بازدید 31605
دو هزار و دویست و بیست و نهمین بسته ویژه خبری «تابناک»
رصد‌خانه «تابناک» خبر‌هایی از اخبار روز برای مخاطبان آماده می‌کند که غیررسمی هستند، یا اینکه کمتر از اهمیت خود، مورد توجه قرار می‌گیرند. تیتر‌هایی مانند بایدن: «ترامپ» صلاحیت رئیس جمهوری ندارد / توضیح رئیس دیوان عالی کشور درباره اجرای حکم روح‌الله زم / لایک کردن تصاویر کودک آزاری، شش ماه تا دو سال زندان دارد / یک کوهنورد دیگر هم در کردکوی گم شد و ... رصد‌خانه امروز تابناک را تشکیل می‌دهند.
کد خبر: ۱۰۰۳۳۰۳
تاریخ انتشار: ۲۷ شهريور ۱۳۹۹ - ۲۱:۲۴ 17 September 2020
تحولات در گذر است و اخبار روز هیچ گاه متوقف نخواهد شد؛ خبر‌هایی رسمی و گاه غیر رسمی؛ خبر‌هایی که مورد توجه قرار می‌گیرد یا ممکن است همه به راحتی از کنار آن بگذرند. رسانه‌های خبری هر یک به فراخور وابستگی جناحی خود، خبر‌هایی را برجسته می‌کنند و در مواردی هم از کنار آن می‌گذرند. اگر خبر به‌ما‌هو خبر موضوعیت داشته باشد، وابستگی جناحی نباید در کمرنگ و پر رنگ منتقل کردن آن تأثیری داشته باشد.

رصد‌خانه «تابناک»؛ جایی است که خبر‌هایی گاه غیررسمی و گاه اخباری که مورد توجه قرار نمی‌گیرد، برای مخاطبان آماده می‌کند؛ خبر‌هایی که گاه به ملاحظه جناح‌های سیاسی مورد توجه قرار نمی‌گیرند و گاه به دلیل کم توجهی رسانه‌ها به حاشیه می‌روند، ولی همین خبر‌ها، اخباری هستند که مخاطبان را از پشت پرده جریانات سیاسی آگاه می‌کنند. در رصدخانه، تیتر و خلاصه‌ای از مهم‌ترین اخباری که اطلاع از آن‌ها ممکن است برای مخاطبان مهم و قابل توجه باشد، در اختیار مخاطبان قرار می‌گیرد و اینک رصدخانه تابناک را می‌بینید.
 
واکنش نماینده دائم ایران در آژانس به انفجار نطنز

غریب‌آبادی، نماینده دائم ایران در آژانس: انفجار نطنز یک خرابکاری بود. ما نسبت به چنین ماجراجویی خطرناکی هشدار می‌دهیم. این اقدامات بدخواهانه باید توسط آژانس و اعضای آن قویاً محکوم شوند. ایران حق خود می‌داند تا ضمن حفاظت از تاسیسات هسته‌ای خود، به هر شیوه‌ای که صلاح می‌داند، واکنش لازم را نیز به این تهدیدات به طور مقتضی اتخاذ کند. سفیر کشورمان با اشاره به انفجار اخیر نطنز و اینکه این یک خرابکاری در صنعت هسته‌ای ایران از سوی دشمنان کشورمان بوده است، گفت: جمهوری اسلامی ایران، اهمیت بالایی برای امنیت هسته‌ای قائل است. در این زمینه، توجه شما را به یک موضوع مهم در خصوص انفجار اخیر در تأسیسات هسته‌ای شهید احمدی روشن (نطنز) جلب می‌کنم که همانطور که قبلاً اعلام شد، نتیجه خرابکاری بود. ما نسبت به چنین ماجراجویی خطرناکی هشدار می‌دهیم. وی ادامه داد: این اقدامات بدخواهانه باید توسط آژانس و اعضای آن قویاً محکوم شوند.

توضیح فرماندار تهران در مورد مخالفت با نام خیابان «بازرگان»

«عیسی فرهادی» روز پنجشنبه در خصوص روند رسیدگی به مصوبه نامگذاری‌های اخیر شورای شهر تهران که با برخی بازتاب‌های رسانه‌ای همراه شده، افزود: مطابق اصلاحیه قانون شورا‌های اسلامی شهر و روستا که در مجلس به تصویب رسید، مسئولیت تطبیق مصوبه‌های شورای شهر که قبلا در اختیار شخص فرماندار بود، به هیاتی سه نفری متشکل از نماینده شورای شهر تهران، نماینده قوه قضاییه و فرماندار محول شده است. فرهادی با اشاره به اینکه مصوبه اخیر نامگذاری معابر تهران نیز مشابه سایر مصوبه‌هاست که در فرصت قانونی در هیات تطبیق مطرح گردیده است، افزود: مراجع ذیصلاح وجود نواقصی در مصوبه شورای شهر تهران را به هیأت تطبیق اعلام کرده‌اند و این هیأت به موجب قانون خواستار بررسی بیشتر شورای شهر در این خصوص شده است. فرماندار تهران خاطرنشان کرد: در این زمینه، قانون کاملا شفاف و روشن است و پس از اعلام نظر هیات تطبیق، متعاقبا تصمیم نهایی شورای شهر تهران به هیات حل اختلاف مرکزی متشکل از معاون حقوقی رییس جمهوری، رییس سازمان شهرداری‌های کشور، نماینده دیوان عدالت اداری، نماینده دادستان کل، نمایندگانی از مجلس شورای اسلامی و شورایعالی استان‌ها ارجاع می‌شود و در نهایت نظر هیات حل اختلاف مرکزی، قطعی و ملاک عمل خواهد بود.

شایعه ابتلای تعدادی از مدیران مدارس اسلامشهر به کرونا تکذیب شد

«حسینعلی بنار»، رئیس آموزش و پرورش اسلامشهر روز پنجشنبه افزود: از مسئولان ذیربط درخواست کرده‌ایم تا با افرادی که این شایعه بی‌اساس را انتشار داده‌اند، برخورد کنند. وی تصریح کرد: برای حفظ سلامت دانش‌آموزان و کادر آموزشی مدارس نظارت دقیقی بر رعایت دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی در مدارس اعمال می‌شود. چندی پیش نیز فیلمی در ارتباط با ابتلای یک دانش‌آموز به بیماری و زمین‌خوردن وی، ابتدا در شبکه‌های معاند و سپس از سوی برخی کاربران فضای مجازی بازنشر شد و مخاطبان را بیهوده دچار اضطراب کرد. پس از آن یک مقام مسئول در آموزش‌وپرورش روشنگری کرد و ادامه داد: مشکل این دانش‌آموز به دلیل ابتلا به ویروس کرونا نبوده بلکه وی به دلیل نخوردن صبحانه، دچار ضعف بدنی شده و به وضعیت جسمی وی رسیدگی شده است.

نماز جمعه در تمامی نقاط شهرستان‌های استان تهران اقامه می‌شود

طبق بیانیه ستاد مبارزه با کرونا و تاییدیه شورای سیاستگذاری ائمه جمعه در شهرستان‌های استان تهران در کلیه نقاط و ۳۸ پایگاه، نماز جمعه ۲۸ شهریور اقامه می‌شود. بر اساس این گزارش، این اولین باری است، که پس از شیوع ویروس کرونا شاهد برگزاری نماز جمعه در تمام نقاط شهرستان‌های استان تهران هستیم.

یک کوهنورد دیگر هم در کردکوی گم شد

چند هفته پس از گم‌شدن پر هیاهوی سها رضانژاد کوهنورد قائمشهری که در نهایت با پیدا کردن جنازه وی در یکی از مسیر‌های سخت گذر جنگل غرب گلستان پایان یافت، جوان ۳۶ ساله اهل کردکوی در گوشه دیگری از این عرصه جنگلی مفقود شد و تلاش برای یافتن ردی از وی در پایان دومین روز جستجو به نتیجه نرسید. پرونده سها رضانژاد، یکی از اخبار پرطرفدار تیرماه امسال گلستان بود که به دلیل ابعاد پیچیده و مبهم آن، مورد توجه افکار عمومی قرار گرفت. هنوز تب اخبار داغ مربوط به سها فروکش نکرده که خبر گم شدن معین شریفی کوهنورد اهل کردکوی منتشر شد. وی عصر سه‌شنبه در محدوده خیابانک در جنگل امام رضا (ع) کردکوی مفقود شد و جستجو برای یافتن وی تاکنون به نتیجه نرسید.

قدیری ابیانه: احمدی نژاد به دنبال فتنه انتخاباتی

قدیری‌ابیانه در پاسخ به اینکه شرایط برای روی کار آمدن احمدی‌نژاد مهیاست، اظهار کرد: قطعا احمدی‌نژاد اعلام کاندیداتوری می‌کند و مسلما رد صلاحیت می‌شود و در نهایت تلاش می‌کند فتنه‌ای به راه بیندازد که موفق نخواهد شد، البته فردی که به معنای دقیق کلمه اصول‌گرا باشد برنامه‌هایی را باید ارائه بدهد که به نفع مردم و قابل دست‌یابی باشد. این چهره اصول‌گرا در واکنش به اینکه احمدی‌نژاد با حمایت اصول‌گرایان به قدرت رسید و یکی از شعار‌های وی آوردن نفت بر سر سفره مردم بود، خاطرنشان کرد: معتقد به این هستم که جای نفت سر سفره نیست، بلکه باید از این مواهب در جهت ایجاد زیر ساخت‌ها استفاده کنیم و از آن طریق، باید زمینه ایجاد اشتغال و تولید بیشتر را فراهم کنیم و سفره مردم از طریق کار و تلاش با عزت همگان تأمین شود. قدیری‌ابیانه ضمن ارزیابی نتیجه انتخابات ۱۴۰۰ یادآور شد: پیش‌بینی می‌شود در انتخابات ریاست جمهوری آینده پیروزی با اصول‌گرایان است.  

ای‌اف‌سی سخنان مطهری در مورد خلیج فارس را تحریف کرد

صفحه رسمی لیگ قهرمانان آسیا اظهارات حمید مطهری، مربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پیش از دیدار با التعاون عربستان را تحریف و به جای عبارت خلیج فارس از واژه خلیج استفاده کرد! مطهری در صحبت هایش گفته بود: اگر بازیکنان پرسپولیس به ما بگویند که می‌توانند عرض خلیج فارس را شنا کنند، ما به این حرف‌شان ایمان داریم.
 
حمید رسایی: فیلترینگ مصونیت است، نه محدودیت

رسایی در گفت‌وگو با «اعتماد» که مکتوب انجام شده، گفته اگر رسانه‌هایی مانند «اعتماد»، هرگز به او تریبونی برای بیان نظراتش نمی‌دهند و حال، در شرایطی در ادامه متن کامل این گفت‌وگو را در «اعتماد» می‌خوانید که به باور حمید رسایی، اگر چنین اتفاقی رخ دهد و «اعتماد» حاضر شود به او و امثال او تریبونی بدهد تا نظرات‌شان را بی‌کم و کاست بیان کنند، باید در صحت و سلامت عقل مسئولان این مطبوعه تردید کرد! این نگاه برخی رسانه‌های واداده برای القای آن به مردم است، والا کسی دنبال بستن پیام‌رسان‌های خارجی نیست. آنچه شما برای داخل محدودیت می‌دانید، ضوابطی عقلی برای ایجاد مصونیت داخل کشور است، نه محدودیت غیرعاقلانه و بر خلاف مصلحت جامعه پذیرش این ادعا که در حال حاضر این رسانه‌ها (شبکه‌های اجتماعی خارجی) و سیاست‌های حاکم بر آنها فرش قرمزی مقابل ما پهن کرده‌اند تا مطالبات و صدای انقلاب اسلامی را انعکاس بدهیم و منتشر کنیم، نهایت ساده‌لوحی است.اگر روزنامه «اعتماد» نه همه صفحاتش، بلکه فقط یک‌سوم آن را در اختیار مثل بنده گذاشت تا آزادانه و بدون نظارت ئو اعمال فیلترینگ مسوولان روزنامه، هر چه خواستم را در آن منتشر کنم، آنگاه می‌توانیم از جمهوری اسلامی بخواهیم که سامانه شکل‌دهی به باورهای ملی و دینی مردم را بسپارد، به جایی که نمی‌دانیم کیست و چه اهداف شومی در سر دارد! صحبت از فیلترینگ و بستن فضای مجازی نوعی ادابازی است که اگر برای مردم آب ندارد، برای جماعتی که در شیپور فیلترینگ می‌دمند، نان دارد
 
لایک کردن تصاویر کودک آزاری ۶ ماه تا ۲ سال زندان دارد

علی‌گو اظهار کرد: افرادی که فیلمی از یک کودک آزاری در فضای مجازی را لایک کنند، مجرم هستند و این اقدام ۶ ماه تا ۲ سال زندان دارد. وی با اشاره به اینکه هنگامی که شاهد کودک آزاری هستیم و درک کردیم که کودک آزاری رخ داده است، با ۱۲۳ تماس بگیرید، گفت: کارشناس ما در پشت خط توضیح می‌دهد، اتفاقی که برای کودک میفتد از مصادیق کودک آزاری است یا خیر. علی‌گو گفت: افرادی که فیلمی از یک کودک آزاری در فضای مجازی را لایک کنند مجرم هستند که این اقدام ۶ ماه تا ۲ سال زندان دارد.محمود علی‌گو رئیس اورژانس اجتماعی کشور در یک گفت‌وگوی تلویزیونی درباره قانون حمایت از اطفال، اظهار کرد: در قانون حمایت از اطفال آمده، اگر افراد فیلمی از یک کودک آزاری در فضای مجازی می‌بینند، لایک کنند جرم محسوب می‌شود و ۶ ماه تا ۲ سال زندان دارد. وی با اشاره به اینکه هنگامی که شاهد کودک آزاری هستیم و درک کردیم که کودک آزاری رخ داده است، با ۱۲۳ تماس بگیرید، گفت: کارشناس ما در پشت خط توضیح می‌دهد اتفاقی که برای کودک میفتد از مصادیق کودک آزاری است یا خیر. علی‌گو خاطرنشان کرد: یک فیلم در فضای مجازی منتشر شد؛ البته در ایران نیست که خانواده کودک را مجبور به خوردن فلفل می‌کنند و کودک فلفل می‌خورد و اشک از چشمانش می‌ریزد که این مصداق کودک آزاری است.
 
توضیح رئیس دیوان عالی کشور درباره اجرای حکم روح‌الله زم

رئیس دیوان عالی کشور: در دادگاه رسیدگی به پرونده روح الله زم، برای وی حکم اعدام صادر شد اما رای این پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع داده شد که در حال بررسی و اعلام نظر است. حجت الاسلام والمسلمین سید احمد مرتضوی مقدم رئیس دیوان عالی کشور که امروز برای بازدید سر زده از محاکم قضایی به رشت سفر کرده است، گفت: در دادگاه رسیدگی به پرونده روح الله زم، برای وی حکم اعدام صادر شد اما رای این پرونده به دیوان عالی کشور ارجاع داده شد که در حال بررسی و اعلام نظر است.مرتضوی مقدم با بیان اینکه در صورت تایید حکم دادگاه در شعب دیوان عالی کشور، این حکم لازم الاجرا خواهد بود، تصریح کرد : در حال حاضر رای صادره برای روح الله زم در شعب دیوانعالی کشور در حال بررسی است و نتیجه قطعی سخنگوی قوه قضاییه اعلام و رسانه ای می شود.

وی همچنین از تعیین تکلیف پرونده محمد علی نجفی، شهردار پیشین تهران در خصوص قتل میترا استاد خبر داد و افزود: این پرونده از ابتدا یک پرونده عادی بود اما تمرکز و توجه افکار عمومی به آن موجب اجاد حساسیت‌هایی شد.رئیس دیوانعالی کشور گفت: عمدی و غیر عمدی بودن قتل در پرونده آقای نجفی محل اختلاف بین شعب دیوانعالی با دادگاه تجدیدنظر بود که در نهایت دیوان عالی کشور رای لازم در خصوص تایید عمدی بودن قتل خانم میترا استاد را صادر کرد.حجت الاسلام والمسلمین مرتضوی مقدم با بیان اینکه اولیاء دم میترا استاد از وی شکایتی نداشته‌اند، تصریح کرد: به همین دلیل قصاص در این پرونده منتفی است اما هر قتل عمدی جنبه عمومی هم دارد که در راستای متنبه شدن مقتول و جلوگیری از تجری وی از سوی دستگاه قضا اعمال می‌شود و در این رابطه حکم لازم صادر و در شعب دیوان عالی کشور تایید شده است.
 
بایدن: «ترامپ» صلاحیت رئیس جمهوری ندارد

«جو بایدن» نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری آمریکا درباره صلاحیت ترامپ گفت: دونالد ترامپ به دلیل شکست در مقابله با همه گیری کرونا، صلاحیت رئیس جمهوری ندارد.به گزارش خبرگزاری فرانسه، «جو بایدن» نامزد حزب دموکرات ریاست جمهوری ۲۰۲۰ آمریکا در سخنرانی خود در «ویلمینگتن» در ایالت کارولینای شمالی کشور ایالات متحده، ضمن انتقاد شدید از دونالد ترامپ به دلیل شکست او در مقابله با همه گیری کرونا، وی را فاقد صلاحیت ریاست جمهوری توصیف کرد.به نوشته این خبرگزاری، بایدن با اشاره به اینکه ترامپ از انجام اقدامات ملی نظیر فاصله گذاری اجتماعی اجتناب کرده است، تصریح کرد: نخستین مسئولیت یک رئیس جمهوری حمایت از مردم آمریکاست و او (ترامپ) این کار را نکرده است. به همین دلیل فاقد صلاحیت است.بایدن، معاون پیشین رئیس جمهور، همچنین از بی اعتمادی خود نسبت دونالد ترامپ در تولید و توزیع واکسن موثر کرونا پرده برداشت.وی در این رابطه افزود: من به واکسن ها اعتماد دارم؛ به دانشمندان اعتماد دارم؛ اما به دونالد ترامپ اعتمادی ندارم و در این برهه زمانی، آمریکایی ها نیز نمی توانند به او اعتماد کنند.
 
انتقاد محمد مهاجری از ربیعی: چرا توی دهن این دولت نمی‌زنید؟

در پاسخ به سخنگوی دولت که گفته بود «رسانه‌ها شرایط کشور و نقش تحریم‌ها را به درستی برای مردم تبیین کنند»، محمد مهاجری نوشت: «آقای ربیعی همه چیز که به خاطر تحریم امریکا نیست. چرا به مردم نمی گویید همان پنجره هایی که برجام بازشان کرد، چه کسانی بستند؟ چه کسانی نگذاشتند نرمش قهرمانانه، نانش در سفره مردم بنشیند؟ بازی های کاسبان برجام که نگذاشتند ما حقمان را از دهن شیر دربیاوریم کار چه کسانی بود؟» محمد مهاجری، فعال رسانه‌ای، در کانال تلگرامی خود نوشت: «​آقای علی ربیعی سخنگوی دولت امروز در اصفهان گفته: رسانه‌ها شرایط کشور و نقش تحریم‌ها را به درستی برای مردم تبیین کنند. باید ظلم آمریکا که به واسطه تحریم‌ها به مردم روا شده است را به مردم گفت ولی متاسفانه برخی خود زنی می‌کنند."آقای ربیعی عزیز! امروز ظهر رفته بودم بقالی محل. همزمان با من یک کارگر ساختمانی هم وارد شد. ده تا تخم مرغ گذاشت توی کیسه نایلون و به فروشنده گفت چقدر شد؟ جواب شنید سیزده هزار تومان.کارگر برگشت به سمت شانه تخم مرغها و چهار تا از تخم مرغ های داخل کیسه را برگرداند سرجایش. پول شش تخم مرغ را پرداخت و رفت.

من نمی‌دانم وقتی پیش همکارانش برگشته چه به او گفته اند، ولی می‌توانم حدس بزنم که شما می‌دانید. آقای ربیعی! شما دیواری از ما رسانه ای‌ها کوتاه‌تر پیدا نکرده اید؟ ما برویم به مردم چه بگوییم؟ بگوییم سفره مردم کوچک و کوچکتر شده، چون تحریم است؟ بگوییم دلار بیست و چندهزار تومان شده، چون تحریم است؟ خب چرا خودتان نمی‌گویید؟ چرا رسانه‌ها را به مذبح می‌فرستید؟ می‌خواهید امثال من برویم به جنگ رسانه‌های ضددولت؟ چرا ما قربانی بشویم؟ چرا خودتان نمی‌روید سراغ کله گنده‌های همان رسانه ها؟ چرا ما را درگیر می‌کنید؟ می‌خواهید ما را از نان خوردن بیندازید و همین تخم مرغ دانه‌ای ۱۳۰۰ تومان هم سر سفره مان نباشد؟ نه آقای ربیعی! باورم نمی‌شود که ما رسانه ای‌های ضعیف را وجه المصالحه قرار دهید. ما هکذا الظن بک.
 
ظریف: روز شنبه هیچ اتفاقی نخواهد افتاد

محمد جواد ظریف وزیر امور خارجه ایران با توجه به تهدیدات توخالی دولت ترامپ برای بازگرداندن تمام تحریم‌های سازمان ملل علیه ایران نوشت: روز شنبه هیچ اتفاقی نخواهد افتاد. وزیر امورخارجه ایران پنجشنبه شب در پیامی توییتری نوشت: مایک پمپئو وزیر امورخارجه آمریکا دوباره اشتباه کرده است و هیچ اتفاق جدیدی در تاریخ ۹ سپتامبر (۲۹ شهریور) رخ نخواهد داد، فقط قطعنامه ۲۲۳۱ را بخوانید. وزیر امورخارجه ایران در ادامه با توجه به خروج آمریکا از توافق هسته‌ای و تلاش برای اعمال مکانیسم ماشه نوشت: بولتون که رییس (ترامپ) را برای پایان دادن به مشارکت ایران (در توافق هسته‌ای ) متقاعد کرد، این کار را انجام داد. به نوشته ظریف: به قول خودش: فرایند (بازگشت تحریم‌ها) ساده، اتوماتیک وار یا سریع نیست. اما عمداً پیچیده و طولانی است. وزیر امورخارجه ایران تاکید کرد: آمریکا دیگر مشارکتی (در توافق هسته‌ای ) ندارد.
اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱۵
در انتظار بررسی: ۲
انتشار یافته: ۸۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
فیلترینگ مصونیت است برای اختلاس گران
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
من هم‌می خواستم همین رو بگم‌که شما گفتید. احسنت
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
والا بگو مصونیت برا ما یا شما؟
علی
| United Kingdom |
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
فقط با غنی سازی وضعیت معیشت مردم خوب میشود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
ازاد بودن یک شبکه اجتماعی که افسارش را ندارید یعنی مصونیت برای دزدان و مال مردم خور
محمد
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
هرجای اینترنت را برداری یه جای دیگش رو زمینه
تاج
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
آقا برای کارگران اولویت شکم است ما نه فوتبال نه دموکراسی ،رسانه ازاد،و... رو می‌خواهیم تورو خدا فقط حرف نزنید
شعارندهیدد چون عمل که نمی‌کنید فقط کار مردم بدبخت رو خراب کردید بابا ما نان نداریم به کی بگیم هیچی نمی‌خواد خدایا کار این مردم رو به جایی رسوندی که فقط میخواد سیر شه عظمتت رو شکر خداجون !! نفرین کی گریبان ما رو گرفته نمی‌دونم والله م
فرامرز
| Germany |
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
ماهواره هم مصونیت بود ، نه محدودیت!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
رسایی همان بهتر که در زندان باشد زیرا همچنان در زندان فکری خود محبوس است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
توضیح فرماندار تهران در مورد مخالفت با نام خیابان «بازرگان») وقتی هیچ دلیلی برای مخالفتش نیاورده توضیحش حساب نمیشه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
سند به واضح تر از سخنان امام نیست که بازرگان را هم ردیف منافقین قرار داد
پس کار انقلابی کرد این فرماندار برخلاف دوستان شما
ناشناس
| United Kingdom |
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
این تعریف از انقلاب و انقلابی و ضد انقلاب را تا کی ادامه میدهید . آنزمان یک حرفی زد و تمام شد کدام حرف های انموقع و وعده ها عملی شد که این عملی شود . در عالم سیاست نظر و نطق و سخن ثابت وجود ندارد . شما عالم سیاست ر ا اخلاق را قاطی کردید . تبعات آن ده سال دیگر بدتر خواهد شد چون میزان نظر شحص نیست . میزان مردم هستند .
ناشناس
| United States |
۰۷:۰۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
هر ایرانی بازرگان را می شناسد حتی اگر با او مخالف باشد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۳۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
چون دوستان غیر انقلابی و از افراد دوستان شما مدیریت کشور را اشغال کردن وگرنه هر کجا نیروهای انقلابی رفت انجا را به اوج رساند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
اینقدر میگفتند ملت مظلوم ایران معنی اون رو نفهمیدم تا اینکه دیدم یه نفر یه شونه تخم مرغ گرفت و ۵۰ هزار تومان داد و رفت اونجا بود که معنی ملت مظلوم ایران رو فهمیدم
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
اقای مهاجری ادرس غلط نده که بخواهید خودتان را گول بزنید ولی نمیتوانید کارشناسان اقتصادی را گول بزنید
مثلا 20 درصد بحران اقتصاد فعلی به خاطر خارجی ها هست وبقیه ان به خاطر سو مدیریت اقایان دولت است که هر روز خودشان به خودشان انتقاد می کننند و معلوم نیست به کی انتقاد می کنند و انگار واعظ هستند!!
یا مثلا وقتی دلاری که در حال حاضر ارزشش زیر 15 هزار تومنه ولی به خاطر این که دوستان شما نمی خواهند از علم اقتصاد استفاده کنند مانند بردن پول های نقدینگی که در همه کشورها هست که اجازه نمیدهند به سمت دلالی برود دولت محترم شما ازبالا بردن این ارز درامد کسب می کند در حالی که اگر برده شود به سمت تولید همه مشکلات اقتصاد ی تا 90 درصد حل می شود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
23:48 شما آدرس غلط می دهید تمام مشکلات مملکت به خاطر سوی مدیریت در روابط خارجی است.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
همون شونه ای 50 هزار هم گیرش اومده خیلیه . اینطور که تخم مرغ داره صادر میشه عراق شاید بزودی کاملا نایاب بشه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
قبلا با ۵۰ هزار تومان میشد یه خونه خرید الان با ۵۰ هزار تومان میشه یه شونه تخم مرغ خرید آیا نباید از روی صدها هزار جوان نازنی که در راه این انقلاب شهید شدند شرم کنین؟ اینطوری میخواستید هوای نحرومین رو داشته باشین؟
Mehran
|
Australia
|
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
بنده 16 سال هست که در هیچ انتخاباتی شرکت نکرده ام ولی دولت حسن روحانی به طور کامل در تمام زمینه ها شکست خورده ادامه همین 10 ماه باقیمانده دولت دیگر اصلا به صلاح کشور نیست دلار 27 هزار تومان به خوبی عملکرد دولت را نشان میدهد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
مرغ یه پا داره...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
آرزو می کنم که هر چه زودتر روزی برسد ، حکم اعدام از قانون حذف گردد و دیگر هیچ اعدامی در کشور انجام نشود.
اعدام واژه تنفر انگیزی است.
پاسخ ها
ایرانی
| United Kingdom |
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
گوگلی نمیدونم کجا زندگی میکنی اما اگر فکر میکنی اینقدر به پختگی رسیدیم که با برداشتن حکم اعدام مملکت گلستان میشه خیلی هالو تشریف داری
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
قصاص عین عدالته
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
اگه فکری پشت حرفت بود این کلمات مثلا روشنفکرانه که اگه معنیشو بگم پیامم منتشر نمیشه رو نمیگفتی ، یبار خودتو بزار جای پدر و مادری که بچشو کشتن ، فرزندی که پدر و مادرشو کشتن بعد بیا اینجا مثلا بگو خیلی حالیت هست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
من قبل از آن آرزو می کنم اقرار زیر شکنجه ممنوع شود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
امیدورام هیچ وقت گیر زورگیر نیفتی و وقتی چشمات از حدقه بیرون زده بهخاطر چاقوی زیر گلوت .یا هیچکسی از عزیزانت به قتل نرسن تا عواقب و عوارض روحی روانی حاصله تا پایان عمر باهات باشه یا دیدی این معتادای کنار خیابونو میدونی از کجا مواد میارن .یه مقدار به اینا فکر کن بعد ببینیم نظرت چیه
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
این نظر رو میدی . یعنی کسی که به ناموس مردم تجاوز میکنه یا بچه بیگناه رو با قساوت میکشه فقط چند سال حبس بهش بدن !
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
کاسبان برجام؟ نه عزیز! کاسبان تحریم درسته
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
خخخه
کاسبی شما چی بود؟
واردات را به صرفه کنید به همراه به صرفه کردن خروج ارز به دلیل سرکوب ارزی و بعد نابود کردن اقتصاد به دلیل این که ان تورم عقب افتاده در نرخ ارز و نفت را جبران باید می کردین ولی بخش دیگر اقتصاد که داشت به ارامی بالا می رفت را هم با سرسره دلار بالا بردین
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
خخخه زهر مار درد بی درمون ، لوس بی مزه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
هر چی وی پی ان داشتیم دیگه کار نمی کنه. به خدا قسم کارمون لنگ می مونه. به خدا قسم نیاز داریم به یک سری سایتهایی مثل یوتیوب.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
اقای رسایی دنبال مصونیت برای خودشان هستند.
پاسخ ها
ایرانی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
انگار رسایی یادش رفته خودش روزنامه ای داشت به نام و نام وز که هرچی دلش میخاست می‌نوشت و از دلایل به نتیجه نرسیدن برجام همین سمپاشی های ایشون بود! آقای رسایی مگه خودت تو رو نامت حاضر بودی یه صفحه رو بدی به مخالفان دیدگاه‌ها ات؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
ای سانسور چی تابی جون، کجایی ؟ وسط اینهمه گرانی رفتی سفر شمال؟؟؟ نظرات ملت روی زمین مانده، و هیچکسی نیست منتشرش کنه :(
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
1
جناب رسایی فرمایش شما زمانی مقبول است که تنها رسانه موجود در کشور روزنامه اعتماد باشد حال انکه هزاران تریبون برای شما فراهم است تا اگر روزنامه اعتماد سخن شما را انعکاس نداد حرفتان را بگوش مردم برسانید.فیلترینگ در دوره ای که اخبار و مطالب در کسری از ثانیه دور تا دور کره زمین را میپیماید، تنها تکرار همان بازی مخالفت با ویدیو و ماهواره است و چون نهایتا نتیجه ان باخت طرفداران فیلترینگ است لذا بهتر است هزینه این زورازمایی را جای دیگر خرج نمایید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
با این شرایط حاکم واقعا شما فکر می کنید رییس جمهور غیر از اصولگرا خواهد بود؟ فعلا که همه چیز دست شماست ببینیم چه گلی به سر مردم خواهید زد. فعلا که مجلس شما تمام مشکلات رو حل کرده !!!!!!!!!!
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
2
تبیین شرایط کشور برای مردم دردی از مردم دوا نمیکند. مردم به مسئولان فرصت دادند که کشور را بسازند و مثل مردم همه دنیا شرایط یک زندگی در رفاه و اسایش و بدون تنش در کنار خانواده خود بدست اورند. اینکه مسئولان طوری سیاست ورزی کردند که کشور به این شرایط دشوار رسید طبیعتا به مردم ربطی ندارد.مردم چک سفید امضا به پ احدی نداده اند و لذا بهتر است اقایان شرایط مردم را برای مسئولان بالاتر تبیین کنند تا انها دقیقتر تصمیمگیری و سکانداری کنند. این یک ماه ونیم هم میگذرد و مردم تحمل میکنند اما پس از انتخابات امریکا تحمل این وضعیت و گرانیها برای مردم قطعا امکانپذیر نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
عجب روزگاریه!
عربستان به گفته نشریات غربی با سرعتی فوق العاده بالا داره با کمک چین و آمریکا اتمی میشه و ایران همچنان سر این انرژی هسته ای نیم بندش چونه میزنه.
برین حق غنی سازی رو ببخشین تا از غنی سازی عربستان جلوگیری بشه.
به گفته تشریات غربی،نوع عملکرد و پیشروی عربستان گواه بر قصد این کشور برای ساخت بمبه.
نگفتین نگفتما!
این عربستان بمب بسازه تمدن کشورهای غربی رو نداره ها...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
جدای از درست وغلط حرفات , همون به قول شمامتمدنین !!!دوبار بمب اتم انداختند.دوتا جنگ جهانی هم راه انداختند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
درکی از اقتصاد وجود ندارد و مشکلات هر روز بیشتر میشود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
تاریخ مصرف این لاطائلات هم تا تکمیل شبکه آمریکایی استارلینک هست...
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
مطمئن باش امثل رسایی و همفکرانش که کنترل اقتصاد و سیاست خارجی مملکت دستشونه تا وقتیکه استارلینک بخواد همه گیر بشه اینقدر ایرانی ها را فقیر و مفلوک و مفلس می کنند که دیگه کسی توان خرید گوشی نوکیا 1100 هم نداشته باشه چه برسه به اینکه بخواد گوشی هوشمند با قابلیت اتصال به استارلینک بخره
مطمئن باش تا اون وقت دلار به یک میلیون میرسه و درآمد ماهانه کارگر به ده دلار و باید بریم یک روز برای آقازاده ها کار کنیم برای یک دانه سیب زمینی پخته .. نصفشو خودمون بخوریم نصفشم بذاریم جیبمون ببریم برای خانواده
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
بهترین و هوشمندانه ترین نوع فیلترینگ این است که مردم را چنان فقیر کنند که دیگر احدی توان خرید گوشی هوشمند و کامپیوتر و لپ تاپ نداشته باشد تا با آن بتواند به اینترنت و دنیای آزاد متصل شود
پرسشگر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
کسی یا شهروند یا کاربری از طوسی خبری نداره ؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
فعلا مجازی حال می کنن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
حالش خوبه حتما
یک کلام گفت من چنین کاری نکردم و گفتند حق با شماست
حالا چند نفر شاکی بودند و چند شاهد وجود داشت مهم نیست
فامیل طوسی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
خونه اس ..
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
کاملا درسته.. جای نفت سر سفره مردم نیست جاش فقط تو جیب مسئولان و بچه هاشونه
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
و اگر فیلترینگ نباشه مردم بیشتر می فهمند چه خبره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
آقای رسایی .. وای بر فیلترکننده ی فیلترشکن فروش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
کشوری مثل ایران نباید نیازی به صدور نفت داشته باشد
پرسشگر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
چند تا پیرمردهای کلکسیون بیماریها به علت کهولت سن شامل ؟ ( فشار خون . دیابت . کم‌کاری و پرکاری تیرویید . پروستات . فراموشی . کم شنوایی. کم حوصلگی .) حالا به قشر عظیمی از جامعه میگویند گوشت نخور . قند نخور . حرص نخور . غم نخور . تحمل کن . همه چیز درست میشه . سختی صد سال اول هست .
ناشناس
|
Russian Federation
|
۲۳:۳۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
3
احمدی نژاد قطعا ثبت نام میکند و قطعا رد صلاحیت خواهد شد!!! چرا؟ دلیل ان چیست؟ زمانی که قطعنامه های شورای امنیت منجمله همین۲۲۳۱ تصویب میشد ایشان فرمودند انقدر قطعنامه صادر کنید .......این همان زمانی بود که جناب جنتی معتقد بودند سخنان ایشان باید در کتب درسی تدریس شود!!! بعد یکدفعه چه شد که ایشان که ۸ سال سکاندار این کشور بودند صلاحیت ریاست جمهوری ندارند؟نفر قبل از ایشان چطور؟نفر قبلتر از قبل ایشان چطور؟ اگر اینها هیچکدام صلاحیت نداشتند و ۲۴ سال ریاست جمهوری کشور را داشتند ایا این تایید کننده صلاحیت جناب جنتی است؟
پاسخ ها
ناشناس
| Russian Federation |
۲۳:۵۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
اصلاح میکنم که قطعنامه ۲۲۳۱ در ادامه ۶ قطعنامه قبلی که در دوره اقای احمدی نژاد تصویب شده بود در دوره جناب روحانی و ظریف تصویب گردید.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
درود بر احمدی نژاد و یارانش ..
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
از رسایی خوشم نمیاد !! از هیچ کدوم خوشم نمیاد ولی این به توان صد !!!
پاسخ ها
علی
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
شما؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
آی گفتی
آی گفتی
من یه لیست بلند بالا دارم از اینا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
چرا تمام ویا اصل سخنان آقای محمد مهاجری " اصولگرای صادق " را ننوشته اید ؟؟؟ فقط قسمت بی خاصیت و مقدمه آنرا آورده اید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
متاسفانه اگر پیش بینی ها در مورد مفاد قرارداد با چین درست باشد باید فاتحه اینترنت را در ایران خواند .. اگر چینی ها سیستم فیلترینگ مشابه آنچه که در چین پیاده سازی کرده اند و به Great Firewall of China یا GFW مشهور است را در ایران هم پیاده سازی کنند ، دیگر کمتر فیلترشکنی را می توان یافت که بتواند از پس سیستم فیلترینگ بر بیاید .. امیدوارم زور آقاها و آقازاده های فیلترشکن فروش بچربد و GFW در ایران پیاده سازی نشود و از صدقه سر آنها بتوانیم همچنان همانند گذشته با پر کردن جیب فیلترشکن فروش ها ، از اینترنت آزاد استفاده کنیم
پاسخ ها
ناشناس
| United Kingdom |
۰۳:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
تا دو سال دیگر فیلترینک اهمیتی ندارد چون خطوط ارتباط ماهوار ای که در غر ب در حال شکل گیری برای جهان سوم هست لوازمی بسیار ساده دارد . اول ماهواره . دوم به جای موبایل رسیور دانلود و آپلود نیاز دارد که هر کابری در منزل تا در هر کجا میتولند با دیش منزل ارتباط داشته باشد یعنی تلویزیون‌ماهواره دیگر فقط دریافت کننده نیست بلکه ارسال کننده هم هست . این تراشه در گوشی دیگری از طریق پروکسی اختصاصی برای هر کابر جدای از اینترنت ملی در حال اجرا و ازمایش هست.......هر کاربر یک پروکسی اختصاصی و قوی خواهد است و نیاز به هزینه اینترنت ملی هم ندارد .
ناشناس
| United States |
۱۱:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
نون نداری بخوری بهفکر این چیزایی اصلا ببین زنده ای
کوروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۷
دو بار نظر قدیری ابیانه که مثلا سیاستمدار ایران هست بیندازید . سرتاسر سخن ایشان سرشار از تضاد محتوایی و پادوکس عقلانی و علمی دارد . دلیلش این هست که ارزش های اخلاقی را ساده سازی و دگرگونی کردند . ......از یک طرف میگوید احمدی نژاد قرار بود پول نفت را سر سفره مردم بیاورد و از طرف دیگر میگوید نخیر مردم باید خودشان کار و تلاش کنند . آیا احمدی نژاد وعده های اوایل انقلاب را بعد از چهل سال بازخوانی و یاد آوری میکند اشتباه میکند ؟ . لذا ختم کلام من این هست اگر قرار بر نفت و گاز و برق مجانی نبود . اگر قرار بر آزادی اندیشه و احزاب و دمکراسی نبود . اگر قرار بر رفاه و شادی و کرامت نبود . اگر از اول قرار بر این نبود پول نفت سر سفره مردم باشد ولی برای لبنان و سوریه و یمن و عراق ....باشد ، چرا برادریت را اوایل انقلاب ثابت نکردی . شماها چرا هر روز تغییر ایدولوژی میدهید . دامنه تغییرلت در تفکرات مذهبیون اینقدر وسعت گرفته که اصلا نمیدانند برای چی انقلاب شد . ( انقلاب که من خودم در سن ۱۵ سالگی در آن حضور داشتم دمکراسی . عدالت سیاسی و اقتصادی و قضایی و آزادی بیان و عقیده و احزاب بود )
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
ظریف . تحریم های جدید امریکا تاثیر جدیدی دیگر نخوا۶د داشت چون امریکا در برچام دیگر وجود ندارد و نمیتواند صاحب نظر در گفتگوی برجامی باشد . سوال . یعنی آلان تمام شرکت ها در ایران از مشارکت در پروژها خودداری میکنند یا دلار ۲۶ هزار تومان هست . خودرو گران هست . لوبیا و عدس و گوشت گران هست از اول ربطی به قبل برجام نداشت و بعد از برجام هم ندارد ؟ این اینهمه گرانی بیکاری بخاطر ساختار هست ؟
وطن پرست
|
Germany
|
۰۱:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
همین آقایانی امثال محمد مهاجری که فقر مملکت را فقط در چشم دولت کنونی می بینند ، کشور عزیزمان را به اینجا کشاتده اند چرا کسی جلوی رجزخوانی اینها را نمیگیرد ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
عذر بدتر از گناه
بجای اینکه دولت پاسخ اشتباهاتشو بده
توجیه شرایط میده
سیدمحسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۲۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
بزودی کشور دست یک سری سانسورچی میفته
پاسخ ها
ناشناس
| Austria |
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
یعنی الان نیست؟؟؟؟؟!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۶:۴۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
فعلا تخم مرغ یک نماد شد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۱۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
حمید رسایی: فیلترینگ مصونیت است نه محدودیت
این ازون حرفها است اول باید محدویت باشد تا مصونیت ایجاد شود مثل اینکه می گویند در خانه بمانید و موارد بهداشتی را رعایت کنید تا کرونا نگیرید اول محدویت و بعد مصونیت
کلمات را جابجا ادا نکنید
پاسخ ها
ناشناس
| Belgium |
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
شباهت جالب فیلتریگ با حجاب
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
حاجی ظریف
بعله برای شما که ماشالله در دلار و یورو غرق هستید چیزی فرق نمیکند ‌اتفاق خاصی نخواهد افتاد.
قیمت روز این ارز ها را امروز نگاه کنید و بعد مقایسه کنید با قیمت ارزی که یکشنبه خواهد آمد و گرانتر شدن اجناس شرط میبندم آن وقت هم احساس نخواهید فرمود که چه اتفاقی افتاده چون برای شما و خانواده محترم و دوستان که همچون گذشته براستی چیزی فرقی نخواهد کرد. علی برکت الله
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
آیا می دانید با فعال کردن فیلترشکن مصرف اینترنت و در نتیجه هزینه اینترنت تقریبا دو برابر میشود آیا این دزدی از مردم نیست؟
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
ابیانه چرا سال ۸۴ این انتقاد را به احمدی نژاد نگرفتی الان که معمای پیچیده حل شده نطق میکنی الان که فکرش را خواندید انتقاد میکنید. باید بپذیرید که در اداره کشور با این روش شکست خورده است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
رسایی که دوره قبل رد صلاحیت شد. چرا این دوره صلاحیت دار شد؟؟؟
مگه کدخدایی به کاندیداها توصیه نکرده بود که اگه قبلا کاندید شدید و رد صلاحیت شدید دیگه کاندید نشید؟؟
چرا رسایی کاندید شد و صلاحیت دار شد و بعدش هم نمایند شد>؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
ناشناس
| Belgium |
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
صلاحیت شناور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
آقای رسایی
فیلترینگ محدودیت مردم برای مصونیت برخیست
پاسخ ها
ناشناس
| Belgium |
۱۶:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
مانند حجاب
افشین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
توضیح رئیس دیوان عالی کشور درباره اجرای حکم روح‌الله زم!!!!!!!!!!!!!!!
آقا ما که بالاخره نفهمیدیم چرا سلاطین شکر، سکه، خودرو، قبر و ... حکم هایشان با هم فرق می کند در حالی که همه آنها مفسد فی الارض بودند و این آقای طبری که کلاً نور الی نور است حکمش!!!!!!!!!!!!!!
می شود توضیحاتی بفرمایید تا مردم از این حالت گنگی و گیجی خارج شوند؟
پاسخ ها
ناشناس
| Switzerland |
۱۲:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
قاعده کلی این است :
مفسدان به حبس تعزیری(قابل خرید) محکوم می شوند
افشارگران فساد و معترضین به فساد به اعدام محکوم می شوند
ناشناس
|
Switzerland
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
تاریخ نمونه های فراوان دارد از کسانی که دائما حکم اعدام صادر می کردند اگر کمی تاریخ خوان بودند آینده را اندیشه می کردند و می فهمیدند در همیشه بر روی این پاشنه نخواهد چرخید و روز حساب و کتاب و پاسخگویی هم هست!!!!!!
بیگناه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
روز شنبه برای آقای ظریف و از ما بهتران اتفاق خاصی نمی افتد.یاد ماجرای راننده کالسکه ناصرالدین شاه در روز برفی افتادم که در جواب ناصرالدین شاه گفت :سرما گفته به حضرت همایونی کاری ندارم ولی دمار از روزگار تویکی را در می آورم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۲ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
آقای رسایی از جمله چهره هایی است که برآمده احمدی نژادیسم است. با همه باطن و ظاهر ای تفکر. نکته این است که فیل از پرداختن به فیلتر شدن و یا نشدن اینترنت همون « ضوابط عقلی » که ایشان به آن اشاره کرده اند محل تردید است .اگر ادعا شود که ضوابط عقلی ایشان و همفکرانشان که فیلترینگ را راه حل میدانند مورد قبول اکثریت جامعه استفاده کننده از اینترنت و مسئولان رسمی آن نیست ایشان تمکین میکنند. ایشان به لحاظ فنی که قاعدتاً نمیتوانند ادعایی داشته باشند ( اینکه اصولاً فیلترینگ قابل عمل هست یا خیر ) به لحاظ فرهنگی هم در عصر معاصر و سالهایی که با پیشرفت تکنولوژی تعاریف از فرهنگ هم دچار دگرگونی‌های گسترده و بعضاً ماهوی شده است و اینکه ایشان حداکثر برداشتشان از فرهنگ اسلامی فقط حجاب و روابط جنسی زن و مرد است و یا منکرات مشابه ایشان بازهم صلاحیت اطهار نظر آنهم به فرض صحت و اینکه همه را از چشم اینترنت دیدن ، ندارند.
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۴:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
فقط کم مونده ا رسایی از فیلترینگ دفاع کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
الان نون توی فحش دادن به احمدی‌نژاد است
همانطور که زمانی در فحش دادن به رفسنجانی و خاتمی بود
قابل توجه آقای قدیری ابیانه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
ربیعی بزند توی گوش دولت؟؟
او بخواهد هم بزند می زند توی گوش دلار ۴۲۰۰ تومانی
هادی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۷ - ۱۳۹۹/۰۶/۲۸
به نام خدا جناب رسایی ما این مصونیتی که حضرتعالی مطرح می کنید را نمی خواهیم چه کسی را باید ببینیم؟
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
بسته ویژه خبری
برچسب منتخب
علائم کرونا دونالد ترامپ کریم‌ اکبری‌ مبارکه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا 2020 جو بایدن نیس