بازدید 21375
۴

هشدار برای تخلیه شهر غزه صادر شد

به دنبال هشدار اسرائیل برای تخلیه مناطقی در شرق غزه، موج بزرگی از آوارگان به سمت غرب شهر غزه به راه افتادند.
کد خبر: ۱۲۴۶۸۷۱
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۴۰۳ - ۰۷:۱۵ 08 July 2024

هشدار برای تخلیه شهر غزه صادر شد

به گزارش تابناک به نقل از فارس، پس از هشدار ارتش رژیم اشغالگر مبنی بر تخلیه بلوک‌هایی در محله‌های التفاح، الدرج و شهر قدیمی غزه، ویدئوهایی از موج جدید آوارگی در این منطقه منتشر شده است. آوارگان فلسطینی که دستور تخلیه ارتش اسرائیل را دریافت کردند از خطرات بزرگی صحبت کردند که جان آنها را تهدید می‌کرد، آنها گفتند پس از دریافت دستور تخلیه و لزوم حرکت به سمت مناطق غربی شهر غزه، بلافاصله بمباران و تیراندازی جنگ‌افزارهای اسرائیلی آغاز شد که هدف از آن، گسترش عملیات نظامی است که از محله الشجاعیه آغاز شده است.

این آوارگان فلسطینی اعلام کردند به دلیل بمباران مداوم مدارس و بیمارستان‌ها از سوی رژیم صهیونیستی و نبود اماکن امن، جایی برای رفتن و پناه گرفتن ندارند.آوارگان تصریح کردند در نتیجه شدت بمباران‌های اشغالگران در پی صدور دستور تخلیه نتوانستند هیچ وسیله و لوازم ضروری از منازل‌شان بردارند.در نتیجه حملات مرگبار ارتش رژیم صهیونیستی به نوار غزه از هفتم اکتبر تاکنون، بیش از 38 هزار فلسطینی به شهادت رسیده و بیش از 87 هزار نفر زخمی شده‌اند که اغلب آنها، زنان و کودکان هستند.

تور تابستان ۱۴۰۳
پارس نماد- صفحه خبر
بلیط هواپیما
اشتراک گذاری
برچسب ها
مطالب مرتبط
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۱
در انتظار بررسی: ۱۷
انتشار یافته: ۴
به نظرم هدف اسرائیل تسلط بر منطقه است به رهبری امریکا و انگلیس و فرانسه است
خدااسراییل رانا بود کنه
خیلی بی‌رحمه اسرائیل، لعنت
اسرائیل یک ماشین نابودگر است ساخته شده برای نابودی جسم روح عقاید وغیرت مسلمانان اما بیاری حق بدست مردان وزنان غیور جبهه مقاومت ازصفحه روزگار محو خواهد شد
برچسب منتخب
# مسعود پزشکیان # نتایج انتخابات # تنفیذ حکم ریاست جمهوری # دولت چهاردهم