بازدید 8515
۲

کشاورز: داروهايم روز به روز گران‌تر مي‌شود

محمد علي کشاورز بازيگر صاحب نام سينما و تئاتر آخرين وضعيت جسماني و احوال خود را تشريح کرد و از مديران فرهنگي خواست تا به جوانان بيشتر توجه کنند.
کد خبر: ۴۰۹۶۴۳
تاریخ انتشار: ۳۱ خرداد ۱۳۹۳ - ۰۶:۵۵ 21 June 2014
محمد علي کشاورز بازيگر صاحب نام سينما و تئاتر آخرين وضعيت جسماني و احوال خود را تشريح کرد و از مديران فرهنگي خواست تا به جوانان بيشتر توجه کنند.

محمد علي کشاورز بازيگر پيشکسوت سينما و تلويزيون درباره آخرين وضعيت سلامت جسماني خود به مهر گفت: فعلا در خانه مشغول استراحتم و مراحل درمان توسط پزشک انجام مي‌شود. تغيير خاصي در وضعيتم حاصل نشده اما توکلم به خداست.

اين بازيگر پيشکسوت سينماي ايران ضمن انتقاد از وضعيت تورم و گراني بيان کرد: داروهايي که بايد مصرف کنم روز به روز گران‌تر مي‌شود و جاي اين که با تغيير و تحول‌هاي پيش آمده در کشور شاهد بهبود اوضاع باشيم، روز به روز همه کالاها گران‌تر مي‌شود. من به شدت نگران جوانان هستم، اين‌ها چگونه مي‌توانند با اين وضعيت به فکر تشکيل خانواده باشند.

قيمت‌ها بالا مي‌رود و حقوق‌ها همان است. بازيگر فيلم «پدرسالار» درباره حمايت مديران سينمايي از وي گفت: مديران فرهنگي به من لطف داشته‌اند و در اين مدت به عيادت من آمدند. حجت‌الله ايوبي رييس سازمان سينمايي به ديدن من آمد و درباره وضعيت سينماي ايران با او صحبت‌هايي داشتم. علي مرادخاني معاون هنري وزير هم به من سر زد و جوياي احوال من شد. در ميان اين مديران تنها کسي که هميشه جوياي احوال من است و مرتب نزد من مي‌آيد، رييس سازمان صدا و سيما است.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۱۱
انتشار یافته: ۲
خدا ایشون رو شفا بده
اما
داروی کدام بیماران ارزان شده
با سلام خدمت آقاي كشاورز گل از خداوند ميخواهم تمام بيماران را شفاء دهد. و امروز برایت اینگونه دعاکردم ! خدایا !
بجز خودت به دیگری واگذارش نکن ! تویی پروردگار او !
پس قرارده بی نیازی درنفسش ! یقین دردلش !
اخلاص درکردارش ! روشنی دردیده اش! بصیرت درقلبش !
و روزى پر برکت در زندگیش
آمین
برچسب منتخب
# قره باغ # بازیهای آسیایی 2022 # هفته وحدت # لایحه برنامه هفتم