بازدید 462329
دكتر محمدعلي رحماني نيا، زمين شناس، كارشناس زلزله شناسي و استاد دانشگاه نيز در تحليل موضوع هارپ مي‌گويد: «ارتش آمريكا در بخش نيروهاي دريايي و هوايي پروژه اي را درباره جنگ ستارگان دنبال مي‌كنند و هدفشان اين است كه بتوانند امواج الكترومغناطيسي را بر روي زمين برگردانند، كه اگر بتوانند اين كار را انجام دهند خواهند توانست حرارت زيادي را در نقطه اي از زمين ايجاد كنند.
کد خبر: ۲۲۴۰۹۳
تاریخ انتشار: ۱۳ بهمن ۱۳۹۰ - ۱۴:۵۰ 02 February 2012
از هارپ (HAARP) چه می‌دانیم؟ آیا این تکنولوژی مخوف واقعیت دارد؟ دستکاری در آب و هوا تا چه میزان ممکن است؟ آیا هارپ سلاح جدید آمریکا در جنگ‌های غافلگیرانه آتی است؟ برای راز گشایی از این سوالات با گزارش‌های ویژه مشرق همراه شوید....
 
به گزارش مشرق، انستيتو تحقيقات استراتژيك كالج جنگ ارتش آمريكا داراي نشريه‌اي داخلي با نام «انقلاب در امور نظامي» است. به عنوان مقدمه‌اي بر اين گزارش بخشي از يكي از مقالات اين نشريه بسنده خواهد بود:

«چيزهايي كه براي ما اهميت دارند به مرور زمان تغيير مي‌كنند و تكنولوژي با پيشرفت خود به افق‌هاي جديدي مي‌رسد. در زمان جنگ سرد، تسليحات و پروژه‌هاي رواني، مراحل ابتدايي خود را مي‌گذراندند. اما در زمان كنوني كه علوم الكترونيك و بيوالكترونيك را در دسترس داريم، لازم خواهد بود در قراردادهاي اخلاقي و حد و حدود ذهني خود كه از به كارگيري تكنولوژي‌هاي به بازي گيرنده روح و روان دشمن ممانعت مي‌كند؛ تجديد نظر كنيم.

در صورت فراهم شدن اين بازنگري، شركت‌هاي خصوصي و نيمه خصوصي را تشويق خواهيم كرد كه به بهره‌ برداري و توسعه تكنولوژي‌هاي متناسب با اين اهداف بپردازند. در نتيجه خواهيم توانست با به كارگيري انواع تسليحات جديد مانند ميكروبي، رواني و ساير تكنولوژي‌هاي پيشرفته وارد عمل شده و به اهداف خود برسيم

هارپ سلاحي براي بي ثبات كردن كشورها
«هارپ» به صورت يك فرستنده امواج الكترومغناطيسي عمل مي‌كند كه هدف آن تاثيرگذاري بر آسمان و الكترون‌هاي آزاد لايه يونوسفر است. اين سيستم، الكترون‌هاي اين لايه را در ارتفاع تقريبا 275 كيلومتري به جنبش وامي‌دارد. در حالت عادي اين لايه داراي دمايي معادل 1400 درجه سانتيگراد است كه در اثر اين تحريك انرژي فراواني در آن به وجود آمده و در نتيجه دما تا 20درصد افزايش مي‌يابد و اين ناحيه به حالت انبساطي در مي‌آيد.


تاثير گذاري بر آسمان و الكترون‌هاي آزاد لايه يونوسفر

«زبيگنيو برژينسکي»، مشاور «جيمي کارتر» رئيس جمهوري سابق آمريكا و مشاور کنوني «اوباما» معتقد است كه «هارپ» سلاحي براي بي‌ثبات کردن کشورهايي است كه با واشنگتن اتحاد و همسويي ندارند. به گفته او «با استفاده از تکنولوژي‌هاي جديد و روش‌هايي كه اين تكنولوژي‌ها در اختيار کشورهاي بزرگ قرار مي‌دهند؛ اين كشورها مي‌توانند حتي بدون آنکه نيروهاي امنيتي خود را در جريان قرار دهند جنگ‌هايي سريع و غافلگيرکننده به راه بيندازند.»

برژينسکي اضافه مي‌کند: «اكنون تكنولوژي‌هايي در اختيار ماست که به کمک آنها مي‌توانيم تغييراتي در آب وهوا ايجاد كرده و شرايطي مانند خشکسالي و طوفان به وجود آوريم كه اين امر مي‌تواند توانايي‌هاي دشمنان احتمالي ما را تضعيف كرده و آنها را به پذيرش شرايط ما مجبور كند.»

ممنوعيت تحقيقات نظامي در فضا
بر اساس مصوبات سازمان ملل متحد استفاده از تسليحات الكترو مغناطيسی و نيز استفاده از فضا براي انجام هرگونه تحقيقات و عمليات نظامي ممنوع مي‌باشد، اما دولت‌هاي خودكامه اي مانند دولت آمريكا همانگونه كه بسياري قطعنامه‌هاي ديگر سازمان ملل و شوراي امنيت را نقض مي‌كنند؛ در اين زمينه نيز تعهدي نداشته و در نهان فعاليت‌هاي گسترده اي انجام مي‌دهند. هارپ را مي‌توان يكي از ده‌ها پروژه مخفي و مخرب دانست كه از طرف سياستمداران آمریکایی حمايت شده و روز به روز به گسترش فعاليت‌ها و نيز توان تخريبي آن افزوده مي‌شود.


حفره معروف به حفره هارپ كه گاهي در آسمان نقاط مختلف ديده مي‌شود.

شدت حوادث كنوني با طبيعت ناهمخوان است
بشر در طول هزاران سال با حوادث و بلایای طبیعی بسياري دست به گريبان بوده است و همواره اين حوادث را جزئي طبيعي از رندگي خود بر روي كره زمين دانسته است. اما در دهه‌های اخیر اتفاقاتي روي داده که با حافظه تاريخي او در مورد طبيعي بودن این حوادث ناسازگار است. بدون شك، فجايع طبيعي در هر دوراني همراه با خساراتي بوده است. اما، آنچه كه امروز اتفاق مي‌افتد نسبت به گذشته شدت بي سابقه اي دارد.

اين درحالي است كه بي نظمي‌هاي بزرگ جوي و حوادثي مانند سيل، توفان، زلزله و فعاليت‌هاي آتشفشاني همگي عموماً به تأثيرات گازهاي گلخانه اي ربط داده مي‌شود. ذوب شدن يخ‌هاي قطبي و دوره‌هاي گرمايي و سرمايي كاملا بي سابقه و شديد در نقاط مختلف زمين نيز به پديده گرم شدن كره زمين احاله مي‌گردد. اما به اعتقاد برخي از متخصصين و حتي سياستمداران ردپاي تکنولوژی‌های پیشرفته در تولید و هدايت اين حوادث با اهداف سياسي و استعماري كاملا معلوم بوده و نشانه‌هاي فراواني از دخالت‌هاي بشري در آن ديده مي‌شود.

اتفاقات عجيب
اتفاقات عجيب فراواني در سال‌هاي اخير روي داده است كه به باور دانشمندان غير از دخالت يك عامل الكترومغناطيسي هدايت شونده چيز ديگري نمي‌تواند مسبب آنها باشد. براي مثال خشکسالی‌هاي بزرگ، آتش فشان‌ها، زلزله‌ها و سونامي‌هاي ويرانگر سال‌هاي اخير، وقوع سيل‌ها و توفان هايی نظير توفان کاترینا در نیواورلئان و توفان گانو در عمان، مرگ عجیب هزاران ماهي ساردین در سواحل شيلي، سقوط جنازه‌های سوخته کلاغ‌ها از آسمان سوئد، مرگ صدها هزار ماهی در آرکانزاس، بارش جسد هزاران پرنده سیاه بال قرمز مرده در لوئیزانا و کنتاکی، مرگ دسته جمعي میلیون‌ها ماهي در خلیج «چزاپیک» آمریکا، مرگ صدها تن ماهی در سواحل برزیل و ده‌ها هزار خرچنگ در انگلیس، مرگ ماهي‌ها و دلفين‌هاي سوخته خليج فارس، مرگ دسته جمعي نهنگ‌ها در استراليا هيچ كدام حالت طبيعي نداشته و احتمال مي‌رود در اثر آزمايش‌ها و حمله‌هايي در اثر امواج هدايت شونده روي داده باشند.


مرگ دسته جمعي هزاران ماهي در سواحل شيلي

 
دلفين‌هاي سوخته خليج فارس

  
جنازه‌های سوخته کلاغ‌ها در سوئد
 

مرگ دسته جمعي دلفين ها


بارش جسد هزاران پرنده سیاه بال قرمز
    
منشا مشكوك اين حوادث
در اين ميان اما گزارش‌هاي مفصلي منتشر مي‌شود كه منشا اين اتفاقات را طبيعي ندانسته و در نتيجه دخالت هدفمند سيستم‌ها و تكنولوژي‌هاي پيشرفته اي مانند «هارپ» مي‌دانند. تكنولو‍ژي‌هايي كه به استناد گفته‌هاي برژينسكي، مشاور اوباما، مي‌توانند توانايي‌هاي ملت‌هايي را كه آمريكا دشمن خود مي‌داند تضعيف كرده و آنها را به پذيرش سياست‌هاي توسعه طلبانه آمريكايي مجبور كند.

نيروي تزريقي به يونوسفر توسط هارپ، نوسانات موجي فراواني در اين لايه ايجاد مي‌كند به طوريكه امواجي با طول موج‌هاي خاص و فركانس‌هاي پايين كه بازه‌اي از 40 هرتز تا يك هزارم هرتز را شامل مي‌شود؛ به وجود مي‌آيند. اين فركانس‌هاي پايين داراي برد عميقي تا هزاران كيلومتر بوده و قادرند بر روي زمين به اهداف وسيعي از بدن انسان گرفته تا اعماق درياها نفوذ كنند.

اين پروژه تا كنون مورد توجه افراد فراواني بوده و اقدامات افشاگرانه‌ي نيز انجام شده است. از جمله مي‌توان به دكتر «نيك بگيش» يكي از دو مولف كتاب «فرشتگان اين هارپ را نمي‌نوازند» اشاره كرد كه در 1997 طي مقاله اي در روزنامه واشنگتن پست اشاره مي‌كند كه 40 درصد بودجه تجهيزات نيروي هوايي آمريكا مربوط به پروژه‌هاي مخفي است. اين نويسنده مدعي شد كه اين پروژه‌ها تا جايي امنيتي هستند كه حتي كنگره آمريكا نيز از ابعاد و زواياي كامل آن بي خبر است. در اين كتاب به زواياي پنهان هارپ به عنوان يك اسلحه پرداخته شده است.دكتر بگيش هارپ را يك سلاح معرفي مي‌كند

نگراني‌هاي بين المللي
در اين ميان هارپ نگراني برخي از سياست‌ مداران و كارشناسان تسليحاتي كشورهاي ديگر را نيز باعث شده است. براي مثال نمايندگان پارلمان اروپا در اين مورد تحقيقاتي را آغاز كرده‌ و يك كارشناس انرژي به نام «گراتان هيلي» را براي مشاورت در اين مورد به كار گرفته‌اند. هيلي هم اكنون درحال جمع آوري اسناد و مداركي است تا به كمك آنها بتواند راهي براي افشا و درنتيجه خاتمه دادن به اين طرح پيدا كند. «مگوا هالووت» كه رئيس گروه سبزهاي پارلمان اروپاست، مسئوليت پيگيري اين پرونده را به عهده دارد. او در حال پيگيري درخواست سبزها براي وادار ساختن پارلمان اروپا به اعمال فشار بر ناتو است تا از دولت آمريكا در مورد هارپ توضيح بخواهد. به نظر هالووت اين نوع تسليحات علاوه بر پيامدهاي خطرناك زيست محيطي، آزادي‌هاي فردي و دموكراسي را نيز به خطر مي‌اندازد.

هارپ يك سلاح است
از نظر تاريخي «هارپ» پروژه اي است كه در ۱۹۹۳ در ظاهر جهت بررسی و پژوهش درباره لایه یونوسفر جو زمين با استفاده از امواج رادیویی شروع به كار كرد. اما تاريخ شروع تحقيقات بر روي امواج براي بررسي امكان استفاده از آنها به عنوان سلاح‌هاي مرگبار به دهه‌هاي قبل برمي‌گردد.

به بياني مي‌توان گفت كه سيستم هارپ، نتيجه تلاش‌ها و پژوهش‌هاي حداقل پنجاه ساله ارتش آمريكاست كه كاركرد آن تنها محدود به بررسی و پژوهش درباره لایه یونوسفر نبوده و قادر است براي شناسايي پايگاه‌هاي مخفي اعماق زمين را جستجو كند، تمامي ارتباطات رادیویی و موجي را متوقف سازد، بر رفتارها و حالت رواني انسان‌ها تأثير بگذارد، جريانات جوي را تغيير دهد، با متمركز ساختن امواج بر روي اهداف هوايي مانند هواپيماها و دسته‌هاي بزرگ پرندگان آن‌ها در آسمان بسوزاند و برشته کند، لرزش‌هاي شديدي در لايه‌هاي مختلف كره زمين ايجاد كرده و زلزله توليد كند و يا انفجارهايي به قدرت بمب‌هاي هسته‌اي ايجاد كند.


امواج هارپ بر حالت رواني افراد تاثير منفي دارد

با اين توصيف مي‌توان هارپ را يك اسلحه عظيم نوين دانست كه هزینه‌های آن به طور مشترك از طرف نیروی هوایی و دریایی ارتش آمریکا، آژانس تحقیقاتی پروژه‌های دفاعی پیشرفته ی آمریکا و دانشگاه آلاسکا تامين مي‌شود. در واقع «هارپ» يك سلاح تمام عيار آب و هوايي است که با ارسال يک انرژي عظيم به لايه فوقاني اتمسفر، مولکول‌هاي تشكيل دهنده آن را به جنبش درآورده و به بازتاب قوي انرژي حاصل از اين جنبش وادار مي‌كند كه اين انرژي پس از هدايت شدن توسط سيستم هارپ مي‌تواند اختلالات گسترده‌اي مانند خشکسالي، بارش برف و باران، سرماي شديد، سونامي، توفان، زلزله و... در نقطه معيني از كره زمين به وجود آورد.

هارپ شامل ده‌ها برج آنتن آلومنیومی بر روی زمیني به مساحت 23 هزار متر مربع در آلاسکا ‌است كه امواج مافوق کوتاه تولید کرده و به یونوسفر می‌فرستند. هريك از اين آنتن‌ها به فرستنده اي به قدرت يك ميليون وات متصل است. قدرت نهايي اين آنتن‌ها با توسعه بيشتر به يك ميليارد وات افزايش يافت كه از 360 آنتن به دست مي‌آيد. فرستنده‌ها توسط 6 توربين به قدرت هريك 3600 اسب بخار تغذيه مي‌شوند و به ازاي هر روز 95 تن مازوت مصرف مي‌كنند.


آنتن‌هاي هارپ

احتمال بزرگنمايي هدف دار
اما نگاه ديگري نيز وجود دارد كه تمامي گفته‌ها در مورد هارپ را يك بزرگنمايي و پروپاگانداي تبليغاتي از طرف خود آمريكا مي‌داند و معتقد است كه نه هارپ و نه هيچ تكنولوژي بشري ديگري حداقل با توجه به محدوديت‌هاي دانش كنوني نمي‌تواند چنين قدرتي داشته باشد و كارهايي با اين وسعت انجام دهد. ديدگاه مذكور اين تبليغات را در راستاي ترساندن ديگر ملت‌ها از آمريكا و به انقياد و انفعال كشيدن آنها دانسته و باوري به كارايي هارپ در ايجاد خشكسالي، زلزله، توفان و ديگر اتفاقاتي كه به طور مثال ذكر شد ندارد.

براي مثال دكتر ناصر حافظي مقدس، زمين شناس، مهندس زلزله شناسي و استاد دانشگاه در گفتگو با كيهان درباره پديده هارپ مي‌گويد: «پروژه مطالعاتي هارپ درخصوص مطالعه اصول فيزيكي كنترل كننده يونوسفر است كه علاوه بر آمريكا چند كشور ديگر نيز در آن مشاركت دارند. هدف اصلي اين پروژه بهبود ارتباطات راديويي بوده است اگرچه ارتش آمريكا در اين پروژه بدنبال كنترل و نظارت بر ارتباطات راديويي است.»

دكتر حافظي مقدس مي‌افزايد: «مطرح شده كه آمريكا در ادامه پروژه جنگ ستارگان به دنبال نوعي سلاح الكترومغناطيسي جديد است كه با فشرده سازي بخشي از يونسفر و انعكاس آن امواج الكترومغناطيسي با فركانس بالا كه قدرت حرارتي زياد دارند را به مناطق مورد نظر در سطح كره زمين وارد كند. اين مطلب فرضيه‌هايي است كه مشخص نيست قابليت اجرايي داشته باشد. » اين مهندس زلزله شناسي به ارتباط هارپ و زلزله اشاره مي‌كند و مي‌گويد: «منشأ شايعاتي كه درخصوص ارتباط زلزله با پروژه هارپ وجود دارد شايد از اين طريق مي‌باشد كه زلزله‌هاي بزرگ همراه با تغييرات وسيع در اتمسفر بالاي منطقه كانوني مي‌باشند و اغتشاشاتي را در كره يونسفر ايجاد مي‌كنند. تلاش‌هايي جهت استفاده از اين پديده براي پيش بيني زلزله نيز در حال انجام است. اما اينكه با هدايت امواج الكترومغناطيس بتوان در يك منطقه زلزله ايجاد نمود توجيه علمي ندارد.»
 
دكتر محمدعلي رحماني نيا، زمين شناس، كارشناس زلزله شناسي و استاد دانشگاه نيز در تحليل موضوع هارپ مي‌گويد: «در وهله اول بايد اشاره كنم كه «هارپ» پروژه اي است توسط چند كشور جهان از جمله آمريكا، روسيه، ژاپن، كانادا و... دنبال مي‌شود و هدف آنها نيز شناخت لايه آيونوسفر و مطالعه آن است و در واقع پروژه هارپ فقط مختص آمريكا يا يك كشور خاصي نيست، از طرفي هم ارتش آمريكا در بخش نيروهاي دريايي و هوايي پروژه اي را درباره جنگ ستارگان دنبال مي‌كنند و هدفشان اين است كه بتوانند امواج الكترومغناطيسي را بر روي زمين برگردانند، كه اگر بتوانند اين كار را انجام دهند خواهند توانست حرارت زيادي را در نقطه اي از زمين ايجاد كنند.»

دكتر رحماني نيا در ادامه تصريح كرد: «اگر زلزله طبيعي اتفاق بيافتد در لايه يونوسفر اختلالاتي ايجاد مي‌شود و از اين اختلالات ايجاد شده در واقع مي‌توان وقوع برخي زلزله‌ها را پيش بيني كرد، از همين موضوع آمريكاييان بحث هارپ را پيش كشيده‌اند و در واقع با اين اقدام مي‌خواهند اذهان عمومي مردم جهان را فريب داده و به نفع خود از آن بهره برداري كنند.»

با توجه به سابقه نظام آمريكا در سوءاستفاده‌هاي گسترده و غير انساني از علوم و دانش‌هاي گوناگون بايد گفت كه به نظر مي‌رسد «هارپ» كه به معناي ساز «چنگ» است؛ اين بار توسط جانيان آمريكايي در سمفوني به ويراني كشيدن كره زمين و تهديد زيستن انسان در آن نواخته مي‌شود.


اشتراک گذاری
برچسب ها
خبرهای مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۸
در انتظار بررسی: ۳
انتشار یافته: ۶۵۸
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
بی شباهت به فیلمهای علمی تخیلی هالیوود نیست
کامی
|
Italy
|
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
این پارازیت های که برای ماهواره استفاده میکنین احیانا" روی حالت روانی افراد تاثیر ندارد؟!
احمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
دمشون گرم/ تکنولوژی برتر یعنی همه چی
مسعود
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
شما كه انقدر باهوشين و فهميدين مقصر همه چيز تو دنيا آمريكاس و گفتيد به خاطر حملات آمريكا اون اتفاقات افتاده، ميشه بگيد چرا نصف اون اتفاقات تو آمريكا افتاده؟ اينو بذاريد منتشر شه تا همه بهتون بخندن كه توهم توطئه دارين.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۷
علتش ان است که هنوز امریکا قادر نیست بطور دقیق محل مورد نظرش راهدف قرار دهد به عبارت دیگربعد ازتحریک یونسفر امواج برگشتی را نمی تواند به مکان مورد نظرش هدایت کند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۱۰ - ۱۳۹۶/۰۸/۰۷
متوجه شدی
جواب به ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۵۸ - ۱۳۹۸/۰۱/۱۴
اقای ناشناس اواج برگشتی بر میگرده به قطب حالا چه ربطی به امریکا داره؟حتما به بلاهای دیگر کشورم برگشتیه؟ والا ما از بچگی داریم کم و زیاد بلا میبینیم. خودتون درست کنید مال مردم نخورید بلا هم نمیاد. همین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
ما که صبح تا شب زیر پارازیتیم ، اینم روش.
پاسخ ها
امین
| Canada |
۰۳:۱۱ - ۱۳۹۶/۱۰/۰۴
خب نگاه نکن تا نباشی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
زرشک
بی خیال بابا اینقدر افسانه پردازی نکنید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
این خبر چند سال پیش مطرح شد و توسط چند استاد برجسته رد شد تعجب می کنم که اخبار تایید نشده مربوط به چند سال قبل رو بعنوان تایید شده منتشر می کنید اگر می دونستمروزی این شوخی رو بعنوان خبر پخش می کنیین لینک انگلیسی رد این نظریه رو براتون می فرستادم
پاسخ ها
آرش
| United States |
۱۷:۵۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
همچین میگی لینک انگلیسی انگار که به وحی منزل میخوای رفرنس بدی!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
از یک منبع انگلیسی انتظار داری وجود هارپ رو تایید کنه واقعا متاسفم کا ما چقدر مطلعات تاریخی کمی داریم . انگلیس و آمریکا دو کشوری هستند که از زمانی که وارد ایران شدند تا امروز جز خیانت دروغ و چپاول کار دیگه ای نکردند و ....
خسرو از تهران
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
یونوسفر بالاترین لایه جو کره زمین میباشد و تا حدود 1000 کیلومتری سطح زمین هم ادامه دارد و سرمای هوا در آنجا بسیار زیاد است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
دروغ هرچه بزرگتر باشد باورش برای مردم راحت تر خواهد بود.(ژوزف گوبلز)
yas
| Seychelles |
۲۱:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
خب شما که میگین خبر رد شده چرا الان لینکشو نمیذاری؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
دقیقا حرف این دوستمون درسته. من همین مقاله رو البته انگلیسیش رو 4 سال پیش خوندم... تابناک چقدر بروز واقعا!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
خيلي از دنيا عقبي
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
حتما استادش اوستا بوده که رد کرده این یک واقعیت است به اسناد تاریخی و شکایت های روسیه و اروپا از این سلاح جنگ ستارگان مراجعه کنید
Milad
| Netherlands |
۰۲:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
عزیز شما اگه توجه کنین و یه مقدار مقالات روز دنیا رو مطالعه کنید متوجه این قضیه میشین که ابتدا امریکا(فکر کنم سال 76 اینا) و سپس روسیه در چند سال بعد به این فناوری دست پیدا کرد،ایران هم داره مراحل مطالعاتی رو پشت سر میگذرونه!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
پس اینهمه دستگاه و وسایل و امکانات و پول صرف شده در آنجا چرته؟!! استادانی که رد کردند چرت گفتن عزیز
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
نمیونم شما با آدمایی که دارن کار می کن در این زمینه ارتباط دایم دارید یا نه ولی باید به خدمتتون عرض کنم این مساله جدی است و اگر لینک انگلیسی این قضیه رو رد می کنه دلیل و حجت نیست چون اونا برای اهدافشون هرکاری می کنن از جمله دروغ
البته باید این نکته رو تاکیید کنم که حتی ردپای هارپ و این تکنولوژی های نوین در فیلم های آمریکا هست واین انکار شما جای تعجب داره
بهروز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
خوشحال میشیم اسناد رو با گذاشتن ادرسش نشون بدین که همه خیالشون راحت بشه
ناشناس
| United States |
۰۹:۱۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
دوست عزیز. اصلا هم شوخی نست. محض اطلاع الان شرکت هایی در امریکا هستند که با کش.رها قرارداد می بندند و باران و برف رو برایشون میارن.
يوسف
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
اين سونامي هايي كه چند ساله راه افتاده، شايد كار آمريكايي ها باشه. آزمايش هسته اي يا هارپ!
از اين جنايتكارها هر چي بگي بر مياد.
خدايا خودت جوابشونو بده.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
این خبر هنوز هم تازگی اش را دارد.صبر کن تا در تهران زلزله بیاید آنوقت ....
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۰
روسیه هم تصمیم به تولید سلاحهای مغناطیسی گرفته، چون امریکا داره این سلاح هارو تولید میکنه
پس زیاد هم نمیتونه این خبرتائید نشده باشه !!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۱
؟؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
دروغ نیست شما مخت خرابه بچه جان خودت داری میگی خارجی ها گفتند دروغه و ردش کردند عزیز دل اونها هیچ وقت نمیگن ما اینو داریم که
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۶/۲۳
لینک انگلیسی؟
انگلیس که خودش روباه پیره.
معین
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۴/۰۹/۲۴
چرت نگو من یک ادم نضامی و نفوذی پرسیدم گفت هستش برا تهران و گسل ها وکوه دماوند خیلی خطرناکه ایران پیشبینی همه چیز رو کرده اما امریکا جرئت نداره چون هم از ما بعدش با موشک مورد هدف قرار میگیره هم روسیه میزنتش
منوچهر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
این اطلاعات خیلی قدیمی است و امریکا از مدتها پیش از هارپ استفاده می کند که متاسفانه کشور ماهم بی نصیب نمانده برای نمونه وجود ریز گرد ها در داخل شهرها که باعث مشکلاتی هم شده است
علی
|
Netherlands
|
۱۵:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
گاهگاهی عصبانی می‌شم. فکر کردم به خاطر پارازیت ماهواره هست. مرسی از شما، حالا دیگه فهمیدم اینم کار آماریکاست!!!!!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
خیلی خندیدم! مرسی.
مجتبی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۱۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
اینایی که منفی یا مثبت میدن، اصلا متوجه میشین نویسنده مطلب چی گفته ؟ همین طور الکی مثبت منفی میدین. من به این مطلب هیچ نمره ای نمیدم ، چون صحت درست یا غلط بودنش ثابت نشده . با عرض پوزش از نویسنده مطلب
مجتبی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
باید بگی کار، کار انگلیساست .( محض مزاح)
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
احتمالا ترافیک و آلودگی و ... رو هم مخصوصا بعضی ها بزرگ میکردن !!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
آخه تو هلند نشستی چی می گی واسه خودت؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
نه خیر دوست عزیز،کار،کار اینگلیس هاست !!! ;-)
ناشناس
| United States |
۲۲:۳۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
خونسرد باش ! ما جای خوبی هستیم !!
بیگی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
تو با کنایه می گوئی ملی در زلزله هائیتی که آمریکا با آمادگی تصاحب کاخ ریاست جمهوری آن درست چند ساعت بعد از زلزله آنجا را تصاحب و در آنجا مستقر شد مردم هائیتی همه علائم هارپ را دیده و آمریکا را مقصر می شناسند
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۸
یعنی مگه تو هلند هم پارازیت داریم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۵
نه عزیز به خاطر اون نیس به خاطر اعصاب خودته
ناشناس
| United States |
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۳/۰۱/۲۲
باحال بود
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۴/۰۴/۳۰
اين نظریه رد شد،،،،کی گفته اين درسته،،،،
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
نباید به این مسئله بی تفاوت بود.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
کلمات قصار از خودت ساتع می کنی ها! حالا مثلا نسبت بهش با تفاوت هم باشی چیکار می خوای بکنی؟
ناشناس
| Turkey |
۲۳:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
میخواید امریکا رو تحریم کنیم دیگه از این گستاخی ها نکنن ؟
ناشناس
| Germany |
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
مثلاً می خوای چی کار کنی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
مثلا می خواهی چی کار کنیم؟؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۰
شما باتفاوت باش
بی تفاوتی خوب نیس توروخدا
جهان رو از دست جنایتکارن نجات بده
خواهش میکنیم
بت من
حبیب از کرج
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
ید الله فوق من ایدیهم
قدرت ایمان کارساز تر از هر سلاحی است
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۷:۳۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
من ایدیهم نه عزیزم یدالله فوق ایدیهم. چرا کفر می گی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
این «من» اضافیه!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۰:۵۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
فکر نمی کنم خدا از بندگانی که فقط داعیه ایمان دارند، خوشش بیاذ!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۴۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
وقتی این سلاح رو بکار گرفت ببینیم اجل مهلتت میده از ایمانت استفاده کنی یا نه!
احسان
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
مرده شور اونایی رو ببره که به این جمله راستین منفی میدن
ناشناس
| Turkey |
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
برای همین هر روز ساخت انواع تسهیلات و خودکفایی مون رو اعلام میکنیم
دوست حبیب از تبریز
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۴۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
تبارک اله همین اعتقاد رو اگه راسخ و محکم داشته باشیم برای ما بس است
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
ید اللله فوق ایدیهم
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
یدالله فوق ایدیهم صحیح است
س
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
فوق ایدیهم یا فوق من ایدیهم؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
به تفسیرت که هیچ ربطی به ایه نداشت نمره منفی دادم
ناشناس
| Germany |
۱۵:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
????????????
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۱۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
آخه نامسلمونا چرا منفی میدید
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۳۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
ایمان هم حدی دارد
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
برادر جان...خب آمريكاييها هم با قدرت ايماني كه به تكنولوژي دارند اين سلاح رو اختراع كردند!!!!
javad
| Iran, Islamic Republic of |
۱۸:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
بهتر است کسانی که نظر منفی راجع به این جمله داده اند کمی هم توضیح دهند که چرا منفی داده اند؟؟!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
آخه این حرف کجاش منفی داره؟!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
و از قدرت های خداست که عده ای را صم و بکم عمی و هم لابصرون قرار می دهد (منفی ها) تا ما مثبت زن ها پند بگیریم.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
یدالله فوق ایدیهم
غلامرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۶
امیدوارم ایمانت هم مثل این آیه قرآن کریم چیزی " من" درآوردی ،بهش اضافه نکرده باشی!
رهگذر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
مثله اینکه بعضی ها با ایمان بدجوری مشکل دارن!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۷
]چاییدی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
انشاءالله دودش به چشم خودشون میره
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
شما بشین منتظر باش دودش به چشم خودشون بره !!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
خدا وکیلی منظور این منفی دهنده ها چیست؟!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
با اين تكنولوژى ويرانگر و مخرب .بازهم به انرژى هسته اى ما حسادت ميكنند.واقعا مرگ بر امريكا.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
ابله اونا 2000 تا کلاهک هسته ای دارند به چی تو حسادت میکنند قشنگ؟!
محمدعلي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
يعني كره زمين اينقدر كوچولوه ؟
يه نگاه به ابعاد واقعي كره زمين بندازين راحت متوجه ميشين اين هارپ داستاني بيش نيست
پاسخ ها
مجتبی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
برادر من، وقتی آمریکا تو کل دنیا پایگاه نظامی داره، خوب این تکنولوژی رو هم مثل همون پایگاهاشون تو کل دنیا ایجاد میکنن دیگه. همچین میگه داستان، انگار از همه چیز این تکنولوژی خبر داره .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
سلاح های اینده جهان تغییرات عمدی در طبیعت است این را نظریه پردازان امریکایی در دهه 90 گفته اند
هادي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
البته يك خبرهايي در تابستان امسال هم درز كرده بود كه ايران هم به اين تكنولوژي دست پيدا كرده و هم اكنون هم در حال استفاده صلح آميز آن مي باشد و اگر خاطرتون باشه تابتان امسال دو هفته هوا سرد شد و بارندگي هايي نسبتاً خوب هم داشتيم كه شروع تست اين تكنولوژي بود.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
آقا من شنیدم، اثر گذاری این امواج برای ایجاد زلزله در عمق 25 کیلومتری زمین بوده و باز شنیده ام بیشتر زلزله های اخیر ایران از همین نوع زلزله می باشند و البته زلزله هائیتی هم از همین نوع زلزله می باشد.
نظر دوستان
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
خیلی جالب بود..ممنون.بعد از انرژی هسته ای بریم سراغ هارپ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
اراک 30-40 بار لرزید!

مقامات کشورهای دشمن: به زودی در ایران حوادث غیرطبیعی رخ میدهد!!
Milad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
تابناک جان خیلی از مسائل عقبی شما!! حتی فیلم زلزله سیچون چین هم که قبلش فریند هارپ ایجاد شده بود تو یوتیوب و نت هست!!!
پاسخ ها
ناشناس
| Germany |
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
مغز اندازه مرغ جنابعالی بیشتر از این نیست
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
شما از مسائل عقبی. اونها دشارژرهای فشار قوی نیروگاه های برق است و نه هارپ.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
پس واسه چي براي ساخت احتمالي يك بمب اتمي اينقدر هزينه ميكنيم
rjd2
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
یه حدیثی خوندم از نشانه های ظهور اینه که بلایای طبیعی زیاد میشه و در مواردی شیاطین در بلایا دست دارند
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
مرد شور خودتو اون طرز فکرتو ببرن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
شیاطین احتمالا شیطان بزرگ (آمریکا) و دارودسته اش هست .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
خو چرا منفی دادین؟!
مجید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
میگم انشا الله امام زمان میادو ریشه همشونو میکنه.
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
همه یه روزی میمیریم، چه با هارپ چه بی هارپ. خدا وقتی این جهان رو خلق کرد از هارپ هم خبر داشت اما انگار در فلسفه خلقت خدا، وجود هارپ و امثالش خیلی مهم نیست و در هدف اصلی خلقت خللی ایجاد نمی کنه. چه اهمیتی داره ما با هارپ بمیریم یا با شمشیر یا میکروب یا ...
پاسخ ها
مجتبی
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
والا تو رو نمیدونم ولی برای من خیلی اهمیت داره . اینکه تو مظلوم واقع بشی و یه ظالم با کمال پررویی تو کشور خودت بیاد به تو ظلم کنه و با شمشیر ، میکروب ، هارپ یا هر چیز دیگه تو رو از بین ببره، واسه تو اهمین نداره ؟ یه خورده بیشتر فکر کن .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۳۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
دوست عزیز امیدوارم با این حرفها به دنبال توجیهی بر کم کاریمان در شناخت دنیا نباشی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۵۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
ولی بیتفاوت هم نباید بود.
مصطفی
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
موافقم
مجید
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
واقعا باریک الله...
عطیه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
اینطوری که شما میگی پس چه فرقی داره امروز بمیریم اونم با هارپ یا پنجاه شصت ساله دیگه عادی بمیریم؟!!!اینطوری نیست خیلی فرق میکنه.
ناشناس
| United States |
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۳/۱۱/۲۲
پس دوست من دیگه سر کار هم نرو چه فرقی میکنه بری یا نری یا ...
روزی رو خدا میده شما چرا خودتو تو زحمت میندازی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
یک کم قدیمی بود(4 سال).... ولی بازم خوبه که از خواب بیدار شدید...
شما که دستتون به جایی میرسه برید یه راهی برای مقابله ی با ان پیدا کنید...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
این دانشمند توضیحی درباره علل اتفاقاتی که عکسهای شما نشان میدهد نداد ؟
علی
|
Kazakhstan
|
۱۵:۴۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
ما هم از سال 2005 شروع به انجام فعالیت بر روی این سلاح کردیم ان شا الله نتایج خوبی هم در این زمینه بدست خواهیم آورد من یک کلیپ آزمایشی در این زمینه را هم دارم که در خلیج فارس انجام شده (نزدیک جزیره قشم)
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
این مطلب متلق به 6 سال پیشه که از طریق ایمیل برای خیلی از ایرانیها فرستاده شده! لطفا اگر اطلاعات جدیدتری در این زمینه دارین ارائه کنین!!! تابناک عقب موندی ها!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
پس بمب اتمي را بي خيال بريم دنبال هارپ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
يعني اگر با ايران وارد جنگ شود همه ما را كباب مي كند؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
مبین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
تابناک جون هیچ دقت کرده‌ای که این خبر خیلی خیلی قدیمی است. لطفا به افکار و فهم و شعور مخاطبین خودتان احترام بگذارید
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۶:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
این پدیده هارپ تا به حال هیچ جا به صورت علمی مورد تایید قرار نگرفته است. آمریکا تلاش می کند آن را به عنوان یک سلاح در بوق کند تا مردم دنیا را بترساند و بر آنها سلطه پیدا کند اما تا به حال هیچ کس توضیح نداده است که از نظر علمی چطور چنین عملکردی به عنوان یک سلاح ممکن است. تا توضیح علمی داده نشده باشد و دانشمندان مختلف آن را تایید نکرده باشند هرچه در باره آن می گویند تبلیغات صهیونیست ها و آمریکاست.
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
د آخه مگه دانشمندان از همه چی سردرمیارن؟! مگه از هواپیماهای مخفی آمریکا کسی خبر داشت؟! مگه از نسل جدید همین هواپیماها کسی خبر داره ؟! حرفایی مزنید شما!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۴۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
آیا این نظر که تایید نشده تا به حال کاملا رد شده؟ یعنی دانشمندانی هستند که بگن قطعا نمیشه؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
ترسیدی؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۱۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
پروژه ی مخفی رو بایدم تایید نکنن
ramin
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
دوست عزیز این تکنولوژی در دست کشورهای معدودی هست و امریکا به تنهایی دارای این سلاح نیست کشور روسیه نیز دارای این صلاح میباشد
عطیه
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۱
ولی تبعاتشو که نشان از وجود هارپ وعملکرد قوی اونه رو داریم میبینیم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
ما خدا رو داریم و همین بس . حالا امریکا هی به فکر چیزای دیگه باشه . شیطان بزرگ هیچ غلطی نمبتونه بکنه .
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
مسئله اینه که فکر می کنی خدا را داری، در واقع اون از همه از تو دورتره!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۴۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
فعلا که دلار شیطان بزرگ شده 1840 تومن ( بعد از ورود نمایشی دولت)
ناشناس
| Germany |
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
اونها خدا ندارند و فقط تو خدا داری بد بخت بی چاره
ناشناس
| Kazakhstan |
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
تکبیر!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
ناشناس جوگیر عزیز!! وقتی مردیم معیار خداوند فقط اعمال و نیات ماست. این درسته دوست عزیز..
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۷:۲۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
من نمیدونم چرا بعضیها منفی میدن.
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۹:۲۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
و خدا عقل و داده که ما هیچ ازش استفاده نکنیم و آکبند تحویل خاک بدیمش
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
من هم موافقم. فقط خدا. آمریکا و جنود سرخش (منفی زن ها) هیچ غلطی یا ملطی نمی توانند بکنند. 33 سال است که آمریکایی ها می گویند: ایشاالله سال بعد تو تهران واستون می خونم.
رهگذر
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
اونایی که منفی دادن
با خدا هم بلههه!!؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
آخری عجب عکسی هست!
یعنی هر کی زیر چتر تک چشم باشه در امان خواهد بود؟؟؟!
ناشناس
|
Netherlands
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
من فکر میکنم اگر حتی این موضوع به این صورت که گفتین واقعیت داشته باشه، باز اثرات مخربش یک درصد اثرات پارازیتهایی نیست که از داخل کشور بر سر مردم داخل کشور گسیل میشه!
علی
|
Thailand
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
یادمه اون موقع راجع به خلیج فارس مسولین میگفتن جلبک قرمز آزاد شده اما دلیلش هارپ بود!
اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
به نظر من هم هارپ بیشتر یک بلوف تبلیغاتی است تا واقعیت. مثلا گفته می شود هارپ عامل زلزله شیلی است. خب اگر واقعا آمریکا اینکار را میتوانست انجام دهد، در مورد ایران انجام میداد نه شیلی بیچاره
پاسخ ها
محمد
| Azerbaijan |
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
کجای کاری برادر! کشوری مثل ایران برای آمریکا حیاتی هستش چون با عنوان کردن این نکته که ایران تهدیدی جهانی به حساب می‌آید کلی سلاح به همسایگان ایران فروخته و سود می‌برد.
کاوه
| United Kingdom |
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۲/۰۱
در مورد ایران هم انجام میده
Reza
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۱۶ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۶
دوست عزیز آمریکا هیچ وقت برای یک بولوف تبلیغاتی همچین هزینه هنگفتی نمیکنه دوما برای آمریکا منافع مهمه نه انسان ها.زلزله های پی در پی چین و زلزله بزرگ هاییتی و... بخشی از آزمایش های امریکا بوده و این که چرا این کشور ها رو انتخاب کرده اینه که چون چین جمعیت بالایی داره تهدید محسوب میشه و در مورد هاییتی هم به نژاد پرستی آمریکا همه آشنایی دارن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۴ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۲
سلام دوست عزیز شاید الان در مراحل آزمایشی جهت پیدا کردن زاویه های تاثیرات این سلاح بر نقاط مختلف زمین باشند.هنوز کانون تاثیرات و چگونگی پاین امدن فرکانسها معلوم نیس
عطا
| Iran, Islamic Republic of |
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۹
خیلی ببخشید هاا.اگه بری و تاریخ زلزله های ایران رو نگاه کنی میبینی ک از سال 1377 یعنی همون سال تکامل هارپ زلزله های ایران دو برابر شده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
مثلا میخواهید بگویید که قدرت آمریکا خیلی زیاده؟
قبلانا که تکنولوژی ارتباطات اینقدر پیشرفته نبود، تبلیغات دروغین آمریکایی های دروغگو با قیلم های مرد شش میلیون دلاری، آقای اسکات، سوپرمن، سوپربوی و ... کارساز نشد. حالا با حرفهای سخیفی مثل جنگ ستارگان، هارپ و ... میخواهند به فهم و شعور مردم توحین کنند؟!
آقایان تابناکی و گردانندگان محترمش، شما چرا؟
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۴۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
منظورت از توحین همان توهین بود؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۵:۴۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
دوستانی که مخالف این تکنیک هستند توضیح بدن دلایلی که باعث سوختگی یا مرگ دسته جمعی ماهی ها و بقیه مواردی که در عکسها گفته شده چیه ؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۰:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
توحین یا توهین!!؟
غلامرضا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۶
این "توحین" که گفتی یعنی چی؟
ناشناس
| United States |
۲۱:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۰
با سواد (توحین) ؟؟
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۵۶ - ۱۳۹۳/۱۲/۰۲
عزیزم توهین با ه دوچشمه . توهین
ناشناس
| Ukraine |
۰۱:۲۰ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۹
فرق ایرانی احمق نادان اینه که به یه جمله توحین گیر داده فلانی چی کارده اونا از مغز استفاده میکنن شما هم فقط شاخ مجازی میشید اخرش هم هیچی نمیشید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
اون کشند قرمز مربوط به چند سال پیش هم بی ربط به این ماجراها نبود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
اوووووه یاد خاطرات 8 سال پیش افتادم
صبح بخیر تابناک ...خیلی به روزی
parviz majd
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
بسیار عالی است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
تابناک. یعنی بگم خیییییییلی عقبی خیییییلی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
تابناک حتی نکردی در کپی و پیست از wikipedia اون کلمات آبی رنگ رو مشکی کنی ها!
mohammad javad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
خدا رحم کنه به کسانی که قدرت و پول چشم و انسانیت را کور کرده .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
لطفا به این بسند نکنید از طریق رسانه های تصویری مردممان را آگاه نمایید متشکرم
پاسخ ها
H
| Iran, Islamic Republic of |
۰۲:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
برو بابا!!!
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
اقا این چه حرفیه میزنید
میخواین مردم زود باورمون بگرخن.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
واقعا چنين تكنولوژي مخرب در دست آمريكائيهاست . آيا اين تكنولوژي مخرب يا عملگراي مثبت در خدمت انسان واقعيت دارد . اگر چنين باشد كه حدود 50 سال است تحقيق در خصوص آن توسط دانشمندان شروع شده . ما كجا و اين جماعت كجا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
از نظر مغز و اعصاب روی ما اثر ندارد چون ما در این زمینه واکسینه شدیم با امواج پارازیت خودمون
پاسخ ها
ming
| China |
۱۹:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
ei vallllll
حسین
| Iran, Islamic Republic of |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
تو دیگه چی میگی
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۳۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
ممنونیم . همه کارامون حکمت داره .
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۸:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
گل گفتي...
ناشناس
| - |
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
بابا دمت گرم، نکته بس ظریفی بود.
hadi
| Iran, Islamic Republic of |
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۰
گوله نمک به تومیگن
یه بنده خدا
| Iran, Islamic Republic of |
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۹
امریکا تا الان اگه میتونست کاری بکنه میکرد!!!!!!میترسن حالا هارپ هم داشته باشن بازم هیچن
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۵
حرف نمیزدی کسی نمیگفت لالی. !!!
سعد
| United States |
۱۵:۴۸ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۷
ای ول
Reza
| Iran, Islamic Republic of |
۲۱:۲۰ - ۱۳۹۳/۰۷/۰۶
هنوز به غیر از آمریکا هیچ کشوری راه دفاع از این پرتو هارو نمیدونه البته شاید روسیه هم بدونه چون روسیه هم مشابه این تکنولوژی رو داره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
باز هم بگید امریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند!!!!!
مرتضی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
آقای علی آماریکا غلطه آمریکا درسته
یکی از میانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۲۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
تو عکس اخری تک چشم چی معنی میده...شما هم فراماسونر ها رو دارین با هارپ تبلیغ میکنین
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
چرا تیمی از جونان نخبه تشکیل نمی شود تا سد محافظی بر آسمان ایران قرار دهند
abi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
مواظب باشید نگیرنتون. چطور شد بعد از این همه نظری که شخصا می دادم و هیچکدام قابل انتشار نبود حالا شما خودتان اقدام کرده اید؟لذت ببرید از نظراتی که داده شده و ببینید که مردم چقدر ازاین سلاح مهلک بی خبرند. البته دراصل یک وسیله سنجش لایه های زمین است .
mohammad javad
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
خدا رحم کنه به کسانی که قدرت و پول چشم و انسانیت را کور کرده .
رضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
علم دست غربه ما هم فقط كامنت گذاره الاف
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
از پارازیت هم بگین اگه جربزش رو دارید
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
ی زمانی قدرت هسته ای هم مورد شک بود هارپ وجود دارد درجنگ عراق آمریکا از آن استفاده شد و ارتش عراق را مات و سیستم های مخابراتی ان را از کار انداخت
سوری
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
عزیزان تمام این مسایل گفته شده صحیح است.زلزله هاییتی نباید از یاد کسی بره .اگه یادتون باشه بعد از ۲۴ ساعت نیروهای آمریکایی هاییتی را تصرف کردند . آیا دیگر اسمی از هاییتی به گوش شما رسید؟ما باید هوشیار باشیم که بتوانیم سلاحی از هارپ قویتر بسازیم
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
لطفا جدی بگیرید سلاح هارپ آمریکایی ها بر گرفته از ساز چنگ ایرانیهاست ( فرمول ریاضی و فیزیکش ) دلفین های سوخته خلیج فارس - زلزله بم و.... آیا تعجب نکردید بعد از گرفتن هواپیمای پهباد آمریکایی در خراسان پشت سر هم زلزله های خفیفی می آمد و ... تازه خلبانهای روس هم نسبت به این موضوع اعتراض کرده اند بهتر است جستجویی در اینترنت داشته باشید .
عبدالله
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
مگه نمیشه یک واکسنی برای مرض هارپ تهیه کنند بغل دست ما یک پارازیت پخش کنی است مال یکی از مراکز تازه رودکل بی سیم نصب کردن داره ما رو دیونه میکنه والله اگه این هارپ پیدا می شد می آمد این می گرفت خیلی خوب بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
جنگ روانی بهترین شیوه جنگه!
امیرکوروش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
درود

