بازدید 61644
دو هزار و دویست و سی و پنجمین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند سردار فدوی: بهتر است آمریکایی‌ها به خلیج فارس بیایند تا در دسترس ما باشند /وزیر بهداشت: از یک میلیارد دلاری که رهبری با برداشت آن موافقت کردند، به جز سهم کوچکی، نگرفته‌ام و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۰۴۶۷۳
تاریخ انتشار: ۰۲ مهر ۱۳۹۹ - ۱۹:۲۰ 23 September 2020

تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.


از یک میلیارد دلاری که رهبری با برداشت آن موافقت کردند، به جز سهم کوچکی، نگرفته‌ام
سعید نمکی، وزیر بهداشت، در بخشی از دل‌نوشته‌ای خطاب به سردار سلیمانی نوشته است: پاییز سنگینی فرامی‌رسد. موج حمله جدیدی شکل گرفته، یک میلیارد دلاری که رهبری از صندوق توسعه موافقت کردندT ماه‌هاست به جز سهم کوچکی نگرفته‌ام. نمی‌دانم برای کدام کار مهم‌تر گذاشته‌اند؟


حذف کامل هاشمی از تاریخ دفاع مقدس، تحریف خطرناکی است
مسیح مهاجری، مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی از تحریف نقش و جایگاه آیت الله هاشمی رفسنجانی در دوران دفاع مقدس انتقاد کرد. در یادداشت مدیر مسئول روزنامه جمهوری اسلامی آمده است:حذف کامل نام، تصویر، فیلم، سخن و اقدامات آیت‌الله هاشمی رفسنجانی، نمونه دیگر این نوع تحریف خطرناک تاریخ دفاع مقدس است. در همین مراسم تجلیل، حتی یک عکس از آقای هاشمی رفسنجانی که فرمانده جنگ بود و مقدمات همان پذیرش عاقلانه و مدبرانه قطعنامه را فراهم کرده بود، دیده نشد. در گزارش رئیس ستاد نیروهای مسلح نیز حتی اشاره‌ای به آقای هاشمی رفسنجانی به عنوان یکی از فرماندهان واجب‌التکریم وجود نداشت، درحالی که هاشمی رفسنجانی برجسته‌ترین نقش را در دفاع مقدس داشت. رسانه ملی و دستگاه‌های رسمی و تدوین تاریخ دفاع مقدس نیز همین روش را سالهاست که در پیش گرفته‌اند و متأسفانه این ظلم را به تاریخ ایران و تاریخ دفاع مقدس روا می‌دارند، به طوری که آقای هاشمی رفسنجانی در نمایشگاه‌ها و موزه‌های دفاع مقدس و یادواره‌ها و همایش‌ها هم سانسور می‌شود. تأسف‌ بالاتر این است که علاوه بر حذف، حتی تهمت و دروغ نیز نثار آیت‌الله هاشمی رفسنجانی می‌کنند. اینان، مرتکب خائنانه‌ترین نوع تحریف می‌شوند و از این واقعیت غافلند که مردان خدوم و خداجو از حافظه تاریخ محو نمی‌شوند و خدای متعال نیز به وعده خود درباره آنها که فرمود: «إِنَّ اللَّهَ یُدَافِعُ عَنِ الَّذِینَ آمَنُوا إِنَّ اللَّهَ لَا یُحِبُّ کُلَّ خَوَّانٍ کَفُورٍ»(حج ۳۸) عمل خواهد کرد.


دومین نامه سیاسی موسوی خوئینی‌ها در سال گذشته
سیدمحمد موسوی خو‌ئینی‌ها، دبیرکل مجمع روحانیون مبارز در نامه‌ای که آن را در کانال تلگرامی خود منتشر کرد، به موضوع انتخابات ۱۴۰۰ با توجه به مشکلات معیشتی مردم و کرونا و دلایل لزوم مشارکت در این انتخابات پرداخت.  در بخشی از این نامه آمده است: گفته می‌شود یکی از علل عدم مشارکت بعضی گروه‌ها و برخی فعالان سیاسی، رفتار ناصواب نهادهای مسئول و غیرمسئول و دخالت‌های ناروای آنان در تمام مراحل انتخابات است. بنده این نگاه را تخطئه نمی‌کنم؛ اما آیا نباید به همین علت در انتخابات مشارکت فعال داشت تا هرچه بیشتر این رفتارها و دخالت‌های ناروا آشکار شود و ملت را به تصمیمی مناسب برساند؟ اگر دیگران مرتکب رفتارهای ناصواب و دخالت‌های ناروا شده‌اند، چرا ما صحنه را ترک کنیم؟ آیا عرصه را ترک می‌کنید تا معلوم نشود که آنان چه بر سر انتخابات می‌آورند؟ هرگز چنین گمانی به شما گرامیان نمی‌رود. پس در انتخابات شرکت کنید تا به إِحْدَی الحُسْنَیَیْن دست یابید: یا پیروزی، یا افشای بیشتر چهرهٔ کسانی که انتخابات را به بازی گرفته‌اند. آری، موضوعاتی هست که باید ابتدا به آن‌ها پرداخت، اما در روزها و ماه‌های آینده از اهمیت انتخابات نیز نباید غافل ماند. همین‌جا عرض می‌کنم که بی‌توجهی به امر خطیرِ انتخابات ریاست جمهوری قطعاً اوضاع آشفته و نابسامان اقتصادی، سیاسی، اجتماعی و فرهنگی کشور را نه‌تنها به سامان نمی‌رساند که بدتر از آنچه هست می‌کند. نهاد ریاست جمهوری تنها نهادی است که در قوارهٔ سایر جمهوری‌های دنیا، نماد جمهوریت نظام است و بر خلاف انتخابات خبرگان رهبری ـ که آن هم مشکلاتی دارد و باید در زمان دیگری به آن پرداخت ـ یک انتخابات صنفی نیست. ریاست جمهوری نهادی است که با همه آنچه دستگاه های مسئول و غیرمسئول به هنگام انتخابات بر سرش آوار کرده و می کنند، باز هم نماد جمهوری است، و همین هم آرامش را از گروهی گرفته است و می‌خواهند با هر بهانه‌ای آن را از ساختار نظام حذف کنند و نمی‌دانیم چه خواب‌هایی برای پس از آن دیده‌اند. همین دلیل کافی است که همهٔ فعالان سیاسی و گروه‌ها و احزاب و انجمن‌ها و دیگر تشکل‌هایی که دل در گرو جمهوری اسلامی دارند فعالانه در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنند تا این نهاد و نماد جمهوریت مستحکم‌تر از پیش بماند و خیال محو آن را از سر خام‌اندیشان و احیاناً بدخواهان بیرون کند.

سردار نقدی: از نیازهای کشور، توسعه نرم‌افزارهای ادعیه است
سردار نقدی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در نشست سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج مستضعفین که امروز چهارشنبه برگزار شد با اشاره به جنگ نرم دشمنان اظهار کرد: امروز رسانه در کارزار و خط مقدم جنگ فرهنگی است، به خصوص اینکه متاسفانه معلوم نیست چرا مسئولان ما تصمیم دارند که این عرصه همچنان در دست دشمن بماند. آمریکا تنها عرصه‌ای که به آن امید بسته، رسانه است. او ادامه داد: امیدواریم که این خرمشهر اشغال شده فضای مجازی را ما بتوانیم مجددا از دشمن پس بگیریم و بدانیم که این عرصه دست سرویس های جاسوسی نیست و این هم یک جنگ و یک دفاع مقدس است که بسیار سخت تر از دفاع قبلی است. امروز آمریکا در ذلیل‌ترین دوران خودش به سر می‌برد و به آتش کشیدن پرچم آمریکا که در بیست‌ودوم بهمن ماه در کشور ما انجام می‌شد، امروز به داخل کشورش رفته است. سردار نقدی گفت: امروز یکی از موضوعات مهم و چاره ساز برای ما دعاست و ما نیاز به یک نرم افزاری داریم که بتواند در زمان و مکان مخصوص این دعاها را به ما معرفی کند.

حجاریان: هم احمدی‌نژاد دروغ گفت و هم روحانی
سعید حجاریان: ما یک دهه پیش با پدیده‌ای روبه رو بودیم که در دوربین زل می‌زد و دروغ می‌گفت. حالا ما با پدیده‌هایی مواجه هستیم که به بیت‌المال دست‌اندازی می‌کنند و می‌گویند: «آقا گفته» یا «آقا اجازه داده» یا یک روحانی که می‌گوید من هم مثل آقا. «من به دفعات گفته‌ام دروغ یکی از عوامل اصلی این وضعیت نابهنجار ماست که بی‌اعتمادی یک از نتایج آن است. واقعیت این است هم احمدی‌نژاد دروغ گفت و هم روحانی و البته بگویم، این‌ها بازتولید دروغ بالادست است. ما یک دهه پیش با پدیده‌ای روبرو بودیم که در دوربین زل می‌زد و دروغ می‌گفت. حالا ما با پدیده‌هایی مواجه هستیم که به بیت‌المال دست‌اندازی می‌کنند و می‌گویند «آقا گفته» یا «آقا اجازه داده» یا یک روحانی که می‌گوید من هم مثل آقا. مردمی که به‌خاطر ۲۵ گرم کره در صف نگه داشته می‌شوند، باید این چیزها را تحمل کنند و اعتماد بورزند؟!»

نماینده مجلس: سپاه انتقال پایتخت را بر عهده گرفته است
همشهری آنلاین نوشت: ابوالفضل ابوترابی نماینده مجلس شورای اسلامی چند روز پیش از نامه‌نگاری‌هایی در خصوص انتقال پایتخت بین قرارگاه خاتم‌الانبیا و رئیس‌جمهور خبر داد: «جانمایی و همه موارد در زمینه انتقال پایتخت مشخص شده است، قرارگاه خاتم‌الانبیاء (ص) نیز نامه‌ای را رسماً به رئیس جمهور ارسال کرده و بدون اینکه پولی از دولت بخواهد عنوان کرده که ساماندهی تهران را انجام می‌دهد و انتقال پایتخت سیاسی و اداری را نیز به سرانجام می‌رساند.» صحبت‌های ابوترابی در حالی است که موضوع انتقال پایتخت در تمام دوران روسای جمهور پس از انقلاب مطرح و با دلایلی رد شده است و کارشناسان اعلام کردند این کار نه امکان‌پذیر است و نه مقرون به صرفه.

سردار فدوی: بهتر است آمریکایی ها به خلیج فارس بیایند تا در دسترس ما باشند
جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد که تلاش آمریکایی ها برای ایجاد ائتلاف های ضدایرانی قدیمی است. سردار علی فدوی،جانشین فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در گفت و گو با شبکه المیادین گفت که تلاش های آمریکا برای ایجاد ائتلاف ها علیه انقلاب اسلامی قدیمی است. وی تاکید کرد: آمریکایی ها در تشکیل هیچ گونه ائتلاف جدید علیه انقلاب اسلامی موفق نشده و نخواهند شد. بهتر است که آن ها به خلیج فارس بیایند زیرا در آن صورت در دسترس ما خواهند بود. سردار فدوی خاطرنشان کرد: آمریکایی ها اگر هرگونه حماقت جدیدی مرتکب شوند با قدرتی مواجه خواهند شد که هیچ گاه تصور آن را نمی کردند. وی همچنین تاکید کرد که آمریکا با تحمیل تحریم های تسلیحاتی علیه ایران به اهداف خود نخواهد رسید.

واعظی: امیدواریم سند ۲۵ ساله ایران و چین در دولت دوازدهم به امضا برسد
رییس دفتر رییس جمهوری درباره اهمیت سند راهبردی ایران و چین گفت: سند ۲۵ ساله روابط ایران و چین بسیار مهم است، روابط ایران و چین در بخش های مختلف سیاسی و اقتصادی گسترش پیدا کرده و تعمیق شده است. این سند منجر می‌شود تا بتوانیم هدفمند برای فعالیت دستگاه‌های مختلف کشور در زمینه های مختلف برنامه‌ریزی کنیم. واعظی رییس دفتر رییس جمهوری افزود: سند ۲۵ ساله هم بر روی روابط ایران و چین و هم در ارتباط مسائل منطقه تاثیر گذار است. در دولت و همچنین محافل دیگر در این زمینه گفت و گو بحث کردیم و امیدواریم این سند در دولت دوازدهم نهایی شود و به امضا برسد. واعظی گفت: وزیر امور خارجه (ظریف) در آینده‌ای نزدیک به چین سفر می کند و در این سفر حضوری درباره برخی موضوعات مذاکره می‌کنند. این سفر فرصت مغتنمی است و تیم اقتصادی هم همراه وی هستند که امیدواریم این موضوعات نهایی شود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۴۳
در انتظار بررسی: ۲۲
انتشار یافته: ۱۴۴
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
سند ارتباط با چین باید به همه پرسی گزاشته بشه
پاسخ ها
ساندیسی زاده
| United States |
۲۱:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
مردم چه کاره اند.مردم قوه تشخیص خوب وبد را ندارند و صلاح خویش را نمی دانند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
دلت خوشه، همه پرسی
ناشناس
| Croatia |
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
چین باید به جرم نسل کشی وانقراض مسلمانان این کشور محاکمه شود.
چین و حاکمان چین باید به جرم جنایت وکشتار جمعی انسان ها توسط ویروس آزمایشگاهی چینی کرونا محاکمه ومجازات شوند.
ناشناس
| France |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
چینی کشوری است که جنین آدم را به عنوان غذایی خوشمزه ولاکچری در بعضی رستوران های آن می پزند .
حتی کشورهای که قادر به پرداخت بدهی های خود به چین نیستند شرکتی شهروندان کشور بدهکار را ابتدا سلاخی کرده وبسته بندی کرده وگوشت انسان در سوپر مارکت ها وفروشگاه های زنجیره ای آن به فروش می رسد.
ناشناس
| Tanzania, United Republic of |
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
لطفا اول تحلیل های آقای امید دانا در مورد این سند ارتباط را بخوانید و بعد قضاوت کنید. در مورد مسلمانان چین هم اول صحبت های آقای رائفی پور در این مورد را بخوانید بعد قضاوت کنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
ناشناس 23:14 به چه کسایی هم ارجاع میدی، دانا؟؟؟ رایفی پور؟؟؟
ناشناس
| Romania |
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
وقتش برسه به یک چینی هم اجازه راه رفتن روی خاک ایران را نمیدیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۶:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
می خواهم برای قنادی ام شکلات بخرم کدام برند بهتر است؟
بهتر است همه پرسی برگزار کنیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
ترامپ دیوانه گفت چین اجازه نمی داد مردم داخل کشورش مسافرت کنند ولی با هواپیما آنها را به کشورهای دیگر می فرستاد .
آیا این دیواننه درست می گوید ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
قیمتها هرروزپرمیکشند و حقوق ها سالیانه قطره چکانی افزایش می یابند هیچکس هم پاسخگو نیست مملکت به حال خودش رها شده
یکی دنبال احیای بدن پوسیده ومتعفن شده برجام و تجدید ماموریت های ژنو هست دیگری دنبال خودروی شایی بلنده ان بکی هوای انتقال پایتخت درسر داره !!!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
نه پس بریم تحلیل های استاد مسیح علی نژاد و زیبا کلام رو گوش بدیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
سمنانی های محترم و عزیز اگر می شود برای چند دوره شخصی از استان شما برای ریاست جمهوری منتجب نشوند
با اسپاس
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۰۹:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
مثلا از تهران بود چه گلی به سرمون میزد که به سمنانیا تیکه میندازی
همه جای ایران ادم خوب و بد داره
ناشناس
| Germany |
۱۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
شیخ حسن روحانی بلاخره این دم آخری هم زهر خودشو ریخت و زادگاهش را پایتخت کرد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
امیدوارم سند با چین در دولت بعدی نهایی شود که یک کمی و تا حدودی خیالمان راحت تر باشد
پاسخ ها
ساندیسی زاده
| United States |
۲۱:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
به حول وقوه الهی با برادران چینی تو دهن استکبار می زنیم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
ساندیسی زاده جان بعضی ها ممکن است اسم تورا ندیده گمان کنند راست میگوئی . با هر کشوری پیمان بستن تبعات خودش را دارد. چین همیشه یکچانبه ترین پیمانها را با طرف مقابل خود بسته است. امیدوارم پیمان ما با آنان بسته نشود یا بلای دیگر کشورهای شریک چینی ها بر سرمان نیاید.
ناشناس
| Canada |
۰۴:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
چینی ها بلایی که سر منابع طبیعی خودشون‌ آوردند حتما سر کشور ما هم میارند.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
دوست عزیز من یک فردی از سمنان به شما می گویم که ما
کمر همت به نابودی ایران بسته ایم و دست بردار هم نیستیم
ناشناس
| United States |
۱۳:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
آقا یا خانم ساندیسی زاده:
متاسفانه فعلا که برادران چینی بدون اجازه امریکا از ما نفت هم نمیخرن
ناشناس
|
Singapore
|
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
1
فیلم سخنان سید مهدی کلید دار زاده مدیر عامل فرش تابان مهر را دیدم و همراه با وی اشک ریختم.چطور میشود کسی را که عاشق وطنش بوده و برای خدمت به مملکتش برگشته به چنین حالی و روز اسف باری انداخت؟چطور میشود یک کارخانه مدرن را با سو مدیریت نابود کرد؟مگر این کارخانه برای محرومین ایجاد اشتغال نکرده بود؟قوه قضاییه و دیوان عدالت اداری کشور کجا بودند؟ امروز اگر مسئولان قوه قضاییه از شرم ظلمی که به این مرد شد خواب بر ایشان حرام شود رواست. یک عده کار نابلد پستهای دولتی را در تامین اجتماعی،اوقاف،بنیاد مستضعفان و.... در دست گرفته اند و در اکثر دعاوی انها با مردم به مدد حمایت پنهان و اشکار برنده میشوند و گویا انها که باید جلوی اینکارها بایستند در نوعی خلسه دائمی فرو رفته اند و با هیچ تلنگری از خواب برنمیخیزند !!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
این همه کارخانه هستند وام هم می گیرند چرا انها نمیخوابد؟ به هیچ جا هم وصل نیستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
راست میگه دیگه اینهمه کارخانه هستند که تولید میکنن و ما تولیدکننده اول منطقه و منظومه شمسی هستیم چطور وضع به این روشنی رو نمیبینی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
وقتی سرمایه تو 100 واحد است باید یک کار 70 واحدی شروع کنی و با احتیاط فعالیت کنی نه اینکه یک کار 1000 واحدی شروع کنی 900 واحد هم قرض بگیری و مملکت را علاف خودت بکنی
ناشناس
|
Singapore
|
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
2
شاسی بلند خواستن برای نمایندگان مجلس انقلابی که میدانند وضع کشور و بیت المال در این جنگ اقتصادی تا چه حد خراب است خیانت به کشور است و باید نمایندگانی که از رانت قسطی خودرو ساز استفاده میکنند با نام به مردم معرفی شوند تا مردم بدانند کدامیک نماینده انها بوده و کدام نماینده خودرو ساز!!!
قطعا مردم از نمایندگانی که خود را انقلابی نام نهادند انتظار دارند تا مثل انها با محرومیت زندگی کنند تا درد مردم را بهتر بفهمند.پیامبر گرامی اسلام نیز در شعب ابی طالب سنگ به شکم میبست و ان یکدانه خرمای سهم خویش برای افطار را نیز به دیگران میداد
این نمایندگان اگر واقعا انقلابی هستند تاسی به پیامبر خود کنند و در غیر اینصورت اعلام بفرمایند که نماینده پول و قدرت و ثروت هستند نه نماینده انقلابی مردم!!
