بازدید 4452

واکنش ایران به ادعای جدید عربستان وامارات چیست؟

کد خبر: ۷۴۶۴۵۶
تاریخ انتشار: ۲۰ آبان ۱۳۹۶ - ۱۵:۵۴ 11 November 2017
فدراسیون‌های فوتبال عربستان و امارات در درخواست مشترکی خواهان عدم برگزاری مسابقات تیم‌های این دو کشور در ایران و قطر شدند. 

به گزارش تابناک ورزشی؛ کمیته اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در نشست پیش‌روی خود که قرار است در تاریخ 24 نوامبر (جمعه 3 آذر) در بانکوک، پایتخت تایلند برگزار شود، در مورد درخواست مشترک فدراسیون‌های فوتبال عربستان و امارات مبنی بر بازی نکردن تیم‌های این کشور در دو کشور ایران و قطر در فصل آینده رقابت‌های آسیایی تصمیم‌گیری خواهد کرد.

عربستان و امارات به دلایل دیپلماتیک حاضر نیستند تیم‌های‌شان در ایران یا قطر بازی کنند و ترجیح می‌دهند این بازی‌ها در زمینی بی‌طرف برگزار شود. سعید الطنیجی، نایب رئیس فدراسیون فوتبال امارات در این باره گفت که این فدراسیون به نشانه وحدت با فدراسیون فوتبال عربستان همیشه در تمامی مراحل در جهت منافع فوتبال دو کشور همراه و همقدم است.

عربستان و امارات، به ترتیب کشورهای عمان و اردن را به عنوان محل میزبانی تیم‌های خود از تیم‌های ایرانی و قطری پیشنهاد داده‌اند. این درحالی است که مسئولین ما حتی کوچک ترین پیگیری را در این مورد انجام نداده اند و درگیر مسائل مالی هستند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم