بازدید 5547
گزارش

غول سنگین وزنه‌برداری ایران مسابقات جهانی را از دست داد

به نظر می‌رسد علی داوودی و دادرس ملی‌پوشان ایران در دسته فوق‌سنگین مسابقات جهانی باشند.پیش از این نیز سهراب مرادی، قهرمان جهان و المپیک بدلیل مصدومیت مسابقات جهانی را از دست داده بود
کد خبر: ۹۱۷۲۸۲
تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۸ - ۰۸:۲۰ 11 August 2019

پس از سهراب مرادی، نوبت به سعید علی حسینی رسید تا بدلیل مصدومیت مسابقات قهرمانی جهان را از دست بدهد.

به گزارش تابناک ورزشی، رکوردگیری تیم ملی وزنه‌برداری برای حضور در مسابقات جهانی تایلند در حالی پنجشنبه هفته گذشته در اردوی تیم ملی در نور برگزار شد که سعید علی‌حسینی، دارنده مدال نقره جهان و بازی‌های آسیایی یکی از غایبان سرشناس این رکوردگیری بود.

گفته می‌شود در روز‌های اخیر مصدومیت علی‌حسینی که ظاهرا از ناحیه کشاله ران است تشدید شده به طوری که نتوانسته در رکوردگیری شرکت کند. ظاهرا شرایط ملی‌پوش فوق‌سنگین وزنه‌برداری کشورمان به گونه‌ای است که وی اقدام به ترک اردوی تیم ملی کرده است تا عملاً شانسی برای حضور در مسابقات جهانی نداشته باشد.

با این تفاسیر به نظر می‌رسد علی داوودی و دادرس ملی‌پوشان ایران در دسته فوق‌سنگین مسابقات جهانی باشند.پیش از این نیز سهراب مرادی، قهرمان جهان و المپیک بدلیل مصدومیت مسابقات جهانی را از دست داده بود و هم اکنون در حال درمان مصدومیت خود در آلمان است. اردوی آماده سازی هم سطح دریای تیم ملی وزنه‌برداری بزرگسالان برای حضور در مسابقات جهانی تایلند از هفتم مرداد ماه در سالن ورزشی دانشگاه آزاد اسلامی شهرستان نور آغاز شده است و تا اواخر هفته جاری ادامه خواهد داشت. رقابت‌های وزنه‌برداری قهرمانی بزرگسالان جهان، ۲۷ شهریورماه تا پنجم مهرماه به میزبانی تایلند برگزار می‌شود.

غول سنگین وزنه‌برداری ایران مسابقات جهان را از دست داد

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم # فردوس کاویانی