعتماد کنن.
توی این وضع کرونا اخه من چطور پیگیربشم که ازین کارها نکنین
محمود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
دوست عزیز همه چیز همینطوره . صنعت هم همینه . اقتصاد هم همینه آموزش پرورش هم همینه . شما هم نقشتو ن تو این وضعیت کم نیست . جناب رضایی عزیز شما به مدرسه ها نگاه کن وضعبت آینده مملکت مشخص میشه . این را همه میدونن ولی بازم توجه بهش نمیشه.
جامعه تکه تکه تکلیف اقلیتها چیه هر چند که همه ما الان اقلیتیم . جناب رضایی چرا موسیقی را به این روز انداختید جایگرینش چیه ؟ میدونی الان با یک دهم هزینه فعلی میشه شرکتهای دولتی را اداره کرد ؟ چرا کاری نمیکنید؟ چرا آدمها را خودتون پیدا نمیکنید ؟ چرا این همه مدیر انگار مدیر متولد شدند چرا همه جا مشکل داره ؟ و در نهایت چرا جرات ندارید بگید اشتباه کردید ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
چرا اسراییل باید به ۸ودش جرات بده که ترور کنه ، سایت نطنز رو دو بار منفجر کنه ،،واقعا این خرابکاری کار اسراییل هست ؟ وافعا آدم دست به دهن مونده ؟؟ این قدر باید وضعیت امنیتی یه سایت نظامی مهم کشور رها باشه ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
با دقت در گفتار آقای ضرغامی: "ضرغامی: اگر رئیس جمهور شوم، خلاف هر کاری که روحانی کرد را انجام می‌دهم"؛ بهتر است که وی هرگز کاندید نشود. زیرا این گفتار وی نشانه ای از نبود یک استراتژی تدبیر مدارانه و یک برنامه اصولی در کارشان است. با فرض این که وی عکس کارهای آقای روحانی را انجام دهد؛ بدین معنی است که هر کار خوبش را بدتر و کار بدش را خوب تر خواهد کرد. نتیجه این که اشتباه و ایراد کماکان پا بر جا خواهد ماند.
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
خود اون پهباد هزینه و خسارت مالی نیست؟ کابل فشار قوی چی؟
کمال
|
Canada
|
۲۳:۴۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
سپاه پاسداران وظیفه حفاظت از تاسیسات هسته ای را به عهده دارد , برکناری و انتصاب فردی با تجربه در امور امنیتی حد اقل انتظار مردم است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
اصولگرایی که خورش را اعتبار معرفی کرد و تمام اصلاح طلبان را با پنبه سر برید .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۵
حقوق زیر ۱۰ میلیون یعنی فقر مطلق
سال ۹۶ یه کیلو نرغ ۷۰۰۰ تومان حالا مرغ ۲۴۰۰۰ تومانی شده مرغ دولتی
راستی خبر دارید یه بازنشسته روستایی ۳۰۰ هزار حقوق میگیره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
وقتی نیروی نظامی درگیر اقتصاد سیاست شود هین می شود آقای رضایی
ناشناس
|
France
|
۰۱:۳۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
همه آنهائیکه علاقه بوطنشان دارندخواهان آنندکه کسی برای انتخابات کاندیدشودکه علاوه برخوشنامی بتواندفلک راسقف
بشکافدوطرحی توبراندازدماهم باتوصیه آقای امیری فربه عدم شرکت بزرگانی که قبلاً درانتخابات شانسخودراازموده اند و
میتواننددرپستهای کلیدی دیگرمثمرثمرترباشندموافقیم وحیف
است که نیروی خودراصرف تلاش برای کاری کنندکه ضرورتی نداردوبهتراست کسانی کاندیدومتقاضی شوند که قادربه جذب بالای رای مردم بدون وعده های ناممکن باشند ونکته ای در
موردکاندیداتوری آقای ضرغامی باتمام فرمایشاتشان موافق ولی مشخص کنندامنیت غذائی چیست ؟ غذائی یاقضائی که امنیت غذائی باوزارت بهداشت وارگانهای ذیربط آنست واگر امنیت قضائی است که مربوط به قوه قضائیه است ونه مجریه
نکته ؛ فکرنمیکنیداگردراین دور انتخابات یک خانم کاندید
ریاست جمهوری گرددوتائیدصلاحیت شود بالاترین وباورنکردنی ترین رای راباشرکت حداکثری مردم خواهد آورد مثال آن کشورهند ، بنگلادژ ، پاکستان ، تانزانیا، سنگاپور وده ها کشوردیگرکه خانمهایا رئیس جهورند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۰۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
چرا جواب اسراییل را با غنی سازی ۶۰ درصدی میدهید ،؟؟
شما از اول دنبال غنیرسازی بالا هستید چرا همه رو دستگاه کردین ، برجام و مذاکرات فقط بهانه است برای ادامه روند هسته ای چرا که امریکا به غلط کردن افتاده و لزومی به غنی سازی نیست ، اسراییل رو با ۴ تا موشک میشه آدم کرد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
به غیر از احمدی نژاد هیج کس توان رقابت با همین جریان ورشکسته اصلاحات رو نداره مگه اینکه جناب رییسی برای نجات کشور وارد عرصه شوند . ۱۵ میلیون رای پشتوانه خوبی برای ۱۴۰۰ میباشد .
