بازدید 11957

صداوسیما رویه خود را در حوزه سیاسی و اخبار تغییر دهد

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مردم باید احساس کنند این صدا و سیما متعلق به همه ملت است، گفت: صداوسیما باید رویه خود را در حوزه سیاسی و اخبار تغییر دهد.
کد خبر: ۹۲۵۹۲۶
تاریخ انتشار: ۰۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۲۳ 25 September 2019

علی مطهری با تأکید بر ضرورت رعایت شأن نمایندگی نمایندگان از جانب صداوسیما، تصریح کرد: مطابق مصوبه مجمع تشخیص مصلحت نظام، رسانه ملی باید در همان برنامه یا ساعتی که علیه نمایندگان یا هر فرد حقیقی و حقوقی دیگری نشر اکاذیب و تهمت و افترا زده شده است، زمانی اختصاص دهد تا از خود دفاع کنند ولی هنوز این مهم صورت نگرفته است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی درباره اظهارات یکی از اعضای شورای نظارت بر صداوسیما که عنوان کرده بود به این دلیل که مهمان برنامه درباره نمایندگان اظهار نظر کرده و مسئله از جانب مجری مطرح نشده، مطابق قانون نمی‌توان زمانی به نمایندگان اختصاص داد، تصریح کرد: در ماده واحده مصوبه مجمع تشخیص مصلحت هرگز چنین چیزی نیامده ضمن اینکه مجری برنامه هم در تخریب‌ها و نشر اکاذیب مهمان برنامه کاملا همراهی داشت.

مطهری اضافه کرد: به طور کلی صدا و سیما باید در روش برخی از شبکه‎ ها به ویژه در بخش سیاسی و خبر تجدید نظر کند تا رویکرد رسانه ملی از حالت بی طرفی خارج نشود.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: این بی طرفی باید بین گرایش‌های سیاسی موجود متناسب باشد تا مردم نیز احساس کنند این صدا و سیما متعلق به همه است

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # کیومرث هاشمی # هفته دفاع مقدس # نعمت احمدی # الواح هخامنشی بازگشتی