ببینید دوستان از سال 1386 تا انتهای سال 1390 ما وارد دوره 4 ساله خشکسالی شدیم که علتش پدیده لانینا و مثبت بودن نوسان اطلس و منفی بودن نوسان اقیانوس هند بود .

اما اینکه آیا هارپ در طولانی کردن این خشکسالی ها نقش داشته بحث دیگریست که قابل بررسیست .

اما فراموش نکنیم در همین 4 ساله خشک ماه های پر بارش هم داشته ایم . پس اگر هارپ قصد دارد ایران را خشک کند پس چرا در آبان یا بهمن 90 ایران را پر بارش میکند ؟

پس ببنید اینها همه علت های طبیعی و دورپیوندی دارند .
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
آدم یاد داستان فرعون می افته که یه روز اداعای خدایی می رد و فکر می کرد همه اختیارها و قدرتها به دست اوست ولی...
تايبادي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
تابناك جان!فكر كردي كشف جديدي كردي؟ اين پروژه چندين سال است كه در نشريات مختلف ،مورد بررسي قرار مي گيرد.از خواب بيدار شو عزيزم!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
نیازی باین نیست
رضابابازاده
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
مرگ بر آمریکا
فقط به نفع خودشون کار می کنند و با ابداع سلاحهای جدید و تحریم علیه کشورها، بشریت رابه نابودی می کشانند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
عکس آخری اون تک چشم چپ رو زدید مربوط به شیطانه!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
به نظر من اونا به بحث "تاثیر" در آب و هوا رسیده اند ولی به " کنترل " آب و هوا هنوز دست پیدا نکرده اند و هنوز در مراحل اولیه هستند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
آمریکا از این تکنولوژی برای مبارزه برعلیه تغییرات آب وهوایی در کشور خودش استفاده کند تا هر از چند گاهی سیل و طوفان «ها را غافلگیر نکند
علي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
گرچه ادعاي بزرگي است ولي افرادي مثل من زود باور مي كنند و هرچه دليل
بر رد اين فرضيات بياوريد كار خودش را كرده و خودمان خبر نداريم بهتره اصلا در
نشريات عمومي منتشر نشود نشريات
علمي هم با توجه به ظرفيت رواني جامعه اين گونه خبرها را منتشر كنند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
شاید به نظر خیلی ها یا بعضیها این اخبار ومقالات بلوف زنی یا تبلیغات باشه اما به نظر من با توجه به پیشرفتهای عظیم دانش امکان دستیابی به این تکنولوژی نیز بعید نیست اما فراموش نکنیم که یه روزی فرضیه گرد بودن زمین حتی در نظر دانشمندان ان زمان نیز یک چیز مضحک به حساب میامد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
اقا من یه کم معده ام درد میکنه ممکنه به خاطر هارپ باشه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
خیلی مهم است که متغیرهای مرتبط و مخدوش کننده را بررسی کنید. تا جایی که میدانم مرگ پرندگان در اروپا و امریکا با آتش بازی که به دلیل یک مناسبت بوده اتفاق افتاده. میتواند به دلیل صدای انفجار و ترس و مرگ و یا از نور خیره کننده باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
این کتاب فکر کنم یک بیست سالی هست که ترجمه شده.
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
چرند محضه اینها ادعاهای کارشناسان روسی است و به هیچ وجه واقعیت ندارد. هارپ یک پروژه علمی تحقیقاتی در آمریکاست نه نظامی!
ناشناس
|
Switzerland
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
قربونت برم این هارپ چند سالیه اختراع شده یعنی انقدر از دنیا عقبی آقا تابی؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۳۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
من مدتي استكه سردرد دارم نميدانستم از هارپه.چطورميشه سرمون را از امواج آن حفظ كنيم.دائم بايد كلاه كاسكت سرمون بزاريم؟
ناشناس
|
Canada
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
ید الله فوق من ایدیهم
صمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
خشکسالی - کولاک وبرف - زلزله هم کارآمریاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
پس فردا میگن دریاچه ارومیه رو هم cia خشک کرده..ما که نبودیم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
صبح بخیر
سعيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
اگر اينها مي تونستند ايران رو تا حالا نابود كرده بودند
حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
من خودم این مطلب و سال 88 خوندم
من کلی عقب بودم
الان به خودم امیدوار شدم که عده ای هم هستند که از من عقب ترن....
ولی خدایی الکیه ها
اگه واقعیت داشت الان کل ایران با خاک یکسان شده بود و آب از آب تکون نمیخورد
الکیه
خیالتون تخت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
از لحاظ علم فیزیک امکان پذیر است. قبل از ساخت بمب اتمی هم خیلی از عوام بر امکان پذیر نبودن آن تاکید داشتند.
حسين
|
United States
|
۲۳:۱۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۳
يعني اين هارپ از پارازيت بدتره يا فيلترينگ كه هر روزه رو اعصاب ما راه ميره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
نه عزیز من این پروژه وجود داره و واقعی است. آمریکا اول اون رو ساخته و بعد از اون چین و روسیه هم نمونه هایی از اون رو ساختن.
لازم به ذکر هست که نمونه ای که روسیه داره ده ها برابر قویتر از نمونه آمریکایی اونه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
جالب بود مثل ایده آب پاشی برای کاهش آلودگی هوا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
آخ سوختم
mahdi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
دوستان،اين فكر و نظريه هاست كه فردا رو مي سازن........اگه به يكي تو دوره باستان از ماشين ، هلي كوپتر، تلوزيون ....حرف بزني....ميگه شما ديوونه اي.

دوست دارم كشورم اين تكنولوژي رو داشته باشه.
تفرجی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۴۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
یا درسته یا نادرسته اما اون چیزی که هر درست و نادرستی به حکم اون اجرا میشه گفته لا تهنوا ولا تهزنوا انتم الاعلون ان کنتم مومنین!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
اووووووووه پسر یعنی از کلاشنیکف ما قوی تره
آقا دستشون درد نکنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
???????
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۴:۲۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
تابناک عزيز اين شايعات و اخبار غير صحيح چيه که منشر ميکني ؟
داریوش
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
این را به اطلاع بخش خبری بدهید که با کاهش نیروی ارتش آمریکا و انگلیس تا فروپاشی این نظام ها را برای مردم تحلیل نمودند متاسف آن ها از سال 1986 این کار را انجام دادند وسایر کشور
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
اسمشو بزارن هارتو پورت قشنگ تره
mr_latif@yahoo.com
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
متاسفم متاسفم
جواد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
يَا مَعْشَرَ الْجِنِّ وَالْإِنسِ إِنِ اسْتَطَعْتُمْ أَن تَنفُذُوا مِنْ أَقْطَارِ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضِ فَانفُذُوا لَا تَنفُذُونَ إِلَّا بِسُلْطَانٍ
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
مرگ کلاغ به دلیل رعد و برق-مرگ ماهی به دلیل شکوفایی جلبکی یا الودگی-مرگ سارها به دلیل اتش بازی و نورافشانی جشن-مرگ دلفین به دلیل امواج مزاحم رادار زیر دریایی ممکن است اتفاق افتاده باشد. همه را با هم جمع نبندید هارپ را تائید کنید.
سراب
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۱۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
همه چیزای نو اول باور کردنش سخته !خدا کنه اینا فقط یه دروغ باشه و گرنه زمین دیگه جای زندگی کردن نیست چون وقتی داری راه میری همیشه باید مواظب باشی یه"هارپ" نخوره تو سرت و جزغالت کنه!!!!!!!!!
یحیی تبریز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
هارپ مانند هارتپورت است بفکر نان باش که خربوزه اب است یعنی امریکا
همانند خر + بوزه میباشد
ناشناس
|
United States
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
هههههههههههههههههههههههه!!!!!
4سال پیش این خبرو خوندم!!!!!!!!!!!!!!!!
تازه خیلی مفصب تر و همراه با چند تا فیلم و عکس های بیشتر
به نظر من احتمال اینکه این موضوع فقط برای ترساندن دیگر کشور ها و قدرتمند نشان دادن آمریکا باشه زیاده
ناشناس
|
Kazakhstan
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
سيار جالب بود.ا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
نظرات را که می خوانم ، کاری جز افسوس و تاسف ازم بر نمی یاد.آخه تا چه زمانی می خواهیم خودمان را به خواب بزنیم و این تکنولوژی را به قول گفتنی افسانه و دروغ بنامیم. واقعا مثل اینکه بعضی ها قدرت درک این تکنولوژی درون مغزشان نمی گنجد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
با توجه به مقالات منتشر شده این پروزه به صورت یک طرح تحقیتاتی می باشد و چون نیاز به بودجه و تصویب در سنا امریکا دارند گردانندگان ان نیاز به تبلیغات نظامی گونه دارند
دوستدار ولایت
|
Poland
|
۱۳:۲۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
مرگ بر آمریکای جهانخوار
الف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
قبلن حرفش بود و چون عقلاني نبوده رد شده اما از نظر تئوري انجام پذيره!
ولي منابع معتبر جهاني اونو تاييد ميكنن!!
اين ور همه دعواها سر صلاح هسته ايه! در حالي كه اونجا دنبال راه هاي جديدن!!
ناخدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
در صورت بروز جنگ احتمالي ما هم با استفاده از موشك قاره پيما مراكز هارپ را هدف گيري و منهدم مي كنيم.
حامی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
بعضی آمریکا را با خدا اشتباه گرفته اند.
محسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
اول اينكه خيلي عقبيد!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
آره واقعا هارپ چیز بدیه اما مهمتر از هارپ هم هست دقت کنید به اطرافمون
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
از فارق التحصیلان دانشگاه آزاد و سهمیه ای های سراسری که تو تحریره سایت های دوزاری کار می کنن توقه اخبار علمی درست داشتن غلط است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
خدا رو شکر این تکنولوژی دست ایران نیست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
اخه شما که میگی دروغه
سرباز ولايت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
ما نيز مي بايستي با استعانت از پروردگار و دانشمندان جوان خودمان اين موضوع را نيز بررسي و در دانشگاههاي ما به صورت پروژه ملي بر روي آن كار شود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
اگه چنین چیزی دست ما بود چی کار میکردیم؟احتمالا تو کشاورزی ازش استفاده می کردیم!×××
غلامعلی
|
United States
|
۱۵:۳۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
!!!!!!!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۳۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
بنده دانشجوی دکترای مخابرات هستم.پایان نامه ارشد اینجانب در مورد بررسی همین پروژه بوده است.
خلیل
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
همیشه چاه کن ته چاه هستش.
pouya
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
اگه واقعیت داره ایران باید خودشو برای مقابله با این سلاح آماده کنه و ضد هارپ درست کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۰۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
شنیده بودیم آمریکا هیچ غلطی نمیتونه بکنه،
شما میگی زلزله هم کار امریکاست که؟!!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
امریکائیها حتی ماه هم نرفتن .. اینا بیشتر دروغ هالیوودی تا واقعییت
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
قربون هارپ از پارازيت خيلي بهتره
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
توی عکس آخری چشم دجال رو هم کشیده
یعنی منظورش مستقیما ربط فراماسونری به این قضیه است؟؟؟
منصور
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
به نظر من کاملا َ واقعیت دارد. شما در گوگل ارت کلمه HAARP راسرچ کنید بلافاصله مکان آن (آلاسکا) و حتی تصاویر آنتن ها نیز رویت میشود. از قدیم گفته اند تا نباشد چیزکی ، مردم نگویند چیزها.
مهران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
تا روي هر چي هارپ و هارپي كم كنند...!!!
ش.ک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
چقدر خبر آپدیتی !!؟؟
ناشناس
|
Malaysia
|
۲۰:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
نتیجه هارپ اه؟؟؟؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
ایران هم
حواسش باشه از حالا
دنبال این علم بره و یک گروه تخصصی برای مطالعه در این زمینه تشکیل بده. فردا دیر است.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
نظرات را که می خوانم ، کاری جز افسوس و تاسف ازم بر نمی یاد.آخه تا چه زمانی می خواهیم خودمان را به خواب بزنیم و این تکنولوژی را به قول گفتنی افسانه و دروغ بنامیم. واقعا مثل اینکه بعضی ها قدرت درک این تکنولوژی درون مغزشان نمی گنجد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
نظرات را که می خوانم ، کاری جز افسوس و تاسف ازم بر نمی یاد.
vahid
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۱۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
ایول دارید میشه از اون اسلحه هارپ تون جای ما استفاده چون اینجا خدای خیلی سرده.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
متوجه نشدم هدف شما از انتشار چنین اخباری در شرایط تهدیدهای علنی غرب علیه ایران چیه. شاید شما هم تصمیم گرفتهاین در مسیر جریان انحرافی برای تسلیم ایران به فشارهای آمریکا، جوسازی کنین و روحیه مردم را تضعیف کنین؟!
میلاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
به گفته بسیاری از دانشمندان خارجی دانش مراکز نظامی آمریکا 20 تا30 سال از دانش روز دنیا جلوتر است
يا حق
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۴
بسمه تعالي
با تحديد اروپا و آمريکا از تحريم نفت ايران و زمستان سخت در اروپا ترس به جان اروپائيها انداخته و اگر همين حالا ايران نفت را تحريم کند اروپا به خاک سياه خواهد نشست.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
بابا اینا همش بولوفه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
بچه ها اصلا خودتونو ناراحت نکنید من خودم هارپم یعنی یه جورایی دارم روی هارپ کار می کنم !
ناشناسسس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
من که همیشه تو اینترنتم این پدیده برام تازگی دارد.تابناک دست درد نکنه خوب بود
ناشناس
|
United Kingdom
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
حاجی کمتر فیلم های تخیلی نگاه کن!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
آمریکا
هیج
غلطی
نمیتواند
بکند...
امام خمینی (ره)
فرهاد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۱۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
بعضی از دوستان میگن تائید نشده است و پرداختن به این موضوع بیهوده!!!ا
نادر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۷:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
الهم عجل لولیک الفرج
ناشناس
|
-
|
۰۸:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
منظور شما از زدن این خبر مشکوک علمی!!چیست؟اون هم در شرایطی که در اوج تنش با آمریکا قرار داریم؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۲۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
حق میگویئ تا حالا کسی تائید نکرده جان برادر وقتی کسی نمی فهمد که این موضوع هارب چیست چگونه میخواهد در باره ان نظر بدهد فقط کسانی که در این پروژه بوده اند میدانند که انها هم حرف نمی زنند
مهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
منم در موردش شنیدم حتی فیلمهاش رو دیدم و دارم وا قعا اگه اینجوری که میگن باشه خیلی خطر ناکه البته این پروژه در کل یه کار تحقیقاتیه ولی خطرناک که هست مثلا یه نفر فیلم گرفته بود توی خلیج فارس که در افق دریا به رنگ قرمز در امده بود زلزله سیچوان چین که اسمان به صورت هفت رنگ شده بود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
خوبه كه نگفتي درياچه اروميه هم كار هارپه !!!
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۲۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
دقت کنید تاسیسات مربوطه رد گم کردن میتواند باشد در یادداشت قبلی گفتم انرژی برگشتی فقط در حد ماشه میتواند بعضا بالقوه های اماده را بالفعل کند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
بابا شما رسانه اید یه کمی تحقیق هم خوب چیزیه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
هيچ سلاحي نميتونه اعتقادات مردم را نابود كنه.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
کاملا معلومه جیره خور آمریکا هستی
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
ومکرومکراله واله خیرالماکرین
زینال
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
نگرانی داشت اگر خدا نبود
سيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
ايم مطالب را از سايت هارپ كپي گرفتيد ومجددا اعلام مي نماييد حال هارپ يا هر سلاح ديگر فعلا آمريكا زير فشار زاييده لطفا اين مزخرفات را بيان نكنيد مي بخشيد خودم كامل روي هارپ تحقيق كردم در نهايت متوچه شدم تمام جنگ رواني است
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
؟؟؟؟؟
فریبرز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
یا حضرت عباس ! این خبر رو 6 سال پیش خوندم ! چرا پرتی تابناک؟
فریبرز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
یا حضرت عباس ! این خبر رو 6 سال پیش خوندم ! چرا پرتی تابناک؟
bashir
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
؟؟؟؟؟
محمد
|
-
|
۱۲:۵۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
باید بیشتر به جنبه روانی و ترسی که هارپ ایجاد می کنه دقت کرد، ولی از این واقعیت هم نباید بگذریم که حتما کارهایی در این زمینه در حال انجام هست و ممکنه به ثمر برسه، هر چند ممکنه سالها طول بکشه
محمد
|
-
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
باید بیشتر به جنبه روانی و ترسی که هارپ ایجاد می کنه دقت کرد، ولی از این واقعیت هم نباید بگذریم که حتما کارهایی در این زمینه در حال انجام هست و ممکنه به ثمر برسه، هر چند ممکنه سالها طول بکشه
منتظر المهدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
تابی جون آخه چرا نظر یه فردی رو درج می کنی که نمی دونه هارپ وجود داره یا نه !
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
برادر این زلزله های نو در ایران و از میان رفتن انبار شهاب 3 و..........
Sohrab
|
Kuwait
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
مرك بر امريكا
محمد
|
Germany
|
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
سلام برهمه ایرانیان وطن دوست
کاوه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۴۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
نوشتن چنین مزخرفاتی روی وب سایت یک خبرگذاری معتبر وافعاً خجالت آوره، البته اعتبار شما رونمیدونستم تا چه حده که با دیدن این خبر کاملاً فهمیدم....
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
خوب پس دلیل زلزله و خشکسالی بی حجابی نبوده که بعضی ها می گفتند ! کار کار انگلیسی ها، نه ببخشید آمریکائی هاست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
اي آقا حال دليل اين همه گراني و كمبود را فهميديم. حالا ريشه تمام مشكلات را فهميديم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
اي آقا حال دليل اين همه گراني و كمبود را فهميديم. حالا ريشه تمام مشكلات را فهميديم.
بی باک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
حالا نظریه رو رد کنیم؟!! ا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
شما که با پارازیت فرستادن روی ماهواره ها همه رو سرطانی کردید ! این طوری نیست ؟ نه ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
هارپ دروغی بزرگ بیش نیست
فرخ
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۵۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
با توجه به شرایط کشورمان و ایجاد تهدیدات تصنعی دشمن این مقاله را می توان در راستای ایجاد ترس در امت اسلامی ایران قلمداد نمود
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
نگران نباشيد سرعت پيشرفت علمي دانشمندان ما با توكل وايمان به خدا از دشمنان بيشتر است البته اگر تقوي پيشه كنيم يعني ما 12برابر به سرعت در حال پيشرفت هستم وبا لطف خداوند مكر انان را به خودشان بر مي گردانيم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
نگران نباشيد سرعت پيشرفت علمي دانشمندان ما با توكل وايمان به خدا از دشمنان بيشتر است البته اگر تقوي پيشه كنيم يعني ما 12برابر به سرعت در حال پيشرفت هستم وبا لطف خداوند مكر انان را به خودشان بر مي گردانيم
سرباز ولايت
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
تابناك عزيز ! پس نظر اين حقير چي شد چرا منتشر نشد ؟ اين هم اعجايب هارپ لابد ؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
بارش جسد هزاران پرنده سیاه بال قرمز!!!!!!!!!
یعنی فقط برا این پرنده ها تو اسمون بودن
یا فقط دلفین ها تو دریا!!!!!!!!!
بابا جمع کنید
mahdi
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
با سلام

خدمت تمامی مخالفان و موافقان این تکنولوژی فکر کنم 7 الی 8 سالی میشه که توسط اسرائیل ایجاد و آزمایشاتش هم انجام شده

با تشکر از تابناک
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
از این امریکای پلید هر چیزی بر میاد
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
ما هم هارپ داریم. طوفان طبس یادتون رفته؟!
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۲۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
اگر آنها میتونند حداقل به این چیز ها ی عجیب فکر کنند و مطرح کنند ما ایرانی ها میتونیم به پدیده های عجیب تر از این چیزها برای دفاع خودمون فکر کنیم. خدا هدایتمون میکند. در قرآن داریم بالای هر صاحب دانشی، دانشمندی است.(و فوق کل ذی علم عایم) ما منابعی داریم.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۳۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
تنها کاربرد هارپ پروپاگاندا می باشد.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۵
امريكا سلاحهاي خطر ناك بيشماري دارد ولي تقريبا همه آنها بلا استفاده است و فقط براي يك جنگ جهاني كاربرد دارد كه اميدواريم انشاء الله براي هميشه در انبارها خاك بخورد
nima
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۶
هرکاری بگی از این بی...برمیاد
soheil
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۷
دستگاه جالبی است


من خیلی خوشم آمد
امید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۸
چرندی بیش نیست
خسرو
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۸
آمریکا هیچ غلطی نمیتواند بکند.
Reza
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۸
کاش بجای اینکه زمین شناسان در این مورد توضیح بدهند
محمد ح صادقی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۴۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۸
لا حول ولا قوه الا بالله العلی العظیم
M.J
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۹
خبر خیلی قدیمیه چرا اینقدر دیر منتشر میشه؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۵
قدرت خداوند قویتر از هر هارپ است.امیدا به خدا
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۱
آمریکا هیچ غلطی نمی تواند بکند.(امام خمینی)
علي قاسمي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۲
به جاي اينكه به سمت هسته اي ميرفيم بايد روي هارپ كار ميكردند
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۴
بابا دروغه.همچین چیزی به هیچ وجه اثبات نشده.واقعا مضحکه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۳۱
هرچی خیره پیش میاد...
mm
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۶
سلام خیلی جالب بود................!!!!!!!!!!!!
امیر حسین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۸
باسلام من اولین بار اسم این سلاح را در کلاس جغرافی شنیدم وبرای تحقیق وارد این سایت شدم و وقتی نظراتتون را می خوندم واقعا برای خودم وتمام ایرانیان متاسف شدم
محمد حسن
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۰
آمریک دست بردار هارپ چیه مردین بیاین رو در رو بجنگیم ببینیم کی پیروز میشه
نعیمه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۱
آقای حبیب از کرج واقعا برات متاسفم که اینقدر خوابی...
حمزه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۶
بنام الله پاسدارحرمت خون شهیدان.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۱:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۷
یادم با هیتلر نشسته بودیم این خبرو گوش
می کردیم
بروز باشید لطفا
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۱
ما هم میسازیم
مملی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۱
امو راس میگن هرچیزی امکان داره البته من هنوز فکر میکنم داستانه
کیوان ساتکین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۸
خیلی متاسفم برای آن هایی که از این سلاح استفاده می کنند واسم خودرا بشر متمدن و طرف دار حقوق بشر گذاشته اند* مطمئن باشند که خدا حساب همه ی ان ها را خواهد رسید*)
کیوان ساتکین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۸
خیلی متاسفم برای آن هایی که از این سلاح استفاده می کنند واسم خودرا بشر متمدن و طرف دار حقوق بشر گذاشته اند* مطمئن باشند که خدا حساب همه ی ان ها را خواهد رسید*)
سعيد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۰
دوستان عزيز اون چيزي كه ما گمش كرديم راه دشمنيه.اگه آمريكا دشمن ماست بايد كاري كنيم تا او به ما محتاج باشد نه ما تا كي فقط بگيم مرگ بر آمريكا؟.
باقر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۱:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۳
!!!!!!!!!!!!
پوريا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۳
شايد
سيد مجيد شاهجرايي
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۳
سلام دوستان
هارپ از نظر ايجاد زلزله شايد عملي نباشد ولي از نظر ايجاد حفره و حرارت عملي ست 100گيگاوات قدرت راديويي و فركانس اتمسفري در پروژه هارپ اين كار رو ميكنه.كساني كه مثل من با امواج راديويي كار كرده اند بهتر درك ميكنند
م ع
|
Hong Kong
|
۱۲:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۱
هارپ درمنزل ایرانی هست درزایزکوچکتر مکروی پس بایدقبول کنیم این پدیدهوجوددارد
فرشاد
|
United States
|
۰۵:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
خاك بر سر اونهايي كه ميگن خوب كه چي؟ ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۲:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
آقا چرا نظر قبليمو نذاشتين تا مردم بيدار بشن؟
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۸
انشاا... خدا جوابشون رو بده که حتی با حیوونا هم رحم نمی کنن...
علیا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۳
شما به تابناک ایراد میگیرین که چرا اخبار تایید نشده میذارین.
سعید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۳
هارپ رد اولین بار دولت روس درست کرد ،
سهیل
|
United States
|
۲۳:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۴
چه عجب در این مورد هم صحبت شد آفرین ولی تا کی باید موش آزمایشگاهی اینا باشیم که سناریو آخر زمان 2012 رو عملی کنن !!!!
yas
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۵:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۶
ما ایمان داریم و خدا و 14 معصوم را و به این شایعات شیطان بزرگ که هر جوری می خواد خودشو بزرگ نشون بده کاری نداریم
مرگ بر آمریکا
ناشناس
|
United States
|
۰۱:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
کمعا
بابك
|
United States
|
۱۱:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۸
آيناز ياد باشه دلمو شكستي، خيلي منتظرت موندم ولي نيومدي منم رفتم آمريكا.
ناشناس
|
United States
|
۱۶:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
امیدارم ایران هم از این تکنولوژی بی بهره نماند.
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۰
مرگ بر آمريكاي جنايتكار ...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۳
واقعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۳
واقعا
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۵
به تمامی اونایی که نظر دادن میگم این تکنولوژی کاملا واقعیت داره و میتونن از استفاده کنن
محمد
|
Australia
|
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۷
وقتی که ما خودمون با ارسال پارازیت روی محیط زیست و ایرانی ها اثر می گذاریم حتی حاظر به قبول این تاثیرات منفی هم نیستیم از آمریکایی ها چه انتظار.
چرا کارهای خودمون رو نمی گوییم
مسلمان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۹
دریغ از یک سند ؟؟؟؟؟؟؟؟
محمدرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۱
آمریکا اگه بخواد میتونه بدون هارب هم حال ایرانو بگیره.البته یکم سخته.ما هم کار خاصی دربرابر ابر قدرت آمریکا نمیتونیم بکنیم
يگانه
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۵
ترسيدممممممممممممممممم
مجید
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۶
اولا که همه اینا دروغه.دوما گیریم که راست باشه.آخه ما خدا داریم
علی اکبر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
ما هم باید یک هارپ بسازیم
صمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
سلام
واقعا که خبر خیلی مسخره ای هست من نمی دونم چطور عده ای در ایران اون رو قبول می کنند و اقدام به ارائه مطلب در این باره می کنند.
erA 10001
|
United Kingdom
|
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۳۰
زلزله اذربايجان بنظرتون دليلش هارپ نبود؟
قبل از اتفاق افتادن زلزله نورهاي رنگي در ورزقان ديده شد بعدش زلزله اومد واله چي بگم من خودم ديدمش و نميخوام بگم كار هارپ بوده يا موشك يا هسته اي اما بايد نگران اين مسئله شد و بي تفاوت ازش عبور نكنيم
حسین
|
United States
|
۱۵:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۲
و هزار دست بود و هزاردستان و غافل از آنکه دست خدا بالاتر از همه ی دستهاست. « و یدالله فوق ایدیهم »
خسرو صمدی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
وحشت ناک
nasser
|
United Kingdom
|
۱۲:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۷
ای بابا.. این داستان که چند سال پیش ردشده بود!!!
جان سینا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۹:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۵
عزیزم امریکا اگه چنین سلاحی داشت الان ایران رو هزار بار ویران کرده بود
شاهین
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۰
برای بعضی از عزیزان متاسفم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۳:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۲
اگر آمريكا اين قدرت رو داشت مطمنا به ايران و روسيه و چين لطمه جبران ناپذيري مي زد بس همه اينه بلوف است و تبليغات2012
ناشناس
|
United States
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۲
شوخی بیش نیست
کاوان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۷
لطف کنید یکی که صاحب نظره بیاد نظر بده نظر شخصی خودتون فقط برای خودتون محترمه من که واقعا ترسیدم
اگه از اساتید بیاد نظر بده واقعا ممنونشم منو از این رعب خارج کنه
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۱
چاه كن به چاه مي افته
galaY
|
United States
|
۰۹:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۲
سلام من حدودیک ساله که دارم.درموردش تحقیق میکنم
galaY
|
United States
|
۰۹:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۲
سلام من حدودیک ساله که دارم.درموردش تحقیق میکنم
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۳
ما بایدبه این تکنولوژی دست پیدا کنیم
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۹:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۴
اراده خداوند قادر متعال بر همه ی اراده های ناتوان بشری ارجحیت دارد آمریکا پوشالی توخالی است. مرگ برآمریکا و اذنابش
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۵
یا صاحب الزمان مدد
احسان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۵
یا صاحب الزمان مدد
بابک
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۰:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
وقتی انسان ازادانه زندگی میکند به خیلی دستاوردها میرسد اگر این ماجرا در مورد امریکا به طور صددرصد نباشد مسئله ی کمی هم نیست ما خیلی مشغولیم وبی تفاوت...
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۱:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۶
سلام خداوند متعال رو دست نداره اگه مصلحت بداند مکرشان را روی سر خودشان برمی گرداند
علی
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
خليلی هم خوبه به جان نوشادخان من میترسم برای آينده ی زمين
شوکران
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۷
هاء
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
بسم الله الرحمن الرحیم
یک سوال اگر آمریکا تونایی این را داشت بدون هیچ درنگی به ایران وکشورهای نفت خیز وکشورهای مخالفش حمله میکرد بااین توضیحات چرا به این کشورهاحمله نمیکند؟آمریکا هارپ را دارد ولی توانایی نابود کردن دارد.
چرامرگ حیوانات در3دهه گذشته به طور طبیعی بوده درحالی که به گفته(کاملا دروغ آمیز)خودشان هارپ در50سال گذشته شروع به اجرای این طرح کرده اند.
محمدعلی صداقت از اصفهان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۵
اینا همش خرافاته که زیاد گندش کردن شاید یه همچین چیزی وجود داشته باشه وری همچین قدرتی فکر نکنم داشته باشه
محمد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
بای به فکر ساخت امواجی برای مقابله با صلاح انها باشیم
محمدازشمس اباد
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۷:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۳
همه چیزدست خداست
رئوف
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۵
علکیه مشتی امریکا از این چیزا نداره.
elyar
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۲:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۹
پروژه هارپ هنوز در مرحله تحقیقاته و به بهره برداری نرسیده
تا جایی که در مورد امواج الکترو مغناتیس و قطر کره زمین و قطر لایه يونوسفر دارم نمیخوام زیاد توضیح بدم ولی تا این حد بدونید که از قانون بازتاب و نزدیکی لایه یونوسفر به نسبت شعاع زمین انعکاس امواج بیش ار 2000کیلومتر نمیتونه برسه و آمریکا 2000کیلومتری خودشو میتونه هدف قرار بده نه آسیا رو
در ضمن آنتن های آلمیونی 360 تایی اون حجم انرژی رو نمیتونن ارسال کنن خیلی از نظریات منتشر شده در مورد هارپ بیشتر به تخیل شبیه تا نظریات علمی چون محاسبات ساده رعایت نشده
arman
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۴
علم رو نیگا
بلوچ دوربني
|
Iran, Islamic Republic of
|
۲۳:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۴
از نظرمن اين يك تلاش لاوي صهينويست است كه نفوذگستردي دارند در مقامات بالاي سياسي ونظامي امريكاكه ملت هاي را زير سلطه خود دراوردنداگر چنين نباشدچه احتياج است كه به اين سلاحه مرگ باردست بزنند
علیرضا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۶:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۷
به نظر من چیز عجیبی درست کردن اما ایمان به خدا چیز دیگریست
مريم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۸
اگه امريكا فكر ميكنه با امواج هارب ميتونه ايران رو تحديد كنه كاملا دراشتباهه چون ملت ايران ايماني دارن كه خيلي قوي تر از اين امواجه.درضمن امريكا هيچ وقت نميتونه به ايران بزرگ حمله كنه چون از ايران ميترسه
مريم
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۸
اگه امريكا فكر ميكنه با امواج هارب ميتونه ايران رو تحديد كنه كاملا دراشتباهه چون ملت ايران ايماني دارن كه خيلي قوي تر از اين امواجه.درضمن امريكا هيچ وقت نميتونه به ايران بزرگ حمله كنه چون از ايران ميترسه
امیر
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۵:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۹
اینا همه دروغ اگه امریکا هارپ داشت تا علان جهان گرفت بود!؟
بعدم اگه داشت دیگه نیازی نبود از ایران بترس !!!!!!
fojdhvd
|
United States
|
۱۱:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۰
1.آمریکا هارپ داره ما هم داریم
عرفان
|
Iran, Islamic Republic of
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۲
وای!!! ما هم بای دست بجنبانیم . اگر ما به عرصه های علوم جدید و نا شناخته پا بگذاریم مطمئنا از امریکا بهتر خواهیم بود
محمدرضا ورهمهر
|
United Kingdom
|
۱۸:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۶
با سپاس فراوان در صورت امکان این مطلب را برای بنده به طور کامل ارسال نمایید . متشکرم