بازدید 157828

دریافت کد بورسی غیر حضوری شد!!

روند ثبت نام در سامانه سجام و کارگزاری از طریق وبسایت مهرآفرین به صورت تماما آنلاین انجام میگیرد.
کد خبر: ۹۸۷۲۷۱
تاریخ انتشار: ۰۹ تير ۱۳۹۹ - ۱۱:۰۰ 29 June 2020

پیرو درخواست بالای مردم برای ورود به بازار سرمایه، شیوع ویروس کرونا و نیاز مبرم به روشی که بتواند روند ثبت نام و ورود به بازار بورس را تسریع کند، شرکت کارگزاری مهرآفرین خدمت نوینی را برای متقاضیان به ورود به بازار سرمایه در نظر گرفته است و روند ثبت نام در کارگزاری و دریافت کد بورسی را به صورت آنلاین و کاملا غیر حضوری انجام می دهد تا نیازی به مراجعه به دفاتر پیشخوان نباشد و تنها از طریق روش امضای الکترونیک، احراز هویت مشتریان صورت می پذیرد.

روند ثبت نام در سامانه سجام و کارگزاری از طریق وبسایت مهرآفرین به صورت تماما آنلاین انجام میگیرد. اگر قبلا در سامانه‌ سجام ثبت نام کرده باشید، پس از وارد کردن کد ملی و شماره تلفن همراه، دیگر نیازی به وارد کردن اطلاعات کامل خود نخواهید داشت و سیستم به صورت خودکار اطلاعات شما را از سامانه‌ی سجام دریافت خواهد کرد و به مرحله ی بعدی منتقل خواهید شد. اما اگر قبلا در سجام ثبت نام نکرده باشید و کد بورسی نداشته باشید، می توانید از طریق ثبت نام در وبسایت مهرآفرین به صورت خودکار در سجام نیز ثبت نام شوید و کد بورسی دریافت کنید.

پس از تکمیل فرم های ثبت نام و بارگزاری مدارک شناسایی متقاضی در وبسایت، احراز هویت نیز به صورت غیر حضوری و بدون نیاز به مراجعه به دفاتر پیشخوان از طریق پیگیری لینک ارسالی صورت می پذیرد. پس از احراز هویت کد بورسی برای شما صادر می شود. پس از دریافت کد بورسی و تایید امضای الکترونیک شما، نام کاربری و رمز عبور سامانه معاملاتی مهرآفرین به صورت پیامکی برای شما ارسال شده و شما می توانید با مراجعه به سامانه معاملاتی به خرید و فروش سهام پرداخته و یا کارگزار ناظر خود را تغییر دهید.

تمامی مراحل ثبت نام، احراز هویت و دریافت کد بورسی در کارگزاری مهرآفرین به صورت کاملا غیرحضوری بوده و می توانید در سریع ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حضور در محیط کارگزاری و دفاتر پیشخوان دولت، کد بورسی خود را دریافت کرده و آنلاین ترید کنید. تیم پشتیبانی حرفه ای مهریار، همواره در حال پیگیری و پاسخگویی به سوالات و رفع ابهامات مشتریان گرامی می باشند.

دریافت کد بورسی به صورت غیر حضوری:

https://mehrbroker.com/register/online

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی