بازدید 4995

خودکشی نافرجام مرد ۳۵ ساله در هتل میدان فردوسی

کد خبر: ۹۹۷۰۲۹
تاریخ انتشار: ۲۶ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۷:۳۳ 16 August 2020

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران از نجات مردی خبر داد که قصد داشت با پرتاب خود از پنجره طبقه ششم هتلی در میدان فردوسی خودکشی کند.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ دوست علی جلیلیان سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران گفت: حدود ساعت ۰۹:۳۵ صبح روز گذشته از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی، قصد خودکشی جوانی ۳۵ ساله از لبه پنجره طبقه ششم هتل فردوسی به کلانتری ۱۰۹ بهارستان مخابره شد.

سرکلانتر هفتم پلیس پیشگیری تهران بیان داشت: با دریافت خبر، بلافاصله اکیپی از ماموران کلانتری ۱۰۹ بهارستان به سر تیمی اکیپ عملیات ویژه سرکلانتری هفتم به همراه عوامل آتش‌نشانی و سایر تیم‌های امدادی در محل اعلامی حضور پیدا کردند.

وی تصریح کرد: بررسی‌های اولیه نشان از این داشت که جوان به مدت ۶ روز است که در این هتل اقامت دارد و امروز صبح با قفل کردن درب اتاق و شکست شیشه‌های اطراف قصد خودکشی از طبقه ششم هتل دارد.

سرهنگ جلیلیان تصریح کرد: با توجه به حساسیت موضوع بلافاصله شخصا به محل اقامت جوان ۳۵ ساله حاضر شده تا عملیات نجات جوان ۳۵ ساله کنترل و مهار شود که مشخص شد امکان ورود به اتاق این جوان به دلیل قفل بودن درب ورودی و نجات وی وجود ندارد.

سرکلانتر هفتم تهران ادامه داد: تخریب و شکست درب اتاق هتل به دلیل امکان پرتاب کردن جوان ممکن نبود و گام بعدی عملیات پلیسی برای انصراف جوان ۳۵ ساله آغاز شد که پس از سه ساعت گفت‌وگو با این جوان وی از خودکشی منصرف شد.

این مقام پلیسی افزود: ساعت ۱۳:۳۵ پایان عملیات اعلام و ترافیک سنگینی نیز که در محل به وجود آمده بود، پس از مدتی بار ترافیکی روان شد و تردد به حالت عادی بازگشت.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: تحقیقات درباره علت این اقدام پسر جوان در حال بررسی است.

سلام پرواز
خیرات نان
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مناجات شعبانیه # انتخابات مجلس # انتخابات # مجلس خبرگان
آخرین اخبار
وب گردی