بازدید 2476

روایت میرسلیم از دلیل 20 سال سکوت سیاسی‌

رئیس شورای مرکزی حزب موتلفه اسلامی در اجلاس دبیران استانی این حزب گفت: برنامه ششم توسعه باید بدون رودربایستی و مطابق سیاست‌های کلی به صورت ایجابی اصلاح شود چراکه برنامه فعلی جوابگوی آن سیاست‌ها نیست
کد خبر: ۶۷۶۰۲۹
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۲ 11 March 2017
سیدمصطفی میرسلیم اظهار داشت: امروز کسی نمی‌تواند حزب و تشکیلاتی را مثال بزند که همچون مؤتلفه اسلامی دارای چنین ابهت اعتقادی و سیاسی باشد.

وی افزود: بسیاری از احزاب و تشکل‌ها یا در ایام انتخابات شکل گرفته‌اند یا به وسیله دولت‌ها ایجاد شده‌اند؛ یعنی برخی از آن ها تشکیلاتی کاملا دولتی با اعضایی از بدنه دولت هستند.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه ما برای اداره کشور برنامه‌هایی مبتنی بر سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری تهیه و تدوین کرده‌ایم گفت: ما از همه بهتر معنای اقتصاد مقاومتی را می‌دانیم و بدان اعتقاد داریم.

میرسلیم با اشاره به طرح برخی مطالب از سوی رسانه‌ها و فعالان سیاسی مبنی بر چرایی سکوت خود دو دهه اخیر تصریح کرد: ۲۰ سال است که در همین سکوت و بدون تظاهر درباره مبانی سیاست‌های کلی نظام و مصادیق عملی اقتصاد مقاومتی فعالیت داشته و خودمان کار کرده‌ایم. آیا باید همه فعالیت‌های سیاسی توأم با خودنمایی باشد تا مقبول شود؟

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی خاطرنشان کرد: من نامه‌ای خدمت رهبر معظم انقلاب نوشتم و گفتم اگر افرادی نزد شما آمدند و گفتند تحقق سیاست‌های اقتصاد مقاومتی میسر نیست، حضرتعالی گزارش کتبی بنده را درخصوص اجرای اقتصاد مقاومتی به آن ها ارائه بدهید. ما افتخار می کنیم که این سیاست‌ها را در مجموعه خود در صحنه عمل محقق کرده ایم و یقین داریم در کل کشور قابل تحقق است، اما به دست افرادی که بدان معتقد باشند.

وی اظهار کرد: ما در سال‌های به اصطلاح سکوت، مشغول کار مداوم و توأم با مرارت برای خدمت به این نظام مقدس بودیم و امروز به لطف خدا می‌توانیم نمونه‌های عملیاتی و تولیدی مشخصی را در این زمینه ارائه دهم. این ها نه شعار است و نه صرف ادعا و تبلیغات!

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام با بیان اینکه باید برای اجرا و تحقق سیاست‌های کلی ابلاغی مقام معظم رهبری سینه چاک باشیم گفت: برنامه ششم توسعه باید بدون رودربایستی و مطابق سیاست‌های کلی به صورت ایجابی اصلاح شود چراکه برنامه فعلی جوابگوی آن سیاست‌ها نیست و ما را به اهداف چشم انداز نمی‌رساند.

میرسلیم با تأکید بر اینکه ما در عمل تابع محض منویات ولی فقیه هستیم اظهار کرد: البته در این میان وظیفه خود می دانیم که دیدگاه ها و نظریات کارشناسی خود را به رهبر معظم انقلاب منتقل می‌کنیم. ما از ارائه مشورت دریغ نمی کنیم اما در نهایت از هر ابلاغیه ایشان بلادرنگ تبعیت می کنیم.

رئیس شورای مرکزی حزب مؤتلفه اسلامی در پایان ضمن ردّ انگیزه های قدرت طلبانه و سیاسی کارانه در ورود مستقیم مؤتلفه اسلامی به صحنه رقابت‌های انتخاباتی، خاطرنشان کرد: ما در موتلفه اسلامی تشخیص داده ایم که امید بستن به دیگران و کمک خیرخواهانه و غیر مستقیم به آن ها برای نیل به آرمان های قانون اساسی کافی نبوده است و ناگزیریم به صورت مستقیم وارد میدان خدمت بشویم و با گرو گذاشتن آبروی سیاسی پنجاه ساله خود مسئولیت بپذیریم و برای نجات انقلاب اسلامی و کشور از نابسامانی‌هایی که گریبانش را گرفته و مردم شریف ما را مستأصل کرده است اقدام کنیم.
منبع: مهر
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # فوتبال ساحلی ایران # دعای روز ششم رمضان
وب گردی