بازدید 6711

انفجار و آتش‌سوزی مغازه صافکاری ۳ مرد را سوزاند

کد خبر: ۹۳۰۷۹۰
تاریخ انتشار: ۲۵ مهر ۱۳۹۸ - ۱۵:۵۲ 17 October 2019

دو مرد میانسال و یک مرد ۲۷ ساله بر اثر انفجار و آتش‌سوزی در مغازه صافکاری دچار سوختگی و جراحت شدند.

به گزارش «تابناک» به نقل از تسنیم، ساعت ۱۹:۳۶ شب گذشته (۲۴ مهر) انفجار و آتش‌سوزی در یک گاراژ در خیابان ری، بالاتر از میدان قیام به سامانه ۱۲۵ اعلام شد که ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران بی‌درنگ، آتش‌نشانان ایستگاه‌های سه و چهار را به محل حادثه اعزام کرد.

به گفته جواد خوش‌سیما؛ فرمانده آتش‌نشانان اعزامی، محل حادثه گاراژی به وسعت هزار و ۱۵۰ مترمربع با تعداد زیادی مغازه و کارگاه تعمیرگاه خودرو بود که در جریان این حادثه آتش‌سوزی، یک مغازه صافکاری و نقاشی به مساحت ۱۸ مترمربع پس از وقوع یک انفجار ناگهانی، آتش گرفت.

وی تصریح کرد: به دنبال وقوع این انفجار و آتش‌سوزی، مالک تعمیرکار (۵۳ ساله) و یک کارگر ۲۷ ساله به شدت دچار سوختگی و جراحت شدند که هر دو بلافاصله توسط عوامل اورژانس به بیمارستان انتقال یافتند.

این فرمانده آتش‌نشانی با اشاره به وخیم بودن حال تعمیرکار ۵۳ ساله، افزود: در این حادثه یک کارگر دیگر (مردی ۵۰ ساله) به طور سطحی دچار مصدومیت و با کمک امدادگران اورژانس در محل حادثه به صورت سرپایی مداوا شد.

خوش‌سیما آتش‌نشانی خاطرنشان کرد: نیروهای آتش‌نشانی بلافاصله همزمان با امدادرسانی به مصدومان و تحویل آنها به عوامل اورژانس، جریان برق و گاز مغازه صافکاری را قطع و شعله‌های آتش را خاموش کردند.

وی، تجمع بخار مایعات قابل اشتعال داخل مغازه و ایجاد جرقه ناگهانی را علت اولیه وقوع این انفجار و آتش‌سوزی ذکر و خاطرنشان کرد: تحقیقات بیشتر در این رابطه توسط کارشناسان آتش‌نشانی منطقه پنج عملیات در حال انجام است.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی # بازیهای آسیایی 2022