بازدید 8932
۱

سرقت بنزین از خط لوله اهواز - سبزآب ناکام ماند

مدیر منطقه خوزستان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت گفت: اقدام به‌ موقع کارکنان عملیاتی و نیروهای انتظامی تلاش برای سرقت از خط لوله اهواز - سبزآب را ناکام گذاشت.
کد خبر: ۹۶۹۶۴۷
تاریخ انتشار: ۱۴ فروردين ۱۳۹۹ - ۱۲:۴۵ 02 April 2020

 

به گزارش تابناک به نقل از شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت ایران، حمیدرضا کیهان‌پور با بیان اینکه اقدام به‌ موقع کارکنان عملیاتی و نیروهای انتظامی تلاش برای سرقت از خط لوله اهواز - سبزآب را ناکام گذاشت، گفت: روز ۱۲ فروردین افرادی سودجو با توجه به شرایط قرنطینه و خلوتی مسیر با استفاده از حفر گودال از این خط لوله بنزین سرقت کردند که با اعلام گزارش سرقت، همکاران عملیات و بهداشت، ایمنی و محیط زیست (اچ‌اس‌یی) منطقه با وجود بسته بودن راه‌ها و شرایط قرنطینه، به‌ سرعت در محل حضور یافتند و عملیات مهار نشتی انجام شد.

وی افزود: این حادثه در کیلومتر ۲۰ خط لوله ۱۶ اینچ سبزآب - اهواز در ورودی روستای مراونه از توابع اهواز اتفاق افتاد.

مدیر منطقه خوزستان شرکت خطوط لوله و مخابرات نفت، خبر منتشر شده درباره شکستگی خط لوله را تکذیب و تصریح کرد: در این اقدام سارقان در یک نقطه از خط لوله سوراخ ایجاد کردند که همین اقدام سبب شد تا مقدار کمی بنزین روی سطح آب موجود در گودال حفر شده جمع شود که در زمان کوتاهی این خط ترمیم و نشتی به‌طور کامل برطرف شد.

 

منبع:همشهری

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۱
اگر لوله ترکیده باشد که دیگر سرقت معنی ندارد به زمین نفوذ می کند پس چه بهتر که مردم بردارنند و استفاده بکنند مسئله امنیت سرجای خود باقی است
برچسب منتخب
# قره باغ # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022