بازدید 8183
۴

جهانگیری: مردم هشدارها را جدی بگیرند

معاون اول رییس جمهوردر تماس های تلفنی جداگانه با استانداران هرمزگان، فارس، قزوین، اصفهان، خراسان رضوی، کرمان و سیستان و بلوچستان اجرای سیاست ها و برنامه های ستاد ملی مبارزه با کرونا و انسجام،‌ هماهنگی و همکاری بیشتر مسئولان و مردم را جهت پیشگیری از شیوع این ویروس و درمان مبتلایان ضروری ارزیابی کرد.
کد خبر: ۹۶۴۲۸۲
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۷ 07 March 2020

 

به گزارش تابناک به نقل از فارس، اسحاق جهانگیری معاون اول رییس جمهور صبح امروز (شنبه) در تماس های تلفنی جداگانه با استانداران هرمزگان، فارس، قزوین، اصفهان، خراسان رضوی، کرمان و سیستان و بلوچستان اجرای سیاست ها و برنامه های ستاد ملی مبارزه با کرونا و انسجام،‌ هماهنگی و همکاری بیشتر مسئولان و مردم را جهت پیشگیری از شیوع این ویروس و درمان مبتلایان ضروری ارزیابی کرد.

جهانگیری در مکالمه های تلفنی ضمن دریافت آخرین گزارش ها و اخبار مربوط به ویروس کرونا و اقدامات انجام شده در این استان‌ها، از استانداران خواست با به عنوان نمایندگان عالی دولت همه امکانات دولت، نهادهای مختلف و بخش خصوصی را برای پیشگیری و مقابله با ویروس کرونا بکار گیرند.

وی با اشاره به نقش رسانه ها و سازمان های مردم نهاد در اطلاع رسانی و اطمینان بخشی به جامعه،‌ لزوم جدی گرفتن هشدارها و دستورالعمل های ستاد ملی مقابله با کرونا از سوی مردم را خاطرنشان ساخت و گفت: قطعا همکاری و همراهی مردم نقش پراهمیتی در کوتاه شدن عمر این ویروس و روند کاهشی ابتلا و شکست این بیماری در کشور دارد.

معاون اول رییس جمهور در ادامه پیگیری های خود از وضعیت استان های کشور، بار دیگر از مجاهدت ارزشمند کادر پزشکی و درمانی و نیز کسانی که برای تامین مایحتاج مردم تلاش می کنند قدردانی و بر نظارت بیشتر بر توزیع اقلام درمانی و بهداشتی و مقابله با سودجویان و محتکران و معرفی آنان به مراجع قضایی تاکید کرد.

استانداران هرمزگان، فارس، قزوین، اصفهان، خراسان رضوی، کرمان و سیستان و بلوچستان نیز در این تماس های تلفنی ضمن ارائه گزارش از آخرین وضعیت ابتلا به کرونا، نیازها و اقدامات انجام شده، از اهتمام جدی مسئولین استان برای بکارگیری همه ظرفیت ها در جهت پیشگیری و درمان افراد درگیر با ویروس کرونا خبر دادند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۵
انتشار یافته: ۴
اگه خطرناکه چرا تعطیل نمیکنید مملکتو اگرم خطرناک نیست چرا اینهمه کشته داده؟؟ کارمندا برن سر کار اونوقت مجلس و خبرگان چرا تعطیلند؟؟؟
آخه معاون اول محترم! نمیشه که از یه طرف ساعت کاری ها برگرده به حالت عادی از یه طرف بگین تو خونه بمون و رعایت کن. از یه طرف جاده رو ببندین از یه طرف سهیمه بنزین نوروزی بدین. هماهنگ شید فرصت داره میسوزه
ميشه به جاي حرف الكي زدن يه كاري بكنيد شما بايد كليه ادرات و شركت هاي دولتي و خصوصي رو تعطيل كنيد به جز بيمارستان ها و كادر درماني .كي ميخوايد بفهميد ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مردم از هزاران مدل شخصيت و سطح تحصيلات و ميزان فهم و شعور متفاوت تشكيل شده اند! اينطور مسائل رو در پيشرفته ترين ملت ها هم با خواهش و تمنا به نتيجه نمي رسونند! هيچ اشكالي نداره و به كسي بر نمي خوره اگر الان در كشور شاهد جو امنيتي باشيم! الان بايد يگان هاي ويژه در خروجي ها و ورودي هاي شهرها مستقر بشن...
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم