بازدید 2546

کانون بازنشستگی بدنبال همکار جدید بیمه‌ای

کد خبر: ۳۵۸۷۹۱
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۳ 19 November 2013
رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی از لغو قرار داد بیمه تکمیلی بازنشستگان تحت پوشش با بیمه دانا خبر داد و گفت: در حال رایزنی با چندین بیمه هستیم اما بازنشستگان نگران نباشند در اسرع وقت این مشکل را حل می کنیم.

به گزارش ایسنا، علی اصغر بیات با بیان این مطلب افزود: پس از بستن قرارداد بیمه تکمیلی با شرکت بیمه دانا به کانونهای بازنشستگی استانهای مختلف این موضوع را اعلام کردیم اما مورد استقبال قرار نگرفت و برخی با آن مخالفت کردند.

وی در خصوص دلایل مخالفت کانونها گفت: قرارداد گذشته و سابقه بیمه دانا دلیل این مخافت بود بطوریکه این شرکت بیمه ای در گذشته ارائه خدمات بیمه تکمیلی به بازنشستگان را نیمه کاره رها کرده بود.

این درحالی است که یکماه قبل و با اتمام قرار داد بیمه تکمیلی بازنشستگان با بیمه دی و مشکلاتی که این بیمه برای بازنشستگان در ارائه خدمات درمانی و پرداخت هزینه ها ایجاد کرده بود کانون بازنشستگان و مستمری بگیران قرارداد جدیدی را بیمه دانا منعقد کرده بود و قرار بود از ابتدای آذرماه بازنشستگان با پرداخت ماهیانه 21 هزار و 700 تومان تحت پوشش خدمات تکمیلی این بیمه قرار گرفته و از خدمات درمانی آن بهره مند شوند.

وی گفت: با چندین شرکت بیمه ای در حال رایزنی هستیم و به طور حتم بهترین آن را انتخاب خواهیم کرد و به بازنشستگان و همکاران خود اطمینان می دهم که نگران نباشند چون در اسرع وقت این مشکل را برطرف خواهیم کرد.

رئیس کانون عالی بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی گفت: سازمان تامین اجتماعی تاکنون بیشترین همکاری را با ما داشته و مشکلی ایجاد نشده است.

وی افزود: بطور حتم طی چند روز آینده قرارداد بسیار خوبی یا شرکت بیمه ای توانمند ،متعهد و پاسخگو بسته خواهد شد.

گفته می شود ، شرکت بیمه ای آتیه سازان حافظ یکی از بیمه هایی است که در زمینه بیمه تکمیلی بازنشستگان تامین اجتماعی با مسئولان آن مذاکراتی انجام شده است.

اشتراک گذاری
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

برچسب منتخب
# عید نوروز # سال 1402 # سال مهار تورم و رشد تولید # فوتبال ساحلی ایران # دعای روز پنجم رمضان
آخرین اخبار
وب گردی