بازدید 1424
ابراهيم زاده:
وي افزود: انتخاب بازيكن حق مسلم شخص سرمربي تيم ملي است و بدون شك وي با در نظر گرفتن فاكتورهايي اقدام به انتخاب بازيكن كرده است اما قطبي بايد منحني حركتي و پيشرفت بازيكنان را نيز در نظر بگيرد. ما در خط حمله و دفاع بازيكناني در اختيار داريم كه مي‌توانستند به تيم ملي كمك كنند.
کد خبر: ۷۸۵۹۰
تاریخ انتشار: ۰۲ دی ۱۳۸۸ - ۲۳:۵۵ 23 December 2009
سرمربي تيم فوتبال ذوب آهن پس از كسب پيروزي سه بر يك برابر ابومسلم خراسان قهرمان اين فصل ليگ برتر را يكي از نمايندگان اصفهان دانست.

به گزارش ايسنا، منصور ابراهيم زاده در نشست خبري ابتدا با تكذيب مصاحبه‌اش با يكي از رسانه‌هاي نوشتاري كه در آن از قول سرمربي ذوب آهن نوشته شده بود خبرنگاران از كاه كوه مي‌سازند، بيان داشت: من شديدا اين مصاحبه را تكذيب مي‌كنم چرا كه معتقدم اهالي فوتبال يك مجموعه كاملند و اصحاب رسانه و خبرنگاران نيز يكي از اركان اصلي اين مجموعه‌اند. شخصا هميشه از وجود آنها استفاده كرده ام و از انتقاد‌هاي آنها استقبال مي‌كنم.

وي به ابومسلم خراسان اشاره كرد و افزود: پس از قبول شكست‌هاي ناباورانه‌ي 4 بر صفر و 3 بر صفر در فصل گذشته برابر نماينده مشهد، فهميدم كه برابر اين تيم نمي‌توان تنها اهداف تاكتيكي را دنبال كرد و بايد بازي فيزيكي را در افكارمان دخالت دهيم و اين تجربه‌ي گرانبها براي من است. از همين رو اين نكته را مد نظر قرار داديم.

سرمربي ذوب آهن خاطرنشان كرد: بازي مستقيم هدف اوليه ما بود، در نيمه نخست بر بيشتر زمان بازي مسلط بوديم اما در ابتداي نيمه دوم كمي عقب نشستيم و در ادامه توانستيم روند بازي را به نفع خودمان تغيير دهيم.

منصور ابراهيم زاده با بيان اينكه اميدوارم بتوانيم در فصل كنوني براي سربلندي فوتبال اصفهان تلاش كنيم، اضافه كرد: معتقدم امسال جام قهرماني ليگ برتر به نمايندگان اصفهان تعلق دارد. همه اهالي فوتبال اصفهان بايد تلاش كنند تا به اين هدف والا دست يابيم.

وي در پاسخ به سوالات خبرنگاران پيرامون تيم ملي و ليست 25 نفره بازيكنان دعوت شده گفت: برنامه‌ريزي و انجام دقيق برنامه‌ها ما را به اهداف مي‌رساند، وقتي سازمان ليگ تقويم دقيقي منتشر كند، ما مي‌توانيم براي تعطيلات موجود برنامه‌ريزي كنيم اما تعطيلي 18 روزه كنوني ليگ برتر تنها به نفع تيم ملي است نه باشگاه‌ها.

سرمربي ذوب آهن افزود: بايد براي رقابت‌هاي جام ملت‌هاي آسيا و جام جهاني آينده تيم ملي قدرتمندي را تدارك ببينيم و تنها با برنامه‌ريزي مي‌توانيم به اين مهم دست يابيم.

وي افزود: انتخاب بازيكن حق مسلم شخص سرمربي تيم ملي است و بدون شك وي با در نظر گرفتن فاكتورهايي اقدام به انتخاب بازيكن كرده است اما قطبي بايد منحني حركتي و پيشرفت بازيكنان را نيز در نظر بگيرد. ما در خط حمله و دفاع بازيكناني در اختيار داريم كه مي‌توانستند به تيم ملي كمك كنند.

منصور ابراهيم زاده در پايان پيرامون كميته فني فدراسيون فوتبال تنها گفت: هنوز نتوانسته‌ام در هيچ جلسه‌اي از كميته فني فدراسيون فوتبال شركت كنم.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
سیروس عسگری امام خمینی قیام 15 خرداد طرح شفافیت آراء بیماری کاوازاکی اردشیر مطهری
آخرین اخبار