بازدید 44618
دو هزار و دویست و چهل و پنجمین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند: حمله پرسپولیسی‌ها به صفحه afc / واکنش آذری جهرمی به محرومیت آکثیر / توییتر: کاربرانی که آرزوی مرگ ترامپ را دارند، تعلیق می‌شوند و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۰۶۶۹۰
تاریخ انتشار: ۱۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۵ 03 October 2020

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.

روحانی: اقتصاد آلمان ۵.۲ درصد کوچک‌تر شده؛ اقتصاد ما شرایط بهتری دارد
حسن روحانی صبح امروز (شنبه) در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار داشت: من از مردم می‌خواهم از کادر درمان تشکر عملی کنیم و تشکر ما ماسک زدن است. اگر ماسک بزنیم و فاصله اجتماعی را رعایت کنیم، این یک تشکر عملی از کادر درمانی ماست. روحانی افزود: من از همه شرکت های دانش بنیان و تحقیقات علمی واکسن و شرکت هایی که برای ساخت تجهیزات درمانی تلاش می‌کنند، تشکر ویژه می‌کنم که کارهای بزرگی در این هشت ماه انجام دادند و ما را از واردات بی نیاز کردند. واکسنی بوده که سی سال تلاش کردیم و به آن نرسیدیم و در سه سال گذشته توانستیم آن را بسازیم. رئیس‌جمهور گفت: امروز آمار وضع اقتصادی آلمان نشان می‌دهد، اقتصادشان منفی ۵.۲ درصد کوچک‌تر شده است، اقتصاد ما شرایط بهتری دارد و رشد اقتصادی بدون نفت ما تا پایان سال مثبت خواهد شد.

واکنش زائری به حرف‌های امام‌جمعه اصفهان: امنیت فقط برای مال مردم‌خورها و دزدهاست
محمدرضا زائری نسبت به صحبت های امام‌جمعه اصفهان در روز جمعه واکنش نشان داد. حجت الاسلام مجمدرضا زائری در این باره نوشت: بله حق دارند کاملا... امنیت فقط برای مال مردم‌خورها و دزدهاست! امنيت فقط براي مفسدين اقتصادی و اختلاس‌گراهاست! دیروز سید‌یوسف طباطبایی‌نژاد امام جمعه اصفهان در دیدار جانشین معاونت اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده انتظامی استان اصفهان گفته بود: باید فضای جامعه را برای این عده که تعداد آنها هم کم است ناامن کرد و نباید اجازه داد به راحتی در خیابان ها و پارک ها هنجارشکنی کنند.

واکنش آذری جهرمی به محرومیت آکثیر
محمد جواد آذری جهرمی، وزیر ارتباطات به محرومیت آل کثیر در آستانه دیدار حساس پرسپولیس واکنش نشان داد. وزیر ارتباطات در توئیتی نوشت: می‌دونید به کسی که در مسابقات محلات ایران بخواهد با این سطح از نامردی برای برنده شدن دست و پا بزند، چه می‌گویند؟ همون! وی در ادامه نوشت: مطمئن باشید ایرانی‌ها هم جوری فوتبال بازی می‌کنند تا یادتون بمونه با تهدید ایرانی، فقط انگیزه‌ش رو برای بردن بیشتر می‌کنید. سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا چند ساعت پیش خبر داد کمیته انضباطی عیسی آل کثیر، مهاجم پرسپولیس را به دلیل نقض قانون ۵۸.۱ انضباطی برای مدت شش ماه از هر گونه فعالیت ورزشی محروم کرد.

ارسال اشتباهی پیامک‌های حجاب به زیر یک درصد رسیده
سردار حسین رحیمی، فرمانده انتظامی تهران بزرگ در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه میزان خطای ارسال پیامک‌های حجاب به مالکان وسایل نقلیه چقدر است و پلیس برای رفع این مشکل چه برنامه‌ای دارد، اظهار کرد: ممکن است حدود یک درصد از این پیام‌ها اشتباه ارسال شود. فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ، با بیان اینکه ممکن است به هنگام نوشتن پلاک یا پانچ و تایپ کردن توسط همکاران ما اشتباهی صورت گیرد، افزود: ما در بررسی‌ها، اظهارات خود مراجعه کنندگان را ملاک رسیدگی قرار می‌دهیم. او گفت: اگر فردی که به پلیس امنیت اخلاقی مراجعه می‌کند، گله یا سوالی دارد، ما مبنا را بر صحت گفتار مراجعه کننده گذاشته‌ایم. سردار رحیمی با بیان اینکه پس از اعتراض، به افراد برگه‌ای را تحویل می‌دهیم و مبنا‌ی کار اظهارات فرد معترض است، گفت: ما نمی‌توانیم به خاطر تعداد کمی اشتباه، کار را تعطیل کنیم. فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: امنیت جامعه، جزئی از وظایف پلیس است و باید در این راستا تلاش کنیم و اگر ایرادی وجود داشت، آن را برطرف کنیم. او گفت: در حال حاضر نیز میزان این نوع خطاها را کم کرده‌ایم و به زیر یک درصد رسیده و در حال برطرف کردن کامل موضوع هستیم.

توییتر: کاربرانی که آرزوی مرگ ترامپ را دارند، تعلیق می‌شوند
در شرایطی که دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا جمعه عازم مرکز درمانی «والتر رید» شد، بسیار از کاربران توییتری از جمله جو بایدن، رقیب دموکرات او آرزوی بهبودی سریع برای او داشتند. با این حال، بسیاری دیگر از کاربران هم برای او آرزوی مرگ بر اثر ابتلا به کرونا را داشتند. این ویروس در دوران رهبری او جان بیش از ۲۰۰ هزار تن را در آمریکا گرفته است، در حالی که او مرتب  شدت این بیماری را انکار می‌کرد. شبکه اجتماعی توییتر جمعه در پیامی تایید کرد، چنین اقداماتی نقض سیاستی است که مانع از انتشار توییت‌هایی می‌شود که «آرزو یا امید وارد آمدن ضربه‌ای مهلک به شخص یا گروهی از مردم را دارند.» در پیام شبکه توییتر آمده است: توییت‌هایی که حاوی آرزو یا امید مرگ باشند و همچنین پیام‌های که به وارد آمدن آسیب شدید یا بیماری مرگبار علیه شخصی امید دارند، اجازه انتشار ندارند و حذف خواهند شد. این سیاست از آوریل اجرایی شده و شامل حال تمام کاربران می‌شود، نه فقط ترامپ.

ورود مجلس به موضوع محرومیت شش ماهه مهاجم پرسپولیس
نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی از ورود مجلس به موضوع محرومیت مهاجم پرسپولیس در آستانه بازی نیمه نهایی در لیگ قهرمانان آسیا خبر داد و گفت، از کنفدراسیون فوتبال آسیا انتظار می رود که شائبه تکراری دریافت رشوه از عربستان را دامن نزند. احمد نادری در واکنش به محرومیت مهاجم گلزن تیم فوتبال پرسپولیس توسط کنفدراسیون فوتبال آسیا در آستانه بازی پرسپولیس در نیمه نهایی لیگ قهرمانان آسیا در مطلبی در صفحه توییتر خود نوشت: «از کنفدراسیون فوتبال آسیا که به ناحق عیسی آل کثیر، بازیکن سرشناس ایرانی را محروم کرده، انتظار می رود خشم میلیون ها طرفدار پرسپولیس را برنینگیزد و شائبه تکراری دریافت رشوه از عربستان را دامن نزند. مجلس با فوریت به این موضوع ورود خواهد کرد.» کنفدراسیون فوتبال آسیا عیسی آل کثیر، مهاجم تیم پرسپولیس را شش ماه از هرگونه فعالیت فوتبالی محروم کرد و محرومیت او از اکنون قابل اجراست. این تصمیم به دلیل شادی بعد از گل آل کثیر در دیدار برابر پاختاکور گرفته شده است؛ سرپرست باشگاه پرسپولیس اعلام کرده که این تیم به این رای اعتراض خواهد کرد تا محرومیت کاهش پیدا کند.

کیم جونگ اون برای ترامپ آرزوی سلامتی کرد
«کیم جونگ اون» رهبر کره‌شمالی با ارسال نامه‌ای برای «دونالد ترامپ»، رئیس‌جمهوری آمریکا که به کرونا مبتلا شده است، آرزوی سلامتی و ابراز امیدواری کرد که ترامپ در سریع‌ترین زمان ممکن بهبود یابد. ترامپ پس از ابتلا به کرونا به بیمارستان «والتر رید» منتقل شده و قرار است طی چند روز آینده تحت نظر پزشکان باشد.

کانادا: یک تیم تحقیقاتی مستقل برای تحقیقات پیرامون سقوط هواپیمای اوکراینی تشکیل می‌دهیم
دولت کانادا اعلام کرده است یک تیم تحقیقاتی مستقل را برای انجام دادن تحقیقات پیرامون سقوط هواپیمای اوکراینی در ایران تشکیل می دهد. خبرگزاری اوکراین فورم گزارش داد که سرویس مطبوعاتی وزارت امور خارجه اوکراین اعلام کرده است دمیترو کولبا، وزیر امور خارجه اوکراین و فرانسوا فیلیپ شامپاین، همتای کانادایی اش درباره همکاری امنیتی و هماهنگی عملکردها پیش از دور بعدی مذاکرات با ایران بر سر پرداخت غرامت از سوی ایران برای سقوط هواپیمای اوکراینی گفت‌وگو کردند. علاوه بر این، آسوشیتدپرس گزارش داد که کانادا در حال تشکیل تحقیقات قانونی و تیم ارزیابی خود برای تحقیق و بررسی پیرامون شواهد و اطلاعات مروبط به سقوط هواپیمای اوکراینی است که در دی ماه سال ۱۳۹۸ در ایران به اشتباه آماج قرار گرفته و سقوط کرد. وزیر امور خارجه اوکراین در گفت‌وگو با آسوشیتدپرس این اقدام را گامی دیگر در راستای آن چه آشکار کردن حقیقت و پاسخگو دانستن ایران برای دست یافتن به حقیقت برای ارائه کردن به خانواده قربانیان، می‌خواند عنوان کرد و گفت: ما از هیچ تلاشی از طرف خانواده های قربانیان برای دست یافتن به حقیقت و پایان ماجرا فروگذار نخواهیم کرد.

هشدار ایران به طرف‌های درگیر جنگ قره‌باغ
سخنگوی وزارت خارجه گفت: ضمن اعلام غیر قابل تحمل بودن هرگونه تعرض از سوی هر یک از طرف‌های درگیر در منطقه به خاک کشورمان، به همه طرفها در زمینه مراقبت لازم در این خصوص هشدار جدی می‌دهیم. سعید خطیب زاده، سخنگوی وزارت امور خارجه در پاسخ به سوال خبرنگاران در خصوص گزارش‌های برخی تعرضات انجام شده به خاک جمهوری اسلامی ایران در جریان درگیریهای اخیر بین جمهوری آذربایجان و جمهوری ارمنستان اظهار داشت: تحرکات در مناطق مرزی کشورمان، جدی و با حساسیت تمام از سوی جمهوری اسلامی ایران در حال رصد بوده و در این ارتباط ضمن اعلام غیر قابل تحمل بودن هرگونه تعرض از سوی هر یک از طرف‌های درگیر در منطقه به خاک کشورمان، به همه طرفها در زمینه مراقبت لازم در این خصوص هشدار جدی می‌دهیم. سخنگوی وزارت امور خارجه در ادامه بار دیگر بر لزوم احترام به تمامیت ارضی جمهوری آذربایجان، رعایت اصل عدم تعرض به غیر نظامیان، توقف درگیری‌ها و آغاز گفت‌وگوهای جدی و زمان‌دار تاکید و آمادگی جمهوری اسلامی برای کمک به رسیدن به این اهداف را اعلام کرد.

پروازهای ایران به ترکیه باز هم لغو شد
در حالی که از حدود یک هفته پیش پروازهای‌ تهران-استانبول با پروتکل‌های بهداشتی از سر گرفته شده بود و حتی این کشور همسایه شرط داشتن جواب منفی تست PCR را برای سفر به ترکیه برداشت، دبیر انجمن شرکت‌های هواپیمایی از لغو دوباره پرواز ایرلاین‌های داخلی به مقصد استانبول خبر داد. سامانی گفت: دلیل اعمال این سیاست‌ها از سوی مسئولان ترکیه مشخص نیست و نمی‌دانیم چرا به سرعت نظر و تصمیم‌شان را تغییر می‌دهند.

حمله پرسپولیسی ها به صفحه afc
پس از اعلام رای عجیب و محرومیت عیسی آل کثیر به مدت شش ماه، هواداران پرسپولیس به آخرین پست در صفحه اینستاگرام کنفدراسیون آسیا حمله و اعتراض خودشان را آنجا ثبت کرده اند. پرسپولیسی ها با انتشار عکس هایی از خوشحالی های قدیمی آل کثیر در تیم نفت برای مسئولان ای اف سی نوشته اند که رفتار او نژاد پرستانه نبوده است.

واکنش دو عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم به حرف‌های امام جمعه اصفهان
آیت الله سیدمحمد غروی در گفت و گو با جماران، در واکنش به حرف‌های امام جمعه اصفهان درباره ناامن کردن فضا برای بدحجابان گفت: بی بند و باری در جامعه ناامنی می آورد و باید با آنها برخورد قانونی صورت بگیرد. طبیعتا کسانی که مأمور اجرای قانون هستند، نباید بی بند و باری را تحمل کرده و باید ورود پیدا کنند و برخورد جدی داشته باشند، چون بی بند و باری فضای زندگی فردی، خانوادگی و اجتماعی را تهدید می کند. عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با اشاره به انتشار برخی مطالب در فضای مجازی، تأکید کرد: منظور این نیست که افراد بی حساب و کتاب ورود کنند و برخوردهای شخصی با این مسأله داشته باشند. بلکه منظور این است که توسط ضابطین و کسانی که باید امنیت اجتماعی را حفظ کنند، فضایی ایجاد شود تا زمینه ای برای ایجاد ایمنی اخلاقی در جامعه باشد. همچنین آیت الله علی اکبر مسعودی خمینی نیز در این خصوص به جماران گفت: وظیفه همه امر به معروف و نهی از منکر با زبان خوب، امروزی، انسانی و اسلامی است. اگر بخواهیم برخورد تندی داشته باشیم، عکس العمل دارد و بدتر می شود. بزرگان و علما در سخنرانی هایشان اعلام کنند که حجاب برای خود شما خوب است. یعنی ما باید امنیت ایجاد کنیم و مواظب جوانان باشیم. این آقایان خودشان باید بگویند منظور از ناامن کردن چیست و چه کار باید بکنند. عضو جامعه مدرسین حوزه علمیه قم تأکید کرد: ما باید وظیفه خودمان را انجام بدهیم. وظیفه ما این نیست که پرخاشگری کنیم و یا بدگویی داشته باشیم. باید اعلام کنیم اسلام این جور می خواهد و نتیجه اش این است. به هیچ وجه برخورد بد نتیجه نخواهد داد.

واکنش امام جمعه اصفهان به انتقادات از اظهاراتش درباره برخورد با بدحجابی
دفتر آیت الله طباطبایی نژاد امام جمعه اصفهان در واکنش به انتقادات از اظهارات وی در رابطه با برخورد با بی حجابی که دیروز خبرساز شده بود، توضیحاتی داد. به نقل از روابط عمومی دفتر نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اصفهان، متن این اطلاعیه بدین شرح است: «با توجه به برداشت نادرست از صحبت های آیت الله طباطبایی نژاد در دیدار با سردار میراحمدی جانشین معاونت اطلاعات و امنیت ستاد کل نیروهای مسلح و فرمانده انتظامی استان اصفهان، نکاتی لازم به توضیح و روشنگری است. در این دیدار که در آستانه هفته نیروی انتظامی و گرامیداشت حافظان امنیت به انجام رسید، در خلال گزارشات امنیتی مرتبط با گروه های معاند و موارد عدم التزام اخلاقی و شکایات متعدد نسبت به تجاوز به حقوق شهروندی، به موردی ویژه در رفتار برخی از گروه های سازمان یافته و هنجارشکن در اصفهان اشاره شد که این امر نگرانی از بر هم زدن نظم عمومی جامعه توسط عده ای اندک در شرایط بهداشتی کنونی را مترتب ساخته بود که آن مورد خاص واکنش آیت الله طباطبایی نژاد را به دنبال داشت که خطاب به مقامات قضایی و امنیتی، از جمله فرماندهی نیروی انتظامی استان اصفهان توقع مردم از پیگیری این موضع و کنترل آن بیان گردید، زیرا طبق قانون وظیفه نیروی انتظامی به عنوان ضابط قضایی، ایجاد امنیت در ابعاد مختلف در سطح جامعه و برای عموم مردم است به شکلی که قانون شکنان به راحتی نتوانند در انظار عمومی هنجارشکنی نمایند! اما حال آنکه برداشت غلط از این مصداق و ایجاد ذهنیت ناصواب برخی از رسانه ها باعث شد تا با تقطیع صحبت های مذکور، دروغ پردازی و القای مطالب خودساخته، افکار عمومی را از موضوعات و مشکلات اصلی کشور منحرف نمایند؛ بدینوسیله دفتر نماینده ولی فقیه در استان اصفهان به عنوان مرجع اصلی اخبار و انتشار نظرات ایشان، نسبت به این موضوع توضیحات مقتضی را ارائه نمود.»

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۵۴
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱۷۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
یک بابایی ترم قبل نمرش از بیست, صفر شده بود این ترم هم صفر شد بعد به نمره اول که نمرش از بیست شده بود نوزده میگفت افت کردی یک نمره کم شدی ولی من همونن نمره قبلی گرفتم
پاسخ ها
ناشناس
| Singapore |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
قیمت کشنده فوتون ایرانخودر اعلام شد.21,520,000,000ریال.
قیمت خرید تضمینی پیاز پاییزه اعلام شد.
هر کیلو 5640 ریال.
قیمت پیکاپ فوتون ایرانخودرو8,400,000,000ریال

قیمت خرید تضمینی هر کیلو لوبیا سفید 56000ریال
قیمت وانت آریسان اعلام شد1,200,000,000ریال
قیمت خرید تضمینی گندم اعلام شد هر کیلو 40000ریال
خوب همه چیز واضح است و احتیاج به توضیح ندارد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
از خوبیهای ماسک این هستش که بقیه حضار در هیات دولت خنده هاشون رو میتونن پشتش جمع و جور کنن از این بیانات جوک گونه!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
در قیمت گذاری خودرو دولت سهم دارد و سودش متعلق به اوست. اما در قیمت گذاری کالای کشاورز دردمحد، دولت هیچ سهم و سودی ندارد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
خیلی خیلی مهم این بحثها جای خودش ولی بابا به این ستاد کرونا و استانداری تهران بگید چرا انجام دورکاری چرخشی کارمندان را در این بحران کرونایی ممنوع!!!!! اعلام کرده اند. مگه مثل ترامپ و جانسون میخواهند مردم گله ای دچار کرونا بشند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
مردمو چی فرض کردین قربان
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
یاد بگیر آقای روحانی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
فاصله بیشتر از این حرف ها هست، آلمان سالیانه هزار و جهارصد میلیارد دلار صادرات داره ایران در تحریم حدود سی میلیارد دلار صادرات داره، حالا اگر چند درصد از این اقتصاد عظیم آلمان کوچک بشه چه باک!!!!!!ولی اقتصاد ما حتی اگر پانصد درصد رشد هم بکند باز فقیر حساب میشیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
رییس جمهمر وضعیت اسف بار المان را از دخترشان که در اتریش زندگی می کند پرسیدن؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
منظور روحانی اوضاع بد مالی و درآمد کم مسولان آلمان به نسبت
مسولان خودمان را مقایسه کردند !؟
و درست هم گفتند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
واي خدا اينا هنوز فكر ميكنن مردم توي غار زندگي ميكنن
اخه مگيه ميشه مردم رواينقدر دست پايين گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
روحانی با این حرفها شعور ملت ایران را به مضحکه گرفته
پاسخ ها
ناشناس
| Romania |
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
همه شعورمارابه مضحکه میگیرندمگرکانالهای ماهواره ای وحتی سخن پراکنی فارسی زبان خارجی رامشاهده نکرده ایدبخصوص دراین زمان تجاوزواشغالگری یکی ازهمسایه هابدیگری نمیدانم شاید روی پیشانی ماچیزی نوشته که آنها میبینندولی ما خبرنداریم یانمیخواهیم ببینیم
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
اقای ناشناس من چند بار متن شما را خواندم چیزی نفهمیدم شما لطف کنید و نثر کلیله و دمنه را رها و به زبان فارسی روزنامه ای بنویسید شاید ما هم بفهمیم
شاپور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
هنجارها براساس عرف و عادات بیان می شود
عرف و عادت را مردم تعین می کنند
وقتی مردم همان عرف را دیگر نخواهند دیگر هنجار نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
لایک نجومییییییییییییییییییییییی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
به اندازه نود و شش درصد مردم ایران لایک و به اندازه چهار درصد اقلیتی ساندیسی اتوبوسی دبسلایک
سید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
جناب آقای روحانی اقتصاد ایران را از پشت شیشه ماشینش می بیند همان طور که رضایت مردم را از پشت شیشه ماشین میدید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
ماله کشی حرفهای حاج آقا...........
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
اقاي امام جمعه اصفهان شما اين همه دزدي و اختلاس را نمي بينيد ولي 2 تار موي خانم ها را نمي بينيد شما بايد بگويد بايد فضا را براي اختلاس گران و دزديها نا امن كنيم
پاسخ ها
ناشناس
| France |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
از کجا می دانی .شاید ........
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
جناب طباطبایی من بعنوان یک طلبه شرم دارم بچه ام را تا در مدرسه برسونم چون بچه ام میگوید نیا دیگران مسخره ام میکنند. یکبار گفت دیگر مدرسه نمیرم چون کمتر کسی بامن حرف میزند.امثال شما ها این کینه را بین ما ومردم ایجاد کرده اید..شما به نتایج حرفهای خود کوچکترین اطلاعی ندارید یا خود را به ...زده اید.شما را به فاطمه زهرا خاموش باشید.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
چرا دنبال ایجاد تقابل هستید ؟
بی قیدی بده یا اختلاس . معلومه هردو بد هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
یک روحانی در تهران
اقتصاد ایران از آلمان برتر است
یک روحانی در اصفهان
فضا را برای زنان بدحجاب ناامن کنید
ای کاش برخی روحانیون قدر این فرصت تاریخی رو میدونستن و به کار خود میپرداختن
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
روحانی با ایدولوژی اصولگرایان این‌مطلب را گفت . مگر دیگر اصولگرایان چنین سخنانی را هر روز نمیگویند ؟
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
1
اینروزها هموطنان عزیز ارمنی و تورکم گرفتار درد و رنج شده اند.نام بردن از جنگ تنها با صفت خانمانسوز توجیه پذیر است.اگر به بانک جهانی ژنتیک مراجعه کنیم خواهیم دید ژنتیک مردم این منطقه اعم از فارس و کورد و تورک و ارمنی و گیلک و...یکی است.حال چه باعث میشود که مردم یک نژاد با دو زبان متفاوت مشغول جنگ خانمانسوز شوند،شاید علتش همان نفت منطقه است و اختلاف هایی که از خارج به این جنگهای پایان ناپذیر دمیده میشود.در جنگ قراباغ همچنانکه از نامش پیداست منطقه ای تورکی توسط ارامنه اشغال شده و اکثر کشورهای جهان ان منطقه را جزو اذربایجان میدانند.ارامنه البته به تعداد بیشتر ارمنی های ساکن انجا استناد میکنند.حل این موضوع میتواند در پای میز مذاکره بین دو طرف انجام شود .در میدان جنگ نه تنها چیزی حل نخواهد شد بلکه زخمهای عمیق ان دستیابی به مصالحه را سخت خواهد کرد.بخصوص در این حالت که کشورهای طمعکار دنیا هر کدام یکطرف قضیه را گرفته اند جنگ فرسایشی و طولانی خواهد بود و نتیجه ای نخواهد داشت.مواضع دیپلماتیک کشور ما مبنی بر بیطرفی و استقبال از گفتگوهای صلح منطقی و قابل تحسین است.اما متاسفانه این وسط در فضای مجازی دو دسته به جان هم افتاده اند یک عده پانترک که زادگاه خود ایران را فراموش کرده اند و یک عده پانفارس که برای پیروزی ارمنستان در جنگ دعا میکنند بدون اینکه فکر کنند حاصل و عاقبت رنجاندن جمعیت بسیار بزرگ تورک کشور میتواند اخرین رشته های دلبستگی انان به کشورمان را پاره کند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
دلبستگی ندارن برن همونجایی که دلبستگی بهش دارن.ایران تنها خط قرمز ماست.
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
دوست عزیزشمامثل اینکه درجریان نیستی ارامنه عزیزشمابخشی ازخاک آذربایجان رااشغال کرده اندوآذریهاراکشته وزنده هاراآواره کرده اند ازنظرشما چون مثلا جدوآباد ماانسانها یکی بوده هربلائی سردیگران بیاوریم ویاخاکشان رااشغال کنیم مهم نیست این افاضات راازکجاآورده اید
امیرالدین
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
این دلسوزیهای بزرگوارانه از ما بعید است چون موقعی که یک درصد از خاک کشور ما توسط عراق مسلمان اشغال شد با وجود چندین قطع نامه سازمان ملل 8 سال
با کشور مسلمان عراق جنگ کردیم الان دلسوزی برای ارمنیها و صلح طلب شدن ایرانیها خیلی تعجب بر انگیز است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
هر دو ملت عزیز ارمنی و آذری ریشه مشترک نژادی و سرزمینی با کشور مادری شان ایران عزبز دارند. هر دو ملت بستگان سببی و نسبی زیادی در ایران دارند، بنابر این برای من ایرانی بسیار دردناک است که شاهد جنگی خانمان سوز میان این دو قوم دوست داشتنی باشم. من خود به عنوان یک آذری هرگز نمی خواهم گزندی به این دو ملت ایرانی تبارم برسد. باید کشوری مادری ایران هر دو را برای صلح و دوستی فراخواند.
محمد غلامی
| Austria |
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
از »تورک« و«کورد« نوشتند کاملا مشخصه چقدر نگران این کشور و مردمش هستی!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
لایک نجومی. تنها خط قرمزما تمامیت ارزی کشورمان است و بس. ایران نباید طرف هیچ کدام از طرفهای دعوا را بگیرد. همینکه از ایران جدا شدن برای هفتاد پشتمان بسه .
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
اقاي امام جمعه شما با اين كارها داريد خيلي از مردم را از دين اسلام دور ميكنيد
پاسخ ها
ناشناس
| Brazil |
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
می دانید کسی که هیچ دغدغه واسترس واضطراب ونگرانی در زندگی ندارد..بنابراین تعجب نکنید.بقیه مردم اینقدر غرق در مشکلات و رنج ودرد هستند که فکرشان به این جاها نمی رسد.
ناشناس
| United States |
۰۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
همان که گفت مردم بهتر تحلبل و ایدولوزی اصولگرایان آشنا میشوند . خدا را شکر که گفتند تاومردم تکلیف خود را بدانند که اهداف گام دوم‌چیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
دور کردند !
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
دغدغه دین از همه مهم تر هست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
پس تعداد پیامک های حجاب آنقدر زیاده که یک درصد اون این همه معترض داره !
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۴:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
یک درصد نیست . دوست من با یک کیلو ریش براش اس ام اس کشف حجاب اومد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
اکثریت دلیل حقانیت نیست
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
سلام
ما اصلا اقتصاد داریم که کوچیک تر بشه یا بزرگتر؟
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
اقاي امام جمعه اسلام دين محبت و دوستي است شما داريد به دين اسلام لطمه می زنید
پاسخ ها
عباس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
اگر ایشان هم مثل بقیه مردم امروز مشکل اقتصادی داشت بجای بدحجابی در مورد مسائل اقتصادی و فساد در اقتصاد کشور صحبت میکرد
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
2
توضیحات دفتر ایشان مقتضی و قانع کننده نبوده و مسئولیت اخلاقی هرگونه بی قانونی از جانب افراد خودسر و اجتهاد در مجازات افراد بیحجاب یا کم حجاب به عهده این امام جمعه میباشد
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
شمادراموری که ربطی بشماندارددخالت نفرمائید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
پس به کی ربط داره ؟ به امثال شما
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
به ۲۲:۲۵
به ما ربط دارد چون ما و نوامیس ما دارند در این کشور زندگی میکنند . کوچکترین تصمیمی در مورد ایران به همه ی ما مربوط است . ما مالک این خاک هستیم
چطور زمان جنگیدن به ما مربوط است؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
اقای روحانی اقتصاد المان کجا اقتصادایران با پراید 140میلیونی کجا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
با مقایسه کردن کارهای غیرقانونی هست که به اینجا رسیدیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
حجاب الان اصلا دغدغه نیست !!! الان مسابل مهمتری از جمله گرانی کالا ، مسکن و حودرو و ملزومات زندکی و بی ارزشی پول کشور و دلال بازیست
مگه خودتان نمی پویید فقر که از دری وارد بشه دین از در دیگر خارح میشه ؟!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
چرا مسائل فرهنگی را در تقابل اقتصاد قرار میدی؟ومغلطه میکنی؟مثلا گرانی هست چادر ها را بندازید ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
الان و نه هیچ وقت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
به چندین دلیل ایران و روسیه به نفعشونه در جنگ ارمنستان و آذربایجان دخالت کنن و جلوی ترکیه رو بگیرن...
جابه جا کردن تروریست های سوری به لیبی و آذربایجان مسئله ی مهمیه...
اگر مسئله حق مطرح باشه طبق گلستان و ترکمنچای که 99 ساله بودن و تمام شدن ایران میتونه ادعای مالکیت بر هر دو کشور جعلی ارمنستان و آذربایجان رو مطرح کنه...
جلوی ترکیه باید گرفته بشه...کمی دورتر باید نگاه کرد...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
مرگ بر ارمنستان اشغالگر و طرفداران آنها
Bet
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
متاسفم و خجالت میکشم که با هموطنم
علی
|
Turkey
|
۲۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
ممنون اقای زایری حرف دل مردم ایران(البته جمعیت ۹۰ درصدی نه ۱۰ درصدی ...)رو زدین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
اسید پاشان اصفهان چرا دستگیر نشدن ؟!
امنیت برای اختلاسگران و مجرمان است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
معمولا مسئولان وائمه جمعه ها درقت سخنرانی ومصاحبه کنترل زبانشان با خودشان نیست هرچیزی پشت تریبون نمازجمعه ومصاحبه عنوان میکنند ووقتی باخورد منفی درجامعه پیدا کرد روابط عمومی دارند بعنوان ماله کش میاید ماله کشی میکند الان نقل دفتر اقای طباطبایی همین هست
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
اسلام برای بی حجابی هیچ جریمه ای در نظر نگرفته ولی برای دزدان در نظر گرفته ولی در جامعه اسلامی ما بر عکس شده . دزدها راخت هستند ولی زنهای ما باید بمیرند .
چشم کف پات
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
از دو حال خارج نیست که این باصطلاح رئیس جمهور اینطور افاضات نقل میکنن
یا جمجمه مخاطبش را خالی از مغز میدونه و کم هوش در حد گوسفند
یا خود جنابشان بخاطر کرونا و فاصله ای که از جامعه گرفتن در توهم به سر می برن
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
۶۰درصد سلاح های کشور آذربایجان ساخت صهیونیست ها است.یکی از اهداف ترکیه از اشغال قره باق دسترسی به خلیج فارس است.ایران و روسیه نباید همچین اجازه ای به اردوغان بدهند.نباید فراموش کنیم هزینه های جنگ سوریه و این همه خسارت را اردوغان به ملت سوریه تحمیل کرد تا از نفوذ ایران در منطقه بکاهد.
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
اگرصددرصد اسلحه ساخت شیطان هم باشدودردفع اشغالگران ومتجاوزین بکاررودکاردرستی است بخصوص که دراین مورد صددرصد سلاح های دست ارمنستان اشغالگرساخت روسیه است شماارامنه چرااینهمه تلاش میکنید که برای دیگران دروغ بافی خنده دارکنید جزای اشغالگر برون راندن ورفع اشغال است بهر وسیله ای که دم دست باشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
یه نگاهی به نقشه بکن .قره باغ کجا ! خلیج فارس کجا!
ناشناس
| - |
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
!!!!!خلیج فارس؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
مرگ بر ارمنستان اشغالگر و طرفداران تروریست آنها
ناشناس
| United States |
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
اسراییل زمان جنگ به ایران هم سلاح داد. دلیل نمیشه.
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
یک امام جمعه به خودش اجازه می دهد برای همه مردم ایران تعیین تکلیف کند اگر بی حجاب ها کم هستند که چرا نگران هستید؟ اگر زیاد هستند پس مردم حجاب اجباری را قبول ندارند چقدر حتی خانم های با حجاب را ازار می دهد؟ همه مردم که مثل خانواده های مسئولان نیستند در اروپا باشند خانم های با حجاب مجبور هستند در این جامعه زندگی کنند هیچ می دانید مردم چطور در مورد آنها قضاوت می کنند؟ وقتی پوشش اجباری نباشد هم با حجاب احترام دارد هم بی حجاب اما شما جامعه را در هر زمینه ای به بدترین شکل هدایت کرده اید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
کرونای ترامپ دلار رو ۱۰۰۰تومان ارزون کرد مرگ ترامپ ۱۵۰۰۰ تومان ارزون میکنه
بازنشسته بدبخت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
جناب آقای روحانی تورا خدا با افکار این جامعه پیش از این بازی نکنید و به وجدان تان مراجعه فرمایید و کمتر حرف بزنید و مشکلات موجود را که بیشتر یقه ی قشر فقیر جامعه را درگیر کرده حل کنید
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
سخنان ایشان مایه انبساط خاطر آست
ناشناس
|
Netherlands
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
نمره آلمان از ۱۹/۵ به ۱۸ رسیده و نمره ما که ۸ بود به ۷ رسیده! یعنی ما قبلا هم رفوزه بودیم و الان هم! ولی چون نمره آلمان یک و نیم نمره کاهش یافته ولی نمره ما فقط یک نمره کاهش یافته، پس نتیجه میگیریم آقای روحانی شاگرد اول کلاس است
پاسخ ها
تقی معمولی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
البته به منفی هفت رسیده
منصف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
اگر در انتخابات فردی نامزد وتائید شد که وطن پرستی ایشان برای مردم اثبات شده باشه احتمالا مردم استقبال خوبی از انتخابات داشته باشند والا قالب وظاهر را عوض ردن وباطن همان گزینه های تکراری چهل سال گذشته باشه شاهد مشارکت حداقلی خواهیم بود / ایران فعلا از مسلمون اشباع شده وکمبود وطن پرست داره این یک واقعیت غیر قابل انکاره
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
یکی رانام ببرخوشحالمان کنی چون چیزی که یادمان رفته بودوطن وعشق بوطن بود
ناشناس
|
Canada
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
کشور در اختیار ۱درصدیهاست.امام جمعه هم به یک درصد جامعه تعلق دارد و حرفهای ایشان باعث تعجب نیست.فقط گفتن واقعیت هست که بمردم کمک میکنه عریان واقعیت را ببینند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
آقای امام جمعه اصفهان شما بعد از 40 سل اقتصاد کشور رو درست کنین مردم بدون نصیحت شما بد حجابان را تشویق به استفاده از حجاب مناسب خواهند کرد / چرا نمیخواهید قبول کنید بسیاری از هنجار شکنیها بخاطر لج کردن با افرادیست که فقط بلدند خوب حرف بزنند و در عمل مردود مردود هستند / کدام بخش از کشور را بررسی کنند گند مفت خوری واختلاس و رشوه و رانت در نمیاید ؟؟؟
پرویز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
تواین کشورداعشی کم نداریم
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۲۳:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
یکیش پرویزخان خودمان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
در خصوص حرف های دکتر روحانی عزیز، زبانم قاصر است.ما بهترین شرایط اقتصادی در جهان را داریم خخخخخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
آقای زائری درست میگن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
بله اقتصاد آلمان از ۱۹٫۷۵ رسید به ۱۹/۲۵ ما از ۳/۲۵ رسیدیم به ۳
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
امام جمعه اصفهان حرفهایش را تکرار کرده و توضیح خاصی نداده
کل دنیا حتی کشورهای مسلمان و حتی عربستان حجاب اختیاری است ولی در کشور ما صبح تا شب در مورد روسری زنان افاضات می شود و جنگ اعصاب و بگیر و ببند درست می شود
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
احتمالا درخواب دیده اندکه جزای بدحجاب درآوردن بابای بدحجابیت وگرنه درکلام الله مجیدمجازات دنیوی ندیده این
ناشناس
|
Germany
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
این همه بدبختی دارن ملت، اون وقت وزیر دنبال کری خونی قوتبالی هست و مجلس دنبال رقع محرومیت بازی کن. محرومیت مردم هم کشکه برا مجلس انقلابی
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
اخه این "کشف"حجاب چیه؟مثل کشف الکل رازی یا کشف قاره امریکا توسط کریستوف کلمب هست؟چطور حجاب کشف شده؟کاشف کی بوده؟چرا هر وقت گرانی و اعتراضات مردم به اوج میرسه این حجاب کشف میشه؟یعنی حتی مرگ خاشقچی هم برای مشغول کردن عوام دیگه جوابگو نبود؟مرغ چند؟کره چند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
این امام جمعه یه تزی هم برای گرانی ارزاق و مسکن و خودرو بده بد نیست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
سردار فراموش کرده اند که در هیچ کشور مسلمانی برای روسری مردم را اینطور گرفتار نمی کنند
مدام تکرار می کنند مطالبه ی گروهی از مردم حجاب اجباری است !
پس به مطالبه ی اکثریت که حجاب اختیاری است چرا توجه نمی شود ؟؟
اگر روسری این همه واجب است چرا در دیگر کشورهای مسلمان اجباری نیست ؟؟
مگر خدا و پیامبر و قران ما یکی نیست ؟؟
در دیگر اصول دین و دستورات قران چقدر موفق بوده اید که چسبیده اید به موضوع روسری زنان که حتی جزو فروع دین هم نیست !
مگر خدا در قران و پیامبر برای نپوشیسدن روسری مجازات تعیین کرده اند ؟؟ کی گفته از خود پیامبر هم سخت گیر تر شوید ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
اتفاقاخداوپیغمبروکتاب وقبله مایکیست ولی مطالعه درست درکتاب آسمانی مااندکی ضعیف است وهمین باعث بگرانی میلمانان واقعی میشود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
مسلمان واقعی حتما تویی که فکر میکنید کتاب خدارو فهمیدی و همه باید مثل تو فکر و عمل کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
به نظر امام جمعه ناامن کردن در حد اسید پاشی کافیه یا از داس باید کمک کرد؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
هزار لایک
ایرانی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
اقای روحانی که میگه وضع اقتصاد مابهتره. حتما ایران با تورم بالای 1000 درصدی و دومین دارنده مقام شاخص فلاکت در دنیا از المان با تورم 1.5 درصدی و بالاترین سطح رفاه و درامد مردمش جلو تر است. ادم شاخ در یم اورد از این همه دروغ انهم از شخص رییس جمهور. به قول معروف انچه عیان است چه حاجت به بیان است. دیگه سطح تورم . وضع رقت بار زندگی مردم ایران نشاندهنده وضع خراب اقتصادی اش است. از کوزه همان بتراود که در اوست.
دالغا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
# ما خود آذربایجانیم
زبان مشترک - دین مشترک - مذهب مشترک - فرهنگ و تاریخ مشترک.
نمی دانم چرا مرکزنشینان از حمایت آذربایجانیهای ایران از جمهوری آذربایجان که خاکش اشغال شده و حالا میخاهد آن را پس بگیرد ناراحتند؟
اگر کسی به برادر شما تعرض کرد و حق با برادرتان باشد چه می کنید؟
پاسخ ها
ناشناس
| Luxembourg |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
مساله حمایت اسراییل از آذربایجان و همینطور حمایت آذربایجان از تجزیه طلبانه. با این حال ما باید بی طرف بمانیم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
برای اینکه اسراییل داره از خاک آذربایجان استفاده میکنه و چند مورد توطئه در ایران عزیز ما انجام داده واقعا نمیفهمی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
دوست عزیز بازبان ونژاد وفرهنگ اشتراک داشتن دلیل برحمایت نمیشود اذربایجان خائن هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
دالغا قارداشیم، هر دو ملت ارمتی و آذری همانا ایرانی هستند و هر دو در ایران فامیل و آشنا دارند. پس ایران باید به عنوان یک میانجی خیرخواه جلوی جنگ نکبتی میان دو ملت را بگیرد.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
. دمت گرم کاملا موافقم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
تو درک نمیکنی این یک دام برای مملکت ماست؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
آذربایجان متعلق به ایران بوده نه ایران متعلق به آذربایجان.
خاک ایران در دوره قاجار تصرف روس ها شد. این اراضی که بر سر آن دعواست جزیی از خاک ایران بوده. قره باغ هم جزیی از ایران بوده.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
ناشناس 22:57
سی سال پیش اسراییل با اینکه رابطه نداشت ولی باز هم شما فارسها از ارمنستان اشغالگر حمایت همه جانبه کردید
ناشناس
| United States |
۰۸:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
آنهایی که اسراییل اسراییل میکنن زمان رابطه امارات اسراییل خوب بود ولی وقتی آذربایجان باشد اسراییل بداست
ناشناس
| Netherlands |
۰۹:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
اولا دین و زبان مشترک هیچ حقی برای کسی ایجاد نمی کند با این استدلال چون ارمنستان مسیحی است روسیه و اروپا و آمریکا هم که عمدتا مسیحی هستند باید به پشتیبانی از ارمنستان وارد جنگ شوند خودتان می دانید نتیجه این افکار کودکانه به کجا حتم می شود؟؟؟ آنچه در نظر شما کم بود اشاره به انسانیت بود هیچ جا نگفتید هر دو طرف انسان هستند و باید به خاطر اینکه انسانیت آسیب نبینند و انسان های بی گناه قربانی نشوند جنگ تمام شود تا زمانی که تفکرات شما قومی قبیله ای است هیچوقت پیشرفت نخواهید کرد در هند ۴۰۰ زبان زنده وجود دارد که فرهنگ ها و دین های گوناگونی هم دارند اما همه خود را هندی می دانند تفکر شما متاسفانه بر ضد نظام های بشری است. و توصیه می کنم تفکرتان را اصلاح کنید منطقی ترین و بهترین کار در این درگیری کمک به پایان آن و نشاندن طرفین بر سر میز مذاکره است تا این درگیری بدون آسیب جانی و مادی طرفین تمام شود.از حمایت معنوی شما هم ناراحت نیستیم شما حمایت کن اشکالی ندارد اما در پشت حمایتت افکار ضد انسانی را ترویج نکن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۶
آذری عزیر آیا در جنگ هشت ساله این برادرانت از ایران حمایت کردند؟ چند نفرشان برای ما جنگیدند که حالا شما توقع دارید ملت ایران را درگیر یک جنگی که ربطی به ما ندارد بکنید؟ شایداهداف تجزیه طلبانه پشت این اصرار هاست.
درود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
درود
یک سوال از اقای روحانی دارم
ارزش پول ایران کجاست..ارزش پول اروپا کجاست که همچن ادعایی دارید....
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
چرا قدرت امام جمعه از مقامات دولتی بالاتر است؟ اونا به چه حقی واسه ۸۰ میلیون مردم تعیین تکلیف میکنن؟
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
حق ندارند به زور سیستم پلیسی ادعا دارند
دالغا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
حامیان آذربایجان= ترکیه، پاکستان، اکراین، رومانی، گرجستان
حامیان ارمنستان= ایران، روسیه، فرانسه، آمریکا، یونان
پاسخ ها
ناشناس
| Bulgaria |
۲۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
ارمنستان اگرحامیانی قلدرنداشت اشغالگری نمیکردباپیامت موافقیم زدی بخال
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
زنده باد آذربایجان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
ما طرفدار آذربایجان نیستیم ما خود آذربایجانیم
یاشاسین قره باغ
قره باغ بیزیم دی - بیزیم اولاجاخ
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
قره باغ علی اف که ده. سن باکو وسیله سه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
برو بخواب عمو
دلت خوشه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
یکم فکر کن و احساسی و تعصبی نباش.این موضوع هیچ ارتباطی به ایران و ایرانی نداره تو خیلی غیرت و تعصب داری دست هم وطن خودت رو بگیر چه اذری چه غیر
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
تابناک مگر قرار نیست فقط نظرات با زبان فارسی تایید بشه؟
ناشناس
| Netherlands |
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
خب برو دفاع کن چرا اینجا با وی پی ان شعار می دی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
برو کنار باد بیاد
کوروش
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۴
جمهوری اذر بایجان دروغی بیش نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
نا امنی در شهرکها و محلات اطراف فرحزاد بیداد می کنه
از دره فرحزاد مثل مور و ملخمعتاد و زورگیر و دزد و مواد فروش می جوشه
علنا در کوچه های شهرک نفت پرسه می زنند یا با اندک پولی که از بساز و بندازها می گیرند باغ های فرحزاد را به آتش می کشند
اگر دنبال برقراری امنیت هستید دره فرحزاد را از این افراد پاکسازی کنید که جان و مال و ناموس مردم از دستشون امنیت نداره
روسری زنان مهم تره یا معتاد و مواد فروش که توی کوچه ها پرسه می زنند و به نوجوانان و جوانان مواد می فروشند و دزدی می کنند ؟؟
علنا با چشم خودم می بینم دختران و پسران جوان در ماشین ساعتها می نشینند تا ساقی ها مثل زامبی از دره بالا بیان و بهشون مواد بفروشند
بودجه ی ساماندهی فرحزاد را کی خورد که پروژه رها شده ؟؟
اهالی اطراف فرحزاد از دست این دره که رها شده ذله شده اند
تابناک سانسور نکن من نمی دونم به کجا باید اعتراض کنم که موثر باشه
137 هم می گه در دست اقدامه !
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
این سخنان اقدام علیه امنیت ملی نیست؟ اگر کسی تحریک بشه به اسیدپاشی مسئولش کیه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
45 سال با این همه مراکز علمیه و وزارت ارشاد.گشت ارشاد چه شد / وقتی مادر چادری هست آرزوهای خود را در دخترش میبیند ودختر آرزوهایش را در فرزند. نتیجه پوشش الان. در انظار عمومی میشود و راه کار هم آنتخاب حجاب توسط خانواده هاست و الا با حجاب اجباری نمیشود یک دختر را چادری کرد.مطمئن باشید سال آینده مانتویی وجود نخواهد داشت شلوارها هم کوتاه خواهد شد پس باید عقلا راه کار مفید و عامه پسند ارائه دهند با بگیر وببند هیچ وقت موفق نبوده ایم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
ایرانی= خسرالدنیا والآخره
مجید
|
Germany
|
۲۱:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
رییس جمهور کشوری که تولیدش پرایده خودشو با کشوری که بنز و بی ام و تولید میکنه مقایسه میکنه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
عمداً با اعصاب مردم بازی میکنه اما به چه نیتی؟؟؟؟
ناشناس
| Netherlands |
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
پراید هم تولیدش نیست مونتاژه
مهدوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
آیا امام‌جمعه اصفهان در مورد فسادهای افسار گسیخته اقتصادی که آه از نهاد مردم بلند کرده، چیزی گفته‌اند یا اینکه با آن مسائل مشکلی ندارند؟
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۱:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
چهار هزار امام‌جمعه شعرها و شهرستانها و بخش های کشور که دغدغه پول و مسکن ندارند . مثلا در شهر ما منازل را به اسم حسینه تحویل میدهند ایمه جمعه میدهند .‌هم‌برق و اب و گاز و تلفن و ایتب و دهاب و خودرو هم‌مجانی هست .
علیرضا
|
United Kingdom
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
آره بابا شما فقط خوبید، همه قدرتها یا نابود شدن یا دارن نابود میشن ولی ما هر روز بهتر میشیم فقط نمیدونم چرا آلمانی هیچ فشاری متحمل نمیشه ایرانی داره زیر بار فشار له میشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
روحانی مثل اینکه همنشین حسین شریعتمداری شده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
بعضی ها که حرف مفیدی برای گفتن ندارن بهتره که حرفی نزنن
ناشناس
|
Romania
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
معلومه که اقتصاد ایران بهتر از آلمانه، همانطور که محصولات سایپا و ایران خودرو بهتر از بی ام و و بنز هستند.
ناشناس
|
Germany
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
وا اسلاما برای این دوره است. اصول دین را پایمال میکنند و به فروع دین پافشاری میکنند. توحید خلق خدا را خراب میکنند و ظاهر اسلامی برایشان درست میکنند. یا امام زمان به فریاد اسلام برس.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
حجاب جزو فروع دین هم نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
آقای روحانی کشور آلمان را یک زن سیاستمدار اداره می کند که هر وزیرش از کل کابینه آت مدیر تر مدبر تر هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
آقای روحانی ایران را با افغانستان ویمن مقایسه کنید نه با آلمان
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
باز هم افغانستان و یمن بهتره برای اینکه اونجا نمیگن زندگی رو برای زنان بدحجاب ناامن کنید اصلا حجاب اجباری نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
مقایسه با افعانستانی که ارزش پولشش به مراتب از ریال بیشتره؟
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
کاش نمایندگان نسبت به وظایف خودشون هم به اندازه پرسپولیس احساس وظیفه میکردند
عموما افرادی که در کار و وظایف خود تخصصی ندارد برای فرار به جلو به سایر امور بی ارزش می پردازند که از وظایفشان نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
مرگ بر سانسورچی تابناک
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
تابناک از آزادی بیان ترسی نداره نگران آزادی بعد از بیانه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
مرگ نفرست بر بنده خدایی که فقط قوانینی که بهش دیکته شده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
دیگه شعار مرگ نده !
این شعارهای مرگ مملکت را به اینجا رسونده
اگر سانسورچی خوب عمل نمی کنه بهش انتقاد کن ولی شعار مرگ نده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
آقای امام جمعه می دانید حرفهای شما ممکن است دوباره اسید پاشان را به خیابانها بکشاند؟.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
و مردمم مقابله به مثل کنند و درگیر جنگ داخلی بشیم ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
نه نمی داند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۴
هنوز متوجه خشم فرو خورده ملت نیستند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
هرکس غیر همتی بود دلار دوسال پیش این قیمت بود ؟؟ وقتی صادرات نفت کشور نزدیک به صفر شده ، مبادلات بانکی انجام نمیشه ، انتقال دلار شتری انجام میشه ، نباید زیاد توقع داشت ، به هر حال این اوضاع رو افراطیون داخل برای ما رقم زدند و روحانیدو همتی کاره ای نیستتد ؟؟ دیدید که خبر استعفای روحانی چقدر انها رو به وحشت انداخت میدونند روحانی استعفا بده یک ماه نمیتونتد کشور رو اداره میکنند ؟؟ دولت بهترین کار سامان دادن بازار خودرو و فولاد هست که بیشترین تاثیر را روی زندگی ملت داشته
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
مملکت رهبر داره هر موقع لازم بود ایشان تعیین تکلیف می کنن. زیادی که حرف بزنی عکس العمل درخور می بینی.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
عاشق منفیا شدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
خیلی از حرفای روحانی سفسطه است بقیه هم مغلطه هست چیزی که اینا درسش رو خوندن
ناشناس
|
Luxembourg
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
اهداف کشورها از این جنگ:
اسراییل: تفرقه افکنی بین مردم ایران و همینطور ایجاد اختلاف بین ایران و ترکیه و ناامن کردن مرز ایران
ترکیه: قدرت گرفتن در منطقه قفقاز و امتیاز گرفتن از روسیه
کشور آذربایجان: تحریک احساسات ملی گرایانه برای حمایت از حکومت
پاسخ ها
ناشناس
| Austria |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
مثل اینکه خبرنداری ارمنستان درتل اوویو سفارتخانه وسفیر داردارمنستان هم ارتوبره میخوردوهم ازآخور ولی هم ازما بدش میآید وهم از آنها وهر جامنافعش باشد سرش راداخل میکند ماهستیم که بایدمراقب حیله گری ارمنه باشیم آذربایجان درهرحال همکیش مااست شما سرت بکارهمکیشانتان باشد
ناشناس
| Netherlands |
۰۹:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
به ۲۳:۳۴
دوست عزیز تو هم خبر نداری پهپادهای پیشرفته از اسراییل به آذربایجان داده شده اند لطفا با این حرف هاجو سازی نکن جنگ راه حل نیست و باید کمک کرد که جنگ تمام شود نه اینکه به آن دامن زد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
پراید شده ۱۴۰ میلیون
روحانی
روحانی
ملت ایران رو چی فرض کردی که این حرفا رو میزنی
پاسخ ها
ناشناس
| United States |
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
علت گرلنی خودرو جز سیاست های اقتصادی هست که از این طریق دو هدف دنبال میشود . جمع کردن نقدیتگی جامعه . دوم با انباشت تولید و صادرات خودرو میشود به جای نفت تولید و صادرات خودرو را افزایش داد .‌این سیاستی هست که کل اتاق فکری در نظر گرفته . یعنی دلار تا مرز ۵۰ هزار تومان برای رشد صادرات و تولید ممکن هست بالا برود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
یا همه ما با هم در این کشتی طوفان زده به ساحل نجات میرسیم یا جدا جدا غرق میشویم
آبدارچی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
از کرامات شیخ حسن این است
شیر را خورد وگفت شیرین است
تقی معمولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
کیم جونگ اون برای ترامپ آرزوی سلامتی کرد
ولی الان تو دلش به ترامپ میگه بری دیگه برنگردی
آبدارچی جهنم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
مثل اینکه من به حرف اوس حسن گوش کردم وترامپ رو نفرین کردم نفرینای من رو ترامپ اثر گذاشت بلاخره فقط من گفتم الهی یرقان بگیره ای کرونا گرفته
اگر دست به دست هم دهیم ونفرین کنیم هفته دیگه هر یک ریال 30000دلاره انشالله
خخخخخخ
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
واقعا مایه تاسف است که جای مرحوم اقای طاهری امام جمعه فقید اصفهان این اقا با بینش و افکار نشسته .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
امروز رفتم تخم مرغ بخرم املت درست کنم دیدم تخم مرغا حجاب خودشون رو رعایت کردن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
کرونا اومده تیمای آسیایی دارن به شدت احتیاط میکنن فوتبال آسیا افت کرده یه تیم ایرانی تونست برسه به فینال بعد اینا فکر کردن واقعا عرضه و لیاقت خودشون بوده کدوم لیاقت شیر غرب آسیا الهلال اصلا انصراف داد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
سلام و عرض ادب
من دبیر یکی از مدارس هستم و معمولا امتحانی که میگیرم در سطح متوسط است. یکبار ملزم شدم برای انتخاب دانش آموز منتخب مدرسه امتحان رو سخت تر بگیرم تا ببینیم کدام دانش آموز نتیجه بهتری گرفته و نسبت به حالت معمول افت کمتری دارد. امتحان از همه دانش آموزان گرفته شد و مشاهده کردم برخی دانش آموز زرنگ افت قابل ملاحظه ای داشته‌اند، این در حالی بود که یکی از دانش آموزان ضعیف که متوسط نمره او (در کل امتحانات) به ۱۰ نمی‌رسید اختلاف نمره ی زیادی با حالت معمول نداشت. بهرحال در جدولی میزان افت نمره دانش آموزان رو لحاظ کردم و براساس رده بندی این دانش آموز تنبل کاهش نمره اش از برخی زرنگها بیشتر شد.
گزارش اختلاف (افت) نمره اینجانب در دفتر مدرسه دیده شد و باعث خنده همکاران قرار گرفت و یکی از دبیران به شوخی پیشنهاد داد که نفر تنبل رو به آزمون بالاتر معرفی کنم.
قیاس اقتصاد ما و مقایسه افت آن بین کشور ایران و آلمان توسط آقای رئیس‌جمهور به همین اندازه سطحی و ناشیانه است و بدیهی است که برای هیچ کس پذیرفتنی و قابل قبول نیست
حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۲
طرف تو امریکا و انگلیس و اسرائیل برای سی ستل برنامه ریزی مکنند. بعد مقایسه کنید با سخنان روحانی و امام جمعه اصفهان.... یک عده که بخاطر عقب ماندگی صدا وسیما ما شدن پان ترک و پان فارس.......
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
حرفای روحانی مثل اینه که یه نفر که ویترین داره و سر کوچه پفک و آدامس میفروشه خودش رو با یه فروشگاه زنجیره ای با هزاران شعبه مقایسه کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
عجب توضیحی دفتر ایشون دادن
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
در قران برای عدم رعایت حجاب چه حکمی ذکر شده؟
باران ورسانی
|
Canada
|
۰۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
جالبه که هر چه دوست دارند میگو یند و سر آخر هم نشریات هستند که با تقطیع سخنانشان تشویش اذ هان عمومی می کنند.شما جوابیه دفتر امام جعمه اصفهان را دوباره بخوانید. خود این جوابیه و کوشش در پنهان شدن لابلای کلمات خبر دیروز را تایید می کند.ایشان سابقه سخنان این چنینی فراوان دارند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
بابا زیاد سخت نگیرید آقای روحانی خواست فضا رو لطیف کنه که امام جمعه‌ اصفهان لطیف ترش کرد خخخ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
خیلی جالبه هرکسی هر جور خواست حرف میزنه بعد که می بینه اوضاع پسه میگه منظورم این نیست
مثل این رو می مونه که طرف رو بکشی به ناسزا بعد بگی منظور این معنیش نبود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
روحانی
هزار بار روی دولت قبلی را سفید کردی
به راستی هر روز بابت رأی که به تو دادم از خدا طلب آمرزش می کنم
امین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
اقای روحانی اون حساب بانکی دوستان شماست که رشد بی سابقه ای داشته نه اقتصاد کشور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
جنس های جدید از کجا میاد؟ نکنه چینی تقلبی می زنه طرف
شهروند
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
دقت کنید نگفته اقتصاد کشور و مردم گفتن اقتصاد ما یعین دولت و مسئولین و نمایندگان
تفاوت هست بین مای این بیخیال در خواب خفته تا ما
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
اگر بعد از اظهارات مشوش کننده اذهان عمومی توسط بعضی از این امام جمعه ها مثل امام جمعه اصفهان و بجنورد تریبون امام جمعه از آنها گرفته شود، دیگران حساب کارخود را خواهند کرد و چنین غیرمسئولانه سخن نخواهند راند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
متاسفانه به دلیل سرکار بودن افرادی همانند امام جمعه محترم اصفهان ، مدام در حال درجا زدنیم ، هم در اقتصاد و بازرگانی و امور دنیوی و هم در حجاب و نماز و امور اخروی.
وضعیت پوشش در ایران به مراتب بدتر از خیلی از کشورهای مسلمانیست که در آنها حجاب اختیاریست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۱۳
ایکاش تو همه این سال ها به جای این مسولان به فکر حجاب بودند به فکر رانت اختلاس دزدی اقا زاده هابودند الان مردم دین ایمانشان نیز سر جاش بود
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
المپیک 2020 توکیو علی داوودی محمدرضا گرایی حسن یزدانی مراسم تحلیف ریاست جمهوری
آخرین اخبار