بازدید 6204

واعظی: استیضاح رئیس جمهور کار تبلیغاتی است

کد خبر: ۸۷۹۹۵۵
تاریخ انتشار: ۰۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۳ 20 February 2019
رئیس دفتر رئیس جمهور در واکنش به مطرح شدن طرح استیضاح رئیس جمهور در مجلس با بیان اینکه این یک کار تبلیغاتی است، گفت: این عده در مجلس با همه چیز مخالفت می‌کنند، ما به خاطر احترام به مجلس نمی‌خواهیم موضع روبروی مجلس بگیریم.

به گزارش «تابناک» محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور ظهر امروز (چهارشنبه) در حاشیه جلسه هیئت دولت و در جمع خبرنگاران در خصوص مطرح شدن طرح استیضاح رئیس جمهور، اظهار داشت: این کار تبلیغاتی است و فراکسیون‌های مختلف مخالف هستند.

وی افزود: این عده در مجلس با همه چیز مخالفت می‌کنند، ما به خاطر احترام به مجلس نمی‌خواهیم موضع روبروی مجلس بگیریم.

واعظی در پاسخ به سوالی پیرامون عملکرد صداوسیما، گفت: من از صداوسیما تشکر می‌کنم، اما عده‌ای در صدا و سیما جناحی برخورد می‌کنند.

رئیس دفتر رئیس جمهور همچنین در پاسخ به این سوال که برخی معتقدند دولت با افزایش قیمت دلار قصد فشار به مجمع برای تصویب پالرمو را دارد، گفت: دولت هیچ وقت با منافع ملی و معیشت مردم بازی سیاسی نمی‌کند. مجمع دارد کار درستی می‌کند که برروی این مساله کار می‌کند. ما به دنبال جنگ نیستیم چراکه الان فضا بر روی جنگ‌های روانی است، باید فضا را آرام کنیم.

وی همچنین در خصوص گرانی‌ها و معیشت مردم، گفت: مساله معیشت مردم یکی از اولویت‌های اصلی رییس جمهور است، برای گوشت دستور داده شده و خرید‌ها انجام شده است.
تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
مطالب مرتبط
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم