وزیر ترابری رژیم صهیونیستی از تصمیم وزارت خزانه داری آمریکا در قرار دادن اسماعیل هنیه در فهرست تحریم ها استقبال کرد.
کد خبر: ۷۷۰۳۲۲
تاریخ انتشار: ۱۲ بهمن ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۳ 01 February 2018

وزیر ترابری رژیم صهیونیستی از تصمیم وزارت خزانه داری آمریکا در قرار دادن اسماعیل هنیه در فهرست تحریم ها استقبال کرد.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از النشره، اسرائیل کاتز وزیر ترابری رژیم صهیونیستی از تصمیم وزارت خزانه داری آمریکا در قرار دادن اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس در فهرست تحریمها استقبال کرد.

وی مدعی شد: هنیه در راستای ترویج تروریسم ضد اسرائیل حرکت می کند.

شایان ذکر است که وزارت خزانه داری آمریکا در راستای حمایت مجدد از رژیم صهیونیستی، روز گذشته نام چند تن از اعضای ارشد مقاومت فلسطین از جمله اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی جنبش حماس را در فهرست تحریم های خود قرار داد.

حازم قاسم سخنگوی جنبش حماس تصمیم وزارت خزانه داری آمریکا در تحریم چند نفر از اعضای ارشد حماس از جمله اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی این جنبش را به مثابه جانبداری آشکار از رژیم صهیونیستی و تلاشی شکست خورده برای به زانو درآوردن فلسطینی ها دانست.

وی افزود: تصمیم آمریکا در حمایت از رژیم صهیونیستی هرگز سبب نخواهد شد که این جنبش از گزینه مقاومت تا آزادی کل فلسطین دست بردارد. تصمیم وزارت خزانه داری آمریکا در قرار دادن اسماعیل هنیه رئیس دفتر سیاسی حماس در فهرست تروریسم تلاشی شکست خورده برای فشار به مقاومت است اما این گام خللی در ادامه گزینه مقاومت برای بیرون راندن اشغالگران ایجاد نخواهد کرد. این نشانه جانبداری آمریکا از اشغالگران اسرائیلی و مشارکت با آنها در انکار حقوق ملت ما است. این تصمیمی برای مشروع جلوه دادن اشغالگران است.

روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: