بازدید 3570

توزیع بخاری استاندارد درمدارس سیستان و بلوچستان

کد خبر: ۸۶۴۵۰۲
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۳۳ 29 December 2018

توزیع پنج هزار بخاری استاندارد از امروز در مدارس سیستان و بلوچستان آغاز می شود. مدیر کل آموزش و پرورش سیستان و بلوچستان به خبرنگار ما گفت: پنج هزار تیوست استاندارد از محل اعتبارات وزارت آموزش و پرورش تهیه شد و توزیع آن از امروز در مناطق سردسیر از جمله زاهدان، زابل، خاش و سراوان آغاز می شود.

به گزارش روزنامه خراسان، «علیرضا نخعی» با بیان این که قسمتی از این تیوست ها به زاهدان رسیده است، افزود: هشت هزار و 500 کلاس درس استان به وسایل گرمایشی استاندارد نیاز دارد، با توزیع این تیوست ها در مدارس مشکل پنج هزار کلاس رفع می شود، برای دیگر کلاس ها نیز دو خیر قول داده اند وسایل گرمایشی استاندارد تهیه شود.

به گفته وی، برای تعمیر و استانداردسازی وسایل گرمایشی مدارس استان دو برنامه در دستور کار قرار گرفته است، در برنامه کوتاه مدت توزیع تیوست انجام می شود و در برنامه بلند مدت 85 میلیارد برای استانداردسازی وسایل گرمایشی لازم است که مقرر شد این هزینه از سوی استانداری، وزارت آموزش و پرورش و جمعیت هلال احمر تامین شود که از یک ماه آینده عملیات اجرای آن آغاز می شود.

وی بیان کرد: بر اساس توافق نامه با هلال احمر، قرار است طی دو سال برای مدارس یک تا سه کلاسه بخاری تابشی و مدارس سه تا 10 کلاسه بخاری استاندارد تهیه و برای مدارسی که بیش از 10 کلاس دارد از موتورخانه استفاده شود.

اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# برنامه هفتم توسعه # حج 1402 # رضامراد صحرایی # ارتحال امام خمینی # قیام 15 خرداد
وب گردی