بازدید 9196
اگر کسی سال ها برای نظام دلسوزی کرده است باید از وی حمایت شود نه اینکه مورد بی مهری قرار گیرد. بسیار از این مساله متاسفم که بی حرمتی از سوی افراطیون دو گروه اکنون به جایی رسیده است که به امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب و یاران انقلاب نیز توهین می‌شود.شک نکنید این مسائل نتیجه اعمال دو گروه افراطی است که منافع شخصی خود را به منافع نظام ترجیح می دهند.
کد خبر: ۷۹۹۹۲
تاریخ انتشار: ۱۵ دی ۱۳۸۸ - ۱۳:۴۹ 05 January 2010
روزنامه اعتماد نوشت:

حسن بیادی عضو شورای شهر تهران باتاکید بر اینکه که مقام معظم رهبری به دنبال توسعه تفکر اصولگرایی اصلاح طلبانه اند ، گفت : اما ظاهراً این فرمایش معظم له برای افراطیون دو طرف راه حل مناسبی نبود چراکه آنها همچنان دست به هر عملی می زنند و هر تخریب و تحریکی را انجام می دهند و با توهمی که برای خود به وجود آورده اند با پوشاندن حقیقت به وسیله ابزار عوام فریبی با مردم برخورد می کنند.

وی در ادامه تضریح کرد :‌ظاهراً برخی منافع خود را در ایجاد اغتشاش و بر هم زدن امور می بینند و در راه رسیدن به هدف خود از هیچ تخریبی فروگذار نمی کنند.

بیادی با تاکید بر اینکه "باید از هر فردی که در راستای نظام و حمایت از حفظ آبروی جمهوری اسلامی تلاش می کند، دفاع کرد"‌خاطرنشان شد : به عنوان مثال می توان آقای محسن رضایی را نام برد. ایشان با نامه یی که این اواخر به مقام معظم رهبری نوشتند تعلق خود را به معظم له و انقلاب اثبات کردند و بهتر است چنین اقداماتی روزبه روز افزایش پیدا کند و حتی سرلوحه کار برخی قرار گیرد تا به جهانیان اثبات شود ایرانیان هیچ گاه پشت رهبر خود را خالی نمی کنند.

به گزارش اعتماد وی هم چنین گفت :‌ اگر کسی سال ها برای نظام دلسوزی کرده است باید از وی حمایت شود نه اینکه مورد بی مهری قرار گیرد. بسیار از این مساله متاسفم که بی حرمتی از سوی افراطیون دو گروه اکنون به جایی رسیده است که به امام خمینی (ره)، رهبر معظم انقلاب و یاران انقلاب نیز توهین می‌شود.شک نکنید این مسائل نتیجه اعمال دو گروه افراطی است که منافع شخصی خود را به منافع نظام ترجیح می دهند.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
محمد باقر قالیباف مجلس یازدهم دریای کارائیب منطقه حفاظت شده خاییز سیروس مشفقی