بازدید 43214
رسول پناه: کل جریمه پرسپولیس در پرونده برانکو ۶۰هزاردلار بود!
برانکو به شرطی پذیرفت پولش به حساب ریالی اش در عمان پرداخت شود که ما کارمزد تبدیل یورو به ریال عمان را پرداخت کنیم. کارگزاری که قرار بود به این مربی پول بدهد پول را در ۱۷ حواله و در عابربانک‌های عمان داد.
کد خبر: ۹۹۶۵۸۶
تاریخ انتشار: ۲۴ مرداد ۱۳۹۹ - ۱۶:۳۵ 14 August 2020

سرپرست باشگاه پرسپولیس گفت: مدیران قبلی پرسپولیس باید پاسخگوی مطالبات برانکو باشند، زیرا آن‌ها در زمان مناسب یک دلار هم به وی ندادند.

به گزارش تابناک ورزشی، مهدی رسول پناه درباره آخرین وضعیت باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: من ۱۵ روز قبل از سال ۹۹ به پرسپولیس آمدم و از همان زمان مشکلات خیلی زیاد بود. بحث بدهی‌های خارجی و داخلی، طلب بازیکنان و شرکت‌های هواپیمایی جمع شده و وضعیت بحرانی در پرسپولیس حاکم شده بود. در آن زمان با هیات مدیره تقسیم بندی کار کردیم. از شانس بد ما یازده پرونده خارجی داشتیم که در آستانه اجرایی و عملیاتی شدن بود.

زمانی که باید به برانکو پولش را می‌دانند یک دلار هم ندادند

من به مسئول حقوقی و بین الملل باشگاه گفتم هر پرونده سریع پیگیری شود. برانکو یکی از مربیان زحمتکش ما بود، اما متاسفانه زمانی که باید حق و حقوق وی را می‌دادند یک دلار هم ندادند. مدیران وقت باید در این زمینه جواب بدهند، اما به نظر من می‌توانستند پول برانکو را در مدیریت‌های قبلی بدهند.

پس از اعلام حکم فیفا با پرداخت مبلغی، درخواست گراندز رای کردیم. برانکو ابتدا درخواست یک میلیون و ۶۰۰ هزار یورو درخواست کرده بود و ما این رای را هم داریم، اما فیفا در رای اولیه یک و میلیون و ۵۰ هزار یورو را تایید کرد. طبق حکم این حکم باید به زلاتکو ۱۶۲ هزار یورو، ایگور ۲۰۵ هزار یورو و مارکو هم حدود ۱۱۴ هزار یورو پرداخت می‌کردیم.

باید ۱۶۰ تا ۲۰۰ هزار دلار برای هزینه دادرسی مجدد پرداخت می‌کردیم 

پس از صدور این رای به ما گفتند می‌توانید در زمان مشخص به دادگاه cas اعتراض کنید، اما می‌دانستیم باید هزینه‌ای حدود ۱۶۰ هزار تا ۲۰۰ هزار دلار برای اعاده دادرسی پرداخت کنیم و در نهایت حق و حقوق برانکو هم تایید می‌شد. به همین دلیل هزینه دیگری ندادیم. حتی برای دادرسی مجدد یک هزینه ۴ هزار یورویی ابتدایی هم پرداخت شد، اما ما نیاز به خریدن زمان داشتیم.

پرداخت ۳۳۰هزاردلار پول برانکو از ۱۷ عابربانک عمان!

به برانکو ظلم شد

بهترین کار را انجام دادیم و اگر زمان نمی‌خریدیم با محرومیت‌های شدیدتری مواجه می‌شدیم. مصاحبه‌ای هم نکردیم، زیرا طرف مقابل رصد می‌کرد. جدا از اعلام رای یک میلیون و ۵۰ هزار یورو باید ۵ درصد سود سالانه هم پرداخت می‌کردیم. برانکو حق داشت، زیرا با وی برخورد مناسبی نشده و به برانکو ظلم شده بود. در نهایت تصمیم گرفتیم پول وی را پرداخت کنیم.

پول بیرانوند یک روز قبل از اتمام فرصت ما برای پرداخت برانکو تسویه شد

از فیفات و محل انتقال بیرانوند به آنتورپ مطالباتی داشتیم که قرار شد پول برانکو را از این محل بدهیم. قرار بود قسط اول پول بیرانوند ۲۵ اسفند به ایران بیاید و یازده تیر هم قسط بعدی اش به ما برسد، اما با توجه به شیوع ویروس کروما انتقال این پول به تاخیر افتاد. یک روز قبل از تاریخ ۶ آگوست که آخرین مهلت ما برای پرداخت طلب برانکو و دستیارانش بود، حق انتقال بیرانوند به حساب باشگاه نشست. بلافاصله این پول را تبدیل کرده و طلب زلاتکو و ایگور را هم از محل مطالبات خود در فیفا دادیم. پول سرتن چوک، گابریل و نیلسون را هم قبلا پرداخت کرده بودیم و از پول باقی مانده مان در این محل می‌توانستیم تنها پول ایگور و زلاتکو را بدهیم. ۲۰۵ هزار یورو برای ایگور و ۱۶۲ هزار یورو برای زلاتکو را درخواست کردیم از این محل بدهند. البته دیگر نمی‌توانستیم از مطالبات مان در فیفا پنج درصد سود دو مربی را بدهیم و این پول را از درآمد انتقال بیرانوند دادیم.

چرا فیفا هزار دلار به پرسپولیس بازگرداند

حدود ۳۳۰ هزار یورو به حساب برانکو و ۱۲۰۷۹۸ یورو به حساب مارکو در عمان پرداخت کردیم. مطالبات ایگور و زلاتکو هم در فیفا پرداخت شده است که این موضوع هم پذیرفته شد. ما پول گابریل را از همین طریق دادیم و مطالبات ۱۱ هزار دلاری سرتن چوک هم از این محل تسویه شدکه البته فیفا گفت هزار دلار اضافه است و ۱۰ هزار دلار به چوک داد.

ایگور و زلاتکو باید فرمی را پرکنند تا فیفا به آن‌ها پول بدهد

رسول پناه درباره اینکه ایگور پانادیچ اعلام کرده فیفا نامه‌ای برای پرداخت مطالبات به وی نداده است، توضیح داد:اینجا سوء تفاهمی پیش آمده است. روند پرداخت به این شکل است که ما باید درخواست خود را به کمیته انضباطی ارسال کنیم تا از محل مطالبات پرسپولیس پرداخت شود. مشروط به اینکه یک فرمی را باشگاه پرسپولیس، فدراسیون فوتبال، ایگور یا زلاتکو باید پر کنند تا سریع این انتقال صورت بگیرد. ما و فدراسیون فرم را پر کرده ایم، اما تاکنون مربیان کروات فرم را پر نکرده اند.

برانکو به یک شرط قبول کرد حساب عمان خود را بدهد

رسول پناه درباره اینکه آیا پرسپولیس نمی‌توانست پول برانکو را به حساب وی در کرواسی واریز کند؟ گفت: برانکو حساب عمانش را به ما معرفی کرد و ما نمی‌توانستیم پولی را در کرواسی بدهیم. تازه می‌فهمیم که تحریم‌ها چقدر تأثیرگذار است. برانکو به شرطی پذیرفت پولش به حساب ریالی اش در عمان پرداخت شود که ما کارمزد تبدیل یورو به ریال عمان را پرداخت کنیم. برای نشان دادن حسن نیت مان این کار را هم انجام دادیم.

۳۳۰هزاردلار پول برانکو را از طریق ۱۷ عابربانک عمان به وی پرداخت کردیم

با توجه به تحریم‌ها امکان داشت پول بلوکه شود و به همین دلیل تصمیم گرفتیم به برانکو در عمان پول بدهیم. از طرفی برای ما حاشیه سازی کرده و می‌گفتند دروغ می‌گوییم. شانس ما زمانی که می‌خواستیم پول برانکو را بدهیم، بانک‌های عمان ۱۲ تا ۱۴ روز به دلیل عید قربان تعطیل بود. کارگزاری که قرار بود به این مربی پول بدهد پول را در ۱۷ حواله و در عابربانک‌های عمان داد. همه این‌ها نشان می‌دهد ما حسن نیت داشتیم.

کلا ۶۰ هزار یورو جریمه شده ایم و ۱۲۷ هزار دلار صحت ندارد

محکوم شدن باشگاه به پرداخت ۱۲۷ هزار دلار دیگر به عنوان جریمه صحت ندراد. بعضی‌ها به اشتباه یا به عمد می‌گویند پرسپولیس ۱۱۵ هزار فرانک سوئیس محکوم شده است. طبق نامه‌ای که فیفا داده است، باشگاه ۱۵ هزار فرانک سوئیس برای ایگور و زلاتکو و ۳۰ هزار یورو هم به عنوان جریمه باید بپردازد که این جریمه باید در مهلت ۳۰ روزه پرداخت شود. اگر ایگور و زلاتکو هم مانند مارکو فرم را پر می‌کردند، این ۱۵ هزار یورو هم به ما تعلق نمی‌گرفت.

مشکل فیفا است که پول زلاتکو و ایگور تسویه نشد

ایگور و زلاتکو برای دریافت پول نیاز به زمان یکی دو ماهه دارند، اما این مشکل ما نیست بلکه مشکل فیفا است که پذیرفته ما می‌خواهیم پول این مربیان را بدهیم. اکنون از فدراسیون جهانی خواسته ایم مانند نیلسون، چوک و گابریل پول آن‌ها را هم از مطالبات مان در فیفا بدهد. نامه رسمی هم زدیم و اگر فرم‌ها را پر کنند، پول به حساب شان می‌آید.

در نهایت اگر فیفا نپذیرد بازهم متضرر نمی‌شویم بلکه فیفا پول را در محل مطالبات ما نگه می‌دارد و در پرونده بعدی که برای بودیمیر یا کالدرون است، طلب آن‌ها را پرداخت می‌کند. هواداران ما خیلی حساس هستند و می‌توانستیم اطاله دادرسی کنیم تا پول دو سه ماه دیگر پرداخت شود، اما هواداران هر روز می‌گفتند پول برانکو چه شد. تا یک ماه دیگر قطعا این بدهی پرداخت می‌شود، زیرا منابع را ایجاد کرده ایم. در کنار کارگزار دو سه منبع دیگر داریم و جای نگرانی نیست.

کارگزار را برای اصلاح قرارداد تحت فشار گذاشتیم

درباره ابهام‌های مربوط به کارگزار باشگاه بگویم که قرارداد ابتدایی ما با آتیه داده پرداز ۸ آبان ۹۸ امضاء شد که ایراد‌هایی داشت. بعد از سرپرستی من در باشگاه، هیئت مدیره تصمیم گرفت کارگزار را تحت فشار قرار بدهیم و در زمان‌بندی مشخصی برای پرداخت‌ها صورت بگیرد، زیرا در قرارداد ابتدایی برای پرداخت‌ها جدول زمانبندی در نظر نگرفته بودند. برای همین قرارداد را فسخ کردیم تا شرایط مذاکره پیش بیاید. شرکت کارگزار هم طبق الحاقیه‌ای شرایط را پذیرفت و قرار شد در تاریخ‌های مشخصی پرداخت‌ها صورت بگیرد. ایراد‌های زیادی به الحاقیه گرفتند و گفتند چرا چک و تضمین نگرفتید، اما شرایط الحاقیه از چک هم برای معتبرتر بود. کارشناسان حقوقی این الحاقیه را مطالعه کرده و ما هم تا زمانی که کارگزار پولی نداده بود نمی‌توانستیم از این شرکت دفاع کنیم، اما مهم بود که آن‌ها به تعهد خود عمل کرده و تا پایان خرداد ۳۰ میلیارد پرداخت کرد.

استقراضی که در دوره مدیریت قبلی انجام شده بود جزء درآمد خود از کارگزار آوردیم. یعنی تا الان ۴۵ میلیارد پرداخت شده است که باید تشکر کنیم. یکی از شروط قرارداد این است اگر کارگزار به یکی از تعهداتش عمل نکند، می‌توانیم از قرارداد یکطرفه خارج شویم. الان این شرکت به تعهداتش عمل کرده و برای پرداخت طلب برانکو هم به ما کمک می‌کند.

اگر با شرکت دیگری قرارداد می‌بستیم کارگزار فعلی شکایت می‌کرد

حضور مردم در ورزشگاه برای ما فرصت درآمدزایی ایجاد می‌کند، اما به دلیل کرونا چنین اقدامی صورت نگرفت، اما با این وجود کارگزار وسط آمد و به تعهدات خود عمل کرد. اینکه می‌گویند شرکت دیگری هم در مزایده شرایط بهتری داشته درست نیست و من این موضوع را تکذیب می‌کنم. بهترین اقدام را کردیم و اگر با شرکت دیگری قرارداد می‌بستیم همین کارگزار فعلی از پرسپولیس شکایت می‌کرد.

ما قرارداد را اصلاح کردیم و اگر کارگزار شکایت می‌کرد خیلی‌ها که الان انتقاد می‌کنند، می‌گفتند این مدیریت پرونده‌ای بدتر از پرونده برانکو به جا گذاشت. با اصلاح قرارداد منابع را ایجاد کردیم و گول چهار تا چک را هم نخوردیم. از این چک‌ها خیلی در باشگاه زیاد است و حدود ۳۰ میلیارد چک به ما داده اند.

سیدجلال برای من احترام قائل شد و گفت جام را به ما بدهید

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره تعارف سیدجلال حسینی به وی برای بالا بردن جام قهرمانی توضیح داد: وقتی جام را به سیدجلال دادند برای من احترام قائل شد و گفت باید جام را تو به من بدهی. از وی که کاپیتان ارزشمند پرپسولیس و بازیکن بزرگی برای ما است تشکر می‌کنم. حسینی شخصیتی متین و با اخلاق دارد که افتخار پرسپولیس هم است. برای لحظه‌ای جام را به من داد که من هم سریع به خودش بازگرداندم.

۶۰ درصد مطالبات برانکو و دستیارانش که ۸۶۰ هزار یورو می‌شود پرداخت کرده ایم

رسول پناه درباره میزان پرداختی باشگاه پرسپولیس به برانکو و دستیارانش گفت: زمانی که پول را به برانکو پردخت کردیم، اعلام کردیم چند روز صبر کنید تا پول به حساب وی بنشیند. حدود ۳۳۰ هزار یورو را که نزدیک به ۳۰ درصد قرارداد می‌شود پرداخت کرده ایم، اما برخی‌ها در فضای مجازی گفتند پرسپولیس پنج درصد پول برانکو را داده است درحالیکه در مجموع ۶۰ درصد قرارداد برانکو و دستیارانش که حدود ۸۶۰ هزار یورو می‌شود به آن‌ها پرداخت کرده ایم.

اگر برانکو همکاری می‌کرد یک دلار هم جریمه نداشتیم

هیچ مشکلی برای پرداخت مطالبات برانکو نداریم. اگر برانکو همکاری می‌کرد یک دلار هم جریمه نداشتیم. الان در فضای مجازی می‌گویند ۱۲۷ هزار دلار جریمه شده‌ایم، ولی ما این رای را نشان می‌دهیم که ثابت می‌کند چنین مبلغی درست نیست. شاید اگر مبلغ باقی مانده مطالبات برانکو را ندهیم کسر امتیاز یا بسته شدن پنجره نقل‌وانتقالاتی برای ما دردسرساز شود، اما اصل را روی شفافیت گذاشته‌ایم تا دغدغه‌ها برطرف شود. می‌توانستیم در مقطع فعلی تا ۵۰۰ هزار یورو به برانکو پرداخت کنیم، اما باشگاه هزینه‌هایی دارد که باید این پول هم پرداخت شود. از همین پول انتقال بیرانوند ۱۰۰ هزار یورو به بشار رسن پرداخت کردیم و به رادو و اوساگونا هم پرداختی داشتیم.

مدیران قبلی باید در مورد استوکس توضیح دهند

رسول‌پناه درباره آخرین وضعیت پرونده آنتونی‌استوکس از باشگاه پرسپولیس اظهار داشت: ما علیه این بازیکن شکایت رسمی کردیم و منتظر رأی فیفا هستیم با توجه به بند‌های قرارداد امیدوار هم هستیم، استوکس و تیمش حرفه‌ای هستند، اما مدیران قبلی باشگاه باید درباره این بازیکن توضیح بدهند.

پرونده برانکو و بدهی خارجی‌ها نباشد هر کسی جای من باشد اداره باشگاه مشکلی ندارد

سرپرست باشگاه پرسپولیس درباره اینکه راه افتادن هشتک‌های اینستاگرام در شأن این باشگاه است، توضیح داد: باید با خودمان روراست باشیم و شرایط اقتصادی را در نظر بگیریم کارگزار‌های قبلی چقدر پرداخت می‌کردند؟ نهایت پرداختی‌شان ۴۰ تا ۵۰ میلیارد بود، اما قرارداد ما با کارگزار فعلی ۱۱۰ میلیارد است اگر پرونده برانکو و سایر بدهی‌های خارجی نباشد هر کسی جای من مسؤول باشگاه پرسپولیس بود برای اداره باشگاه مشکلی نداشت.

کارگزار بیش از ۱۶۰ میلیارد درآمدزایی داشته باشد ۸۰ درصدش برای پرسپولیس است

کف قرارداد ما ۱۱۰ میلیارد است و اگر این کارگزار بتواند بیشتر ۱۶۰ میلیارد درآمدزایی داشته باشد ۸۰ درصد درآمدش برای پرسپولیس است. طبق یک جدول پلکانی درآمد‌ها بین باشگاه و کارگزار تقسیم می‌شود مهمترین بحثم این است که ما به عنوان مطلع هستیم و متعهد نیستیم فقط در بحث بانک گردشگری به دلیل اینکه قرار بود روی پیراهن‌مان تبلیغ کنیم الحاقیه‌ای با کارگزار امضاء‌کردیم که فقط در این بحث متعهد شدیم. اگر از قرارداد خارج شویم تمام تعهدات گردن کارگزار است.

کار ما هنوز به چیپس و پفک نرسیده است!

وی درباره اینکه آیا پرسپولیس هم مانند باشگاه استقلال با یک شرکت به توافق رسیده تا پفک و چیپس به نام این باشگاه عرضه شود گفت: ‌خدا را شکر می‌کنم کار ما هنوز به چیپس و پفک نرسیده است (با خنده) من شوخی می‌کنم، اما اصالت محصولات این شرکت قرمزرنگ است به مدیرعامل این شرکت هم چنین موضوعی را گفتیم و دیگر نیازی نیست تغییر رنگی داشته باشیم. صحبت‌هایی انجام شده و امیدواریم در نهایت قرارداد ما با شرکت مینو برای بحث اسپانسری نهایی شود.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲۵
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
پول مفت بیت المال رفت جای چی ها بخدا .... واقعا مردم بدبخت و مظلومی داریم همش باند بازی و فساد تو فوتبال
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
این پول باید خرج تحقیق توسعه میشد الان گلستان بودیم
ناشناس
| Germany |
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
خود نحوه پرداخت پول در کشور دیگر انهم از چند خودپرداز قصه ها دارد.....عجبا...شگفتا
یعنی امکان ورود وخروج پول وارز از کشور به این روش خیلی جدیده
ناشناس
|
Germany
|
۱۷:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
فقط باید دستمرد مربی ها و بازیکانان دلاری باشد پس سایر مشاغل چی که باید به ریال حقوق بگیرند و به دلار هزینه کنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
میشه بگی چیپش پفک مشکلش چیه که مسخره میکنید واقعا ایرانی جماعت مسخره کردن جزو ابشناش
پاسخ ها
Mori
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
چیپس و پفک رو مسخره نکرده.استقلال رو مسخره کرده.ربطی به ایرانی و خارجی نداره.کدام باشگاه جهان تبلیغ پاپ کورن میکنه؟ میتونن تبلیغ کنن ولی از اینکه مسخره نشن نمیکنن . باشگاه داری امروز درآمدی عجیب داره که اقتصادکشوری رو میسازه‍.ما بجای کسب درآمد افتادیم به گدایی. اون کجا که بنز و پورشه پشتت باشن با کمک های تیلیاردی ،چی توز و و لینا کجا که تو خود ایرانم نامعتبرن و گمنام .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
بدبختي يك ملت كه بايد چنين تحقير شود باز هم بگين تحريمها بي اثراست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
چه بدبختیهایی داریم!! با کدام ملت جهان مثل ما رفتار میشه؟
خوزستان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
حیف از احساسات پاک هواداران.این چه مدیرانی هستند که وزارت تعیین می کنه.تیم های وزارتی را بدین به بخش خصوصی. خیلی از تجار کشورها ی همسایه حاضر به سرمایه‌گذاری هستند اگر به داخلی ها اعتماد ندارید
Kia
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۸ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
سلام
والله اینطور که شما داری پول میدی
کار به دم پایی کهنه پلاستیک کهنه هم
میکشه صد رحمت به چیپس پفک
مردم خوشحال باشن که ادم حسابگری
چون شما دنبال کارا هست :-)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
تو این اوضاع پولای مفت میریزید به پای این و اون
ناشناس
|
United Kingdom
|
۱۹:۵۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
آقای رسول پناه ممنون بابت شفاف سازی ها
کاش مدیران قبلی هم به این نتیجه می‌رسیدند که با شفاف سازی همه چیز راحت تر پیش خواهد رفت.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
اخر این فوتبال چه گلی به سر مردم زده که این پولای کلانرو به یک مربی خارجی بدیم . مگر مربی خارجی چکار میکنه که پیش کسوتان فوتبال ما نتوانند انجام بدن .
مردم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
خدایا به حق علی ریشه کسانی رو که از پول مفت بیت المال برای دو تیم سوگلی پایتخت اینقدر بریز و بپاش میکنن روبکن... مردم دارن تو بدبختی خودشون میپیچن از اونور چوب حراج زدند به بیت المال.... چرا خصوصیشون نمیکنن ....
پاسخ ها
Mori
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۶ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
فقط پول رو میدن به فوتبال ؟اینکار رو تمام جهان میکنن.اونایی ریشه کن بشن که با پول بیت المال مواد مخدر میارن.اختلاص میکنن.موسسه حمزه با کارمندهائ فیک و اسم و رسم دروغی اندازه تمام تیمهای ایران بودجه میگیره .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
بنظرم پولی که از دلالی این کارها بدست می اورند باعث می شود بروند دنبال مربیان خارجی با قرارداهای بسیار مبهم دلیل دیگری نمی بینم
دارا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
تو روز روشن میخواستی کلاهشو بردارید حال کردم از حلقومتون کشید بیرون خجالتم خوب چیزیه تو کلاه برداشتن از مربی ها معروف شدیم خداوکیلی ولی خب دنیا یه چیزایی صاحاب داره خفتتون میکنه نوش جونش که گرفت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۳ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۴
60 هزار دلار جریمه! از بیت المال! پول مفت بیت المال!!!
$$$
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
پول مفت بیت المال پول کسانی که کپرنشین هستن پول مردم فقیرومظلوم رو دادین بعدش خیلی هم ادعاتون میشه کلی ذوق هم میزنین که حق مردمو خوردین .....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
پولهای مفتی که به فوتبالیستها داده میشه ازهمین بیت المالیه که گفته میشه از تحریمها ضربه دیده، درسته؟
پس چرا یه سری تا ته کیسه دستشان را می تونن ببرن و استفاده کنن؟
وحید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
اره پولهای مفتی از دست بیت المال‌رفته مثل پول مفتی که به استراماچونی برای نیم فصل دادند که اندازه کل پول برانکو ی موفق برای دو فصل کامل بود،واقعا پولهایی که برای استقلال خرج میشه دو برابر پرسپولیسه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۹ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
برانکو حقشه گرفته نوش جونش
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
همه وزارت ورزش و بودجه اش، کمیته انضباطی و صدا و سیما پشتیبان رفع مشکلات یک تیم هستند تا قهرمانش کنند بدهی هایش را بدهند سر مربی برایش بیاورند و ... بعد هم میگویند ما قهرمان هستیم!!!!!
ناشناس
|
-
|
۰۹:۱۰ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
خدا ازتون نگذره ،پول مفت و بی صاحب ،طوری حرف می زنه انگار پولهارو از کیسه خودش بخشیده
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۹/۰۵/۲۵
اینهایی که میگند تحریمها بی اثر هست حالا ببینید در پرداخت پول چه مشکلاتی دارید؟؟؟
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
مکانیسم ماشه مراوه تپه علیرضا رزم حسینی هفته دفاع مقدس آنفلوانزا مصطفی ادیب
آخرین اخبار