بازدید 6412

تقدیر راهنمایی و رانندگی تهران از مدافعان سلامت

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و جمعی از معاونین راهور تهران با حضور در بیمارستان مسیح دانشوری با دکتر ولایتی دیدار و از زحمات و تلاش‌های پزشکان، کادر درمانی این بیمارستان و همچنین مدافعان سلامت در سراسر کشور تقدیر کرد.
کد خبر: ۹۷۶۹۲۲
تاریخ انتشار: ۱۹ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۰:۵۳ 08 May 2020
به گزارش تابناک، در این دیدار سردار مهماندار ضمن اهداء لوح تقدیر، از تلاش‌های دکتر ولایتی و متخصصان و کادر پزشکی بیمارستان مسیحدانشوری به عنوان خط مقدم مبارزه با ویروس کرونا تقدیر و تشکر کرد.

در متن این تقدیر نامه خطاب به دکتر ولایتی آمده است: ایثار گران جامعه عظیم پزشکی، درمانی و بهداشتی، بی تردید در این شرایطحساس هر قدمی که برای تامین، حفظ و ارتقاء سلامت جامعه برداشته می‌شود بر ذهن بیدار و قاموس ماندگار تاریخ نگاشته خواهدشد.

سردار مهماندار در بخش دیگری از این لوح نوشت: بر خود فرض می‌دانم در عمل به " من لم یشکر المخلوق لم یشکر الخالق" از زحمات وتلاش‌های مستمر شما افتخارآفرینان حوزه درمان و سلامت که مدال پرافتخار "مدافعان سلامت" را بر سینه دارید، قدرانی کنم که اززمان شیوع ویروس منحوس و مهاجم کرونا در کشور بدون هیچ چشمداشتی، ایثارگرانه و مجاهدانه خوش درخشیدید.

وی افزود: درود بی پایان بر شما که در این ایام محنت و سختی از آسایش خود چشم پوشیده و امید که در پرتو الطاف خداوندی به یمنغیرت و همیت دینی و ملی عزیزانی ایثارگر چونان شما خوش غیرتان سلامت، شاهد به ثمر نشستن کامل این تلاش‌های بی وقفه وبازگشت آرامش و آسایش و سلامت جامعه باشیم.

دکتر ولایتی هم در این دیدار از زحمات نیروی انتظامی به ویژه راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ و نیز نیرو‌های نظامی در مبارزه با اینویروس و برقراری آرامش، امنیت و نظم در کشور با تلاش‌ها و مجاهدت‌های دلسوزانه تقدیر کرد و اظهار امیدواری نمود هر چه زودترشاهد از بین رفتن این ویروس از ایران و سراسر جهان باشیم.
تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
خرید چیلر
فریت بار
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# انتخابات # محمدباقر قالیباف # مصطفی پورمحمدی # سعید جلیلی # علیرضا زاکانی # امیرحسین قاضی زاده هاشمی # مسعود پزشکیان # انتخابات ریاست جمهوری