بازدید 14376
۷
كادر درمانی بیمارستان تلاش برای نجات وی را آغاز كرده بودند تا این‌كه معلوم شد، این كودك همان فردی است كه اوایل فروردین سال جاری خانواده‌اش اورا به خاطر مصرف مواد مخدر كراك به بیمارستان آورده و این كودك چند روزی بستری بود و خانواده‌اش با تعهد قضایی، او را تحویل گرفته و به خانه برده بودند./ با مشخص شدن این موضوع، پرونده‌ای تشكیل و والدین وی بازداشت شدند. آنها در بازجویی یكدیگر را مقصر دانستند تا این‌كه مادر كودك گفت، شوهرش مرد معتادی است و مواد مخدر (كراك)‌ را به زور به خورد پسرمان داده تا او آرام شود و خودش بتواند با دوستانش در خانه مواد مخدر مصرف كند
کد خبر: ۱۷۸۴۲۶
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۰ - ۱۲:۴۷ 21 July 2011
جام جم آنلاین: 2 كودك خردسال كه در 2 حادثه جداگانه مورد‌ كودك آزاری قرار گرفته بودند، روز گذشته در بیمارستان تسلیم مرگ شدند. این 2 پسربچه به نام‌های محمد پویا و پارسا بودند كه از اوایل تیرماه به خاطر این كه مورد كودك‌آزاری قرار گرفته بودند، به بیمارستان بهرامی تهران منتقل شدند و تلاش پزشكان برای نجات جان آن دو آغاز شد، اما آنها پس از چند هفته بستری شدن در بیمارستان در حالی كه به كما رفته بودند، روز گذشته تسلیم مرگ شدند.

این در حالی است كه مادر پارسا و مرد مورد علاقه وی به اتهام كودك‌آزاری در زندان به سر می‌برند و در پرونده مرگ محمدپویا نیز، پدر سنگدل وی بازداشت شده است و تحقیقات از این 3 متهم همچنان ادامه دارد.

پارسا، نخستین قربانی

نخستین قربانی كه پارسا نام داشت، اوایل تیرماه در حالی كه به دلیل ضرب و جرح بی‌هوش شده بود، به بیمارستان فیاض‌بخش تهران منتقل شد. پزشكان در بررسی از وضعیت كودك مشاهده كردند، روی بدن وی آثار سوختگی با سیگار، كابل، شلنگ و سیخ داغ وجود دارد.

پزشكان با اطمینان از این كه پارسا مورد كودك‌آزاری قرار گرفته است، ماجرا را به ماموران كلانتری 151 یافت‌آباد گزارش دادند و با حضور ماموران كلانتری در بیمارستان، مادر كودك و مردی كه او را همراهی می‌كرد، دستگیر شدند.

بنابراین گزارش، از همان زمان تلاش پزشكان برای نجات پارسا آغاز شدولی با وخامت حال وی، كودك به بیمارستان بهرامی منتقل شد و تلاش‌ها برای نجات وی ادامه پیدا كرد.

انكار مادر به كودك‌آزاری

با تشكیل پرونده قضایی در این زمینه، مادر پارسا در بازجویی‌ها گفت: چند سال پیش ازدواج كردم، اما پیش از تولد پارسا وضعیت نابسامان مالی ما موجب شد تا شوهرم ما را ترك كند.

وی افزود: بعد از تولد فرزندم، شوهرم به طور غیابی طلاقم داد و سرپرستی فرزندمان را به من سپرد. با كار كردن هزینه زندگی‌مان را تامین می‌كردم تا این‌كه از چند ماه پیش با مردی آشنا شده و تصمیم به ازدواج گرفتیم اما خانواده‌ام با این وصلت مخالف بودند.

بعد از مدتی متوجه اعتیاد محمدرضا ـ مرد مورد علاقه‌ام ـ شدم. زن جوان ادامه داد: محمدرضا به من قول داد اعتیادش را ترك كند اما بی‌فایده بود و چند بار مرا مجبور به مصرف مواد مخدر (شیشه)‌ كرد و با اجاره خانه‌ای از من خواست در آنجا زندگی كنم.

مادر جوان با اشاره به شب حادثه كودك‌آزاری گفت: 20 روز قبل از حادثه این مرد از من خواست پارسا را نزد خودم بیاورم تا مقدمات ازدواجمان را فراهم كند. چند روزی از آمدن پسرم نگذشته بود كه یك شب به ملاقاتمان آمد و با دیدن پسرم كه بی‌قراری می‌كرد وی را بشدت كتك زد و دست و پای او را سوزاند و پس از كتك زدن من، ما را در خانه زندانی كرد و متواری شد.

وی اضافه كرد: در این 20 روز وضعیت جسمانی پسرم هر روز بدتر می‌شد تا این‌كه پارسا به كما رفت و در روز بیست و یكم مردی كه با او قصد ازدواج داشتم به دیدارمان آمد و وقتی پارسا را بیهوش دید، ما را به بیمارستان منتقل كرد.

درپی این اظهارات، مرد معتاد نیز بازجویی شد و ادعا كرد مادر كودك وی را شكنجه كرده است و همچنان متهمان یكدیگر را مقصر آن حادثه معرفی می‌كنند.

مرگ دومین كودك

دومین قربانی محمد پویا كودك 4 ساله‌ای بود كه خانواده‌اش هنگام انتقال او به بیمارستان بهرامی ادعا می‌كردند كودك بعد از مصرف مواد مخدر (كراك)‌ بیهوش شده است.

كادر درمانی بیمارستان تلاش برای نجات وی را آغاز كرده بودند تا این‌كه معلوم شد، این كودك همان فردی است كه اوایل فروردین سال جاری خانواده‌اش اورا به خاطر مصرف مواد مخدر كراك به بیمارستان آورده و این كودك چند روزی بستری بود و خانواده‌اش با تعهد قضایی، او را تحویل گرفته و به خانه برده بودند.

با مشخص شدن این موضوع، پرونده‌ای تشكیل و والدین وی بازداشت شدند. آنها در بازجویی یكدیگر را مقصر دانستند تا این‌كه مادر كودك گفت، شوهرش مرد معتادی است و مواد مخدر (كراك)‌ را به زور به خورد پسرمان داده تا او آرام شود و خودش بتواند با دوستانش در خانه مواد مخدر مصرف كند.

در پی این اظهارات مادر و پدر كودك با دستور قضایی روانه زندان شدند. بنابراین گزارش، با مرگ 2 پسر خردسال، رسیدگی به هر دو پرونده وارد مرحله جدیدی شده و اجساد 2 قربانی با قرار قانونی به پزشكی قانونی انتقال یافته است.

اشتراک گذاری
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۷
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۲:۵۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
اي خدااااااااااااااااااااااااااااا

آخه چراااااا!!!!!!؟؟؟؟؟

خدا لعنتشون كنه كه با بچه دو ساله اين جوري ميكنن

تو رو خدا مجرم رو اعدام كنيد
پاسخ ها
ناشناس
| Iran, Islamic Republic of |
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
نوشتن من و تو و تابناك هيچ تاثيري نداره خلاء قانوني هست مثل خيلي چيزا و كاراي ديگه تا اين خلاء پر نشه وضع همينه كه هست
يک شهروند دلسوز
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۰۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
تاکي شاهد اينگونه جرائم باشيم و آيا وقت ان نرسيده است که قانوني قاطع درباره اين جرائم اعمال شود تا شاهد پرپرشدن گلهاي بي گناه در اجتماع به دست پدر يا مادر معتاد و بي رحم نباشيم اذا المووده سئلت باي ذنب قتلت
بنده خدا
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
خدا را شكر اين دو فرشته از چنگال ديودصفتاني بنام پدر و مادر رها شدند . شايد اين تنها خبر مرگي باشد كه خوشحال شدم. آينده تيره اين دو گل بقدري سياه و دردناك خواهدبود. با اين اوضاع خانواده و جامعه ما ،همان بهتر كه در بهشت برين آرام بگيرند .
نیما
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۳:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
این افراد از حیوان هم پست تر هستند حیفه واژه ی مقدس پدر و مادر برای این افراد آخه این بچه های معصوم چه گناهی داشتند
تابناک این موضوع ها رو تنها خبر نده ببین این حیوون ها رو چطوری باهاشون برخورد می کنند.
واقعا دردناک هست
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
هر دوی این انگلهای اجتماع را ادام کنید بهتر است لیاقت داشتن بچه را ندارند و با این کودکان بی گناه بدرفتاری ممی کنند بهتر است زودتر طعم عذاب برزخ را بچشند
ناشناس
|
Iran, Islamic Republic of
|
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۰
فقر ، اعتیاد ، شیشه ، کراک ... غیر از این چی می شه انتظار داشت ؟؟؟
نظر شما

سایت تابناک از انتشار نظرات حاوی توهین و افترا و نوشته شده با حروف لاتین (فینگیلیش) معذور است.

نام:
ایمیل:
* نظر:
* captcha:
برچسب منتخب
مکانیسم ماشه جنگ قره باغ علیرضا رزم حسینی عیسی آل کثیر هفته دفاع مقدس مصطفی ادیب