کد خبر: ۸۸۵۹۸۳
تاریخ انتشار: ۲۵ اسفند ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۰ 16 March 2019

معاون اداری مالی دانشگاه پیام نور گفت: امسال ۱۶۰۰ میلیارد ریال بدهی‌های قبلی دانشگاه را تسویه کردیم و سال آینده این مبلغ برای بهتر شدن وضعیت آموزشی و اداری و آزمایشگاه‌ها بکار می رود.

به گزارش مهر، به نقل از دانشگاه پیام نور، حسن علیزاده در دیدار با مدیران، رؤسای مراکز و واحدهای استان قزوین ضمن مناسب‌تر دانستن شرایط دانشگاه پیام‌نور به نسبت سایر دانشگاه‌ها اظهار داشت: وضعیت مناسب حاضر دانشگاه پیام نور نتیجه همدلی و همکاری مجموعه دانشگاه پیام نور است و این همدلی و همکاری موجب شده بتوانیم بدهی‌های دانشگاه را تسویه کنیم و جا دارد از مجموعه بزرگ دانشگاه پیام نور قدردانی شود.

وی ادامه داد: در دانشگاه پیام نور هیچ تعدیل و تحلیل نیرویی در حوزه اداری و علمی نخواهیم داشت.

معاون اداری، مالی و عمرانی دانشگاه پیام نور درباره برنامه‌های عمرانی دانشگاه در سال ۹۸ اظهار داشت: اولویت‌های عمرانی دانشگاه در سال ۹۸ تنها تکمیل پروژه‌های نیمه تمام است و هیچ پروژه جدیدی تعریف و ایجاد نخواهد شد.

وی ضمن تاکید بر توانمندسازی استان‌ها گفت: در راستای توانمندسازی استان‌ها در صدد هستیم که با تفویض برخی امور به استان‌ها بتوانیم امور مربوط به کارکنان ازجمله صدور احکام، ارتقا سایر موارد را تسهیل و چابک کنیم.

معاون مالی و اداری دانشگاه پیام‌نور ادامه داد: امسال ۱۶۰۰ میلیارد ریال بدهی‌های قبلی دانشگاه را تسویه کردیم و سال آینده این مبلغ برای بهتر شدن وضعیت آموزشی و اداری؛ وضعیت آزمایشگاه‌ها و توانمندسازی بیشتر دانشگاه به کار برده می‌شود.

وی گفت: اعضای هیئت علمی می‌توانند ۵۰ درصد موظفی خودشان را با فعالیت‌های پژوهشی و آموزش‌های آزاد و تولید محتوا تکمیل کنند.

اشتراک گذاری
برچسب ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
مستند ایکسونامی بهاء ابوالعطا مهران غفوریان مارک ویلموتس شبکه حقانی شهید تهرانی مقدم آلودگی هوا نیمایوشیج