بازدید 2836
۲

اشک‌ های قاتل، دل مادر داغدار را به رحم آورد

کد خبر: ۷۹۶۹۸۳
تاریخ انتشار: ۱۸ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۴ 08 May 2018

مادر پسر جوان که در جدال بر سر یک‌ دختر کشته شده بود، وقتی در دادگاه با اشک‌های بی‌امان قاتل پسرش روبه‌رو شد، وی را بخشید. این مادر که حالا به اتهام حمل مواد مخدر در زندان است، دیروز با شرط دریافت دیه 300 میلیونی به قاتل پسرش زندگی دوباره بخشید.

به گزارش جام‌جم، رسیدگی به این پرونده از اوایل خرداد 95 به دنبال کشته‌شدن پسر 25 ساله‌ای به نام بهنام در دستور کار پلیس ورامین قرار گرفت.

شواهد نشان می‌داد بهنام در جدال با یک پسر 30 ساله به نام هومن کشته شده است. هومن بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد.

وی گفت: من و بهنام سر یک دختر به نام رومینا با هم درگیر شدیم. او به رویم چاقو کشید و من برای دفاع از خودم او را با چاقو زدم.

در حالی که مادربزرگ بهنام از قصاص گذشت کرده بود، مادر وی برای قاتل پسرش حکم قصاص خواست. به این ترتیب هومن دیروز در شعبه یازدهم دادگاه کیفری یک استان تهران به ریاست قاضی متین راسخ و با حضور یک قاضی مستشار، پای میز محاکمه ایستاد.

در جلسه دادگاه، مادر بهنام که به اتهام حمل مواد مخدر زندانی است و از زندان به دادگاه منتقل شده بود در جایگاه ویژه ایستاد و برای هومن تقاضای قصاص کرد.

سپس هومن رو‌به‌روی قضات دادگاه ایستاد و گفت: مدتی بود با دختری به‌نام رومینا آشنا شده بودم و قصد ازدواج داشتم. من حتی به خواستگاری رومینا رفته بودم و خانواده او از ارتباط ما مطلع بودند تا این‌که بهنام با من تماس گرفت. من اصلا او را نمی‌شناختم. بهنام مدعی شد؛ از سال‌ها پیش به رومینا علاقه‌مند بوده و قصد ازدواج با او را داشته اما از وقتی رومینا با من آشنا شده، رابطه‌اش را با او قطع کرده است. اوکه عصبانی بود، گفت اجازه نمی‌دهد من و رومینا با هم ازدواج کنیم. بهنام از من خواست سر قرار بروم و با هم صحبت کنیم. اما وقتی سر قرار رفتم، او به رویم چاقو کشید. من هم برای دفاع از خودم او را با چاقو زدم.

این متهم در حالی که بشدت اشک می‌ریخت به پای مادر قربانی افتاد و التماس کرد تا از گناهش گذشت کند. گریه‌های بی‌امان این قاتل دل مادر میانسال را به رحم آورد.

زن میانسال که با دیدن التماس‌های پسر جوان حالش بد شده و روی صندلی نشسته بود، گفت: من حاضرم با دریافت 300 میلیون تومان از قاتل پسرم گذشت کنم. اگر هومن 50 میلیون را در سه ماهه آینده به من بپردازد و 250 میلیون تومان باقی را طی دو سال پرداخت کند با شرط این‌که سه سال در زندان بماند و ادب شود، او را می‌بخشم.

در این میان متهم که اشک شوق می‌ریخت به پای مادر قربانی افتاد و گفت در این مدت مبلغ دیه را به
اولیای دم پرداخت می‌کند.

در پایان جلسه هیات قضایی وارد شور شد و با توجه به اعلام گذشت مادر قربانی، هومن را به سه سال زندان با احتساب روزهای بازداشت محکوم کردند.

تور تابستان ۱۴۰۳
آموزشگاه آرایشگری مردانه
تبلیغات تابناک
اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۲
دل اون خانم به رحم نیومد، سر خون پسرش معامله کرد. البته از یه قاچاقچی مواد مخدر انتظاری بیش از این نمی شه داشت.
بهروز جان ! زود قضاوت نکن...اگر قاتل گردن کلفتی می کرد وبه پای مادر مقتول نمی افتاد این اتفاق می افتاد؟
برچسب منتخب
# حمله به کنسولگری ایران در سوریه # جهش تولید با مشارکت مردم # اسرائیل # حمله ایران به اسرائیل