بازدید 5050
۲

سوختگی دو دانش‌آموز ابتدایی هنگام آموزش آشپزی

کد خبر: ۸۹۵۶۱۷
تاریخ انتشار: ۱۰ ارديبهشت ۱۳۹۸ - ۰۹:۲۹ 30 April 2019

مدیر آموزش و پرورش کاشمر گفت: متاسفانه دو نفر از دانش‌آموزان دختر مقطع ابتدایی در حین آموزش آشپزی روز گذشته دچار سوختگی با روغن شدند.

به گزارش «تابناک»، علی طاهریان در گفت‌وگو با ایسنا، عنوان کرد: با توجه به این که آموزش در مدارس ابتدایی به صورت مهارت محور است و دانش‌آموزان مهارت‌های مختلف را فرا می‎گیرند این دانش‌آموزان در حال فراگیری آموزش آشپزی بودند که این اتفاق رخ داده است.

وی ادامه داد: در این اتفاق پای دو نفر از دانش آموزان دچار سوختگی سطحی شده که بلافاصله با آمبولانس به بیمارستان منتقل شده و به صورت سرپایی پانسمان و مداوا می‌شوند.

مدیر آموزش و پرورش کاشمر بیان کرد: این حادثه در داخل حیاط مدرسه و در فضای باز زمانی که در حال تهیه غذا بودند، رخ می‌دهد که به دلیل ریختن ظرف روغن دچار سوختگی سطحی شدند البته ظرف روغن داغ نبوده اما با این وجود بازهم این دانش‌آموزان به بیمارستان برده شدند.

وی گفت: آموزش‌های مدارس دخترانه با پسرانه متفاوت است؛ در این برنامه دانش‌آموزان در حال آشنایی با پخت غذای ساده و ایمنی در آشپزی بودند که متاسفانه این اتفاق رخ داده است.

در همین خصوص معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش کاشمر حال این دو دانش آموز دختر را مساعد اعلام کرد.

در ادامه رئیس مرکز اورژانس شهرستان کاشمر گفت: این حادثه در ساعت 11.27 دقیقه روز گذشته به اورژانس 115 اعلام شده و بلافاصله آمبولانس به محل اعزام شد.

احسان مالکی عنوان کرد: سوختگی سطحی، از نوع درجه دو و در حد 12 تا 15 درصد بوده است در این اتفاق دست و پای دو دانش آموز دچار سوختگی شده که برای مداوا به بیمارستان حضرت ابوالفضل(ع) کاشمر انتقال داده شدند.

اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
مهمولا اخبار از اهمیت عمومی باید برخوردار باشند
خدا وکیلی این هم شد خبر؟؟؟
خود تابناک زنده:«در این اتفاق پای دو نفر از دانش آموزان دچار سوختگی سطحی شده که بلافاصله با آمبولانس به بیمارستان منتقل شده و به صورت سرپایی پانسمان و مداوا می‌شوند.»
آخه یه سوختگی سطحی این همه داد و قار داره؟؟؟؟؟
ببخشید که بیشتر نسوختند همین هم برای یک مدرسه افتضاح است انها باید کلیه نکات ایمنی را رعایت کنند چون پدر و مادر های زیادی به آنها اطمینان گردند.
برچسب منتخب
# غزه # فلسطین # آلودگی هوا # پروانه معصومی # ایام فاطمیه # امیر تتلو