خدمات درآمد داخلی در آمریکا (IRS) می گوید که تحت قانون به اصطلاح FAST شروع به صدور گواهینامه بدهی مالیاتی به وزارت خارجه خواهد کرد که پس از آن این وزارت روادید مالیات دهندگان مقروض را تمدید نخواهد کرد.
کد خبر: ۶۶۳۲۸۴
تاریخ انتشار: ۱۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۵ 04 February 2017
خدمات درآمد داخلی در آمریکا (IRS) می گوید که تحت قانون به اصطلاح FAST شروع به صدور گواهینامه بدهی مالیاتی به وزارت خارجه خواهد کرد که پس از آن این وزارت روادید مالیات دهندگان مقروض را تمدید نخواهد کرد.

به گزارش تابناک اقتصادی به نقل از Russia Today، قانون FAST (اصلاح حمل و نقل زمینی در آمریکا) توسط کنگره به تصویب رسید و توسط باراک اوباما به امضاء رسید. هدف، فراهم کردن بودجه بلند مدت برای پروژه های حمل و نقل از جمله اتوبان های جدید است. همچنین شامل تبصره ای برای اجازه به وزارت خارجه می شود تا روادید متخلفان پرداخت مالیات را لغو کند.

اجتناب از مالیات در آمریکا می تواند منجر به ممنوعیت سفر و از دست دادن روادید بشود

بنابر گفته‌ی IRS صدور گواهینامه اطلاعات مالیات دهندگان در اوائل 2017 شروع خواهد شد. آی آر اس زمانی که قرار است فرایند اجرا شود وبسایت خودش را به روز خواهد کرد. بیانیه آی آر اس اعلام می کند "بعد از دریافت گواهی، وزارت خارجه ممکن است روادید شما را لغو کند. اگر وزارت تصمیم بگیرد که روادید را قبل از ابطال لغو کند، وزارت ممکن است روادید شما را برای سفربرگشت به آمریکا محدود کند.

تحت قانون آمریکا، بدهکار مالیات درصورتی یک مجرم جدی است که بیش از 50 هزار دلار عدم پرداخت مالیات قابل اجرای قانونی فدرال داشته باشد که شامل جریمه ها و سود مال می شود. محدودیت 50 هزار دلاری هر سال به اندازه تورم و خرج زندگی تغییر می کند. محدودیت سالانه نیست بلکه تجمعی است یعنی این کل مبلغ بدهی است که اهمیت دارد.

تحت قانون جدید اگر شخصی به طور جدی درباره مالیات مجرم باشد، آی آر اس وظیفه دارد زمانی که بدهی را به وزارت خارجه اعلام می کند، به فرد مجرم این مسئله را اطلاع دهد. وزارت تا 90 روز درخواست روادید یا تمدید را برای حل اشتباهات یا پرداخت کامل یا وارد شدن به یک برنامه پرداخت قابل قبول نگه خواهد داشت.

آی آر اس می گوید "هیچ مهلت برای حل بدهی قبل از ابطال روادید موجود از طرف وزارت خارجه وجود ندارد". برای خروج از لیست باید اثبات شود که بدهی کاملا پرداخت شده است یا از نظر قانونی قابل اعمال نیست و یا بدهی مالیات کمتر از 50 هزار دلار است. 

باطل شدن یک گذرنامه به طور بالقوه محدودیتی بیشتر از سفر بین المللی ایجاد خواهد کرد. در بعضی از ایالات آمریکا، اگر گواهینامه راننده ای مطابق استانداردها نباشد بعد از 22 ژانویه 2018 توسط خطوط هوایی پروازهای داخلی قابل قبول نخواهد بود.علاوه بر این، از ابتدای اکتبر 2020 تمام مسافران هوایی برای پرواز های داخلی در آمریکا به شناسه پروانه تبعیت یا سایر شناسنامه های قابل قبول مانند روادید می باشند.
برچسب ها
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: