کد خبر: ۶۶۱۳۶۰
تاریخ انتشار: ۱۰ بهمن ۱۳۹۵ - ۱۶:۱۰ 29 January 2017
۱۰مراسم معارفه محمدرضا باهنر به عنوان رییس «کمیسیون تلفیق و ارزیابی» دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام صبح یکشنبه دهم بهمن ماه در جلسه شورای دبیران کمیسیون‌های مجمع تشخیص مصلحت نظام برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی مجمع تشخیص محسن رضایی در ابتدای این جلسه با اشاره به شرح وظایف و مسئولیت‌های مهم  کمیسیون تلفیق در انسجام بخشی به تولیدات کارشناسی کمیسیون‌ها به تجربه طولانی باهنر در مجلس شورای اسلامی اشاره کرد و افزود: بسیاری از سیاستگذاری‌ها در کمیسیون‌های مجمع تشخیص مصلحت نظام ، بین بخشی و بین کمیسیونی است که برای آماده‌سازی و ارائه آنها به صحن مجمع ، لازم است کمیسیون تلفیق، با مدیریت  هماهنگ محتوا، تجمیع و تطبیق های لازم را سامان داده و در مواردی که ضرورت دارد منابع  و داده‌های راهبردی را با یکدیگر ادغام کند.

دبیرمجمع تشخیص مصلحت نظام، همچنین ضرورت به روزرسانی سیاست‌های موضوعه با عمر بیش از ده ساله را  یادآور شد و نقش کمیسیون تلفیق را در موضوعات بین بخشی این حوزه مهم توصیف کرد.

 باهنر نیز با تشکر از اعتماد دبیرمجمع تشخیص نظام، کمیسیون تلفیق را سامانه‌ای برای هماهنگ‌سازی خروجی دیگر کمیسیون‌های مجمع و جلوگیری از بروز تناقضات احتمالی در ماحصل کار کمیسیون‌ها خواند و خواستار همکاری  کمیسیون‌ها ، مدیران و کارشناسات مجمع تشخیص مصلحت نظام با آن شد.

در پایان جلسه حکم محمدرضا باهنر توسط دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام به وی  داده شد.


برچسب ها
روی خط سایت ها
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر: