بازدید 10755

بازیکنانی که از تعویق یورو ۲۰۲۰ خوشحالند!

تعویق رقابت‌های یورو باعث می‌شود چندین تن از ستاره‌های مصدوم، برای رسیدن به این رقابت‌ها امیدوار باشند.
کد خبر: ۹۶۶۶۷۹
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۵:۱۵ 18 March 2020

 

به گزارش تابناک به نقل از اکسپرس، رقابتهای یورو ۲۰۲۰ قرار بود به میزبانی ۱۲ شهر در سراسر اروپا برگزار شود که شیوع بیماری کرونا باعث لغو این رویداد شد.

به این ترتیب رقابت‌های یورو ۲۰۲۰ در تابستان ۲۰۲۱ برگزار می‌شود و این می‌تواند برای بعضی از بازیکنان مصدوم خبر خوبی باشد.

* ادن هازارد

مهاجم بلژیکی که از چلسی راهی رئال مادرید شد در اولین فصل حضورش در مادرید درگیر مصدومیت بود و بازی‌های زیادی را در این فصل از دست داده است. طبیعتا برگزاری بازی‌های یورو در این تابستان باعث می شد یک هازارد ناآماده را در ترکیب شیاطین سرخ اروپا ببینیم که این امر رخ نخواهد داد.

☆ هری کین و مارکوس راشفورد

بهترین خبر ممکن برای گرت ساوت گیت سرمربی تیم ملی فوتبال انگلیس همین بود. دو مهاجم اصلی "سه شیر" مدت‌ها مصدوم بودند و نتوانستند برای تیم‌هایشان در لیگ برتر انگلیس به میدان بروند و حالا لغو یورو باعث می شود نگرانی انگلیس در این زمینه از بین برود.

☆ ممفیس دپای

هلند بعد از یک دوره غیبت در اندیشه کسب افتخارات گذشته است ولی مصدومیت ممفیس دپای پدیده لاله های نارنجی باعث نگرانی هواداران هلند شده بود. این بازیکن که در لیون فرانسه احیا شده است سال آینده می‌تواند بار گلزنی تیمش را در یورو به دوس بکشد.

☆ نیکولو زانیولو

مهاجم رمی‌ها در بازی برابر یوونتوس در این فصل سری A دچار مصدومیت شدید شد که در واقع اگر یورو در تابستان برگزار می‌شد او قادر به همراهی آتزوری نبود.

☆ نیکلاس سوله

در نهایت یکی از پدیده‌های فوتبال آلمان نیز در بین بازیکنانی است که مصدومیت مانع حضور او در یورو می‌شد ولی حالا او می تواند خیالش راحت باشد.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم