بازدید 17679

نمایندگان رد صلاحیت شده پای صندوق

علی مطهری نماینده تهران و محمدرضا تابش نماینده اردکان در مجلس شورای اسلامی با حضور در حسینیه ارشاد در انتخابات مجلس یازدهم و میان دوره‌ای مجلس خبرگان شرکت کردند.
کد خبر: ۹۶۰۶۱۰
تاریخ انتشار: ۰۲ اسفند ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۰ 21 February 2020

 

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، علی مطهری نماینده تهران در مجلس با حضور در حسینیه ارشاد در انتخابات مجلس یازدهم و میان دوره‌ای مجلس خبرگان شرکت کرد و رای خود را به صندوق انداخت.

همچنین محمدرضا تابش نماینده مردم اردکان در مجلس شورای اسلامی و نایب رییس فراکسیون امید مجلس دهم صبح امروز جمعه با حضور در کانون روشنفکری دینی دوران انقلاب «حسینیه ارشاد» تهران، رای خود را برای انتخابات مجلس یازدهم و میان دوره‌ای خبرگان به صندوق انداخت.

تابش هم پس از انداختن رای خود در صندوق گفت: انتخابات محملی برای بروز اراده ملت در تعیین سرنوشت خویش است. تا آنجا که می‌توانیم باید از این ظرفیت استفاده کنیم.

نمایندگان رد صلاحیت شده پای صندوق

نماینده اردکان با تاکید بر حضور سلایق مختلف در انتخابات گفت: انتخابات راه را بر رادیکالیزم می بندد و اراده مردم را متجلی می سازد. به رغم همه نامهربانی ها در حذف بخشی از نیروهای مدافع حقوق مردم و دلبسته به ایران و نظام، برای تحقق شعارهای انقلاب از جمله «عدالت»، «استقلال»، «آزادی» ،«مبارزه با فساد»، «دفاع از حقوق مردم» ، «پیشرفت و توسعه کشور» و «ضرورت پیشبرد اصلاحات» در انتخابات شرکت کردم.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022
آخرین اخبار