بازدید 280211
بانک مرکزی متوسط قیمت فروش سکه و ارز در بازار آزاد شهر تهران در ۱۰ ماهه اول سال جاری را اعلام کرد.
کد خبر: ۴۸۳۶۳۲
تاریخ انتشار: ۲۳ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۶:۳۳ 14 March 2015
بانک مرکزی متوسط قیمت فروش سکه و ارز در بازار آزاد شهر تهران در ۱۰ ماهه اول سال جاری را اعلام کرد.

به گزارش مهر، بانک مرکزی متوسط قیمت فروش یک سکه تمام بهار آزادی در بازار آزاد شهر تهران در دی ماه ۱۳۹۳ را اعلام کرد. بر این اساس، در دی ماه ۱۳۹۳ متوسط قیمت فروش یک سکه تمام بهار آزادی در بازار آزاد شهر تهران با طرح قدیم به ۹۹۵۰۵۲۸ ریال و با طرح جدید به ۹۹۶۷۷۶۸ ریال رسید که در مقایسه با ماه قبل به ترتیب ۳.۸ درصد و ۳.۹ درصد و نسبت به ماه مشابه سال ۱۳۹۲ به ترتیب ۱۴.۴ درصد و ۱۴.۳ درصد افزایش نشان می دهد.

ده ماه اول سال ۱۳۹۳

همچنین در ماه اول سال ۱۳۹۳ متوسط قیمت فروش یک سکه تمام بهار آزادی  در بازار آزاد شهر تهران با طرح قدیم ۹۵۷۸۰۱۸ ریال و با طرح جدید ۹۵۹۷۲۵۵ ریال بود که نسبت به دوره مشابه سال ۱۳۹۲ به ترتیب ۱۰.۵ درصد و ۱۱.۷ درصد کاهش یافته است.

همچنین بانک مرکزی با انتشار متوسط قیمت فروش یک دلار آمریکا و یک یورو (اسکناس) دربازار آزاد تهران در دی ماه امسال و دوره ۱۰ ماهه ابتدای سال جاری، اعلام کرد: در دی ماه ۱۳۹۳ متوسط فیمت فروش یک دلار آمریکا و یک یورو در بازار آزاد شهر تهران به ترتیب ۳۵۱۹۴ ریال و ۴۲۳۵۶ ریال بود بود که نسبت به ماه قبل به ترتیب ۳.۹ درصد و ۰.۵ درصد و در مقایسه با ماه مشابه سال ۱۳۹۲ به ترتیب ۱۸.۳ درصد و ۴.۲ درصد افزایش نشان می دهد.

ده ماه اول سال ۱۳۹۳

در ده ماه سال ۱۳۹۳ متوسط قیمت فروش یک دلار آمریکا و یک یورو در بازار آزاد شهر تهران به ترتیب ۳۲۵۱۰ ریال و ۴۲۶۳۷ ریال بود که نسبت به دوره مشابه سال قبل دلار آمریکا ۰.۹ درصد افزایش و یورو ۰.۸ درصد کاهش داشته است.