کد خبر: ۸۰۹۱۲۳
تاریخ انتشار: ۲۸ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۸ 18 June 2018

جزئیات پذیرش اتباع غیر ایرانی شرکت کننده در آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

به گزارش مهر، دفترچه انتخاب رشته آزمون ورودی دوره کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی روز گذشته ۲۷ خردادماه در سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه به نشانی www.azmoon.org منتشر شد.

در این دفترچه شرایط پذیرش اتباع غیر ایرانی شرکت کننده در این آزمون در دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

تمامی اتباع غیر ایرانی شرکت کننده در این آزمون باید علاوه بر دارا بودن شرایط عمومی و اختصاصی، بند «۱» راهنمای شماره مربوط را در تقاضانامه ثبت نام اینترنتی، علامتگذاری کرده باشند بدیهی است چنانچه اتباع غیر ایرانی که در ردیف پذیرفته شدگان نهایی این آزمون قرار گیرند در زمان ثبت نام بند ۱۶ تقاضانامه را علامتگذاری نکرده باشند، پذیرش آنها لغو خواهد شد.

اتباع غیر ایرانی شرکت کننده در آزمون باید دارای تمامی شرایط و ضوابط ثبت نام اتباع خارجی باشند و در غیر این صورت پذیرش آنها لغو خواهد شد.

متقاضیانی که به هر دلیل امکان خروج از کشور را ندارند، امکان ثبتنام و پذیرش در واحدهای برون مرزی را ندارند.

تمامی فرآیندها و فعالیتهای آموزشی و پژوهشی پذیرفته شدگان واحدهای برون مرزی در دانشگاه مستقر در خارج از کشور انجام می شود.

واحدهای کیش و قشم جزو استان هرمزگان است و برابر دستورالعمل اقامت اتباع عراقی در شهرستان کیش و قشم ممنوع است و اقامت اتباع افغانی در کل استان ممنوع است.

همچنین پردیس بین المللی آیت الله آملی جزو استان مازندران است و اقامت اتباع افغانی در سطح استان ممنوع است.

مجتمع بین المللی خراسان نیز جزو استان خراسان رضوی است و می تواند دانشجوی غیر ایرانی جذب کند.

اشتراک گذاری
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار