بازدید 3712
۱

بمب تابستانی بارسلونا خنثی شد

نیکو ویلیامز از زمانی که خوان لاپورتا گفت بارسا توان مالی لازم برای خرید او را دارد، به هدف رسمی بارسلونا در تابستان تبدیل شده است.
کد خبر: ۱۲۴۷۱۶۲
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۶:۱۹ 09 July 2024

به گزارش تابناک به نقل از وزش سه، همه می دانستند که این مهاجم یکی از رویاهای رئیس و هانسی فلیک برای تقویت تیم است، اما تردید در این بود که آیا بارسا از نظر بازی جوانمردانه مالی می تواند چنین خرید بزرگی را انجام دهد یا خیر. با اظهارنظر لاپورتا مشخص شد که از این بابت مشکلی وجود ندارد. 
این اظهارات لاپورتا در یک مقطع کلیدی بیان می شود زیرا نیکو هدف چندین باشگاه بزرگ اروپایی قرار گرفته است. رقابت برای خرید فوق العاده بالاست و کاری که لاپورتا با این اظهارنظر علنی انجام داد، این بود که مشخص کند بارسا در موقعیتی قرار دارد که بازیکنی مثل نیکو را به خدمت بگیرد. پیامی برای رقبا اما بارسا کار راحتی نخواهد داشت، چرا؟

مارکا در این رابطه نوشت که ظرفیت اقتصادی بارسلونا همچنان محدود است. مشخص است که بند جدایی این بازیکن 58 میلیون است و در اینجا بحثی نیست، قیمت او ثابت است. مشکل ولی در جایی دیگر است و اینجا باشگاه های رقیب بارسا می توانند تفاوت ایجاد کنند: پرداخت دستمزد. بارسلونا کاملاً از این موضوع آگاه است و قصد ندارد وارد این رقابت شود.
لیورپول، پی اس جی، چلسی و بایرن به راحتی می توانند دستمزدی چند برابر بارسا به نیکو پیشنهاد بدهند با پاداش هایی بیشتر. در این بین تنها امید بارسا رفاقت بین نیکو با لامین یامال و پدری است و البته وعده حضور همیشگی در ترکیب ثابت.

حرف نهایی را خود بازیکن خواهد زد و بارها دیده شده که پول بیشتر توانسته تعیین کننده ظاهر شود. بمب بارسا را باید خیلی زود خنثی شده بدانیم؟

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۰
در انتظار بررسی: ۰
انتشار یافته: ۱
اقای نیکو ویلیامز ما هوادارن بارسلونا از یک ماه پیش منتطزره پیوستن تو به بارسلونا هستیم ... و از تو میخاهیم که به بارسا فکر کنی و پاشگاهی دیگر را رد کنی ... اقای نیکو ویلیامز شما ویامال وپدری و لواندوسکی و گندوقان زوجی خوبی برای خط حمله بارسلونا میشید ... و اقای لاپرتو واقای دکو هر چه زوتر با شما به توافق نهای برسن و ما هوادارن به تو رسمی در بارسلونا ببنیم اقای نیکو ویلیامز ممنون
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم