بازدید 7839
از تیمی که دربی را برده، رسیدیم به خوردن ۳گل در یک نیمه فینال!

تهدید خلیل‌زاده به افشای پشت‌پرده مذاکره با استراماچونی

چطور ممکن است تیمی که دربی را برده، در فینال جام حذفی در نیمه اول سه گل بخورد؟
کد خبر: ۱۰۰۰۵۵۱
تاریخ انتشار: ۱۴ شهريور ۱۳۹۹ - ۱۶:۱۱ 04 September 2020

رئیس هیات مدیره باشگاه استقلال درباره اتفاقات بعد از فینال جام حذفی، شکست استقلال مقابل تراکتور و بازگشت استراماچونی به ایران گفت: سلام به هواداران استقلالِ بزرگ، هوادارانی که بزرگ‌ترین و ارزشمندترین دارایی تیم هستند. از شب گذشته برخی صفحات مجازی از من به عنوان مخالف بازگشت آندره آ استراماچونی نام برده اند که در شرایط فعلی باعث تعجب است.

به گزارش تابناک ورزشی، اسماعیل خلیل زاده گفت: اگر اسم رمز برای پنهان‌کاری، بنده هستم اشکالی ندارد و خدا جای حق نشسته است، اما در رابطه با اتفاقات اخیر، سعی کردیم آرامش را به تیم ترزیق کنیم. جلسه هیئت مدیره نشان می‌داد که دنبال این هدف بودیم. اینکه چرا پس از آن، تنش‌ها بیشتر شد، باید بررسی کامل شود.

خلیل زاده بیان کرد: خودمان از اینکه به راحتی جام حذفی را از دست داده‌ایم، آنقدر ناراحت هستیم که نمی‌دانیم چه بگوییم. تنها کاری که می‌توانیم انجام دهیم عذرخواهی از هواداران است. تیمی که پس از دربی می‌توانست نوید روز‌های خوب برای فصل بعد را بدهد، به یکباره تبدیل به بحران شد. تبدیل به چیزی شد که نمونه آن را در فرودگاه مهرآباد دیدیم. چطور ممکن است تیمی که دربی را برده، در فینال جام حذفی در نیمه اول سه گل بخورد؟

رئیس هیات مدیره استقلال تصریح کرد: قطعا می‌دانم سؤال بزرگ هواداران درباره وضعیت استراماچونی است. بنده به عنوان رئیس هیئت مدیره باشگاه از مذاکره برای بازگشت این مربی اطلاعی ندارم و شاید مدیریت باشگاه بهتر بتواند در این زمینه اطلاع رسانی کند. طبق مصوبه هیئت مدیره، قرار بود مدیرعامل باشگاه برای مذاکره با استراماچونی جهت پرونده شکایت او و گرفتن تخفیف و زمان به ایتالیا سفر کند.

او گفت: بنده حرف‌های زیادی دارم. به قول برخی‌ها، جعبه سیاه استقلال در ماجرای استراماچونی هستم. حرف‌هایی که اگر بخواهد روال کار به این صورت پیش برود، با سند و مدرک خواهم گفت.

رئیس هیئت مدیره استقلال بیان کرد: بهتر است بازی‌هایی که شروع کرده‌اند را به پایان برسانند، چون عواقب زیادی دارد. مدت زیادی است که سکوت کرده‌ام و تنها پس از جلسات هیئت مدیره پاسخگوی خبرنگارانی بودم که زحمت کشیده و مقابل باشگاه منتظر صحبت ما شده بودند. در حال حاضر سکوت کرده‌ام تا جلسه هیئت مدیره برگزار شود. اگر بدانم ماجرای تخریب بنده ادامه داشته باشد، آن وقت مجبور به گفتن حقایق خواهم شد. همچنین اگر مدیرعامل و هیئت مدیره واقعا دنبال بازگشت استراماچونی باشد، مانند سنوات گذشته که کمک کردم، برای حضور این مربی کمک مالی خواهم کرد. به امید موفقیت استقلال بزرگ.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# غزه # آلودگی هوا # ایام فاطمیه # امیر تتلو # روز دانشجو # فساد چای دبش # اکبر رحیمی