بازدید 7680
۷

تاریخ نهایی واریز مرحله سوم سود سهام عدالت

درحالی که دولت وعده داده بود که پرداخت سود به سهامداران و تعیین تکلیف جاماندگان سهام عدالت به سرعت انجام خواهد شد، اما طی سه سال نه تنها وضعیت جاماندگان تعیین تکلیف نشد؛ بلکه واریز سود سهام عدالت هم با تاخیر بسیار و به صورت سه مرحله‌ای انجام شد.
کد خبر: ۱۲۴۷۱۲۷
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۴۰۳ - ۱۳:۱۴ 09 July 2024

تاریخ نهایی واریز مرحله سوم سود سهام عدالت

به گزارش تابناک به نقل از خبرآنلاین، یکی از نکات قابل تامل در این میان وعده‌های بی‌عمل وزارت اقتصاد بود. احسان خاندوزی وزیر اقتصاد دولت سیزدهم در ابتدای سال با اولتیماتوم به شرکت‌هایی که سود را به حساب بورس واریز نکرده‌اند، گفت: در صورت تخلف شرکت‌ها و تعلل در واریز سود به حساب سمات با آنها برخورد قانونی خواهد شد.

درحالی که شرکت سپرده‌گذاری دلیل تعویق در واریز مرحله سوم سود سهام عدالت را خلف وعده‌ ۸شرکت برای واریز به حساب سازمان بورس اعلام کرد، اما رئیس سازمان بورس با حمایت از شرکت‌ها گفت: در سال ۱۴۰۲ به دلیل مشکلات مالی به وجود آمده برای شرکت‌ها امکان واریز سود وجود نداشت و امیدواریم تا پایان اردیبهشت ۱۴۰۳ شرکت‌ها به تعهدات‌شان عمل کنند.

اکونگار نوشت: در کش و قوس‌های به وجود آمده، احسان خاندوزی وزیر اقتصاد دولت سیزدهم در روز یک خرداد با اعلام برنامه‌های اقتصادی دولت در رسانه ملی اعلام کرد که مرحله سوم سود سهام عدالت نهایتا تا پایان خرداد به حساب سهامداران واریز خواهد شد و پرونده این موضوع در دولت سیزدهم بسته خواهد شد.

با وجود اینکه تکلیف دولت چهاردهم روز ۱۵تیر مشخص شد و با پایان خرداد ماه اول تابستان هم از نیمه گذشت خبری از واریز سود مرحله سوم سهام عدالت نیست.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۳
در انتظار بررسی: ۲۹
انتشار یافته: ۷
تنها چیزی که در خبر بهش اشاره نشده بود تاریخ نهایی واریز مرحله سوم سود سهام عدالت بود
عنوان خبر با متن خبر اصلا همخوانی و انطباق ندارد و خواننده خبر را مایوس و نامید می کند. این چه وضع تیتر زدن است؟!!!
هپولی شد رفت پی کارش .
تیتر خبریتون با توضوهات داخلش خواهشا یکی باشه
یعنی سود سهام هیچ وپوچ
انگار مثلاً ۱۰۰۰ دلاری می‌خوان بدهند ۶ ماه مردم معطل کردند بخاطر ۸۰۰ -۹۰۰ هزارتومان
حالا این۳شرکت سود واریز نکردن، پس تکلیف بیش از ۱۰سال سود سهام متوفیان که درحساب هست برای وراث واریز نمیکنید و هی کششششش میدید!؟
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # محرم