جشنواره باورنکردنی77 روزه در پاییز 97

      
کد خبر: ۷۷۲۲۶۶
تاریخ انتشار: ۱۸ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۶:۲۴ 07 February 2018

وزیر علوم در نشست مدیران حراست دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی تاکید کرد: مسئولان و کارکنان ادارات حراست در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی باید نگاه حمایتی داشته باشند چرا که در این شرایط تاثیر حرف‌ها و عملکردها بیشتر می‌شود.

به گزارش فارس، به نقل از اداره کل روابط عمومی وزارت علوم، منصور غلامی وزیر علوم با بیان اینکه طرح و بیان برخی مسائل به صورت اصولی و مستدل به تصمیم گیری مدیران کمک می‌کند، گفت: کار ماموران حراست در محیط‌های دانشجویی به دلیل تغییر زود هنگام آنها باید با اعتماد و ظرافت خاصی همراه باشد و سعی شود ارتباط مطمئن بر اساس اعتماد متقابل با چهره‌های شاخص و تاثیر گذار دانشجویی به خصوص در تشکل‌های صنفی و سیاسی برقرار شود.

وزیر علوم با تاکید بر ضرورت ایجاد زمینه های اعتماد در بین دانشجویان نسبت به عملکرد ماموران حراست، گفت: دانشجو باید از طرف ماموران حراست احساس حمایت کند و ذهنیت دانشجو در مورد حراست باید با رفتار مهربانانه این کارکنان زحمتکش اصلاح شود.

غلامی در این باره به مدیران حراست دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی کشور توصیه کرد: تا حد ممکن مامورانی در دانشگاه‌ها به کار گرفته شوند که با رأفت اسلامی و عطوفت و مهربانی با دانشجویان رفتار کنند.

وی با بیان اینکه افزایش برگزاری برنامه‌های فرهنگی و اجتماعی در دانشگاه‌ها می‌تواند تا حد زیادی به ایجاد فضای شور و نشاط توام با امید در فضاهای دانشجویی و دانشگاهی کمک کند، تصریح کرد: من به دانشجو و محیط دانشجویی اعتماد زیادی دارم.

وزیر علوم با قدردانی از تمام مدیران و کارکنان زحمتکش حراست در دانشگاه‌ها و مراکز آموزش عالی گفت: مدیریت حراست در دانشگاه‌ها اهمیت خاصی دارد و این بخش باید با تمامی مسئولان دانشگاهی تعامل داشته باشد؛ در این میان، همه خانواده دانشگاه باید در ایجاد این تعامل و هم افزایی مشارکت داشته باشند.

غلامی تاکید کرد: اعضای خانواده دانشگاه باید با تعصب خاصی از حق دانشگاه و دانشگاهیان دفاع کنند.

برچسب ها
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: