بازدید 1793
با اين شرايط تيم ايران نمي تواند در مسابقات قهرماني آسيا نتيجه خوبي بگيرد. درحالي كه سه هفته به زمان اعزام به چين باقي است مسابقه انتخابي برگزار مي شود و اين انرژي ملي پوشان را تحليل مي برد. در اين مدت آنها نمي توانند انرژي از دست رفته را جبران كنند.
کد خبر: ۶۲۲۸۴
تاریخ انتشار: ۱۱ شهريور ۱۳۸۸ - ۱۳:۱۲ 02 September 2009
كاتاروي سابق تيم ملي ايران گفت: با تكرار انتخابي تيم ملي مصدوميتم تشديد شد و اين نشان از بي‌برنامگي فدراسيون كاراته داشت.

محسن اشرفي در گفت و گو با فارس اظهار داشت: قرار نبود بار ديگر مسابقات انتخابي كاتا تكرار شود؛ اما با توجه به اعتراض شاهچراغي كه در دوره قبل اين رقابت ها دوم شد، دوباره شاهد انجام اين پيكارها بوديم.

وي با تاكيد بر اينكه جواب اعتراض را نبايد با برگزاري مجدد مسابقه انتخابي داد، تصريح كرد: تا 10 روز ديگر مصدوميتم به طور كامل رفع مي شد؛ اما با برگزاري دوباره مسابقه انتخابي اين آسيب ديدگي تشديد شد و مدت بيشتري بايد به درمان آن بپردازم.

دارنده مدال برنز كاتاي آسيا يادآور سد: با اين شرايط تيم ايران نمي تواند در مسابقات قهرماني آسيا نتيجه خوبي بگيرد. درحالي كه سه هفته به زمان اعزام به چين باقي است مسابقه انتخابي برگزار مي شود و اين انرژي ملي پوشان را تحليل مي برد. در اين مدت آنها نمي توانند انرژي از دست رفته را جبران كنند.

اشرفي با اشاره به حضور مربي اش در شوراي فني كاتا گفت: ايشان از برگزاري اين رقابت ها در بخش انفرادي خبر نداشت؛ حتي بسياري از اعضاي اين شورا و مدير تيم هاي ملي نيز با اين مسئله مخالف بودند. مقرر شده بود كه با توجه به تغييرات تيم كرمان مسابقات فقط در بخش تيمي برگزار شود.

وي عنوان كرد: اين نشانه بي برنامگي شوراي فني و فدراسيون كاراته است و من تصميم دارم اعتراض خود را به اين مسئله بيان كنم؛ بدين ترتيب بايد يك مسابقه انتخابي ديگر برگزار شود.
اشرفي ادامه داد: شنيده هايم حاكي بر اين است كه به دليل چنين مسائلي برخي از اعضاي شوراي فني تصميم به استعفا دارند.
اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
برچسب منتخب
انتخابات مجلس یازدهم قطعنامه 2231 گاز مرکاپتان روز دانشجو افسریه تهران فسخ قرارداد مارک ویلموتس حادثه تالار عروسی سقز سقز