پاسخ ها
نسیم
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
جناب امیرآبادی عضو هیئت رئیسه در توجیه کارشان فرمودند وزرا چندتا. چندتا خودرو در پارکینگ دارند...تو گویی میدان میدان تصرف غنائم است و نگران که مبادا کمتر از دیگری غنیمت نصیبشان شود...یکی نیست ازحضرات بپرسد شما که ادعای انقلابیگری دارید چرا بجای نگاه به وزرا به سردار سلیمانی نگاه نکردید که حتی یکبار حق ماموریت دریافت نکرد حتی زمانیک ه دچار مشکل مالی شد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
دوست عزیز نیسم جان
اینها نه پیرو ولایت هستند ونه عاشق سردار سلیمانی اینها مثل ابن حر هستند دنبال غنائم منتهی بنام اسلام ودین وشهدا ورهبری کاملا درست گفتید شماچرا ازوزرا واستانداران گوی سبقت میگیرید شما که درحین سخنرانی اول بجای بنام خدا گفتن نام سردار سلیمانی را تبرک سخنرانیهایتان میکنید وهرکدام ازشماها شاید درطول این 41سال یکبار سردار راازنزدیک ندیده باشید ولی الان هرکدامتان دارید ازوی خاطره نقل میکنید من بودم سردار روزی روزگار سردار اینطوری کرد من اونطوری گفتم اشک ریختم گفتم ال بل نسیم جان بخدا اینها مدعیان اسلام خطرناکتر از اصلاح طلبان هستند اینها هرگونه عملشان را بخوبی تطهیر میکنند چون متصل به کر هستند همین اق شیخ اینها اقای پناهیان ساکن بالا شهر درلباس پیامبر هدیه چند ده میلیاردی تازه طلبکار هست وهستند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
سلام قول میدم به مردم شریف ایران تا یک ماه اینده دلار 50هزار تومان میشه سکه 24میلیون مردم هیچ راهی جز قبول کردن این قیمت ندارند من دلار بود 12هزار نخریدم گفتم دولت ی کاری میکنه نکرد دلار شد 20هزار تومان نخریدم گفتم دولت ی کاری میکنه هیچ کاری نکرد دلار شده 28هزار تومان باز نخریدم گفتم دولت و مجلس ی کاری میکنند اما .....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
آخه کدوم مجلس انقلابی؟؟؟؟؟؟؟؟ ا
ناشناس
|
United States
|
۱۹:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
چقدر شایسته است که با توجه به زمان طولانی قرارداد(ربع قرن ) ازیک طرف وتغییر وتحولات سریع جهانی از طرف دیگر.محتویات این سند 25 ساله برای افکار عمومی روشن شود تا خدایناکرده شایبه ی سلف فروشی منابع وامکانت کشور در افکار عمومی پیش نیاید .نمایندگان محترم مجلس در جهت حفظ منافع ملی میبایست در این خصوص حساسیت ویژه ای داشته باشند.
پاسخ ها
ناشناس
| Tanzania, United Republic of |
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
اتفاقا آمریکایی ها به شدت به دنبال جزئیات این قرارداد
هستند و نگران آن هستند.
برای همین دارند تبلیغ می کنند که حتما باید جزئیات قرارداد فاش شود.
ناشناس
| United States |
۰۶:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
ناشناس عزیز 23.16 اتفاقا ابر قدرت ها دست هم را خوب میخوانند ومیدانند در دنیا چه میگذرد ..این مردم کشورها هستند که گاهی به هر علت نامحرم به حساب میایند .اسرار کاربران ومحترم وطن پرست بر همه پرسی .برای این قرارداد در همین راستا ست.
ناشناس
|
Singapore
|
۱۹:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
3
خیر جناب موسوی خوئینیها.بنده در انتخابات شرکت نخواهم کرد تا به اقایان ثابت شود بنده چک سفید امضا به کسی نداده ام.سالها قبل دبی و ریاض و استانبول از ما عقبتر بودند و مردم انجا در جستجوی زندگی بهتر و کار به اینجا میامدند و حالا بر عکس شده.زمانی که اقایان پیام شرکت نکردن ما را در انتخابات گرفتند و قبول کردند که ما ملت نیز به اندازه ایشان دغدغه این اب و خاک داریم و برای کسی که انتخاب کردیم اهمیت و قدرت قائل شدند حتما در انتخابات شرکت خواهم کرد.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
جان عربستان و ترکیه از ما جلو هستند؟ وقبا از ما عقب بودن؟ کی برای تبلیغ درست کرده؟
در مورد امارات هم قبلا چیزی نبوده والان هم با شیشیه درست شده که پی ریزی نشده و با یک باد می ریزد
ناشناس
| Poland |
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
به ۲۲:۰۴
به شعار که نیست شاخص وجود داره در بسیاری از شاخص ها ما از همه همسایگان عقبتریم حتی در زمینه آزادی زنان و تعداد نمایندگان زن از افغانستان هم عقبتریم از عربستان و ترکیه هم عقبتریم و اظهر من الشمس است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
زنان کمتر هستند در نماینده نشان از عقب ماندگی است!!!
بسیاری از شاخص های برتری انها را بگو تا جوابت را بدهم هر چند فقط در چند مورد برتر باشند دلیل بر این نیست در همه چی برتر باشند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
ناشناس22:04 اگر ترکیه از ما جلوتر نبود که برای رفتن به ترکیه و اقامت گرفتن مسابقه نبود.عربستان هم وضع مردمش از ما به مراتب بهتر است. پاسپورتش هم با ارزشتره مثل پولش.
ناشناس
| Netherlands |
۰۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
شاخص ها باید هموزن باشند وزن هیچ شاخصی به اندازه معیشت و رفاه نیست. کافیه نرخ تورم در ایران را با کشورهای جنگ زده اطرافمان مقایسه کنید تا دیگر دم از جلوتر بودن نزنید.
ناشناس
| Netherlands |
۰۹:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
به ۲۳:۰۵
آزادی پوشش زنان در افغانستان را نگاه کن ورزش زنان و حضور زنان در ورزشگاه ها را نگاه ساختار قدرت در افغانستان را نگاه کن که کلا با رای مردمه ارزش پول افغانستان و ارزش پاسپورت افغانستان از ما بالالتر است حالا جواب بده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
عربستان همزمان با جنگ رسانه ای درجه یک برای خطرناک نشان دادن ایران با سرعتی باورنکردنی داره هسته ای میشه...هیچ کشوری تو خاورمیانه نباید بمب هسته ای داشته باشه...کشورهای خاورمیانه تمدن ندارن...
هدف بمب عربستان چه کشوری میتونه باشه؟
کشورهای عرب از "ایرانی" متنفرن...هنوز فراموش نکردیم قادسیه گفتن های صدام ملعون رو...
ما اشتباه کردیم...
ایران نباید درگیر موضوعات عربی میشد...
ما ایرانیم،اولین دولت-ملت تاریخ...
ما باید دست از تقابل با غرب برداریم...اگر برای منافع خودمون بود قبول،اما نیست...
ما لیاقت کشوری قدرتمندتری رو داریم...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
ساعت خواب
دشمنی ها قبلا از طرف اعراب خلیج فارس که دستورات غربی ها را اجرا می کنند شروع شده بوده در چند دهه گذشته ولی ما تمامش می کنیم و بشین و ببین
ناشناس
| Netherlands |
۰۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
شما مطمئنید که هدف عربستان از فعالیت های هسته ای، ساختن بمب اتم است؟ پس خوش بحال ما که سالها فعالیت هسته ای داشتیم و اصلا به فکر ساخت بمب نبودیم . از بس که نجیب و صادق هستیم ما ایرانیها
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
باز میخوان خرج تراشی کنن !!!
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
حالا مي فهميم چرا هر کي دستش سرمايه اي مي افتد الفرار کشور ميشود. يک دستگاه کار هاي ديگران را انجام ميدهد و فک و فاميلش را استخدام ميکند ... بقيه بيخال که دز ذلت بشر ميبرند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
آقای مسیح مهاجری جز مجمع روحانیون مبارز بودند و در زمان هاشمی و در دوره خاتمی جزء بد گویان از هاشمی بوده اند.
الان می خواهند ادعای ارث و میراث از هاشمی کنند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
در خصوص اقدامات اقای هاشمی ذکر کنید که ایشان تضعیف کننده بنیاد خانواده بودن و در دوران ایشان اشرافی گری شروع شد و پول به عنوان یک ارزش در امد در مورد اینکه اعتیاد از جرم به یک بیماری تغییر نام داد و باعث شد امار معتادان افزایش یابد و خیلی چیزهای دیگرهمه را بدون کم وکاست باید گفت
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
واقعا این آقای واعظی با چه پیشینه ای اینقدر قدرت پیدا کرده؟؟؟!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
آقایان اصلاح طلب هر وقتی که خراب می کنند می گویند نگذاشتند کار کنیم.
الان که 7 سال در مسند کار هستید کار کنید، نمی خواهد جوش دوره بعد را بزنید.
تقریبا همه اونهایی که می گویند: "رأی بی رای" دوره های قبل به شما اصلاح طلبان رأی داده اند.
الان دلسوخته و نا امید هستند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
خاصیت طیفی که دنبال اشوب و باج دادن به خارجی ها است بهتر از این نمی شود ما مردم باید حالیمون باشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
کشوربواسطه شماها نابود شد اول برو نمایندگان انقلابی دنبال دنا پلاس هستند نقدکن بعدش برو اخوند لاکچری بالاشهر نشین وهدیه چنده میلیاردی میگره را نقد کن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
نماینده حتی حق ندارد ماشین بگیرد و از هزینه شخصی برای کار نمایندگی رسیدگی کند!!!!!
فکر نمی کنی زیادی خیلی مردمی هستی؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
دلار ۳۸۰۰۰ تومان خبر خوش روحانی برای هفته جدید بود دلالان عزیز مبارکتون باشه
فردا صبح همتی با چمدان دلار چهارراه استانبول قیمت رو میخاد ۳۰ هزار برسونه تا بریم برا هفته بعد رو ۴۰ هزار تومان ؟؟؟ عجب کشوری داریم ؟؟؟!! اقتصاد رها شده ؟؟ کارگری که حقوقش کفاف ۸ روزه ؟؟؟ یارانه ای که ارزش ان از ۴۵ دلار به یک و نیم دلار کاهش پیدا کرده ؟؟ اهن شاخه ۳ میلیون ؟؟ اپارتمان متری ۳۰ میلیون ؟؟؟!!! واقعا در این جنگ مردم امریکا چه رنجهایی میکشند ؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
دو سناریو هست یا میخواهد برساند به 30 هزار تومان و با ورود به بازار برساند به زیر 20 هزار تومان
یا میخواهند فشار بیاورند بر مردم
ناشناس
| Canada |
۰۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
با این حضور چشمگیر و همه جا گیر سپاه در همه عرصه ها چطور در ارز ورود نمی کنند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
برای انحراف افکارعمومی از دلار ۲۸۰۰۰ تومانی بحث های تکراری وبیهوده ای مثل انتقال پایتخت مطرح میشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
کشور رها شده در رنج و غم و فقر بدبختی
کشور افسار پاره کردن قیمتها
کشور رکورد دار بی ارزش ترین پول دنیا
کشور حبابهای خطرناک
کشور مردم عصبانی
کشور مسیولین بی وجدان
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۰۴:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
تا سپاه هست غم نخورید
تقی معمولی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
از روزی میترسم که روزی حذف نامها به کسانی چون سرادر سلیمانی ها برسد
ونامهایی چون احمدی نژاد وروحانی که مملکت رابه فلاکت انداختند بشوند فرشته نجات
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
فعلا که اسم اسلام وشهدا را دوستان محترم چپ گرا حذف کردن ولی با اعتراضات عقب نشینی کردن و یا افراد خاص و بد نام را میخواهند نام گذاری کنند
ناامید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
انتقال پایتخت از تهران به مشهد یا قم انتقال میابد . دلیلش این هست که در این دو شهر قرار هست اگر مثلا مهمان خارجی آمد اولین شاخص اصولگرایان برای نماد اسلامی کردن شهر برقع کشیدن بر صورت زنان هست و لذا در اتاق سیاسی اصولگرایان تصمیم بر این گرفته شده است که حتی دست و پای زنان هم دیده نشود و روی چشم زنان هم طوری سیاه کشیده شود . اما اما اما اینها درست . وقتی در همان پایتخت دست دزدی در حال قطع شدن باشد یا شلاق زدن باشد چه فرقی دارد بهرحال آن مهمان خارجی که با تصاویر ضبط شده میبینند . گفتمان اصولگرایی به گل نشسته . چون در اینوطرح هزاران تریلیون تومان پول بین حزب اصولکرا جیب در جیب جا بجا خواهد شد .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
رهبر عزیز لطفا به فریاد جوانان کشور برسید ، دیگه هیچ امیدی به اینده نداریم ، کشور به سرعت نور در حال پیر و فرتوت شدن هست ، ازدواج در کشور به صفر رسیده ، تا چند سال اینده نرخ جمعیت منفی خواهد شد ، این چند جوانی هم که مانده اند درگیر اعتیاد و بدبختی هستتد ، سونامی طلاق وحشتتاک شده .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
متن رو بخونید بعد منفی بدین اول متن رو نگاه میکنی سریع منفی میزنید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
وقتی تبلیغ می کنید برای این که زن ها را با افتخار کار بیرون از خانه میدهید معلوم است نتایج اولیه ان می شود همین چیزها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
خوندم داداش
دو بار هم خوندم
بازم منفی زدم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
شیخ حسن برای هفته اینده خبر خوش برامون چی داری ؟؟این هفته که سفره ملت رو ۱۵ دزصد دیگه کوچکتر کردی با دلار ۲۸ هزار تومانی ات ؟؟؟ نکنه ناقلا میخای با بازی دلار یه تکونی به بورس بدهی ولی این خطرناکه حسن ؟؟؟
ناشناس
|
Romania
|
۲۰:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
چرا مسئولین ایران بر بی تاثیری تحریم ها و خودکفایی داخلی تاکید دارند ولی با افزایش قیمت دلار مسئولین صنایع و کارخانجات دولتی و حتی مرغداری ها و ...دلیل رشد قیمت ها را افزایش قیمت دلار می دانند و منوچهر منطقی که حتی افزایش قیمت ۱پیچ از خودروهای مثلا داخلی را وابسته به دلار می داند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
مگر نمیدونی وقتی شعار سال داده شد از عمد عده ای خلاف ان عمل می کنند وسیاست های اقتصادی و ارزی را برنامه ریزی می کنند؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
جناب نمکی مهم تر از جبهه سلامت جبهه های سوریه و لبنان و عراق هستند ؟؟ حزب الله ، حشد الشعبی ، انصار الله ، چشم امیدشون به ماست ، ما باید در این جنگ فقط تحمل کنیم تا دوستان ما احساس کمبود نکنند ،
سلطان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
دولتی که به فکر مردمش که سرمایه اصلی یک کشور هست نباشد دولت نیست
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۰۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
کاش فقط دولت به فکر مردم نبود متاسفانه کلیت سیستم مردم رو فراموش کردند و تازه برخی ها هم دهک های پایین و ضعیف را دشمن می دانند
ناشناس
|
United States
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
در مورد نامه خویینی ها, به عنوان کسی که در تمام انتخابات شرکت داشته در اتنخابات بعدی به هیچ وجه شرکت نخواهم کرد مگر اینکه: موسوی - کروبی آزاد گشته و آزادی شرکت در انتخابات و آزادی بیان را داشته باشند.
مسله ساده ای که ایشان نادیده می گیرد این است که جهمهوریت یعنی اینکه من اجاژه داشته باشم بین کاندیدا های مختلف و سلیقه های مختلف آنکه به نظارت من نزدیکتر است را --انتخاب-- نمایم. رد صلاحیت ها توسط نهادهایی که خود انتصابی هستند ریشه به تیشه خود این نظام خواهد زد.(در کجای دنیا می توان کاندیدا ها را به گونه رد صلاحیت کرد؟) من رای دهنده چرا باید بیشتر از نظام نگران نظام باشم؟
پاسخ ها
ناشناس
| Poland |
۲۲:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
فریب نخور دوست عزیز تا زمانی که شورای نگهبان وجود داره چیزی به نام انتخابات و نماینده مجلس و رییس جمهور بی معنیه پس رای بی رای
Sam
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
آزاد شدنشون که سحله حتی اگه کاندیدا هم بشن بازم
شرکت نمیکنم
اینا اگه بگن ماست سفیده مت مطمئن میشم که ماست سیاهه فقط یه اشکالی پیش اوموده بنظر سفید میاد
ناشناس
| Netherlands |
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
موسوی و کروبی در آب نمک هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
سپاه پایتخت رو عوض کنه ، شورای نگهبان برامون نماینده و رییس جمهور انتخاب کنه ، حوزه علمیه برای زلزله و سیل و ... طرح یده، نیروی انتظامی مواظب روسری ها باشه ، دولت فقط حرف بزنه و ..............
هیچ کدوم عجیب نیست تو این دوره مملکت
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
کوچولو در همه جای دنیا دولت طرح وبرنامه می دهد ودیگران برایش کار می کنند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
گنده ، هم نفهمیدی چی خوندی ، هم نفهمیدی چی نوشتی
ناشناس
| Netherlands |
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
در همه دنیا نیروهای نظامی کار سیاسی میکنن؟ برای انتقال پایتخت طرح میدن؟ انتقال پایتخت مگه کار سختیه؟ کافیه چندتا وزارت خونه رو انتقال بدن، چندتا سازمان رو انتقال بدن، خودش به مرور زمان باعث میشه تمرکز از تهران کم بشه
ناشناس
| Germany |
۰۷:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
یکی میمرد ز درد بی نوایی یکی میگفت خانم هویج میخواهی؟ الآن یعنی چیزی از فرهنگ و اقتصاد و پیشرفت و آبادانی در کشور نمونده که انجام نشده باشه و فقط مشکل ما انتقال پایتخت است؟ نکنه این طرح رو هم چینی ها و روس ها یادتون دادن که فکر مردم رو از مشکلات بزرگ کشور منحرف کنید؟
مهدوی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
ساخت مصلی تهران چقدر زمان برد با چه هزینه‌ای؟
ساخت مقبره آیت الله خمینی چطور؟
ساخت برج میلاد چطور؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
یک سری هم بیت المال رو صرف انتقال پایتخت کنید بعد بگید عملی نبود. مال مفت و دل بیرحم!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
مسیولین دلسوز ملت ؟؟؟!
کشور رو معطل انتخابات امریکا نکنید اوضاع مردم بد جوری اشفته هست دیگه توان پرداخت پول اب و برق و.. رو تدارن ؟؟ یارانه هر نفر یه صفحه تخم مرغ نمیشه ؟ دلار داره روزی ۵۰۰ تا ۱۰۰۰ تومان افزایش می یابد همین هفته پیش از ۲۲ هزار به ۲۸ هزار رسید ؛ در انتخابات اینده با قدرت ترامپ انتخاب میشه ، هیلاری نتونست کاری کنه جو بایدن که مای بی بی میشه که عددی نیست ؟؟ ترامپ اقتصاد امریکا بهرقوی ترین اقتصاد دنیا تبدیل کرد بطوری که ترامپ در سخنرانی امروزش چین رو با خاک یکسان کرد و با قدرت صحبت از ویروس چینی و مجازات چین کرد ، حالا تو کشورمون سخنگوی وزارت بهداشت به جرم انتقاد ار امار چین شبانه اخراج شد ،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
انتقال پایتخت باید به رای گیری گذاشته شود و مردم درباره آن اظهارنظرنمایند. نباید یرخودبرای مردم تصمیم بگیرند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
باشه بشین تا بیان از تو نظر بگیرن چه ساده ای لوح
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
روحانی نه تنها به یک وعده انتخاباتی عمل نکرد بلکه در دوره او برنامه ۹۰تعطیل شد ؛ علی دایی ممنوع الکار شد ، تمام وزرای اصلاح طلب کابینه دیپورت شدند ، فقط به زنگنه کاری ندادن ؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
خدایا شکرت!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
انس جهانی طلا ۱۰۰ دلار سقوط کرد
طلای داخل گرمی ۱۰۰ هزار گرون شد ؟؟؟ عجب اتحادیه طلایی داریم سکه ۱۳میلیون پانصد ؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
دوستداران چین بعد این همه خسارت که از قِبَل کرونای چینی به ما رسیده هنوز هم نگران قرارداد ۲۵ ساله هستند. اقلاً حفظ ظاهر کنید و این همه مراتب اخلاص خود به چین را علنی نکنید.
تابی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
آقای نمکی حتما امور مهمتری هست که از سلامت مردم مهمتره هشتاد وچند میلیون جمعیت داریم چند میلیونیش هم بمیرن برای آقایان مهم نیست با فوت چند میلیون نفر هم مشکل مسکن حل میشه هم مشکل بیکاری وهم.....
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
به نظر میاد هدف دولت اصلاح دهک ها هست به این شکل که دهک های پایین که حتی از لحاظ مالی قادر به خرید ماسک هم نیستند بواسطه کرونا و گرانی ها حذف شوند و جایشان را دهک های میانی بگیرند که دار و ندارشان بواسطه تورم ، کرونا، رکود اقتصادی و هزینه های سرسام آور از دست داده اند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
دعا
خدا هم از ما خسته شده
انسان آفریده با قدرت تفکر
اما ما در تفکر را بستیم
محمد
|
United States
|
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
آقای واعظی امیدوار نباش مسمئن باش؛ دستور از بالا بیاد چه بخوان چه نخوان، نمایندگان سند ننگین ۲۵ ساله رو تصویب خواهند کرد. اصلا گیرم تصویب نکنند، الان کی برا مجلس تره خرد میکنه!
آبدارچی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
واقعا وقتی که احمدی نژاد وروحانی که جای مهر بر پیشانیانشان پینه بسته دروغ بگویند از مردم عادی که از صبح تا شب برای یک لقمه نون باید سگ دو بزنن چه توقعی است؟
پاسخ ها
ناشناس
| Canada |
۰۴:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
به پیر به پیغمبر به این بنده خداها ربط نداره! این ها کاره ای نیستند!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
التهبابات بازار ارز کشور رو به اتش خواهد کشید لطفا به فکز چاره باشید ؟؟ دلار و طلا بد جوری افسار پاره کردن ؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Bulgaria |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
حتما آقای دکتر روحانی به فکر چاره هستن، نگران نباشین اصلا
ناشناس
| Canada |
۰۴:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
بازسازی عتبات باید با جدیت ادامه پیدا کند!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
امروز دلاربه ۲۸۴۰۰ رسید هیچکس ازمسوولین ومردم ککشون هم نمیگزه !!!
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
یعنی من که نتوانستم معنی این حرف را بفهم، لطفا کمک کنید
سردار نقدی: از نیازهای کشور، توسعه نرم‌افزارهای ادعیه است
یعنی واقعا نیاز کشور ما این است ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
آقا شما درک مطلبتون ضعیفه معناش اینه که تخصیص بودجه برای توسعه نرم افزارهای ادعیه نیاز ضروری کشوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
از یک مبلیارد دلار در بخش سلامت فقط ۲۰ درصد خرج سلامت شده ؟ ۸۰ درصد چی ؟ دریافت شده یا نه کلا بی خیالش شدند ودر جاهای دیگری مثلا خارج از کشور خرج شده یا در بازار ازاد فروش رفته ‌ . کسی پاسخی نداره ؟ چرا خود وزیر نمیگه کجا خرج شده ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
صرف خودرو مجلسی ها و اطاق کار مدیران شده است
ناشناس
| Netherlands |
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
پول دست دولته و رئیس دولت صلاح دیده در جاهای دیگه خرج بشه آقای نمکی هم چون جرات نداره اسم روحانی رو بیاره بنده خدا چند وقته رو آورده به درد دل نوشتن در لابلای حرفهاش هم یه کدهایی میده اما چه فایده. فعلا همه کشور مطیع دستورات یک نفره جناب روحانی شده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
اقتصاد ایران بر مبنای سه تعریف . دولتی . خصوصی . تعاونی ...........‌‌‌‌( دولتی ) خودیها را استخدام میکنند ( اقتصاد خصوصی ) فامیل های خودشان را استخدام میکنند ( تعاونی) سفارشی ها را استخدام‌میکنند . بقیه مردم هم یه فکری به حال خودشان بکنند . چه اقتصاد جالبی در قانون نوشته شده . حتی اصلاحش،هم نمیکنند . هر کدام منافع متضادی نسبت بهم دارند . حالا شنا حساب شورای حمایت از مصرف کننده چگونه بین اینها اینقدر چانه زنی کند که سر مردم کلاه نرود . علت افزایش،خودرو و لوازم زندگی بخاطر تصاد منافعی هست که بین این سه مولد اقتصاد ایجاد شده است . اولی قدرت و اسلحه دارد . دومی پارتی و رانت دارد . سومی شبه اقتصادی هست . یعنی نه خصوصی هست نه دولتی بلکه سیاست سوسبالیستسی در اقتصاد باور دارد .
ناشناس
|
United States
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
بالا بالا بالاتر از ابر هم بالاتر
دلارببین چه جهش می کند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
این که دیگه دلار نیست عقای تیز پروازه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
علت وادادگی شیخ حسن در اقتصاد و سیاست خارجی بخاطر این هست که با زبان سیاسی میگوید من همان کار و دستور و بی خیالی را اجرا کردم صبح که کابینه رفتی اول از لبنان و یمت و عراق و امریکا حرف بزن دقایق اخر از ایران حرف بزن . بنابراین من اگر جای روحانی بودم هر ساعت جلوی دوربین لبخند میزدم . نگاهی به لبخندهای روحانی بیندازید خیلی معنی دارد . این لبخندها را چهره های دگرگون شده میگوید . دیدید بشما گفته بودم . دیدید من هشدار داده بودم . دیدید میگفتم بیایید اختلافات با جهان عرب را تمام‌کنید . بیایید برای بهشت رفتن مردم شلاق و چماق تو سر جوان معترص سیاست ها نکوبید اینها فرزندان‌ما هستند ؟ آیا سخنرانی های روحانی را به این زودی فراموش،کردبد ؟ شادی اصولگرایان با شمایلی که تلویزیون نشان‌میدهد شادی نیست بلکه روضه هست .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
مرگ بر سانسور
آشنا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
جالبه هرچی مملکت بدبخت تر میشه حرافیهای اوس حسن بیشتر میسه
پاسخ ها
آشنا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
سانسور نکن تابی
ناشناس
|
France
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
منم شاسی بلند می خوام
من دنا پلاس نمی خوام
من شاسی بلند می خوام
منم شاسی بلند دوست دارم سوار شم.
حوزه انتخابیه من کوهستانی نیست.اما منم می خوام
من اگه چیم کمتر از نماینده قزوینه.
خخخخ.ها.ها.ها.قاه.قاه.قاه
دهقان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
ای حجت حق امام قائم
ای لایق مردمان سالم
حیف از تو که بین ما بیایی
تا عاطفه صرف ما نمایی
در کار و عقیده ما ضعیفیم
راضی به توافق ظریفیم
مُد گشته کنون خدای مردم
مردم همه بنده ی تورم
رایج شده شرک و بت پرستی
آماده بود بساط مستی
ماشین گران و مبل و قالی
بر بنده دهد مقام عالی
ما اهل فساد و احتکاریم
استاد تقلب و شعاریم
تنها پی مال و اسکناسیم
اول به امور اختلاسیم
با اینهمه مدرک خجالت
ما را چه به منجی و عدالت ؟
ما لایق احمدی نژادیم
ما تابع زور و حزب بادیم
شایسته ی مردمی دغل باز
باشد به خدا حسن کلک ساز
ما را چه به آن امام معصوم ؟
ترسم که شوی شهید و مسموم
پس امر فرج کنون به تاخیر
انداز و نیا به جمع تزویر
تا بلکه جماعتی بیایند
رو سوی کمال و حق نمایند
جویای رسیدن تو گردند
شایسته ی دیدن تو گردند.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
همه مشکلات رو به طنز و شوخی گرفتیم که رسیدیم به اینجا
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
نگرانیشون فقط کشیدن مردم پای صندوقچه هاست
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
واقعا همینطوره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
این ابوالفضل ابوترابی هم هر روز در زمینه های مختلف اظهارنظر میکند که در هیچکدام تخصصی ندارد و خوب بدیهی است که سر و ته نداره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
با سلام و عرض ادب خدمت خبرگزاری محترم تابناک
احتراماً،
در چند روز اخیر نرخ ارز به طور ممتد و مستمر افزایش می یابد، و خبرگزاریهای رسمی کشور صرفاً به انعکاس این افزایش ها می پردازند. متاسفانه، هیچ اقدامی برای پاسخگویی ساختن مسئولان امر به ویژه رئیس بانک مرکزی، جناب آقای دکتر همتی، در این ارتباط صورت نمی گیرد. از خبرگزاری محترم تابناک خواهشمندیم، حداقل در قالب یک مصاحبه 5 دقیقه ای از رئیس بانک مرکزی، دلیل این امر را سئوال نماید.
نیک می دانید یکی از رسالت های امر خبر پاسخگو ساختن مسئولان و مقامات حاکمیتی برای تصمیمات مختلف سیاسی، اقتصادی، اجتماعی و غیره خود در برابر شهروندان می باشد. صرفِ انعکاس خبر نمی تواند بسیاری از پرسش های مخاطبین که شهروندان عادی کشور هستند را را پاسخ دهد. لذا از خبرگزاری محترم تابناک به عنوان شهروندان عادی این سرزمین کهن خواهشمندیم در این رابطه اقدامات مقتضی که حداقل مصاحبه ی 5 دقیقه ای با دکتر همتی می باشد را صورت دهد.
در پناه حضرت حق
یک شهروند عادی
ناشناس
|
United Kingdom
|
۲۳:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۲
بهتر نیست به جای جابجایی پایتخت پادگانها وفضاهای زیادی را که برخی نهادها در اختیار دارند تخلیه وجابجا بشوند
پاسخ ها
ناشناس
| Netherlands |
۰۱:۵۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
موافقم
ناشناس
| Netherlands |
۰۹:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
متوجه نشدی بحث تمرکز جمعیت زیادی در تهرانه که بالقوه می توهه خطرناک باشه ا
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
یک میلیارد دلار با منت به کرونا اختصاص داده شد اما همان هم بنابر ادعای وزیر بهداشت مفقود شد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
چطور برای جابجایی پایتخت پولی نخواسته مگر میشود ،!!!یک مستاجر برای جابجایی اثاثیه منزلش حداقل پانزده میلیون تومان هزینه می کند ،
ناشناس
|
Germany
|
۰۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
به سردار فدوی
برای دسترسی به آمریکایی ها من ترجیح میدهم ما به سواحل کالیفرنیا برویم. درگیری در منطقه آنها باشد بهتر است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
شما نمی خواهد پایتخت را انتقال دهید فقط چندین زارت خانه که نباید در تهران باشند آنها را انتقال بدهید ..مثل نفت رود مسجد سلیمان ....جهاد کشاورزی رود جنوب خراسان..ووووووووووو همین کار را کند کافی است ب ای تهران
مصطفی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
حذف کامل نام هاشمی از دفاع مقدس باعث میشود تا خیلی پنهان بماند ، باعث میشود تا بانی جام زهر به زیر خاک برود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
*
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
جالب است سیاست تمرکز گرایی باعث پدید آمدن معضل «تهران» شده است
ناشناس
|
Japan
|
۰۷:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
کفکیرکه ته دیگ خورده پول مول که خبری نیست تامیشه بایدتخریب کردپس زمین سوخته تحویل بعدی بدید!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
من فکر می‌کنم که با توسعه نرم افزارهای ادعیه ظرف 5 سال آینده کشور ما مثل سوییس میشه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
التماس دعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
پایتخت مسیر قزوین ساوه قم یا سمنان کوجه می ب نقش روباط چریم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
سردار نقدی: از نیازهای کشور، توسعه نرم‌افزارهای ادعیه است
نهایت درک یک مسیول از شرایط کشور و نیازهاس کشور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
انتقال پایتخت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
چرا گفته نشده پایتخت جدید کجاست؟؟؟؟
شاید خیلی ها از همین حالا رفتن زمین های اطراف پایتخت جدید رو خریدن
بهتره همه مردم در جریان این اخبار باشن تا رانت اطلاعاتی وجود نداشته باشه حتی اگه در حد طرح باقی بمونه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
سردار نقدی گفت: امروز یکی از موضوعات مهم و چاره ساز برای ما دعاست و ما نیاز به یک نرم افزاری داریم که بتواند در زمان و مکان مخصوص این دعاها را به ما معرفی کند.
افشین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
حجاریان: هم احمدی‌نژاد دروغ گفت و هم روحانی!!!!!!!!!!!!!!!!!
متاسفانه قبل از انتخابات ریاست جمهوری هر کس هر دروغی که دارد می گوید تا رای بیاورد و باز هم متاسفانه قوه قضاییه در این مساله ورود پیدا نمی کند که چرا اشخاصی اینچنینی به این مردم دروغ می گویند تا چند روزی سوار مرکب قدرت شوند!!!!!!!!!!!!!!! این افراد مشاور و کارشناس و سواد سیاسی و اقتصادی که دارند پس حداقل باید چند کاری را که وعده داده اند به این مردم به انجام برسانند نه اینکه هر کاری خواستندبکنند و آخرین لحظات شروع کنند خانه بسازند و برق را برای عده ای قلیل مجانی کنند و .... بعد بگویند ما تحریم بودیم و نشد. مگر آب خوردن و بیکاری و سویفت و مسکن و ... همه به برجام مربوط نبود؟ پس چه شد؟ کدخدا چه شد؟
ف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
بخاطر دارم بعضی از همین برادران که آقای هاشمی رفسنجانی را مورد نقد مقرضانه قرار می دهند یک زمانی آرزویشان بود که در 100 متری ایشان باشند و عکس بگیرند .
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
مرحوم هاشمی خودش راهشو از انقلاب و انقلابی ها جدا کرد
فریبرز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
مگه انتقال پایتخت مهره شط رنج که حرکتش داد به بیش از هزار علت نمیشه. جای انتقال پایتخت شغل ایجاد کنید امکانات رفاهی ایجاد کنید کسی تهران نره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
حالا چرا همش سپاه. یک کاری هم به ارتش بدید دوزار هم گیر اونها بیاد
مهدوی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
جابجایی پایتخت؟!
ساختن مصلی تهران چقدر زمان برد و با چه هزینه‌ای؟
ساختن مقبره آیت الله خمینی چطور؟
ساختن برج میلاد چطور؟
جابجایی پایتخت؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۶ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
کل پادگان‌ها و دفاتر سپاه و ارتش وحتی وزارت دفاع باید به مرزها منتقل شود
ناشناس
|
Germany
|
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
فکر کن چه شود انتقال پایتخت چه بخور بخوری میشه در این انتقال بی حساب و کتاب و بی زابطه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۷/۰۳
من به عنوان یک تهرانی با انتقال پایتخت موافق هستم. کاری است که سالها قبل باید انجام می شد.
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
چالش مومو محمد زارع جوشقانی تحریم های تسلیحاتی مذاکرات لبنان و اسرائیل انسولین