بازدید 5867
۲
کد خبر: ۹۴۶۲۰۹
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۹۸ - ۲۳:۳۶ 23 December 2019

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال گفت: ما دوست داریم استراماچونی به استقلال برگردد ولی اگر او تا چند روز دیگر این کار را نکند با چند گزینه‌ای که داریم مذاکره می‌کنیم البته مجیدی یکی از گزینه‌های استقلال برای مربیگری است.

به گزارش تابناک ورزشی‌،‌ علی فتح‌اله زاده در خصوص صحبت‌هایی که این روزها پیرامون آ‌ندره‌‌آ استراماچونی مطرح می شود و این که ‌آیا وی به استقلال برمی‌گردد یا خیر اظهار داشت: واقعیت این است که هر چیزی که این مربی از ما خواسته تاکنون پذیرفته‌ایم. وی برای رفت و برگشت‌هایش به تهران بلیت‌های بیزینس کلاس خواسته که ما آن را پذیرفتیم در ادامه اعلام کرد که برای 4نفر باید چنین بلیت‌هایی بگیریم که ما قبول کردیم. سپس خواستار کاهش رقم قراردادش شد که ما این موضوع را پذیرفتیم و در ادامه مسائل دیگری را عنوان کرد که هر چه جلو می‌رویم می‌بینیم کار سخت‌تر می‌شود.

استراماچونی همه پول قراردادش را یکجا می خواهد

وی افزود: او در جدیدترین خواسته خود اعلام کرده که تمامی رقم قراردادش را به صورت یکجا می‌خواهد آن هم در حالی که ما بدهی به این مربی را پرداخت کرده‌‌ایم. من از هواداران استقلال عذرخواهی می‌کنم که اینقدر شفاف با آنها حرف می‌زنم ولی اینکه یک مربی همه قراردادش را یکجا بخواهد در توان ما نیست.

عضو هیات مدیره استقلال درخصوص اینکه آیا وی خواستار اضافه شدن قراردادش نیز شده یا خیر گفت: البته نمی‌خواهم چیزی در این زمینه بگویم ولی فکر می‌کنم حدود 120 الی 130 هزار یورو در خواست افزایش کرده که باز هم به خاطر اینکه هوادار استقلال این مربی را دوست دارند ما این موضوع را پذیرفته‌ایم اما او هم باید مقداری با ما راه بیاید. شما دیدید وقتی هواداران تاریخ بازگشت وی را شنیدند به فرودگاه رفتند و این نشان می‌دهد او را چقدر دوست دارند.

او باید بیاید رودر رو حرف بزنیم و بگوید چه می خواهد

وی خاطرنشان کرد: من خیلی دوست دارم استراماچونی به استقلال بیاید چون هوادار او را دوست دارد ولی ما نگران هستیم و به نظر شما تا کی باید صبر کنیم؟ هر چه او گفته ما پذیرفته‌ایم ولی او یک بار باید بگوید چه می‌خواهد. تا الان پولی که باید به این مربی پرداخت می‌کردیم را پرداخت کرده و اگر جلو نباشیم از پرداختی‌ها عقب نیستیم. انتظار داریم استراماچونی بیاید و بنشیند و با هم حرف بزنیم قطعا وقتی رابطه‌ها رو در رو باشد نگرانی‌ها هم برطرف خواهد شد.

 فتح‌الله زاده ادامه داد: ما امروز با دوستان به این نتیجه رسیدیم که تا چند روز دیگر منتظر استراماچونی بمانیم. مطمئنا آن روز شما متوجه می‌شوید که تا چقدر منتظر وی مانده و عقب‌نشینی کردیم.

مسی 37 ساله شود کسی او را نمی خواهد اما هوادار استقلال بخواهد او را می آورم

وی در خصوص اینکه آیا قبلا ادعا کرده بود مسی را به استقلال می‌آورد گفت: یک مجری از من سوال کرد که اگر مسی 37 ساله شد شما او را به استقلال می‌آورید که من گفتم اگر او 37 ساله شود و هوادار هم بخواهد این کار را می‌کنم. الان هم می‌گویم زمانی که مسی 37 ساله شود کسی او را نمی‌خواهد و اگر هوادار بخواهد او را به استقلال می‌آورم.

استقلال و پرسپولیس خصوصی نمی شوند مگر با مدیریت پیمان

فتح‌الله‌زاده در خصوص اینکه آیا استقلال توان این کار را دارد یا خیر تصریح کرد: ما در این سال‌ها یک جا ضربه خوردیم که خیلی عقب افتادیم. در این 3-2 سال 14-13 بازیکن خارجی آوردیم که باشگاه را بدهکار کرد. برخی از این بازیکنان مثل بویان برای استقلال زیاد بازی نکردند ولی صندوق باشگاه خالی شده است اما اعتقاد دارم با اسپانسرهای پرسپولیس و استقلال برای سال آینده مشکلی نداریم. این را هم باید بپذیریم که ثبات مدیریت نداریم و در این 5 سال چند مدیرعامل استقلال عوض شده و این وحشتناک است. الان هم معتقدم استقلال و پرسپولیس را نمی‌توانند خصوصی کنند مگر اینکه مدیریت پیمانی انجام شود.

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال تاکید کرد: اگر همین امروز مدیرعامل استقلال شوم نمی‌توانم تا آخر فصل برنامه بریزم. به نظرم هواداران استقلال باید به ارکان باشگاه اعتماد کنند و توجه کنند که ما چه مشکلاتی داریم.فتح‌الله ‌زاده در پاسخ به این سوال که آیا رابطه‌اش با پیشکسوتان خوب است یا خیر؟ گفت: البته که نمی‌شود همه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ راضی نگه داشت ولی در مجموع من ارتباط خوبی با پیشکسوتان دارم.

برخی‌ها زرینچه را تحریک کردند تا آن حرف‌ها را بزند

مدیرعامل سابق باشگاه استقلال در خصوص اینکه ظاهرا جواد زرینچه گلایه‌هایی از وی داشت و مدعی شده بود فتح‌الله‌زاده با عکاسی و موتورگازی در زندگی به همه چیز رسید، گفت: من از جمله مدیرانی هستم که می‌گویم همه چیزم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ از استقلال دارم، ولی برعکس به لحاظ مالی چیزی از استقلال به دست نیاوردم. از نهادهای مالی می‌خواهم زندگی من را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بررسی کنند تا همه چیز مشخص شود. من نیمی از چیزهایی که قبل از استقلال داشتم الان ندارم و باورتان نمی‌شود همیشه آرزو داشتم یک موتورگازی داشته باشم. (باخنده) ضمن آنکه این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم لحاظ کنید قرار نیست یک دانش‌آموز همیشه کلاس اول بماند و پیشرفت می‌کند. ما هم همین شرایط را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ داریم و ممکن است ماشین‌های ما تغییر کند و پیشرفت داشته باشیم. اگر الان شما با زرینچه صحبت کنید، نظر او دیگر این نیست. من با او صحبت کردم و برای بعضی‌ها متاسف هستم که زرینچه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تحریک کردند تا چنین صحبت‌هایی انجام دهد.

اگر در استقلال مسئولیت داشتم کمپ را می‌فروختم و استادیوم می‌خریدم

وی با اشاره به روزی که در استقلال به عنوان مدیرعامل انتخاب شده بود، گفت: روزی که باشگاه را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ در اختیار گرفتم، 5 توپ پلاسیده در باشگاه بود و باید برای این موضوع افسوس خورد. اگر همین امروز در استقلال مسئولیت داشته باشم، کمپ حجازی را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ جابجا می‌کنم و یک استادیوم می‌سازم. روزی که من آنجا را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تحویل گرفتم، قیمت زیادی نداشت اما الان 800 میلیارد تومان قیمت این زمین است.

با 2 میلیون رای باید در انتخابات ریاست جمهوری شرکت کنم

عضو هیات مدیره باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که آیا شعارهای انتخاباتی می‌دهد، گفت: مگر می‌خواهم کاندید شوم؟ البته هفته قبل همراه اول یک نظرسنجی گذاشته بود که نزدیک به 2 میلیون رای آورده بودم. من هم گفتم حالا که 2 میلیون رای آوردم باید برای ریاست جمهوری و مجلس کاندیدا شوم.

 وی با اشاره به درخواست‌های جدید استراماچونی از مسئولان این باشگاه گفت: به هر حال ما باید این فشار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ تحمل کنیم چون هواداران را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دوست داریم، ولی نمی‌خواهیم پا پس بکشیم و دوست داریم این مربی به تهران برگردد.

به خلیل‌زاده گفتم پول قرض کن و نگران نباش

وی در خصوص اینکه آیا احتمال جدایی دیاباته از استقلال وجود دارد یا خیر، افزود: ما روز گذشته جلسه هیات مدیره داشتیم و آقای فتحی گزارش داد که دیاباته و ملیچ باید تا دو سه روز دیگر پول‌هایشان را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ بگیرند. فکر می‌کنم باید رقمی حدود 150 الی 160 هزار دلار به آنها بدهیم. به آقای خلیل‌زاده هم گفتم نترس و پول قرض کن، چون من قبلا پول قرض کرده‌ام و حتی اموالم توقیف شده ولی کار را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیش بردم و نگران نباش. قرار شده خلیل‌زاده هم از دوستانش قرض کند تا مشکلات حل شود. من حتی جلوی چشمم دیدم که ماشینم را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ روی جرثقیل بردند، اما چاره‌ای نبود و باید برنامه استقلال را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ پیش می‌بردم.

دکترا ندارم و دیپلمه هستم!

فتح‌الله‌زاده گفت: مدرکی که من گرفتم بسیار معتبر است، زیرا در 8 سال فقط دو نفر آن را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ گرفتند که یکی من بودم و دیگری معاون دانشگاه پیام نور وقت. مدرک‌سازی هم در آنجا وجود ندارد چون در اینجا یک نفر از شما سوال می‌کند، اما در جلسه دفاع از آذربایجان 20 پروفسور از شما سوال و جواب می‌پرسند. این را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ هم بگویم؛ اصلا من دکتری ندارم و دیپلمه هستم. فردا می‌گویند فتح‌الله‌زاده می‌گوید فلان دکتری را‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌ دارد.

 

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۳
شما همين استراماچونی رو به استقلال بیار ، مسي پيشكش تان !!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۰۸ - ۱۳۹۸/۱۰/۰۳
تا اين اندازه حرف بي منطق نشنيده بودم..
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
مهرداد میناوند علی انصاریان علی اصغر عنابستانی احمد جهان بزرگی مهدی جهانگیری
آخرین اخبار