در بین اصولگرایان فقط رییسی و محسن رضایی و محمود احمدی نژاد
در جریان اصلاحات فقط خاتمی و پزشکیان و تاجزاده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
جناب عطریانفر عزیز و صاحب نظر
شنا هنوز در مصاحبه دوران انتخابات اقای جهانگیری درجا زده اید
اقای جهانگیری کنونی به دلیل اینکه عضوی از دولت روحانی است شاید توان جذب نخبگان را داشته باشد انا به هیج وحه توان جذب عموم مردم را ندارد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
عضو هیات رئیسه مجلس: فقط رئیسی می‌تواند کشور را نجات دهد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آقای رئیسی همین قوه قضاییه را نجات بدهد ، مردم از ایشان متشکر می شوند !
پاسخ ها
mahdijn
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۲۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
نمی بینی با داس افتاده به جان دولتی ها؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
عضو هیات رئیسه مجلس: فقط رئیسی می‌تواند کشور را نجات دهد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
آقای رئیسی همین قوه قضاییه را نجات بدهد ، مردم از ایشان متشکر می شوند !
ناشناس
|
Canada
|
۰۶:۴۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
جناب عزت‌الله ضرغامی: من روحانی نیستم، اگر رئیس جمهور شوم هر کاری روحانی کرد من خلافش را انجام می‌دهم
شما اول ببین مردم قبولت دارند و یا اشغال سفارت باعث این همه مشکلات کشور شده ثانیا دانشجویان صرفا بخاطر نمره اظهار ارادت می‌کردند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
خودش گفت تو بازدید دیدم خسارت سنگین بوده .
شما میگی گمانه زنی بوده بازدید نبوده . عجب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۸ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
آقا این نظر سنجی هارا کجا انجام میدهید که ما که شب تا صبح اخبار دنبال میکنیم نمیفهیم
خسته
|
France
|
۰۷:۴۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
خودتون را خسته نکنید! کسی رای نمیده ! حنای شما دیگه رنگی ندارد!
محمد یوسفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۴۵ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
به امثال آقای امام بگویید با ایجاد دو دستگی و تفرقه به جایی نمی رسید. اولا بحث عدم احراز صلاحیت نوه امام مربوط به انتخابات خبرگان بود و ربطی به انتخابات پیش رو ندارید که آن را مطرح می کنید ثانیا عدم احراز صلاحیت ایشان به دلیل عدم شرکت در آزمون مربوطه بوده است نه صلاحیت نداشتن ایشان.
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
پس نشان می دهد جناب ضرغامی هم نه تنها بر نامه ای ندارد بلکه فقط برای غرایض شخصی کاندید می شود .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
قالیباف بهتر است برای تبلیغات خودش ، اجازه دهد تا مجلس بصورت علنی
پرونده ۱۲ سال مدیریت او را بر شهرداری تهران مورد تحقیق و تفحص قرار دهد
قطعا چنانچه ، اتهامات به او کذب و دروغ بودند
بهترین تبلیغ برای اوست
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۱۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
اقای واعظی ای وزیر استیضاح شده ، واقعاًدرست گفتی مردم کذبهای رئیس دولت را خیلی خوب تشخیص می دهند .
محمد ت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۳۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
آقای جواد امام از جیب خلیفه چرا خرج می کنی راست می گویی خودت بیا وسط معرکه دیگران را هل نده جلو تا ماهی بگیری
خویی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
اقای ضرغامی اگر شما رییس جمهور شدید باشد کارهایی را که گفتید بکنید
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
آقای ضرغامی مدیریت شما در صدا و سیما نمونه کامل یک فاجعه ملی در رسانه بود لطف بفرمایید دست از سر کشور بردارید
ناشناس
|
United States
|
۱۰:۲۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
برادر رضایی فقط آلودگی امنیتی نیست. ندانم کاری امنیتی، موازی کاری امنیتی و قشری گری امنیتی هم هست. عرصه امنیت آوردگاه نبرد هوش است. باید خانه تکانی کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
واقعا رای بی رای
حالم داره بهم میخوره
نااشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۲۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
اولا رییسی پستی که دارد کم از ریاست جمهوری نیست اگر بتونه در ان موفق باشد عدالت درکشورحاصل وظلم وستم کموبرخورد قاطع با سودجویانکم کاری نیست دوما با انتخابات باتوجه به دوروشی اداره کشور وچند قطبی موفق نمیشود مگر با انتخاب
بهرام
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
عزت‌الله ضرغامی: من روحانی نیستم، اگر رئیس جمهور شوم هر کاری روحانی کرد من خلافش را انجام می‌دهم.مملکت ایران نیاز به رییس جمهور لج باز نیست هر کدام از اقایان میگویند اگر رییس جمهور شوم ایران را گلستان میکنم سئوال ما این است اگر میتوانستید در هر پستی میشود اینکار را کرد تمام انها وعده سر خرمن است چون گندمی کاشته نشده تا درو شود چندین سال فقط باد کاشتیم و طوفان درو میکنیم مردم بخوبی تشخیص میدهند دروغگوها چه کسانی هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۲:۰۷ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
جناب ضرغامی دره صدا وسیما را برود پاک کند !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۲ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
تنها راه واقعی که می توان کشور را مجددا به ریل اصلی بازگرداند باز کردن فضای رسانه ای کشور است که دزد ها و اختلاس گران و مفسدین در هر دستگاهی و جاییگاهی بدون اعماض از طریق رسانه ها معرفی شوند.
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۴ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
آقای ضرغامی ریخت .پاشهای فراوان در احداث مسکن مهرصورت گرفته ، خصوصا درجانماییها وعدم وجود نیروهای متخصص در این پروژه عظیم و استفاده از افراد ستادهای تبلیغات احمدی نژاد وسپردن مسولیت به آنها جهت جبران زحمات تبلیغات بدون نظارت دستگاههای نظارتی موجب خسارات فراوانی گردیده که هزینه بهای تمام شده مساکن مهر خصوصا در شهرستان ها چندین برابر مبلغ متعارف و واقعی گردیده و افراد سواستفاده گر زیادی جیب های خود را از این بی نظارتی ها پر کردند .بهتر است با نگاه ریزبین به مسیله نگاه کنید نه با تبلیغات مردم فریب ،درضمن در توزیع مساکن احداثی نیز بعلت باز عدم نظارت افرادی با داشتن چندین خانه در شهرهای بزرگ ازاین بی سر و سامانی سواستفاده کرده در شهرستانها که متقاضی کمتر داشته موفق به دریافت مسکن مهر شده آند که میلیاردها تومان یارانه برایش مصرف شده آست . واکنون بعنوان ویلا واستراحتگاه دوران تفرج استفاده می کنند .دوران ریاست جمهوری احمدی نژاد دوران خسران در همه امور داخلی و خارجی بود .گول سهام عدالت ویارانه ناچیز دیگر مردم را نمی فریباند .
غافل
|
France
|
۱۲:۵۱ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
همتون مثل هم هستین ! رای بی رای!!!
بهزاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۰ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
این ترکیب نجات بخش میتونه باشه : رئیسی رئیس ، قالیباف معاون اول ، رضایی وزیر دفاع ، سعید جلیلی وزیر کشور ، سعید محمد شهردار تهران یا وزیر مسکن و راه ، غرضی مخابرات ، ضرعامی وزیر فرهنگ و ارشاد و حسن خمینی معاون وزیر ازشاد(راه بیافته )
عبدالهی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۳ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
پنج تا شش سال پشت کنکور بودم؛ اگر قرار بود از رانت استفاده کنم، همان سال اول باید وارد دانشگاه می شدم.
اگه اندکی معلومات داشتی همان سال اول قبول میشدی و نیازی به رانت و سفارش نبود. من فیزیک رو منفی ده زدم دانشگاه آزاد قبول شدم. معلومه که منفیهای خیلی بیشتر بوده. حالا با این آی کیو میخوای رییس جمهور هم بشی. بد بخت ما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۹ - ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
اقای رئیسی اگر واقعا کاری میخواهد برای کشور کند در منافذ فساد را ببندد که این امر پیش شرط داشتن یک قوه مجریه سالم است. ضمن اینکه فعالیتهای مردمی ایشان در سالهای گذشته پیش اقدام سیاسی برای برای کسب ریاست جمهوری قادرخواهند شد
آقای قالیباف هم با جابجایی به طمع کاری سیاسی متهم خواهدشد.
پیگیر یک گزینه پر تحرک و خدمتگزار برای مردم باشند. کشور قحط الرجال نیست
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
انتخابات 1400 شورای شهر ششم سید ابراهیم رئیسی نتایج انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم