tabnak-adv

مادورو خواستار دعوت از آمریکا برای شرکت در نشست نفتی‌ها شد

رئیس جمهوری ونزوئلا خواستار دعوت از آمریکا برای نشست بعدی اوپک شد و گفت بزرگترین تولید کننده نفت جهان باید در مذاکرات مربوط به تثبیت قیمت های جهانی نفت حضور داشته باشد.
پیمانه اقتصادی

از «5 برابر شدن قیمت میوه‌ای تا مقصد» تا «تورمی که زیر 8 درصد حرکت می‌کند»

این پیمانه اقتصادی موضوعاتی همچون: حقوق 16 میلیونی در صندوق توسعه ملی، شاخص بورس در دومین روز هفته، قیمت امروز سکه و طلا، نمودار نرخ فروش دلار، یورو و درهم، صرافی در خودپردازها، نمودار هفتگی قیمت جهانی طلا، نقره و انواع نفت خام، قیمت سیب از مراغه تا تهران، بازار خودروهای تویوتا، نرخ تورم مهرماه و جدول قیمت آپارتمان در جنوب تهران را در بر دارد.

ایران امیدوار است عربستان و روسیه برای کاهش تولید نفت به تفاهم برسند

وزیر نفت ایران، بیژن زنگنه، گفته است: "امیدوارم روسیه و کشورهای غیرعضو اوپک با تصمیم اعضای اوپک برای کاهش تولید نفت به تفاهم برسند."

نگاه عربستان به روسیه برای گسترش همکاری با کشور‌های غیر عضو اوپک

خلید الفلیح وزیر انرژی عربستان سعودی روز یکشنبه گفت که همتای روسی خود الکساندر نواک را دعوت کرده است تا با وزیران انرژی کشور های عربی در ریاض دیدار داشته باشد.
تالار شیشه ای حافظ دوم آبان ماه

شاخص بورس درجا زد+جدول ونمودار

امروز شاخص بورس در دومین روز کاری خود در هفته جاری، از همان ابتدا با افزایش تقاضا مواجه شد اما از نیمه دوم بازار شاهد تقویت شدید عرضه در بازار بودیم که منجر به برتری بر تقاضا شد و این برتری تا پایان بازار ادامه داشت و درنهایت باعث عقب نشینی شاخص بورس شد. امروز شاهد کاهش ارزش معاملات بورس نسبت به روز کاری قبل بودیم.

استراتژی روسیه برای افزایش قدرت نفوذش در مذاکرات اوپک

در حالی که روسیه برای مذاکرات روز دوشنبه با اوپک خود را آماده می‌کند، سعی می‌کند از تاکتیک برخی کشور های عضو اوپک استفاده نماید تا قدرت نفوذ خود را افزایش دهد.
تعدیل منفی636درصدی یک فولادی

کاهش1835درصدی سود یک شرکت حمل ونقلی

در این گزارش به ارائه آخرین اطلاعیه های سامانه اطلاع رسانی ناشران بورسی که شامل عملکرد 6 ماهه شرکت ها به همراه پیش بینی سود هر سهم هر شرکت براساس عملکرد 6ماهه می باشد.
پیمانه اقتصادی

از «ثروت ایرانیان مقیم آمریکا» تا «برترین صادرکنندگان خودرو جهان»

این پیمانه اقتصادی موضوعاتی همچون: بورس در ماه گذشته و اولین روز هفته همراه با تحلیل، قیمت امروز دلار، یورو، درهم، سکه و طلا، افزایش قیمت نفت خام، قیمت محصولات ایران خودرو در بازار، نظر سیف درباره طلایه دار تولید آمار اقتصادی، رواج پدیده چند شغلی، آزاد شدن معاملات نفتی با دویچه بانک و برترین صادرکنندگان خودرو جهان را در بر دارد.

چگونه با پرداخت ده میلیون تومان سی میلیارد واردات داشته باشیم!!

بررسی عملکرد موفق تجار زاغه نشین در تعاملات تجاری نشان میدهد،می توان با استفاده از این تجارب کمک کرد تا ضمن اینکه وضعیت معیشت ایشان(زاغه نشین ها) بهبود حاصل گردد ،شرکتهای دانش بنیان نیز عملکرد بهتری در تجارت داشته باشند .به مسئولین هم نشان داد که تنها با عوض کردن چهارچوب های تفکری می توانند ضمن اصلاح مسیرهای واردات به تسهیل صادرات البته از نوع غیر نفتی بپردازند.
تحلیلی از بازار آتی سکه اول آبان ماه

برگشت روند قیمت ها به مدار نزولی+جدول

امروز در اولین روز کاری در هفته جاری ، شاهد کاهش قیمت های تسویه در همه سررسیدها در بازار آتی سکه امروز بودیم . امروز همانند روز کاری گذشته ،شاهد کاهش حجم قراردادها در کل بازار بودیم.

نقش کلیدی اردبیل در رابطۀ تهران - باکو

استان اردبیل واقع در شمال غربی ایران و آذربایجان با یکدیگر 370 کیلومتر مرز مشترک دارند. علاوه بر رابطۀ دوستانه و برادرانه، مردم اردبیل و آذربایجان دارای زبان و مذهب مشترک اند که زمینه ای برای گسترش رابطۀ دوجانبه و همکاری اقتصادی میانِ آن ها است.
تحلیل بازار سرمایه اول آبان ماه

جزئیات و سابقه فروش یک بانک توسط یک خودرویی/استقبال سهامداران ازگروه غذایی وپالایشگاهی

در تحلیل امروز به بررسی گروه هایی پرداخته ایم که جو فروش و جو خرید در آن ها در بازار امروز کاملا اشکار بود ، جزئیات فروش بلوک یک بانک توسط یک ابر خودرویی و در پایان هم اشاره ای به شنیده ها و شایعات گسترده و اخبار مهم در بازار امروز کردیم.
tabnak-adv
اقتصاد ایران
tabnak-adv
بانک
tabnak-adv
بورس
tabnak-adv
بیمه
tabnak-adv
tabnak-adv
انرژی
tabnak-adv
کشاورزی و دامپروری
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
tabnak-adv
طلا و ارز