بازدید 10702
۳

انگلیس در جایگاه دوم تعداد قربانیان کرونا در جهان

انگلیس روز سه‌شنبه با عبور از تعداد تلفات ایتالیا، در جایگاه دوم جهان از لحاظ تعداد تلفات ویروس کرونا در جهان قرار گرفت.
کد خبر: ۹۷۶۵۷۶
تاریخ انتشار: ۱۶ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۲۳:۲۶ 05 May 2020

به گزارش تابناک به نقل از فارس، مقامات انگلیس روز سه‌شنبه اعلام کردند که طی ۲۴ ساعت گذشته ۶۹۳ نفر دیگر از مبتلایان به ویروس کرونا در این کشور جان خود را از دست دادند تا مجموع قربانیان کرونا در این کشور به ۲۹ هزار ۴۲۷ نفر برسد تا از ایتالیا با ۲۹ هزار و ۳۱۵ نفر تلفات ویروس کرونا، پیشی گرفته و در جایگاه دوم تعداد تلفات ویروس کرونا در جهان قرار بگیرد.

در حال حاضر آمریکا با حدود ۷۱ هزار نفر، بیشترین تعداد تلفات ویروس کرونا در جهان را دارد. همچنین تعداد مبتلایان به ویروس کرونا در آمریکا به بیش از یک میلیون و ۲۱۸ هزار نفر رسیده است.

انگلیس طی ۲۴ ساعت گذشته نیز از ابتلای ۴ هزار و ۴۰۶ نفر دیگر در این کشور خبر داد تا تعداد مبتلایان به کرونا در این کشور به حدود ۱۹۵ هزار نفر برسد.

انگلیس در حال حاضر از لحاظ تعداد مبتلایان به ویروس کرونا پس از آمریکا، اسپانیا و ایتالیا، در جایگاه چهارم جهان قرار دارد.

«دومینیک راب» وزیر امور خارجه انگلیس روز سه‌شنبه گفت: دولت این کشور تلاش دارد تا مرحله دوم قرنطینه در این کشور را اجرا کند که بر اساس آن فرصت‌های شغلی نیز در این کشور حفظ شود.
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱
انتشار یافته: ۳
مقام دومی دلیل بر واقعی بودن آمار است
سلام و صبح بخیر اینگونه تیتر و پوشش در شان جایگاه اسلامی کشور نیست حتی برای دشمنان قسم خورده ما ما کشوری اسلامی با اعتقادات اسلامی مبتنی بر آرزوی سعادت همه انسانها هستیم مثل اینکه گفته شود فوت و بروز بیماری در ایران با اختلاف در منطقه مدیترانه رتبه نخست دارد .
,وقتی چین و ایران آماردروغ و کمتر اعلام کنن انگلیس دوم میشه
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # باشگاه النصر عربستان # کریستیانو رونالدو # هفته دفاع مقدس