بازدید 1778
از سوی دیگر شنیدیم که خزانه دار محترم بدون توجه به صحبتهاي عليرضا اميني (یکی از كانديداهای فدراسيون جودو) حتي با ورود كارگر (دبير اسبق فدراسيون) كه يك ماه پيش عزل شده بود، ممانعت به عمل آورد. گویا پيش از اين اميني اعلام كرده بود كه "كارگر" در اين جلسه حضور داشته باشد تا ضمن مراسم توديع و معارفه از زحمات وي تقدير و تشكر به عمل آيد.
کد خبر: ۷۹۵۴۵
تاریخ انتشار: ۱۲ دی ۱۳۸۸ - ۱۲:۴۲ 02 January 2010
در جريان برگزاري مجمع فدراسيون جودو كه صبح امروز(شنبه) در حال برگزاري است، خزانه دار فدراسيون جودو مانع ورود " آرش مير اسماعيلي" به جلسه به عنوان مدعو شد!

به گزارش ايپنا، در همه مجمع فدراسيونها كه تاكنون برگزار شده هيچ منع قانوني در خصوص حضور ديگر افراد به عنوان مدعو وجود نداشته است (این در حالی است که میراسماعیلی از افتخارات رشته جودو در کشورمان محسوب می شود) اما امروز فرجي (مدیرکل امور مجلس سازمان تربیت بدنی) كه خود را همه كاره مي داند مانع حضور وی به داخل جلسه شد.

گفتنی است؛ اين برخورد با یکی از افتخارات ورزش کشور در حالي رخ داد كه معاون سازمان تربیت یعنی حميد سجادي نیز در این مجمع حضور داشت!

از سوی دیگر شنیدیم که خزانه دار محترم فدراسیون بدون توجه به صحبتهاي عليرضا اميني (یکی از كانديداهای فدراسيون جودو) حتي با ورود كارگر (دبير اسبق فدراسيون) كه يكماه پيش عزل شده بود، ممانعت به عمل آورد. گویا پيش از اين اميني اعلام كرده بود كه "كارگر" در اين جلسه حضور داشته باشد تا ضمن مراسم توديع و معارفه از زحمات وي تقدير و تشكر به عمل آيد.

حال سوال اينجاست؛ آيا خزانه دار فدراسيون مي تواند به راحتي براي خود چنين حقي قائل شود كه از ورود آرش مير اسماعيلي یکی از افتخار ورزش ایران و جهان ممانعت به عمل آورد؟ در حالي كه اين حق قانوني وي است كه به عنوان حتي يك ملي پوش باسابقه در اين جلسه به عنوان يك ناظر حضور داشته باشد.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
سیروس عسگری مایکل وایت مجید طاهری مینیاپولیس اعتراض به کشته شدن جورج فلوید